úvahy

Včera bol podpredseda Smeru Pellegrini oficiálne poverený prezidentom aby vytvoril novú vládu. Potvrdil sa tak zvrat, ku ktorému dospeli koaličné rokovania po dvoch týždňoch nepokojov, ktoré vyvolala opozícia podnecovaná určitými globalistickými silami zo zahraničia.

Strana Most-Híd je príliš multikulti, nazbierala príliš cudzích elementov a tak nedokáže vzdorovať.

Ak chcete ovládať štát, potrebujete mať v prvom rade mnoho peňazí. Peniaze si ľahko zabezpečíte, ak sa začnete hrať na ich unikátneho znalca, najlepšie ak ich následne monopolne vyrábate (a požičiavate štátu). Prinajhoršom ich môžete získať tak, že o ne hráte tam, kde nielen masívne podvádzate, ale kde aj robíte rozhodcu, teda na takzvanej burze.

Celá republika má za sebou divoký týždeň, tak sa skúsme teraz v kľude zamyslieť, čo ju čaká v budúcom.

Do poludnia zostávala polhodinka. V sivej budove na Rue Nicolas-Appert sa Elsa Cayat a Stéphane Charbonnier dohodli, že si zájdu na kebab. Vtom začuli ostrý zvuk. Potom dupot a krik. Streľba bola bližšie, bližšie ...

Môj odkaz ktorý budete čítať vyznie hrubo, ale nie je. Je iba emotívny, lebo ak si spoločnosť neuvedomuje dnešnú závažnosť situácie a nekladie správne otázky, všetky odpovede sú nanič.

Žijeme v systéme, ktorý sa dá nazvať rôzne.

Dávno som sem nič nenapísal, bratia a sestry, a tak dnes mi dovoľte drobný subjektívny výlev na tému štátne hymny.

Najskôr taká drobná termitologická vsuvka.

Niektorí hovoria, že celý vesmír vznikol za účelom sebapoznania absolútnej potencionálnej inteligencie.

Je to ušľachtilá a múdra myšlienka.

Ale je to naozaj tak?

V nemeckom meste Cottbus - historickom meste, kde spolu bezproblémovo nažívajú Nemci a Lužickí Srbi - sa uskutočnila demonštrácia proti zavaleniu mesta agresívnymi hnedoidmi - hosťami kancelárky Merkelovej.

Český portál Středoevropan priniesol desivú predpoveď demografického vývoja v Afrike do roku 2100, vychádzajúcu z dlhého a podrobného článku

Celý prejav Jareda Taylora na tému „Bratstvo Európanov“ na konferencii Comhrá Dublin [07/10/2017] v Írsku.

Padol tu link na rozľadeného voliča Drahoša.

Sýrske Aleppo, najstaršie kontinuálne osídlené mesto sveta, bolo pre mňa najpríjemnejším mestom Blízkeho východu. S jeho zmesou kultúr bolo komfortným bodom na trase, menej rizikovým než Bratislava.

V poslednom čase sa to (zas) stáva témou - umelá inteligencia a jej hrozby.

Bratia a sestry, viete, že som Vás nikdy o nič neprosil. Ale tentoraz Vás zúfalo prosím o pomoc. Pomôžte mi nájsť odpoveď na otázku, ktorá ma trápi už niekoľko rokov, a to čoraz viac. V noci sa budím spotený, nepomáha už ani ríbezliak.

Stránky