komentare

mirage

cech kamionista chcel vyviezt z francuzska mighrantov. uz je odsudeny

https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/francie-cesky-ridic-kamion-migran...

mirage

dnes zadrzali britsku kocabku

iranci su pashaci

mirage
Ľubov

Hovoríme často o prestitútoch,áno,čaká ich primeraná budúcnosť,ale čo sa deje so sudcami?
Veď tí slintoši sú prví,ktorí po udalostiach ponesú zodpovednosť.

Netajím,že moje roky na Nadhľade sú aj rokmi s Janom Kozákom a čo-to som si za ten čas už nahonobila.-).Jeho názory sú občas trochu extravagantné,ale spomenula som si,čo hovorí gnóza o sudcoch.Títo muži boli v hierarchii veľmi vysoko.Takmer celkom hore.Ich spravodlivosť ,zákony,vychádzali z toho,čo je večné,čo stále jestvuje-v sanskrite je to slovo san,v latinčine sanctus.

No a kde sú dnes? Kto to vlastne je,čo takto chráni vraha? Iba nejalý podčlovek.
Musia sa vrátiť sudcovia. To je tá kvitestencia,ten bod,čo obsahuje riešenie.

Náhodný okoloidúci

Ja to chápem tak, že absolútna priorita pre samovyvolených je zničenie bielej Európy pomocou invázie handrami omotaných hnedoidov a bez zábran obetujú aj svojich ako kolaterálne škody, ak ich to priblíži k ich cieľu skôr ako sa bieli spamätajú a začnú sa účinne brániť. Preto tá beztrestnosť za ťažké zločiny alebo len smiešne "tresty" a nemožnosť vyhnania z krajiny.

Roland Edvardsen

Najviac ma zaujalo, že ten hnedoid vraždil pod vplyvom marihuany. Normálna reakcia na marihuanu je taká, že človek je po nej otupelý, spomalený, v letargii či naopak veselý, šťastný. Ale mať chuť ísť takto nechutne vraždiť po marihuane?

Roland Edvardsen

Len dodám, že keď som bol v Kanade, tak som tam stretol celkom niekoľko báb z Iránu, Alžírska či Tuniska, ktoré žiadnu takúto nechutnú handru na hlave nemali. Naopak, radi sa pochvália svojimi vlasmi často nafarbenými na blond alebo majú blond melír (a výzorovo by som ich často tipoval na Talianky či iné juhoeurópske etnikum) - čiže to boli tie tzv. asimilované.

Skutočnosť, že niekto je v takýchto šialených horúčavách ochotný nosiť na hlave takúto handru napriek tomu, že sa nachádza v krajine, kde nemusí a nemá ani pri sebe príbuzných, ktorí by ho k tomu nútili či ho nejako kontrolovali, pričom vie, že takáto handra je asociovaná s náboženským extrémizmom, tak to môžeme kľudne interpretovať ako neprispôsobivosť a prejav iracionálneho bigotizmu - holt, IQ 68 :-).

Norman

Ohľadom tej handry na hlave, kopftuchu - mám taký nápad pre politické hnutia - nakúpiť zopár podobných handier a vždy ich po La Pute hádzať, kdekoľvek sa len objaví. Mala by si to totiž sama dať na hlavu, aby bolo jasné, kam chce priviesť Tútokrajinu.
Celkom legálny a nenásilný protest, proti ktorému nik nemôže nič namietať.
Dalo by sa jej ale jasne a viditeľne najavo, čo si o nej občania myslia a že ju väčšina postupne doslovne znenávidí a nenávidí.
Daj si handru na hlavu, Čaputa!!

Roland Edvardsen

Prečo práve ona? Slabá, ovládateľná, prihlúpa "blondýnka" z prostredia neoliberálnych mimovládok. Čo viac si mohli želať? Priznám sa, že Čaputka nakoniec predčila moje očakávania. Nijako sa nekrotí a v okázalom "slniečkovaní" už stihla predbehnúť aj kisku - a to je čo povedať.

To je ono - pózovačky s hnedoidmi, známa to PR obsesia týchto typov.

Na obrázku je inak istá moslimská Somálčanka (IQ 68 - toť jej priemer), ktorá sa veľmi rada išla vyžalovať do Smečka na tých zlých, zlých rasistických Slovákov. Musí tu byť veru pre ňu strašný život, medzi toľkými rasistami (a ešte k tomu aj bezvercami), oproti jej domovskej krajine, kde ženám radi vyrezávajú klitorisy (okrem iného). 

Inak to nikto tomuto somálskemu bomogu nepovadel, že je v krajine, kde ženy považujeme za rovnocenné, a preto by jej pomohlo, ak by prestala nosiť na gebuli symbol útlaku žien a náboženského extrémizmu? (Keď už sa toľko sťažuje, že ju tu vraj napádajú, hmm?) Holt, to je tá prispôsobivosť hnedoidov, o ktorej tu toľko snívajú čaputovce a obdobní extrémisti. 

Náhodný okoloidúci

Ako hovorí indiánske príslovie, keď zistíš, že ideš na mŕtvom koni, zosadni.

Porovnajme liberalizmus a konzervatívny tradicionalizmus. Liberalizmus je pri živote udržiavaný len umelo, agresívnou propagandou, za cenu obrovských nákladov, zatiaľ čo prirodzené tradičné konzervatívne hodnoty sa udržiavajú samočinne, aj bez propagandy, počas celých stáročí až tisícročí.

Norman

Ale veď to nedávno vyjadril explicitne Putin, že "Liberalizmus padne". Pjakin to teda len opakuje. Oni "nevedia, že padne", ale predpokladajú, že mu musí dôjsť dych.

Pozrel som tých prvých 12 minút. Dokázal by som aj viac pozrieť, Pjakin je takto stále v pohode, taký sympatický, dobrý hlasový prejav - ale ten obsah jeho rečí, ten je zas dosť nízky. Napríklad tu v tom videu prvých 5 minút rozoberá, ako Putin a pápež prešli dvermi a kto si prvý sadol. To je typický problém, že alternatívci typu Pjakin, pe nedostatok iných informácií, rozoberajú nepodstatnosti a vysvetľujú podľa nich dôležité veci. Ale to je ako veštiť z kávovej usadeniny na dne hrnčeka - ak sa to robí dodatočne, vždy sa v tých machuliach vidí to, čo sa naozaj stalo :-)

Ema

niekto škaredo roztrieskal hlavu. Keďže útočník bol dunkelhäutig, ergo hnedoid, je z toho len "lokálna správa".

Lokálny plátok sa konečne zmátožil a zverejnil "nový popis páchateľa"

Brutale Attacke auf Hockenheimer OB – Polizei veröffentlicht neue Täterbeschreibung

männlich 30 bis 40 Jahre alt 1,70 - 1,80 Meter groß nordafrikanisch-arabisches Erscheinungsbild

 

Keď bioNemec odpráskol nedávno starostu Waltera Lübckeho (CDU), tak to sa riešilo na tisíckrát všade, vrátane slovenských korporátnych splaškov.

Teraz ticho. Asi preto, že Gummer ešte žije.


A takto to pôjde v Nemecku ďalej, to ich multikultúrne súžitie merkelovského typu. BioNemec zlikviduje starostu, ktorý mu zasral rodné mesto agresívnymi hnedoidmi, agresívny migračný hnedoid zlikviduje starostu, pretože sa postavil proti ďalšiemu zasieraniu mestečka migračnými hnedoidmi.

Ema

Putina náhle zavolal Franciškus.

S Franciškusom sa Putin už raz stretol, pred štyrmi rokmi. Vtedy o návštevu požiadal ruský prezident. A zistil, že nie je o čom.
Mimochodom, návšteva sa uskutočnila, keď sa začala dvíhať a valiť na Európu tá špinavá, dobre zorganizovaná "utečenecká" vlna. Putin sa z prvej ruky dozvedel, že pápež rozvrat Európy podporí.

Ema

Degenerácia je aj za Atlantikom. Tam štyri farebné kongresmanské clintonky vyrazili proti Trumpovi. Ten im najskôr za ich blbé remcanie odporučil návrat do krajín ich pôvodu (Ak nie ste spokojné v USA, ak sa celý čas len sťažujete, tak môžete odísť. Môžete odísť hneď teraz.) a keď hysteričili ďalej, rovno ich nazval "štyri jazdkyne Apokalypsy".

Ľubov

S menším odstupom času sem dám Pjakina (o návšteve Putina vo Vatikáne hovorí prvých 12 minút)
https://www.youtube.com/watch?v=BNud_Gnw7hE .

Akoby už vedeli,že liberalizmus padne .

senil

Von der Leyen je katastrofa, vo všetko ustúpila zeleným a socialistom. Bude se pokračovat v budovaní EU federácie, odoberaniu práv národným štátom a v šíalenej ekologickej politike.
https://www.epshark.cz/clanek/2523/je-po-volbach-do-ep-reforma-nebude-ni...

Ľubov

áno,je ich zrazu priveľa,všade. Dokonca aj celkom malé,Greta (veľký článok o nej v ženskom časopise Madam,som si všimla),staré,choré,všetko jedno. Čo to do pekla znamená?

Front je jednotný,krížom cez našu polovicu tejtogule. (Vlastne,vraj Zem nie je v podstate guľatá,ale podobá sa skôr na zemiak. To Buheh sa tom vyzná lepšie,číta Kozmos.)

