Vlna sa dvíha

Anonymous si začali s plutokraciou vybavovať účty v súvislosti s ACTA aj na Slovensku.


Vďaka tomu sme sa dozvedeli viac o tom, čo je ACTA. Najzaujímavejší je bod č. 5 v závere. Odpájanie užívateľov od internetu. Ako za židobolševickej totality, aj dnes sme informovaní o tom, čo malo byť, až keď to pod občianskym nátlakom zrušili. Vraj sa proti tomuto opatreniu postavila EÚ. Nebyť občianskych protestov, EÚ by odpájanie od internetu bez najmenších problémov odsúhlasila.


Neprehliadli sme samozrejme masívnu kampaň korporátnych médií v súvislosti s Megaupload, keď nám ukazovali vyžratéto típka a jeho megavilu s jasným podtitulom: vidíte, proti takýmto bojujeme kontrolou internetu.

Autor: 
t

asi rok dozadu bol na TPB navrh tohto satanovho semena... vcera som sa zo slovenskych masmedii dozvedel, ze tatokrajina je docasne mimo avsak Britania je in... zarazajuce je vsak to ze sa o tom v Britanii vobec nedocitate... aspon mne sa teda nedari najst relevantny odkaz na britske medium, ktore by sa k tomu vyjadrilo aspon tak ako smetiaren... http://pocitace.sme.sk/c/6237067/politici-sa-zatial-do-boja-s-piratmi-nepustaju.html 

Avsak zakazdym ked idem na Guardian tak sa mi tam podsuvaju artikle o tom ako armada rise zla znizuje pocty vojakov a podobne... k tomu zase uplne kontrastuje skusenost z krcmy, kde cez kazdu reklamnu pauzu vas RAF nahovara aby ste sa pridali k zaloznym jednotkam, ked hladam pracu pre zenu vo vydavatelstve tak sa vynara ponuka pridat sa k namornictvu...

nuz co,.. citim, ze koniec sa blizi a tak ak nas odstrihnu, vedzte ze mi bolo ctou vas seckych ako tak citat:)

Zonart

Až tak dobre na tom nie sú.

A keby, tak nás tvoja manželka príde na fregate oslobodiť priamo do Detvy.

Oni nezmenia beh prírody. Ak nik iný, tak ich zavraždia a oštia ich vlastní bastardi.

Treba si pozreť filozofiu, napríklad aj tu spomínanú Savítrí Deví - všetka existencia je cyklická. K tomu ti poviem,  ak sa jeden cyklus vyvíja zle, všimni si ten väčší.... A ak by aj všetky boli na nič, ten absolútny je vždy v pohode.

Zonart

problém je v tom, že nik nedokáže žiť trvalo v absolútnom cykle - skôr či neskôr nás ten náš osobný  malý cyklus nevyhnutne stiahne ako výlevka do čiernej diery.