Vládna koalícia

Koho to máme predbežne vo vládnej koalícii?

Matovič - pochybný podnikateľ, daňový podvodník, intrigán, nevyrovnaný

Kollár - spojený s najhoršími mafiami v najhorších rokoch a z toho odvodený zbohatlík, bez morálnych hodnôt, schopnosti - otázne 

Sulík - takisto pochybne podnikal, aféry s predajmi pozemkov, styky s Kočnerom, bez škrupúl a morálky, moc v strane udržuje čistkami

Kiska - úžerník, podvodník s pozemkami, daňový podvodník, pokrytec, schopnosti - pochybné

Všetci údajne ťažkí milionári, vzdelanie naopak mizerné, normálna pracovná prax mizivá.

Všetko sú to ľudia so všeobecne známymi kauzami. Už teraz sa medzi sebou hryzú o ministerské posty. Možno ani nie preto, že by tak na tom záležalo - ale oni proste inak ako hrýzť a podrážať sa proste ani nevedia.

 

Tejto koalícii hrozí skorý rozpad. Záleží aj na správaní sa opozície, strany Smer-SD. Ale popravde, byť nimi, tak sa nebudem snažiť túto koalíciu rýchlo podraziť. Treba počkať, až vyrazí na hlboké vody a až tam, keď začnú skutočné problémy, ju treba nechať, nech sa utopí. 

A keď hovorím o utopení, myslím to doslovne. Treba tých ľudí nechať, nech sa úplne zničia, treba ich bez milosti dať navnivoč krutým silám, ktoré rozpútavajú. A neutekať nijako "pomáhať Slovensku", ako zvykol v minulosti hlupák Fico, a pritom zároveň pomáhal tým najhorším gaunerom, svojim nepriateľom. Nie, s tým musia socialisti prestať - ľudia si vybrali, budú musieť tiež znášať peklo, do akého to dovedie Joker Igor. 

Jestvuje v diskurze tá téma amerických základní, imigrácie a podobne a vzniká dojem, že túto novú vládu bude treba čím skôr zvrhnúť, aby sa zabránilo vážnym škodám. NIE! Nie je až tak treba sa báť, vonkajšie škody sa dajú napraviť, to nie je až taký problém, ako sa zdôrazňovalo pred voľbami. Tie škody už voliči spôsobili hlasovaním, tie sa teraz nedajú zvrátiť. Naopak, treba ich využiť a celú súčasnú situáciu, keď už k nej došlo, použiť na čo najdôslednejšiu a najkrutejšiu lekciu pre mľandravé sfetované obyvateľstvo, pre kaviarenskú spodinu a malomeštiackych snobov, čo na slovensku plesnivejú.

Oni vstúpili do kotla - teraz treba priklopiť pokrievku, priložiť polienka a nechať ich dusiť sa.

Znie to tak kruto a morbídne - ale na to sme tu, aby sme pomohli ostatným prekonať zábrany. Aby nad tým nemuseli špekulovať, aby to tu našli zanalyzované čierne na bielom.

Slovensko trpí pre nadmernú toleranciu voči zlu.

 

nové