Čo sa týka tohto nášho zázraku,tiež rozmýšľam,prečo práve ona? 16 rokov v mimovládke,potom ocenenia priamo od hlavného monštra,hladké"víťazstvo vo volbách,prapodivný kult osobnosti,no nechápem. Je to jasná marioneta,aj oblečky jej vymieňajú podľa javiska,ale aj tak...tu niečo veľmi smrdí.

Ak naznačujem,že dnešné ženské političky v západnom svete sú produktom satanistických kruhov,možno sa mýlim.To by bol ten lepší prípad.

ps.Tiež sa Vám zdá,že Čaputová sa rozbehla nejako príliš rýchlo? Dokonca aj Bugár si to všimol,nepriamo ju varoval,aby hamovala. Na to,aby pochopila,že čoskoro narazí,je však priveľmi hlúpa. Bohužial,s ňou narazí aj celé Slovensko ,my všetci.

Norman

Ako by ich mohol osloviť? Akým jazykom on vlastne hovorí ? Akademickou čínštinou?
Na stranu a voľby potrebuje invistície. Ako kandidát prezidenta zas vyhorel. On sa dá počúvať, ale rozumie mu a zaujíma to asi len zlomok percenta ľudí.

Ľubov

nechce dávať,on ich chce ,skôr si myslím,-dostávať.-). A bonusy k tomu.
Ak uvažuje tak,že osloví 5 % z pasívnych,bohate mu to bude stačiť.

Norman

Strany robia hlupáci, ktorí na to majú. Politická scéna sa zaplňa nielen u nás zbohatlíkmi - Kiska, Danko (stranu si doslovne kúpil, dá sa povedať), Kollár, Truban, Beblavý (dieťa privatizérov), v Smere ich je niekoľko, Hlina ... to všetko sú zbohatlíci ešte pred tým, než vstúpili do politiky.
Bez milionov a milionov nemá Chmelár šancu, aj keby sa tomu venoval (čo nebude).A tá jeho ľavicová mládež - tuposťou sa od slniečkárov ničím nelíši. Beznádejné.

Norman

Jasné, že tento prieskum vychádza pozitívne, ale dal som hneď na začiatku, že o nejakých pár percentách hore dole sa nebudeme baviť.
Celé by som to zopakoval tak, že ľudia sa prudko nemenia a ak dôjde niekedy k zvláštnym javom (Čaputová), tak je to len kvôli rafinovaným predvolebným tlakom, ktoré nie sú trvalé. Preto sionisti pred každými voľbami zakladajú nové strany (ANO, Sme Rodina, Sieť, PS ... aby sme spomenuli len niektoré). Nedokážu tak ľahko zmeniť ľudí, dokážu ich len momentálne oklamať - to je pointa.

Čo sa týka 2016, to sa nacionalisti dostali do parlamentu, ale že by sme boli nejako optimistickí? To azda nie. Ovšem "pozitívna nálada" - to je zas vec skôr prístupu, bez ohľadu na okolnosti.

Čo sa týka tvojho rozboru tých strán - mnoho sme tu už popísali. Len pripomínam, samozrejme nielen tebe, ale nám všetkým, že politika, aj tá naša, občianska a voličská, nie je až tak o tom, komu "prídeme na chuť". Politici sú prinajlepšom čosi ako zamestnávateľ - niečo, čo väčšina ľudí nemá osobne rada, ale prináša im to živobytie, tak sa premôžu.
Samozrejme, že žiadna z tých štyroch nie je výborná, niektoré sú až celkom zlé. Snažil som sa len vysvetliť, že ich voliči sú dobrí :-)

Keď spomínaš Harabína - kedže všetky tieto strany tu už sú dlhšie, je takmer isté, že vznikne aj jedna či pár nových strán s HZDS starcami. Globalisti sa na to spoliehajú a veria, že tak odčerpajú niekoľko percent hlasov národovcom. Ba dokonca aj ak by sa nejaký mečiarovec dostal do parlamentu, aj vtedy by to boli prepadnuté hlasy. Harabín by azda fungoval ako prezident, ale harbínovsko-mečiarovská skupinka by bola ako achilova päta národnej spoločnosti a politikov (ostatne tak pôsobili mečiarovci vždy - kontraproduktívne, neefektívne).

Opakujem - tieto štyri strany zaberajú dobré miesta, ale ani jedna nespĺňa, čo by mala. Sme-rodina by mala zmiznúť a nastúpiť skutočná stredo-národovecká strana. SNS radšej tiež nech zmizne, ako toto. Smer detto. A ĽSNS - musia sa v prvom rade otvoriť - kým nenadobudnú rafinovanosť aspoň ako Salvini, kým nenadviažu väzby s rakúskimi FPO a LePenn Národnym zhromaždením (či ako sa to volajú), tak nesplnia to, čo by pred voľbami mali dosiahnuť.
Pre všetky tieto platí - voliči zostanú, aj keď sa strany rozpadnú a premenujú, začnú po novom. Kedže ale voľby sú už onedlho, teraz to už nestihnú a tak zostane čas asi až po prehratých voľbách 2020. Ceľkom sa teším, ako sa staneme úplne americkou kolóniou - blaváci si užijú hnedé opice z Viedne a podobne, želám im to, je si treba povedať pravdu - je to naozaj banda čuroidov a je dobre, že si to tentoraz odserú ako prví..

Ľubov

Prečo Kiska tak túži po mandáte poslanca,chápeme. Ale prečo Chmelár? Prečo "nováčik" Beblavý? Dokonca mám silné tušenie,že o svoj kus žvanca sa bude hlásiť aj Mikloš s Dzurindom.-). Motivácia však bude skôr podobná tej Kiskovej. Trump totiž stále žije !

Uvidíme,ako voliči zareagujú na salámovú metódu s pedofíliou. Overtonovo okno sa však otvára aj niekde inde.
Začíneme mať toho dosť !

Roland Edvardsen

Mňa ten výsledok príjemne prekvapil. Česi a Slováci proste majú "I dont give a shit" prístup. Nestaráme sa toľko o to, čo si o nás myslí okolie. To sa mi páči. :-)

Norman

Podľa mňa sa na tolerantnom postoji ku rasovému miešaniu Poliakov výrazne podieľa katolícke náboženstvo, to áno.
Teda ... ak naozaj sú v tomto takí, to si netrúfam sám hodnotiť. Nejako im v tých mapách vychádzajú čechoslováci ako mimoriadne osvietení :-) To sa mi až nechce veriť - to je zas skôr výsledok toho, kto je väčší pokrytec - zelené krajiny sú pokrytci, Čechoslováci sú hlúpi naivní pravduhovoriaci. :-(

Roland Edvardsen

Obávam sa, že ten prieskum je ešte celkom pozitívny a voličov globalistických strán tu bude viac. Ale do volieb je ešte ďaleko a ešte sa karty môžu všelijak zamiešať.

Pamätám si, že po voľbách v r. 2016 aj tu na Nadhľade panovala celkom pozitívna nálada, celkom sa očakávali nejaké zmeny. A vidíme ako sa to celé vyvinulo.

Krátko ku stranám, ktoré by som zvažoval voliť:

1. Smer: Bohužiaľ, základná chyba bola Ficova slabosť v tom ako si k sebe pustil a hýčkal na jednej strane kšeftársko-gangsterské typy ako Kaliňák (zbytočné kauzy, ktoré právom iritovali národ) a na druhej globalistických agentov ako Lajčák (a s tým spojené typické smerácke hranie na dve strany, niečo iné v Bruseli, iné doma). A aj preto má dnes okolo 20% a nie 40%. Smer vie ako tak vládnuť, robiť istý balans a mal potenciál stmeliť spoločnosť, ale bohužiaľ premrhal svoje šance. A Blahov agresívny (anti-globalistický) marxizmus to už nespasí (ale to už sme okomentovali) - skôr to inteligentných ľudí môže odradiť.

2. LSNS: Ja ti neviem...proste im neviem prísť na chuť. To, že majú také vysoké preferencie musí byť naozaj už znak istého pocitu zúfalosti u ľudí (a znechutenia a nedostatočného výberu). Základný problém si tiež napísal: pôsobia mrzuto, stále sú proti niečomu namiesto toho, aby sa snažili skôr byť za niečo. Za ten čas čo pôsobia v parlamente som zaregistroval len málo skutočne pozitívnych a realistických návrhov, za to niekoľko zbytočných až škodlivých od nich. A čo vlastne s nimi dokým nechcú spolupracovať s inými? Načo potom sú? K čomu sú?

3. SNS: Danko sa príliš zdiskreditoval a to až tak, že by ma neprekvapilo, ak by sa nakoniec do parlamentu ani nedostali. SNS by však bola škoda, lebo napriek všetkým chybám je potrebné aj uznať, že občas dokázali skorigovať koalíciu správnym smerom. A teraz narážam v prvom rade a predovšetkým na Migračný pakt.

4. Sme rodina: Tu je stále záhada čo presne chcú a ku komu sa nakoniec po voľbách pridajú. Ja som raz napísal, že Sme rodina sú niečo ako umiernenejší a inteligentnejšie pôsobiaci kotlebovci (aj keď Kollár je strašne žumpoidný typ), ktorých by som možno aj volil. Len bohužiaľ je celkom očividné, že je to podvod. A dokým je tu riziko, že by išli s globalistami (PS, žaľudi, KDH, Sas), tak nie je o čom.

