Židovský ľavicový politik si pochvaluje genocídu belochov v Nemecku

Gregor Gysi je židovský advokát a hlava politickej strany Ľavica (Die Linke). Je to prefíkaný rečník a politik. Pamätám ho ešte od zmeny paradigmy, keď preplával bez úhony s bývalou východonemeckou komunistickou stranou SED, kde bol predseda, do spolkového  Bundestagu. Stranu následne proste nenápadne premenovali na PDS (Strana demokratického socializmu) a bolo. A Gysi je tam dodnes.

 

V nasledujúcom videu je nadšený nad tým, že pôvodná populácia  Nemecka vymiera a oceňuje  to výrazom "našťastie". Doslovný preklad inkriminovanej časti:

"A ešte niečo. Každý rok zomrie viac Nemcov, ak sa narodí. To je našťastie tým, že nacisti sa tiež nie zrovna výrazne rozmnožujú. A už preto sme na cudzincov zo všetkch možných zemí odkázaní."

gysi genocide

To je ďalší dôkaz presadzovania genocídy bielych v Európe.

Ale v Európe nevidno žiadne pohoršenie  ani medzi bežnými ľuďmi, ani medzi aktivistami za ľudské práva, ani v médiách. Ak by nejaký právnik alebo politik povedal to isté o akejkoľvek inej rasovej skupine, môžete si byť istí, že by jeho meno bolo hneď zajtra medzinárodne známe a jeho politický osud by bol spečatený.

 

 

zdroj: Smash cultural marxism

 

Buheh

.

pipo

podprahová reportáž nezávislého denníka N:

Austrálski turisti v Bratislave: Máte málo černochov...

https://dennikn.sk/196260/australski-turisti-v-bratislave-mate-malo-cern...

nové