mafia

Hostia: Stanislav Mičev / riaditeľ Múzea SNP, Marián Tkáč / predseda Matice Slovenskej,

V akom stave je dôvera médií, prečo viac ako 30 percent Slovákov dôveruje "alternatívnym médiám", ktoré šíria nekvalitné povery?

Známe to číslo, pisateľ komentárov do Sme, Márius Kopcsay, stvoril svoj príspevok k novej realite po amerických voľbách. Viď tu na Smetisku.

To sú tí, ktorí nám hovoria, že máme v oku smietku.

Korporácie svojich lokajov stále podporujú. Boja sa, aby nezačali kecať a prezrádzať.

 "Je faktom, že nemôžete zničiť čistú rasu kaukazského ustrojenia.

Či nemôžeme za konaním Jobbiku vidieť stopy pôsobenia nejakej tretej strany, sa ParlamentnéListy.sk spýtali aj Milana Žitného.

Pred naším prahom v Rakúsku umrelo 71 ľudí. Mužov, mužov a hlavne  mužov. Nevieme, kto to bol, ale boli to ľudia, ktorí podľahli mamonu a túžbe po ľahkom živote na Západe, boli to ľudia, ktorí rozbili svoje krajiny, zažali v nich rozvrat a vojnu a teraz tu vojnu prinášali do Európy.

Vo štvrtok bola na českej TV  diskusia u Jílkovej. Téma boli emigranti.

Keď sa tu tak bavíme o ľuďoch,  ktorí viacerými parametrami, hlavne svojím mentálnym profilom a hodnotovou úbohosťou azda ani nie sú ľudia, možno spomenúť jeden výborný príklad. Jedná sa o tvora fungujúceho zrejme absolútne deformovane prevažne zadným jašteričím mozgom, čo aj vidno. Sám seba volá honosne obluda, ale je to maximálne jašterica.

Prednedávnom nás šokoval insitný kontrarozviedčik Juraj SMATANA, keď sa stotožnil s názorom Pavla ŠAFRA ohľadom kritérií označenia nejakej osoby za „agenta Putinovho Ruska“.
Rarášek

Treba spomenúť, že po výsledku nedávneho referenda o rodine, ktoré síce podporilo 20% populácie, čo je dvojnásobne viac ako ktorúkoľvek z otrockých, tzv "pravicových" strán, ale immerhin hlboko pod hranicu platnosti referenda, je organizovanie nového referenda výrazná odvaha.

Ktovie, na čo myslel čerstvo navečeraný Borja Nemcov, keď si štrádujúc po moste smerom k svojmu luxusnému apartmánu nevšimol, že jeho kyjevská frajerka Aňa Durická akosi zaostáva, bočí od neho. Položiť jej otázku, prečože sa správa tak odťažito, mu už štyri rany do hrudného koša neumožnia. Zato sa pýtajú vyšetrovatelia. Aby to nemali také jednoduché, z Kyjeva sa ozval hysterický krik, aby Ruská federácia Durickej okamžite umožnila odchod na Ukrajinu.

Nedalo mi, aby som to sem nezaložil ako príklad jedného vzorného agenta medzinárodnej mafie.

 ...článok do smetiarne. Výsledok takéhoto osudového stretnutia si síce môžu plne vychutnať len hlupáci, prispievajúci prostredníctvom cenzorského systému s názvom Piano (zacieleného na umlčanie politických oponentov) na prevádzku blšieho cirkusu s nálepkou "mienkotvorné médium", ale aj pre nás ostatných niečo zostalo. Dosť na to, aby sa politruk vyslaný smetiarňou do Kyjeva pokrývať revolučný kvas znemožnil ešte viac. Hej,  stále sa to dá.

CEPI prezrádza, že Jarábik je "international development executive" a "political analyst". Čo to je ten development executive? Executive je v preklade proste agent (ak vynecháme ešte horšie špecifické významy, ako napríklad nájomný vrah a podobne). A analytik - to je agent v kancelárii, spracúvajúci informácie. Sú to bežné termíny amerických špionážnych agentúr.

Buzerantskí beneluxovia sa zas namiesto zaberania sa niečím podstatným venovali vytváraniu konfliktov a odvádzaniu pozornosti od skutočnej politiky smerom ku svoje psychopatickej agende.

Stránky