Tak to by bolo v skratke všetko. Len dodám, že dúfam v to, aby Harabin neurobil tú blbosť, že založí nejakú novú stranu. Nie, dostal ponuku od kotlebovcov, a ak to myslí seriózne, mal by ju prijať.

Roland Edvardsen

Hej, už som to zachytil. No, Blaha už má kam ísť, ak ho nakoniec vykopnú zo Smeru. :-)
Ale vážne, nie, nie a ešte raz nie. Chmelár sa jednoducho zase nezaprel. Je to jedna nenapraviteľná naivka, ktorá zase dopadne rovnako ako vždy: nula bodov.

Ľubov

https://www.hlavnespravy.sk/eduard-chmelar-chce-zalozit-nove-politicke-h...

teraz aktuálne,ráno to ešte nebolo. Tak Socialisti. Ostáva zhruba 55 % nerozhodnutých,resp.tých,čo voliť nechodia... ostáva 9 mesiacov do volieb. Aké symbolické

Roland Edvardsen

Ja som jasne písal len o niektorých kresťanoch. Každopádne, stretol som sa trochu u bielych kresťanov s takou tou tendenciou akoby glorifikovať hnedoidov a tretí svet. Som si nedávni prechádzal Katolícke noviny a non-stop sú tam odfotení nejakí hnedoidi, furt sa tam o nich píše a tak.

Si vezmi, že medzi V4 sú Poliaci tí, ktorí majú najmenší problém s tým, aby ich deti mali sexuálne vzťahy s negridmi. Vlastne je to jediná krajina vo východnom regióne, kde majorita s niečim takým nemá problém. 

4

 

Popravde, naozaj by ma zaujímalo do akej miery sa na tomto prístupe podieľa ich katolícke náboženstvo, ktoré akceptuje rasové miešanie a posväcuje ho (a ktoré je u nich najsilnejšie zo všetkých krajín v Európe). V Poľsku je tiež silný kult Karola Wojtylu, čo bol celkom negrofil a islamofil, no a terajší Bergolio je na tom v tomto smere ešte horšie. Otázka: ak si silne pobožní katolíci musia vybrať medzi svojou rasou a Jahveom, koho si vyberú? :-)

Ema

Najpodivnejšou udalosťou bola rýchla a tichá návšteva Putina vo Vatikáne pred necelými dvoma týždňami.

Okrem konštatovania, že Putinov príchod znamenal pre mesto požehnanie - vyčistenie prezidentovej trasy letisko-Vatikán od odpadkov, ktoré sa už týždne neodvážajú, sa západné korporátne splaškové médiá zvláštnym stretnutím nezapodievali. Ale ani v ruských médiách nič.
Západné tlačové agentúry zverejnili len jednorazový povinný blábol, z ktorého trčala jedna prapodivná téma. Putin a pápež hovorili o "ecological issues".

Prešiel ďalší týždeň, nepadlo ani deci vody a na obzore sú ďalšie 40-stupňové horúčavy
https://www.ouest-france.fr/meteo/secheresse/secheresse-41-departements-...
Nevýhodou tohto druhu katastrofy je malá spektakulárnosť. To nie je ako bomba - okamžité bum, všetci vreštia a počítajú obete.

Norman

sú podľa mojich osobných skúseností naozaj prevažne teatrálni a zmekčilí.

Vnútorná vojna, zvaná "revolúcia", ktorú im infikovali Briti a Američania, v nich hnisá už vyše 2 storočia, takže ani nečudo.
lenže aj tu platí - Pantheon je aj náš, takže tú špinu treba vyhnať z Európy. Ináč dopadneme ako India.

Ľubov

že dnes sa suverénne správa už iba Irán a Turecko, (https://www.hlavnespravy.sk/iran-pohrozil-ze-vrati-svoj-jadrovy-program-...),nie hrdý Albion.

Keď k nám pred časom prišiel jeden francúzsky chlapec učiť francúštinu,bolo na ňom vidno ako opatrne našlapuje,veď prišiel medzi divochov,doma mu hovorili,že lezieme ešte po stromoch.Tak som si na neho spomenula...

Norman

ľudia prejavili starosti o to, že vo filme už nebudú bonds girls. Ale nemusia mať obavu, veď nová hrdinka bude určite lesba.

Nie je to dôležité, po sprznení antických bohov a dokonca aj Jahweho (viď napríklad film/knihu Chatrč, kde je boh černoška (plus ďalšie dva avatary), prípadne iných černochoch v ulohe boha (Norman Freeman) ), mi sprznenie ich Bonda už nepríde nejak tragické.
Je zaujímavé, že v bondovkách ten zloduch nikdy nebol žid. Bol tam už černoch, to áno, samozrejme viackrát Nemec a určite aj nejakí Rusi, prirodzene, aj Američania, aj Japonci a tak podobne, ale žid určite ani raz (nie že by som to vedel naisto a všetky poznal, ale stavim sa :-)

Bond je proste komédia. Ako hovoril Bernard Shaw, parafráza:
"Lepšiu iróniu a srandu, ako dosadiť za Bonda negriňu, to by som si ani ja nevedel predstaviť"

Hm, zostáva už len ten Kristus. A Mojžiš. A Anna Frank bola neger, tiež.
Alebo mi niečo uniklo?

Náhodný okoloidúci

Nechcem byť prorokom zlých správ, ale obávam sa, že keď do kín dorazí tento film, tak návštevy kina budú povinné:
https://www.hlavnespravy.sk/novy-agentom-007-zena-lashana-lynchova/1819963

To by tak bolo, aby z toho bol prepadák, to liberasti nedovolia. Hor sa k čiernym zajtrajškom!

Norman

prvotný je realizmus, teda rasa - a tá vytvára formu náboženstva.
Ak je rasa cudzia, žiadne náboženstvo ju nenaformuje, nezmení. Viď černošké kresťanstvá v Afrike, ale aj USA - sú to tancujúce emócie a učenie je prudko zjednodušené na úroveň nejakého woodoo kultu.

Ja si osobne nemyslím, že kresťanstvo sa až tak spolieha na čiernu Afriku, že to je jeho hlavný omyl. Ale jeho problém je vážny. Kresťanstvo je slabé, ak nie inak, tak minimálne politicky slabé. Kresťanstvo ma zakázanú "moc", vždy, len čo sa trocha oslobodí, vrhne sa na nejakú slabošskú tému či rituál. Omšami a púťami nič nedosiahnu. Ani politikou za práva plodu či podobne. Potraty jednoducho nie sú vážny problém spoločnosti, podobne ako ním napríklad nie je vreckové zlodejstvo alebo vypadávanie vlasov.

Norman

tieto veci zmyje iba krv, vela krvi.

Norman

že to vidíš jasne :-)
Len to ľudia ešte neuveria.

Roland Edvardsen

Hej, niektorí katolíci, či všeobecne kresťania/konzervatívci sú schopní svoje nádeje vrážať práve do čiernej Afriky. Vraj sú ako deti, ľahšie prístupné k Bohu.:-) A preto ich takí ako Franto chcú čo možno najviac dovliecť do Európy.

Lenže pes je zakopaný v tom, že negriti sú síce viac religiózni, viac sa budú ku kresťanstvu hlásiť a veriť v Boha (a v iné duchovné či magické bytosti), ale horšie je to už s dodržiavaním pravidiel. To je napr. tá neskutočná naivita rôznych tých kresťanských misionárov, ktorí zakazujú čiernym kondómy a antikoncepciu a namiesto toho tvrdia, že ich treba naučiť sexuálnej striedmosti. Nuž, good luck: https://www.youtube.com/watch?v=e31JNCWBZ_w

O veľkej africkej "nádeji" kresťanstva najlepší svedčí ich šialený rozsah HIV. A to prosím pekne je pravdepodobnosť prenosu heterosexuálnym vaginálnym stykom, i nechráneným, štatisticky veľmi nízka. Radšej si ani nechcem predstaviť, čo tam títo "bonobáci" so sebou musia robiť, keď to tam bujnie v takých šialených číslach. :-) Holt, Afrika je neskutočne infekčná. To je vlastne trochu ten rozpor pre mňa: že sa neustále hovorí o dekadentnej a upadnutej Európe, ale stačí si to porovnať so svetom hnedoidov a je vymaľované. A hlavne: belosi nepotrebujú tak veľmi k tomu, aby sa chovali morálne, náboženstvo - to je ten rozdiel oproti hnedoidom.

Ľubov

Tak ako inak sa dá toto nazvať? Je to tá najstrašnejšia urážka pre Francúzov. Môže ju zmierniť iba krv. Prepáčte,som emotívna.

Ema

Trochu si v Pantheone zabliakali spôsobom pre nich typickým...

