Znova ku vražde v Hornej Mači

Aj keď sme povedali, že tam nie je čo dodať, treba zopakovať, čo sme hovorili od začiatku.

Anglosionisti chceli rozdúchať farebnú revolúciu a problémy vo V4, a tak sa rozhodli pre sakrálnu obeť. Najlepšie cudzinca, novinára.

Isté je, že nakoniec to zostalo na bezcennom elévovi, ale aj tak okolo toho samozrejme rozpútali mediálnu hystériu.

Vinník nemal byť nájdený, ale to, čo sa črtá dnes, použitie maďarskej mafie (lebo v pravom zmysle slova možno hovoriť o mafii, keď je reč o zločineckých sietiach na juhu Slovenska), zapadá do profilu. Je treba si uvedomiť, že naozaj nenápadný zločin na Slovensku ťažko spácha cudzinec. Demonštračné popravy, ako vystrielanie desiatich mafiánov v Dunajskej Strede za čias vtedajšieho policajného šéfovania Spišiaka, na tie sa možno najali bývalí vojaci z divokého východu, ale žiaden cudzinec sa nedokáže pohybovať v mestečkách Slovenska bez toho, aby si ho príliš nevšimli.

Od začiatku bol do prípadu ťahaný ako strojca Kočner, aby sa takpovediac zabili dve muchy jednou ranou. Ale hlavným obvineným aj tak mala byť slovenská vláda, malo dojsť k prevratu a moci sa mal ujať americký poskok Kiska, toho času kvôli blbosti časti Slovákov prezident. Také kreténske zákony máme.

Nechcem sa nijako zastávať Kočnera, nepoznám ho ani takto po webe. Je jasné, že začal sekať vysoko a možno prvotný motív na jeho zatiahnutie do prípadu boli jeho snahy o získanie veľkých peňazí z anglosionistických masmédií. To zrejme začalo ešte pred zmenkami, na Kočnera útočili média dávno predtým. Keď sa nepodarilo Kočnera namočiť v prevej fáze kauzy Kuciak, hodili ho do basy priamo za "falšovanie zmeniek", i keď to je asi pre nich menej prijateľné núdzové riešenie, lebo priamo ukazuje, o čo v prípade ide a kto chce Koččnera zničiť.

Dnes sa teda zjavilo v Nočníku a Smetiach, ale prevzali to bohužiaľ aj HS, že jeden z obvinených označil "údajne" Kočnera za zapleteného do zločinu. Samozrejme, média vedia, ČO majú naznačovať a KAM sa má verejná mienka uberať.

Zaujímavé ale je, že sa s Kočnerom zatiaľ nevezie do kanál aj jeho blízky kamarát Richard Sulík, čo by mafiánsky podporovateľ. Zaujímavé je, že sa nespomína Kočnerov kamarát Kováč, s ktorým spáchali kauzu Technopol. Už aj pre túto svoju minulosť nie je Kočner osoba, ktorá by nejako stála na našej strane - ale on je to pekná ukážka, ako anglosionisti ničia ľudí, ktorí ich podcenia.

A čo samotný Fico? Už prestal hovoriť o medzinárodnom svinstve, s ktorým je Kiska spojený, prestal sekať do sorošoidov. Teraz by sa mal snažiť, aby bolo odhalené zázemie, ktoré sa snaží vyšetrovanie Kuciaka zahladiť alebo hodiť na Kočnera - ale na to Fico naozaj už nemá. Nemá na to vôľu, nemá na to odvahu, nemá na to svedomie a zmysel pre spravodlivosť, konieckoncov na to nemá ani inteligenciu a tiež podstatné, nemá na to ani spoľahlivých ľudí, lebo sa, až na výnimky, obklopil treťotriednymi sviňami.

Preto možno v prípade Kuciaka rátať len so zotrvačnosťou veľkého rozbehnutej policajnej mašinérie. Dali ju do pohybu globalistické sily sa teraz, pri troche šťastia, môže aj niektorých z nich rozpučiť.

Ale nemali by sme sa spoliehať na šťastie. Mali by sme rátať s tým, že ich budeme musieť raz sami rozpučiť.
Ten deň príde.

 

Autor: 
forma: 
Ľubov

že niet komu závidieť: našim najbližším susedom,ani tým na bohatom západe,francúzom,švédom,nemcom....možno trochu maďarom a talianom? Ťažko povedať,rusov radšej ani nespomínam.

Riešenie príde. Dovtedy by sme namiesto politikov mohli už úplne priamo voliť medzi jednotlivými finančnými skupinam,alebo Sorosom,načo je to trapné šaškovanie s mimovládkami.... (to bol pokus o sarkazmus)