Vošiel - a živý nevyšiel

Lokálnemu bláznovi s jeho kohortou stačilo pár mesiacov, aby preformátoval Slovensko na totalitný režim saudskoarabského typu. Aj tento má plnú podporu USA, samozrejme.

Všetci si pamätáme na saudskoarabského občana Džamála Chášukdžího. Pred dvoma rokmi ho saudskoarabský režim ako nepohodlného nalákal do budovy svojho veľvyslanectva v Istanbule - a už odtiaľ živý nevyšiel. Bol režimom umučený, zavraždený a rozpustený v kyseline.

To isté sa stalo generálovi Lučanskému na Slovensku. Režim ho ako nepohodlného nalákal prihlásiť sa vyšetrovateľom - a už ho nikto živého nevidel. Ani manželka. Jeho vrahovia práve rozpúšťajú v kyseline dôkazy.

Rozdiel tu predsa len je. Saudskoarabský režim sa po prevalení Chášukdžího vraždy zachoval civilizovanejšie ako slovenská vláda. Prejavil aspoň akú-takú vôľu prípad vyšetriť.

 

V takomto stave vstúpilo Slovensko do roku 2021.

 

 
Norman

Súčasná slovenská vlád je horšia, ako režim Saudov.
Za vraždu Chasúkdžiho bolo niekoľko ľudí odsúdených aj Saudami na smrť. Dokáže spravodlivosť dosiahnuť niečo na Slovensku?

Náhodný okoloidúci

Pripomenulo mi to Miloševića.
Ten dobrovoľne odišiel do Haagu, aby pred tzv. Medzinárodným súdom vypovedal vo veciach, z ktorých ho obviňovali a obhájil sa. Nič mu nevedeli dokázať, súdu hrozilo medzinárodné fiasko a hanba, tak sa jeho väzniteľom podarilo nasadiť mu v base nevhodné lieky a kvôli nim mu zlyhalo srdce. Súd skončil bez vynesenia rozsudku, len s doteraz pretrvávajúcim očierňovaním.

Náhodný okoloidúci

Tak toto Gustávovi Murínovi na 100% vyšlo.

https://gumurin.blog.pravda.sk/2020/12/13/lucansky-uz-neprehovori/

nové