... a potom prišla polícia

 

Na záver sa dostavil Makron, vymuckal sa s nimi a urobili si selfie.

vrbovčan

či ste to videli. Video z Nemecka. Migrant rozbíja sklá na autách.
https://www.facebook.com/rostislav.brezny/videos/10212123313993088/

Ľubov

Myslím,že v mnohom si trafil. Skutočne,do Afriky chodí ako na klavír,tento rok má ísť zas v septembri .Možno si tam chystá azyl,všetko je možné v tej dnešnej otrasnej dobe.Každopádne im lezie do zadku.dôvod určite má .
https://www.youtube.com/watch?v=dqBqoeEfhYI

Ale veď nech si ho berú,aj s Vatikánom,aj s knihou Numeri (stále súčasť Biblie).

mirage

pezindentka filomena chaplin terazkia bude mat tak tlchubovky

Norman

Na tlačovky k prezidentovi sú už roky pozývaní len vybraní prestitúti. Nedostane sa tam nik mimo zavedené firmy.
Toľko ku slobode slova na Slovensku.
Ku Kiskovi to ani nemalo zmyseľ, lebo ten aj tak nebol schopný vykotiť nič, len vzdychanie a dychčanie. Ale táto Čaputa sa hrá na filozofku a na slobodu slova, takže by bolo zaujímave preveriť jej schopnosť vyjadriť sa a konfrontovať sa. Ale zrejme na to nemá, aj ona je len prázdny tupý plagát bez obsahu.

Roland Edvardsen

Kresťanstvo sa dnes mení na náboženstvo globálneho juhu. A kresťanstvo tretieho sveta je veľmi odlišné od toho európskeho. Centrum kresťanstva sa postupne presúva do Afriky - to bude v budúcnosti najkresťanskejší kontinent. A u afrických kresťanov sa napr. praktikujú obety zvierat, farári (aj z RKC) majú niekoľko manželiek, veľmi populárne je ľudové liečiteľstvo, mágia a boj proti bosoráctvu. Náboženstvo formuje rasa, etnikum a v Afrike a v latinskej Amerike je to stále také "voodoo" - akurát s Kristom a svätými. Je to proste stredovek, ako sa hovorí, a takéto kresťanstvo nemá vôbec pochopenie pre vedu a racionalitu, ktorú oceňujeme tu v Európe.

Európa bude majoritne sekulárna/ateistická/agnostická, ale menšie kresťanské komunity sa udržia. Ale žiaden veľký kresťanský revival v Európe nečakajme. A ak by niekedy aj v Európe došlo k návratu skutočne spoločensky konzervatívnej a autoritatívnej formy kresťanstva, tak to bude jedine vďaka masovej imigrácii z Afriky. Africkí negroidi totiž berú biblické texty mimoriadne doslovne a veľmi ich zaujíma misionárska práca, šírenie “dobrých zvestí”, aj v tzv. dekadentnej a bezbožnej (ako to často vnímajú) Európe. Ale opäť - to nebude kresťanstvo aké sa páči tebe. Nehovoriac o tom, že Európa už nebude Európou.

Náhodný okoloidúci

Na čaputkine tlačovky budú pozývaní len dopredu vybrané presstitútky, aby sa zabránilo kladeniu politicky nekorektných otázok. Napríklad koľko "migrantov" už ubytovala u seba doma.

Ema

V Izraeli likvidujú internačné tábory čiernych ilegálov (ktorých tam nevolajú utečenci, ale infiltrátori) tak, že ich "podľa dohody presunú do nemenovanej európskej krajiny." Môžeme trikrát hádať kam.
Podľa päťročného plánu z minulého roka chcú židia potupne presunúť do Európy vyše 16 000 afrických čičmekov, aby vyčistili Izrael od infiltrátorov. Oficiálne sa o odsune černochov do Európy prestalo hovoriť v momente, keď sa presuny začali.
Ešte je len rok 2019, niečo sa iste ujde aj slovenskej liberálnej demokracii. A možno sa Čaputová vydá.

Norman

Čaputová by mala byť jedna z prvých, ktorá zabojuje proti skládke negrov na Slovensku.

Budeme ju potrebovať, má predsa v tomto skúsenosti. Veď hnedoidi sú desaťkrát horší odpad, ako nejaké chemikálie. Bez srandy je to tak.

Norman

Nuž veru, Blaha má osobnostnú a kariernu podobnosť najviac s Chmelárom (akademik) a je dosť možné, že skončí ako on - na boku diania.
No, na boku diania..., tých ľudí platia za kecanie blbostí na humanitárnych katedrách - je jasné, že ich "alternatívnosť" je len menšia, formálna. Vezú sa v systéme viac, než väčšina ľudí.

Čo sa týka samého Smeru - veru, potreboval by nových ľudí, ale taký je osud ľudských organizácií - že bežia na starých prehnitých magoroch až dovtedy, kým celá skupina neskončí. Žiaľ, ani Smer zrejme nemá v sebe dosť regeneračného potenciálu.

Ľubov

Pokial ide o HS, patria doslova ku každému nášmu ránu.-).Aspoň medzi našimi.Niektorí mi dokonca hovoria,že iné noviny už ani nečítajú. Preto áno,je veľmi dôležité,čo píšu.

Čo sa týka kresťanstva,často nad tým rozmýšľam,čo bude ďalej.Nikdy som sa k nemu formálne nehlásila,ale teraz sa naopak chcem stať jeho ochrancom. Asi to bude tým,že ľudská duša je labyrint.-).
Mali by sme sa všetci,čo sme sa ubránili zombifikácii postaviť za vieru našich predkov. Tzv.kresťanské strany s tým nemajú nič spoločné,urobme to po svojom

Roland Edvardsen

Presne o tomto som chcel napísať už dávno: všetko sa točí okolo Blahu, ale kde sú ostatní smeráci? Hej, Maznák/Glváč párkrát zdieľal HS, ale inak nič extra sme zatiaľ nevideli. Čítal som inak rozhovor s Blahom v časopise DAV, kde tvrdí, že jeho kolegovia sú viac radikálnejší než on, ale boja sa prejaviť, lebo nechcú byť terčom stránok ako Zomri. WTF?

Zaujímavé však je, ako Blaha dokonca niektorých svojich kolegov napádal v statusoch - samozrejme, on hovorí, že kritizovať svojich verejne nebude, ale robí to skryto, medzi riadkami a každý, kto nie je idiot to jasne vidí. A potom druhá vec, nemaže komentáre svojich fanúšikov, v ktorých nadávajú na niektorých smerákov, zatiaľ čo je známe, že banuje ostošesť komentáre, ktoré sú kritické voči jeho osobe. A potom má s nimi verejné trenice, možno aj umelo vyrobené, aby bol v TV.

O Blahovi sa vie, že ako poslanec toho veľa nenarobí, ani nepredkladá zákony, nevenuje sa poriadne straníckej politike a nezdá sa, že by nejako budoval vzťahy a tak. A práveže to je to hlavné, čo potrebujú ľudia vidieť - nie iba Blahu a sem tam prebratého Fica hromžiaceho na novinárov a napínajúceho svaly, aby sa potom mohol zase vrátiť do hibernácie a nechať stranu na voľnobeh. Potrebujeme vidieť viac ľudí v Smere, ktorí budú hovoriť a písať o tom, čo Blaha, ale možno kultivovanejšie a bez toho hlúpeho marxizmu.

Ako mi za oponu nevidíme, ale v Smere sú údajne už dlhšie trenice medzi Pellegriniho tzv. V4 a kaliňákovcami. Ono je pozoruhodné, že Kaliňák, napriek tomu, že už sa stiahol do svojej diery, má stále taký vplyv v strane, že rozhoduje o tom, kto pôjde či nepôjde na kandidátku eurovolieb. Teraz píšem o súdružke Smolkovej, ktorá ho mala nejako kritizovať, tak preto ju Kaliňák odtiaľ vykopol. Niežeby som sa chcel Smolkovej zastávať, lebo je to tiež len ďalšia oportunistická pizda, o ktorej neviem, že by niekedy robila niečo užitočné, ale aj tak je to na hlavu. Ľudia ako Kaliňák, Počiatek a pod., bez ohľadu na ich formálne schopnosti, proste boli až príliš ponorení do kdejakých kšeftársko-mafistických sračiek a Fico mal už skôr predvídať, že ho takýto ľudia stiahnu na dno. Potom súdružka vypisuje listy do médií a robí revolúcie. A ak ide o listy a vzbury, tak ono toho bolo viac, to nebola len tá súdružka, ako sa predstieralo, ale väčšina z toho sa do médií ani nedostalo.

Proste v Smere to vrie, jednoznačne a nezdá sa mi, že by Blaha robil čokoľvek smerom k normalizácii pomerov v tej strane. Ódy na Fica a sľubovanie večnej vernosti sú patetické obzvlášť v kontexte toho, že Fico chcel už niekoľkokrát odtiaľ odísť. Prečo sa Blaha nevotrie napr. do tej V4? Ak tam mohli pribrať takého trubiroha ako je Glváč (mimochodom, aj ten má v Smere vyššiu pozíciu ako Blaha), tak môžu aj Blahu. Nevie Blaha hrať mocenské hry? Nevie odhadnúť pomery síl v Smere? Alebo ho už fakt nič iné nezaujíma len vlastné ego a Facebook? Toť otázky, na ktoré zatiaľ nevieme s istotou odpovedať.

Roland Edvardsen

Ja by som sa HS teraz aj trochu zastal. Ak už, tak príkladom centristicko - slabošského webu hrajúceho sa na alternatívu je skôr taký Postoj.

