glosy

Kiska sa rozhodol nerešpektovať ústavu.

To je jedno vysvetlenie toho, čo tento úžerník dnes spravil, keď svojvoľne nepodpísal Pellegrinimu návrh novej vlády.

V stredu 21. marca 2018 o 17.00 bude na Hodžovom námestí zhromaždenie za "dodržiavanie slovenskej demokratickej Ústavy". To je priamo pred Kiskovou norou.

V Ruskej federácii vyhral prezidentské voľby podľa predpokladov

Len krátko jednoduchú mapu politických strán na Slovensku.

Do dnešnej relácie verejnoprávnej RTVS O 5 minút 12 pozvala redakcia predstaviteľov všetkých parlamentných politických strán. Vládne strany neprišli. Most-Híd do vysvetlil prítomnosťou Kotlebu.

Bol som tam zas osobne, nuž treba niečo zaznamenať. 

Včera boli demonštrácie v Budapešti pri príležitosti ich národného sviatku. Je mi úplne jedno akého,  pozrite sa na tých ľudí, čo demonštrujú na podporu svojho národa. 

Rokov dvanásť, ale už to má absolútnu predstavu, že to, čo vie, je z jej vlastnej hlavy. A že je to navždy správne. Bezpochyby.

O tom, že politické sakrálne vraždy nie sú nič neobvyklé, svedčí aj najnovší prípad z Británie.

Treba povedať, že štátnické umenie Fica sa teraz naozaj prekonalo - dnes prekvapivo dokázal to, čo už nik nečakal - udržať koalíciu výmenou za svoju vlastnú osobu na poste premiéra.

Ja neviem, aké názory zastáva momentálne Bugár a podstatní ľudia v Most-Híde. Neviem, čoho sa boja a kto na nich čo má.

Ako možno držať ľudí na uzde alebo Sulíkové (Miklošove a niektorých iných) snahy o zavedenie amerických modelov manipulovania s ľudmi.

Poslechněte, vy šampióni lidumilnosti, kde jste najednou vzali představu, že máte výlučné právo nám přednášet o humanismu a svobodě projevu? 

Práve som sa vrátil od pána prez... nie, do pekla, to ešte nie, len z námestia. Z námestia SNP.

Dovolím si vychutnať a vysmiať grotesknú výzvu, ktorou anglosionistické sily skúšajú vyvolať na Slovensku štátny palácový prevrat.

Nie, nemyslím tým fyzickú podobu. Mám na mysli neovládateľnú túžbu po moci.

V novembri 1989, keď už v samotnom ZSSR bol socializmus reálne opustený a čakalo sa na to, kedy to povolí v posledných zabudnutých krajinách, v Československu, NDR, Rumunsku a podobne, vtedy sa vedelo, že na Deň študentova budú nepokoje.

Včera bola v Hoteli Bratislava konferencia Iniciatíva 2016 pod názvom Obrana a bezpečnosť štátu.

Že čo fičí v Bratislave, Nitre a Banskej Bystrici na vzpruženie revolučného ducha za nastolenie puncovanej liberálnej demokracie, zosobnenej podržbalónom Sulíkom a ryšavým chlapom s dvoma priezviskami, z toho jedným ženským?

Po webe sa miestami zjavia také tvrdenia, že súčasne dianie na Slovensku je konflikt medzi americkou a nemeckou mocenskou skupinou. Aj tu padla taká nejaká otázka.

Dnes, v pondelok, zazneli prvé ostré slová o trestných oznámeniach - na Matoviča a Nicholsonovú, ktorí vo svojich tlačovkách vyhlasovali konkrétne osoby za spojencov mafie alebo ich obvinili z tres

Putin pri správe o stave krajiny verejne predstavil nové ruské zbrane. Jedná sa o nový typ "neviditeľných" medzikontinentálnych rakiet, podmorské automatické torpédo a podbné veci.

Už sme tu sledovali s nádejou niekoľko volieb vo svete. Niekoľko našich favoritov vyhralo, niekedy prehrali. Výhra vo voľbách ale nie je to podstatné.

Moje najoptimistickejšie predpoklady sa naplnili. Je to naozaj ešte väčší blbec, ako sme dúfali.

Nie tak dávno nás bruselskí, ale aj niektorí slovenskí euroidioti presviedčali, že teroristické útoky sa stanú bežnou súčasťou našich životov, že si na ne máme zvykať.

Vidím, že je tu pusto ako v hrobe, tak si zapíšem, čo som dnes videl.

 

K eskalácii napätia na Slovensku prispela aj pondelková domáca prehliadka u Rostasa.

Ako to mohlo dospieť tak ďaleko, že sa na Slovensku striela? Pýtajú sa mnohí naivní.

Len žiadne násilie - žiadajú ešte hlúpejší. 

Nicholsonová sa verejne do rádia vyjadrila, že treba spraviť prevrat. A to hneď teraz.

Stránky