Predovšetkým, HS nie sú slabé v tom, čo vnímajú ako svoju hlavnú agendu. Proste je to z veľkej časti kresťansko-konzervatívny web, takže je jasné, že sa z tohto titulu budú zameriavať výraznejšie na také tie typické agendy kresťanskej ortodoxie ako sú napr.potraty, gender ideológia, eutanázie, zázraky svätých, celibát, transgenderi/autogynefili, pedofili, konverzné terapie homosexuálov, nórsky Barnevernet, zygoty v skúmavkách, semeno na farárovej sutane a obdobné srandy, ktoré preberajú z webov typu Lifenews. Áno, pre sekulárneho človeka sú toto druhotriedne témy až zbytočnosti či hlúposti, ale nie pre ľudí, ktorí berú Bibliu vážne. Je to len otázka odlišného svetonázoru.

Samozrejme kombinujú to aj so štandardným spravodajstvom, analýzami slovenskej politiky a inými tradičnými alternatívnymi témami (vrátane klasických konšpirácií a bulvárnych senzácií) a celkovo sa snažia o komerčný, masovejší obsah a štýl.

A treba uznať, že majú istý úspech a to, že Hlina na nich tak agresívne útočí skôr svedčí o tom, že sa ich asi bojí. Zrejme robia niečo dobre, aj takto sa to dá interpretovať, nie?

Na druhej strane aj iné som chcel. Je zaujímavé, že tu momentálne máme obrovské množstvo kresťanských strán a kresťanských platforiem, webov, podujatí, seminárov, politikov a neviem čoho ešte (onedlho bude aj náboženská púť Pochod za život, kde ľudia z Postoja vraj pozvali rečniť aj akúsi černošku z premnoženej Nigérie, ktorá tam bojuje proti potratom a kondómom, hoci sú potraty v Nigérii nelegálne :-)). Aj teraz vznikol akýsi druhý "Postoj" pod názvom Konzervatívny web pod hlavičkou Sme.

Je to úsmevné z toho dôvodu, že dlhodobé trendy sú jasné: všade na Západe dochádza k poklesu kresťanskej religiozity a každá mladšia generácia je menej a menej kresťanská. V Orbánovom iliberálnom Maďarsku, v tzv. kresťanskej demokracii, sa 67% Maďarov vo veku od 16-29 rokov neidentifikujú ako kresťania, napríklad. 

A tu vidím istý kameň úrazu. Myslím, a napovedajú o tom napr. aj dáta z Poľska, Ameriky a iných krajín, že mladí sa tak začínajú utiekať k liberalizmu (resp. k tomu, čo pre nedostatok lepších pojmov dnes konzervatívna alternatíva označuje ako liberalizmus) vo veľkých počtoch aj z dôvodu istej upjatosti a dogmatičnosti tohto náboženského konzervativizmu na jednej strane a na druhej preto, že chýbajú nejaké širšie sekulárne alternatívy voči liberalizmu, ktoré by vedeli mladým ponúknuť racionálnejšiu filozofiu zakotvenú v realite.

Takže to čo sa deje na Slovensku aj inde je jednoduchá rovnica: viac HS, viac "kuffovcov", viac propagovaného zanieteného náboženského konzervativizmu = aj viac liberálov. Áno, konzervatívne ortodoxie sú istá stmeľujúca a hlučná sila, ale zároveň aj taká, ktorá vyvoláva silné pnutia - a budú z toho potom veľké kultúrne boje (a na Západe vždy platilo, že tieto veľké kultúrne boje nakoniec prehrali kresťania).

A áno, na Slovensku sa dnes pokúša Blaha s jeho pro-národným marximom o istú alternatívu voči liberalizmu i náboženskému konzervativizmu, ale ako sme už viackrát konštatovali, nie je vôbec ono. 

Norman

zhodneme sa od začiatku, len pripomeniem, že aj článok je o tom, že Blaha je pochybný článok na scéne.
Áno, Blahova aktivita sa zameriava na vytváranie novej (neomarxistickej) alternatívy a naopak zanedbáva normálnu politiku vnútri Smeru - presne tak, je to pozoruhodné a hodné zamyslenia, prečo je to tak.

Prirovnanie ku Kotlebovi - ale nie ako osoby, ale ako cesty politiky. Jeden ide v pronárodnej alternatíve, druhý v neomarxistickej alternatíve. Pointa článku je, že "neomarxistická alternatíva" je pasca, je slepá ulička (či už si to Blaha uvedomuje viac, alebo menej, alebo vôbec nie. Blaha si sám neobjedla kritiko-reklamu v JOJ - ale niekto sa musel vedome rozhodnúť a ju spraviť. Bola to len náhdná reportáž bežného redaktora? Možno - ale média sú kontrolované a čo sa týka politiky nie je tam moc miesta pre náhody)).

Zostáva ešte otázka, či to Blaha chce robiť vrámci Smeru ako doplnok ich volebnej stratégie (ako píšeš, parafrázujem, Fico strednovekí až starší pracujúci, Blaha mladí nespokojenci, dokonca až kaviareň. No, tak či tak Blaha určite myslí na svoju osobnú parketu a svoj mýtus viac, ako na Smer.

Čo sa týka toho, že sa obávaš, že bude Blaha a podobné smery úspešnejší, ako dogmatickí a predsa len málo flexibilní kotlebovci - no, to sa práve môže stať. Nemusí byť ani v absolútnych číslach nejako úspešnejší, ale škoda každého človeka, čo príliš Blahovi uverí. Ak to bude znamenať hlasy Smeru, no.., to by ešte ušlo, ale k sa okolo Blahovského naratívu vytvorí nejaké nové "progresívne slovensko", tak to je vyslovene škoda.
To, čo spomínaš aj inde, ten až nenormálne explicitný Blahov marxizmus zrejme nie je jeho posadnutosť, ale skôr indikácia pre mocných: "pozor, ja píšem teraz alternatívne, ale som váš človrek, je to len naoko, neničte ma naozaj, zametajte mi cestu". To je vysvetlenie, prečo to robí s marxizmom tak explicitne, ináč sa to azda ani nedá vysvetliť, lebo na takýto marxizmus sa nechytajú ani ľudia, ktorí dnes smútia za dobou socializmu (oprávnene, starší ľudia sú dnes na tom prevažne oveľa horšie, ako sa mali vtedy, chýbajú im naozaj sociálne istoty a podobne - ale ani tí predsa nezaberajú na Marxa, Che Guevaru a podobne, tie mená ich nezaujímajú, nikdy na nich nelipli).

Revival Mečirovcov - údajný, to je zas ďalšie odklonenie nespokojnosti občanov do stoky. Hodné samotného článku, i keď zrejme menej nebezpečné, lebo samotný Mečiar a Harabín asi pochopia, že to je zbytočný nezmysel, že na to nemajú.

Roland Edvardsen

Blaha je dnes zo všetkých smerákov najbližšie k alternatíve, pravda. Ale prečo len on je takto veľmi s ňou prepojený? (Ak už, Blaha by v prvom rade mal pracovať na vzťahoch a spojenectvách v strane, to by mala byť jeho priorita č. 1, ak už teda chce nejako tú stranu posunúť). Podľa mňa by mal robiť viac videá, lebo to písanie je naozaj už len kopirák. A hlavne videorozhovory, aj s kolegovcami. Prečo to nerobí? Nikto sa nenájde. Aha.

Ale Blaha má ešte aj inú charakteristiku, ktorá sa dá vidieť v niektorých jeho starších statusoch (napr. skúste si nájsť na FB jeho status z r. 2017 o Mizíkovi z LSNS). Blaha bol/je, alebo sa istú dobu prejavoval, ako najprožidovskejší smerák, človek doslava odchovaný, odkojený židmi, resp. židovským intelektualizmom či židovskou filozofiou (a majúci v sebe i židovský fanatizmus). Je to proste zakorenené v jeho mysli, ale taktiež je možné, že mu to pomohlo.

Prirovnanie ku Kotlebovi? Možno. Ale rozdiel je dnes v tom, že Kotleba, hoci je menej inteligentný a vzdelaný/sčítaný ako Blaha, ide skôr smerom postupného zmierňovania (aj keď teda u kotlebovcov je to často v štýle 2 kroky vpred a potom hneď 1-2 vzad), zatiaľ čo Blaha je zo dňa na deň viac a viac radikálny a agresívny. Blaha otvorene propaguje boľševizmus, jeho režimy a symboly, hoci aj boľševizmus/komunizmus je oficiálne považovaný za zločineckú ideológiu podobne ako fašizmus, nacizmus. A nič sa nedeje (boli tu nejaké trestné oznámenia aj na Blahu kvôli tomuto, ale samozrejme všetko to išlo do stratena). Na komunizmus tu platí odlišný meter ako na ľudáctvo či tzv. fašizmus, to vieme a je to do očí bijúca nespravodlivosť.

Druhá vec, Blahova FB reklama cieli predovšetkým na mladých mužov (a napr. Pellegriniho a Ficova na staršie ženy, neprekvapivo :-). Takto to majú v Smere logicky rozdelené :-)). Je jasné, že Blahov cieľ sú kotlebovci, resp. voliči kotlebovcov. A tých sa snaží odkloniť od tzv. fašizmu (kotlebizmu) tým, že im ponúkne Blahov "hamburgerový" vlastenecký marxizmus. Lenže veľmi pochybujem, že toto nejako zafunguje. Títo mladí muži, mnohí poznajúci len éru Fica,voči ktorej boli naučení rebeľovať, sa na toto húfne chytať nebudú. Kotleba bude pre nich vždy autentickejší, a Blaha spojený zase s nenávideným symbolom (Fico). A komunizmus a obdiv k 1.SR proste dokopy pôjdu len ťažko (hoci na Slovensku som už videl aj exotov, ktorým sa toto darí prepájať).

A čo je najhoršie, obávam sa, že Blaha, aj so svojim iritujúcim hurámarxizmom, môže byť stále lepší, ako dogmaticky iracionálni kotlebovci presadzujúci kdejaké rozoštvávacké a spoločensky priam až škodlivé agendy(viď anti-očkovacia agenda, tie nešťastné potraty a iné) a prenášajuci so sebou kdejaké extrémne individuá s pochybným pozadím (ako napr. tá primitívna fanatička Žužová).

A aby som nezabudol: ak si niekto myslí, že riešením na toto majú byť lexovci vykopávajúci Mečiara a iné mŕtvoly a propagované podozrivými ("kontrolovanými") živlami ako je napr. tá šialená krava z Karibiku, tak je už kompletne mimo.

 

durino

Príspevok poslanca Mizíka samozrejme nie je šírením nenávisti. Vyslovil niekoľko ľahko overiteľných faktov a svoj názor na A. Kisku. Nič viac, nič menej. Využil svoje ústavné právo na názor.

Prečo nemožno na Slovensku povedať o židovi, že je žid? Podľa môjho názoru, na ktorý mám ústavné právo aj ja, nie len židovská náboženská obec, jednoducho preto, lebo nechcú, aby sa vedelo, kto je vyvolený. Pretože potom by si väčšinová časť národa mohla uvedomiť, kto v spoločnosti dáva a kto dostáva. Kto má v rukách už len štatisticky neprimerane veľkú časť rozhodujúcich a lukratívnych funkcií, kto dostáva neprimerane veľkú časť verejných peňazí v podobe ocenení, grantov, dotácií príspevkov atď. Kto rozhoduje o tom, čo bude v správach, koho napr. prijmú na VŠMU...

V takom prípade by ich zúrivá snaha dať to poslancovi Mizíkovi exemplárne vyžrať za to, že upozornil na to, že väčšina, ak nie všetci Kiskom ocenení sú židia, dávala zmysel.

Norman

Kto bude ako pri moci a úspešný, to sa naozaj ťažko predpovedá. Isté je jedno - Blaha je zo Smerákov a všetkých klasických slovenských politikov svojím prejavom najviac v alternatíve. Preto je, technicky povedané, hodný pozornosti, lebo vymetá alternatívu, lebo vymetá nespokojných ľudí. A preto pred ním varujem. Jeho slová nie sú reálne, je to hlavne jeho oportunizmus a šou.
Ale môže s ňou veľa dosiahnuť.

Čo sa týka štýlu práce - každý ho má iný. K úspechu či k efektom môže viesť aj ten menej spotený spôsob. Inteligent proste vie, kam má v správny moment klepnúť :-)

Okrem porovnania s Ficom, ak teda sa n tento pohľad nezdá vhodný, bolo by možné porovnanie Blahu s Kotlebom. Tiež niekto, koho zviditeľnili jeho provokácie a masmédia kritikou. Bude Blaha kotlebovec, ale nefašista? Bude takto nespokojnosť časti národa odklonená od nacionalistov ku "marxistom"? Koľko ľudí, ktorí by v roku 2020 volili kotlebovcov, budú voliť Blahu?

A ešte jedna myšlienka - nie je Blaha prvok, ktorý má zabezpečiť to, že Smer sa v žiadnom prípade nespojí s ĽSNS? Lebo je možné si predstaviť takú koalíciu, ale sionisti sú proti. A Blaha je konateľ sionistov. Tým, že pošpiní Smer ortodoxným marxizmom, odpudí aj nacionalistov, aby čo len náhodou akceptovali Smer. Blaha svojím teatrálnym a umelým marxizmom situáciu komplikuje, vyostruje a zároveň rozbíja potencionálne spojenie ľudových strán (Za ľudové možno označiť ĽSNS aj Smer).

Roland Edvardsen

Hej, nemyslím si, že má až také konexie a extra schopnosti. Ono "vydrbaný pragmatik" bol práveže i Fico, rovnako ako bol človekom, ktorý vedel zjednocovať rôzne prúdy a v rámci strany ich korigovať. Čo to som si prečítal aj o začiatkoch Smeru, no a Fico bol neuveriteľný "makač" a budovateľ vzťahov rôznymi smermi (hoci to už skončilo, Fica mnohí opustili). Nie, Blaha sa zdá byť v tomto niekde inde...On je skôr taký ten typický kaviarensko-povaľačský typ dobrý na propagandu, ale nie na nejakú technokratickú vládu. A nemyslím si, že by on sám chcel robiť niečo iné, byť nejakým lídrom politickej strany (aj sa raz tak vyjadril, že by to nebolo pre neho). A to teraz ani nie je žiadna kritika, proste každý je na niečo iné stavaný. A ak sa Fico vytratí (čo má podľa istých kuloárnych zvestí v pláne po voľbách), môže to kľudne znamenať aj koniec Blahu v Smere odkiaľ ho smeráci (medzi ktorých vlastne ani poriadne nepatrí, keďže nie je členom strany) možno vypoklonkujú. Potom sa možno vráti do SAV...alebo do KSS :-), ktovie? Ale ak si myslel širšiu metapolitiku v rámci slovenskej ľavice možno áno, možno sa stane z neho niečo ako slovenský Dugin z Facebooku. Ja už radšej nič nevylučujem. :-)

Luko

Byť mladý, pomenoval problém celkom výstižne a lepšie, než dnešní kmeti:
https://jurnecka.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=520968

Norman

to je ako keď sa učí chlapec bicyklovať. Dodá si odvahy, nasadne a vyrazí. Chvíľu sa vezie a potom spadne a rozbije si hubu.
Vzápätí vstane a hovorí:
"ja som s tým počítal".

Ale nepočítal s tým. Nepočítal, že padne tak rýchlo a že si tak vážne rozbije hubu.

Teraz asi nebudú mať silu pokračovať v takých článkoch - a to je to, čo im bude chýbať, lebo to plánovali - robiť cirkus, cirkus a cirkus, aby si ľudia nevšímali závažnejšie veci.

Murkoslav

Oni dosť pravdepodobne počítali s tým, že velebenie pedofílie narazí u ľudí na odpor. Ale Overtonove okno už otvorili. V prvej fáze otvárania okna, v pozadí stojaci, sociálni inžinieri odpor očakávajú. Ak im to prejde bez pre nich vážnejších dôsledkov, tak v tom budú pokračovať.
Je vysoko pravdepodobné, že celá akcia okolo článkov o pedofílii nebola náhoda. O pár dní sa bude konať "dúhový prajd". Treba sledovať tam prezentované heslá a transparenty. Na dúhovom pochode v Prahe už heslá obhajujúce pedofíliu boli už cca pred tromi rokmi.

Norman

o povojnovej kriminalite.
Teraz sa z USA stal policajný štát, tak asi preto vraj kriminalita v posledný tak 20 rokoch klesá - ale ja hovorím ešte o nedávnej minulosti, keď sa brodili krvou, si odvážim povedať.
Aj technológie zabraňujú aby boli možné tie zločiny, čo donedávna. Dávam pokles kriminality len do súvislosti so silnejšou políciou, ako s nejakou kultúrnou výchovou.
Ale možno dosiahli, čo chceli - urobiť z takmer všetkých chlapcov astenických buzerantov, takže budú mať strach prekročiť zákon. Kriminálni sú asi už naozaj len černoši.

Norman

čo má nejaký politický svetonázor. Zvyšok sú tam naozaj len krátkodobí oportunisti.
Myslím to ale hlavne v rámci sociálnej demokracie, v stredoľavej oblasti. Kto iný to tam po Ficovi prevezme, ak sa nejako vytratí, čo aj dočasne? Možno nejaký vydrbaný "pragmatik" - ale možno aj Blaha.
Len pripomínam, že ja to s Blahom píšem nie ako nádej, ale ako varovanie :-) Nebolo by to ono.

A prečo Blahovi nedávaš šancu? Zdá sa ti nejak neschopný? Nepatrí do mafistickej siete?

Roland Edvardsen

V Amerike inak kriminalita za posledné obdobia práveže poklesla - rozmanité dôvody medzi ktorými je aj väčšie nalievanie prachov do policajnej stráže.
V Amerike je predovšetkým obrovský podiel duševne chorých. Aj sa všeobecne hovorí, že je tam pomály každý druhý na tabletkách, každý potrebuje svojho psychoša.

Norman

na Západe sú vrstvy bažiace tak po moci, že sú ochotní sa spojiť aj s diablom. Ďiabol nejestvuje, ale oni tomu veria. Veria v teurgické sily.

O loge som trocha písal, aj tu http://nadhlad.com/about

Pravda je taká, že ma ten psík už príliš negatívne brzdil, bol príliš symbol slabosti a utrpenia.
Ten následný strom bol možno dobrá myšlienka, ale nie vhodná grafika. Musel som to tu zas trocha pozametať, my nordici sme takí.
Toto logo sa mi páči, lebo mi pripomína symbol psychiky - hore vedomie, mysel, potom podvedomie, jadro, a potom chrbtica. Tak to cítim.
Ale netreba to zas brať príliš vážne, je to proste čistý symbol. A dosť originálny, som ho predtým nepoznal. Ten strom som proste nedorobil, bol len v stave skúšania.
Okrem toho, mení sa aj celá situácia okolo nás, meníme sa aj my, tak meníme aj logá. Logo je určitá mandala, ktorá dá silu (mandaly sú plne racionálne veci :). Aj ten lev bol fajn, ale na logo bol príliš realistický a tiež nie najsilnejší.
Toto tu už zostane nejaký čas, aspoň dúfam :) Vlastne je to prvé naozaj skutočné logo.

Roland Edvardsen

Aj ja som o tom už písal: https://realista.home.blog/2019/07/08/sme-pedofili/?fbclid=IwAR3MvKRd_x_...

Hej,nejde o nič nové. Sme chce najmä ešte parazitovať na dozvukoch po metoo, Jacksonovi, Čistom dni, aférách farárov a pod. A tiež napodobňuje americké progresivistické weby spred niekoľko rokov. Môj "obľúbenec" zmachľovaný autogynefil Lenický, čo im tam pravidelne prispieva, je ich čitateľstvom ignorovaný, tak treba pritvrdiť a viacej šokovať - to je tá stratégia, že aj zlá reklama je reklama.

Čo príde po pedofiloch? Zoofília a nekrofília sú príliš raritné na nejaké dlhšie analýzy, ale je tu ešte iná kategória. V Amerike po pedošoch neomarxisti opäť "pokročili" a začali obhajovať sadistických vrahov - ako bola napr. tá negrica na tom proti-trumpovskom pochode vagín, čo si odsedela 20 rokov basy za to, že odfaklila gule chlapovi, ktorého potom rozštvrtila. Áno, aj toto bude súčasť nového proletariátu - čím horší úchyl a zločinec, tým lepšie, pretože globalistická mafia vie, že takýto radikálny odpad bude najhorlivejší v presadzovaní ich ideológií, ako odmeny za zlepšenie ich spoločenského statusu. Toto je podstata bioleninizmu.

Roland Edvardsen

Dosť pochybujem, že Blaha môže byť niečo ako druhý Fico. Ale ber to len ako môj osobný odhad. Proste to vidíme odlišne. Uvidíme...

Norman

teda tzv "psychopati" (minule som čítal, že psychológia oficiálne taký výraz nepozná), teda títo vyšinutí ľudia sú zdrojom poznania mentality a duchovna človeka.
A to samozrejme súvisí s mechanikou ovládania más.
V raste zločinnosti povojnovej by som videl aj základ budúcej politickej korektnosti - začali sa v Amerika tak vraždiť, až si to museli ospravedlniť. A tak vznikli teórie, ako kriminalitu potlačiť - výchovou a podobne. Nedávno som pozrel serial Mindhunter, napoly fiktívny seriál o prvých profileroch a snahe hľadať blázna ešte kým nespraví zločin a podobne - odporúčam pre lepšie pochopenie Ameriky, má to aj dobré recenzie, poučný aj zábavný faktor.

Norman

Je ťažko odhadnúť, čo teda myslíš pod pojmom "relevantnosť". Áno, Blaha je taký píšucí teoretik - ale to neznamená, že nedokáže ovládať moc, ak by sa k nej dostal. To konieckoncov dokáže každý, kto sa k tomu zapletie.
Blaha vytvára ideologické jadro nového naratívu, ktorý možno bude Smer potrebovať - a to je potom skutočná moc.
Opakujem, určite by som ho neporovnával s Matovičom. Matovič je úprimný neurotik, Blaha sa naozaj viac štylizuje. Nemyslím, že by to robil až tak presvedčivo, a o posadnutosti by som vôbec nehovoril. Jemu ortodoxný marxizmus nechýba - ale on vie, ako je to nevyužitá nika, ktorú zaberá, ale hlavne vie, že je to provokácia ktorá ho zviditeľní. Ale rozhodol sa pre to, nerobí to iracionálne, posadnuto. Odpozoroval svoj posmešný štýl ani nie tak od Zomri, ako od rôznych alternatívnych médii, možno aj našich.

Pozri, píšeš "mne už stačilo". Ale zas - veď tu sa nebavíme o nás, o našej zábave, ale o populácii, o národe, ako bude ten reagovať. Nehovoríme o našich sympatiach k Blahovi a jeho aktivite - hovorím o možnom dopade jeho aktivity, čo najviac objektívne. Dobre, samozrejme nie je isté, ako Blaha dopadne - ale existujú určité objektívne veci, ako napríklad aj to, že jestvuje určitý štýl propagandy, ktorý na populáciu zaberá viac, ako iný. Tu naozaj vládne "trh" a darmo budeš dávať ovci mäso alebo naopak mačke mrkvu.
Hovoríš "stačilo", ale veď celý článok je voči Blahovi kritický s tým, že je to "dobrý policajt", že si s globalistami príliš dobre rozumie a na ChGuevaru sa len hrá. Len nemyslím, že by Blaha bol nepodstatný. Môže to byť nový Fico - ako jeden z mála nevidí len meter pred seba, ale dva metre (možno).

Čo sa týka Chmelára - ten, ak by bol k sebe úprimný, tak by o sebe vyhlásil, že je príliš buržoázne založený v tej svojej školskej kariere - preto nemôže byť skutočný ľavičiar :-) Ako som tu už spomínal - teraz objavil a propagoval Graeme Maxtona a reálne problémy ľudstva - tak azda sa bude Chmelar prejavovať menej teoreticky a viac pragmaticky. Idem si aj ja prečítať od toho Maxtona "Lož o raste", i keď už je asi na podobné knihy aj neskoro -hovorí sa o tom možno aj sto rokov, a ľudstvo proste nezabralo, ako celok, ako systém, nie je schopné to pochopiť a sa ovládať. Viď môj článok, že ľudstvo má proste v mozgu nádor zvaný šedá mozgová kôra, ktorú nedokáže kontrolovať (asi len menšina ju má dostatočne štrukturovanú a nejaký slušný mozgový kmeň k tomu).

Ľubov

Že Čaputová je súčasťou Žumpy,určite nikto z nás nepochybuje.Aj keď je to len provinčný užitočný idiotík,je kolieskom ? Je. Čaputová , a to je neuveriteľné,dostala v roku 2008 cenu Za odvahu priamo od Hilary Clintonovej,pršla k nej ako slepé kura k zrnu a dnes sa budeme pýtať: Je Clintonová členkou americkej pedofilnej siete Pizza Gate?
Ak je tento článok v Sme signálom (oznamom v tzv.bezštruktúrnom informovaní),v pedofilnom močiari sa niečo pohlo. Skôr mi príde ako výstraha .

ps.Norman,mimo témy,ale zaujíma ma ,prečo je nové logo a vyzerá celkom inak,ako predtým.Vyzerá fakt trocha egyptsky,ale môže to byť aj monštrancia (kresťanský symbol prítomnosti Boha,občas v týchto dňoch ho v kostoloch vystavujú na verejnosti,inak je skrytý) Napíš k tomu niečo, nech mám dušu na mieste.Dík:).

Roland Edvardsen

V USA sa dalo zachytiť zopár takých textov, ktoré mali obhajovať aj regulérnych vrahov, lebo dnes sú to "slušní ľavicoví občianski aktivisti" - viď napr. aj táto vraždiaca negrica, ktorá sa stala miláčikom miestnych progresívcov. Skôr ide o poukázanie na to, že im je naozaj dobrý aj ten najhorší odpad. 

Hnutia za pedofilov inak nie sú žiadna nová záležitosť. Aj v Nemecku to propagovali a obhajovali Zelení, ale veľmi s tým nepochodili. V Belgicku mali akúsi stranu pedofilov, v Amerike Namblu a pod. Nie, toto sa masovejšie nikdy neujme (ak sa tu nepresadí šaría), my dnes žijeme v časoch, kde sa aspoň formálne kladie dôraz na ochranu dieťaťa. Toto je len provokácia, aby bolo o čom písať a hysterčiť. V podstate aj tí konzervatívci to potrebujú, nejakého toho strašiaka, na odpútanie od podstatného. To je podobné jak ten Kuffov gender a podobné sračky. Lenický a Kuffa sa navzájom potrebujú. 

Roland Edvardsen

On bol celkom dobre známy v r. 2016, len nebol nikdy tak populárny medzi voličmi Smeru pre jeho neomarxistický radikalizmus. To boli ešte časy, keď kamošil s takými ako Biháriová, Mihály a pod.

Hej, dnes už bude známejší, ale keďže v Smere nezastáva žiadnu významnejšiu pozíciu, tak mimo FB nie je ani tak na očoch. On vie písať, ale nie je to žiaden technokratický typ. Má teraz svoju úlohu (dvorný propagandista) a tá mu možno aj stačí (zatiaľ, ktovie), ale pochybujem, že má v strane nejaký zásadnejší vplyv. Inak koľko hlasov získal v eurovoľbách kandidát zo Smeru (Igor Melicher), ktorého Blaha odporúčal svojim fanúšikom krúžkovať? Aha.

A on bude obdobný typ attention whore ako Matovič. Možno, že to hrá, ale ak áno, potom naozaj presvedčivo, lebo pôsobí ako posadnutý. Závislák na FB, ktorý uveril tomu, že je tam kráľ.

K argumentovaniu, každý preferuje niečo iné. Ja argumentovanie, majorita asi naozaj štýl Blahu a Zomri. Blaha bol zaujímavý na začiatku, to bolo naozaj nóvum vidieť poslanca na Slovensku takto využívať sociálnu sieť, ale po roku sa naozaj vyčerpal, už sa len a len opakuje a snaží silou mocou dostať sa s niekým do konfliktu, aby bol v TV. Hej, mnohých to ešte baví, mne už stačilo. Chmelár je pre mňa pre jeho slniečkové názory na migráciu, pri ktorých aj taká Beňová pôsobí ako realistka, a iné naivistické tendencie neprijateľný, ale ak už nejaký ľavicový intelektuál na čítanie a polemiku, tak sa mi dnes číta lepšie ako dookola komunizmus ospevujúci grafoman z FB.

Norman

rôzni tí vrahovia a podobne - tých je primálo, aby nejak prudko priamo pomohli globalistickej sekte.
Dôvody, prečo v Amerike sa zaoberajú ťažkými zločincami, sú ťažko zhrnutelné jedným slovom. Pretože za prvé je to vyvolané už tým, že týchto prípadov v Amerike zrejme z roka na rok pribúdalo a pribúda, tak sa s tým skúšajú vyrovnať, ale sú tam aj iné psychologické aspekty: rozbor psychopacie je zdrojom určitého psychologického poznania, a zdrojom spoločenskej moci. Je to naozaj viacvrstvové a pre nás cudzie.
A to isté platí aj o tejto začatej pedofilnej akcii, ale aj o celom tom hnutí buzerantov a transgendrných úchylov.

Norman

Toto je asi najdôležitejší problém,
a je fascinujúce vidieť, že ľudstvo si s tým nevie poradiť, ba ani o tom nehovorí.

Ako si predstavujú ti mlčiaci, že sa to vyrieši?

Ľubov

ale je tu ešte jedna vec,jedna otázka,prečo .
Prečo s tým príroda niečo nerobí...tomu nerozumiem.No,možno urobí ....alebo aj nie.Všetci poznáme film Planéta opíc.

https://www.infovojna.sk/article/video-vyvrazdovani-a-ignorovani-pribeh-...

Toto je len prvá časť rozhovoru slovenského novinára s juhoafrickým belochom.Prosím,pozrite si to.

Náhodný okoloidúci

Ľudia nemajú radi klamstvá, ale až pravda je to, čo ich rozzúri do nepríčetnosti a rozpáli do biela.

afinabul

Eset podal žalobu na poslanca Blahu za jeho vyjadrenia na adresu firmy. “Žeby bol Eset až taký hlúpy?”, pýta sa poslanec
https://www.hlavnespravy.sk/eset-podal-zalobu-poslanca-blahu-za-vyjadren...

Norman

Áno, v roku 2016 bol pre voličov Smeru zrejme neznámy, ale od začiatku hrá v Smere určitú ulohu, patrí medzi prvých desať ľudí (je predsedom tej európskej komisie parlamentu, to nie je maličkosť). On je ale akademik, teda ideológ, teda nie je v najhoršom ohni moci a boja o pozície, okrem toho je ešte stále určitý nováčik. Prirodzene, dnes je čoraz viac vidno dôležitosť krúžkovania a tak Blaha v prvom rade zbiera popularitu pre seba, aby neskončil ako Chmelár, ktorého politika vypudila. Blaha nie je taký ostýchavý a preto v zájme kariery sa spojil so Smerom a teraz robí toto. Každopádne, ak nebol relevantný pred 4 rokmi (vtedy bol naozaj len jeden z oblasti médií, autor kníh), tak teraz už je naozaj známy.

Attention whore - bohužiaľ žijeme v dobe, keď je princíp "attention whore" základom hry. Ale ani u Blahu to asi nie je táto úchylka v pôvodnom zmysle, ale skôr nechutná nevyhnutnosť (čírejšia attention whore je Matovič, možno Nicholsonová, Kiska sa tiež rád nechá poukazovať čiste kvôli ukazovaniu - žiaľ, hovorím, už sa nedá rozoznať úchyl od politika, čo to musí robiť - lebo "popularita").

Ale podstata je tá kritika v masmédiách - naozaj sa z nej môže tešiť a naozaj ju ani do Jojky nedali náhodou - otázka je - naozaj si niekto myslel, že tým Blahovi poškodia? A toto nie je celkom prvý raz.
Zaujímavé je, že aj teraz v Rusku bol aj napríklad Marček a Šimkovičová - ale tí ani pri iných príležitostiach nedostávajú toľko priestoru. Pričom Marček je aj aktívny protisystemák a ona, myslím, ma výborne prejavy. Lenže tí sú naoza mimo systém a tak sa najprv dusia potichu, na mediálne kameňovaie dôjde až ak sa to nebude dať robiť ináč - a potom to nebude takéto slabučké hryzkanie, ako Blahovi.
Podobne Chmelár, ktorý sa za prvé nespojil so zabehanou stranou, a tým pádom prehral. Teraz po ňom mediálne nik ani neštekne. Teraz sa musí zúčastňovať stretnutí ako posledne v Carltone-Korze, kde musí počúvať starého Zalu (čo musí bolieť) a mladých sociálno demokratických pulcov (čo bolí ešte mnohonásobne viac). A to všetko preto, lebo Chmelár, aj keď nie je žiaden antisystemák, zároveň je príliš samostatný a dokonca (svojho času) otvorene protiizraelský - to mu zrejem židia nikdy neodpustia.

K tomu tvpjmu poslednému odstavcu: je to všeobecná a trvalá dilema. Ono "argumentovanie", ako ho chápeš ty, zrejme nezaberá a preto aj Blaha prešiel k "mentálnej obraznosti" (ktorá sa negatívne označuje za "hejtovanie"). Tento spôsob prejavu je odmietaný systémom a označovaný za "hejt" práve preto, že funguje, že dav rozumie iba takejto komunikácii - preto sa ovečkám zakazuje. Ale aj tu vidno - čo je davu zakazované, to je povolené nielen Zomri, ale aj Blahovi. Táto podobnosť nie je čiste náhodná.

Roland Edvardsen

Predovšetkým by som začal tým, do akej miery je Blaha vlastne relevantný. Tento človek v. r. 2016 získal v Smere “až” 2 746 preferenčných hlasov. Len na porovnanie, taký Lajčák mal 156 907 hlasov, Pellegrini 193 420 alebo Beňová v posledných eurovoľbách 89 471 hlasov. Ono to naozaj vyzerá, že silou mocou na tom FB naháňa hlasy, ktoré ho budú krúžkovať, aby mohol aj po r. 2020 poberať svoj poslanecký plat. A preto sa tak raduje, že ho ukázali v Hnojke, lebo vie, že nie je až tak relevantný, lebo na FB voličské jadro Smeru aj tak nechodí alebo nie je veľmi zaregistrované. Preto chce silou mocou na seba nejako upozorniť a ukážka v televízii je pre neho veľké plus. Jasná "attention whore".

Zaujímavé, až do Kuciaka bol Blaha pre mňa (a ostatných) len jeden z radikálnych neo-marxistických povaľačov, ktorý zbožňoval Emmu Goldmanovú, kritizoval RKC a spolupracoval s takou Irenou Biháriovou v boji proti tzv. fašistom (t.j. aj voči ĽSNS voči ktorej, po ich zvolení do parlamentu, zúrivo bojoval tak, ako dnes bojuje proti "liberálom"). Ono celkovo sa akosi pozabudlo na jeho minulé názory a hlavne zameranie a činnosť. Ale odrazu je to "hviezda" tej najkonzervatívnejšej alternatívy na Slovensku. Za tým človekom cítiť strašný kalkul. Napr. u takého Chmelára s mnohým nesúhlasím, ale ten človek aspoň celé roky píše a hlása to isté, je veľmi konzistentný. Ale u Blahu to tak nie je. Fakt pôsobí ako čistý oblbovač jednoduchších más a nič viac.

A on má ten istý problém čo aj Rostas a pod. Napíše text, kde 70-80% je super, ale zvyšných 20-30% je očividný bullshit (buď komunistické, alebo iné výmysly a preháňanie). Výsledok je taký, že potom akurát zdegraduje to pozitívne. Menej je častokrát viac, ale zdá sa, že on si to už neuvedomuje alebo si myslí, že cesta je v prispôsobovaní sa odpadom typu Zomri a pod. (to sám priznal, že upustil od argumentovania a nasadil nový, "hejtovací" štýl, ako reakciu na Zomri, ako prispôsobenie sa "liberálnej žumpe"). A ono to možno spočiatku aj fungovalo, alebo obávam sa, že už to aj jemu prerástlo cez hlavu a výsledok nebude taký, aký by si predstavoval.

Luko

Je dobre, že ľudí neobviňuješ, ale ani ľutovať ich nie je to pravé. Celý život idú popri ohrade - bariére, vytvorenej štátom a jeho médiami. Raz je tá ohrada natretá červenou, raz modrou farbou, ale stále je tá istá ohrada. Sem tam si niekto všimne dieru v tej ohrade a vníma, že čím bližšie k tej diere ide, tým viacej vidí, čo je za ňou. Limit je len v tom, že vidí len tú polovicu, ktorá je za ohradou. Keby však od diery cúval, zbadal by, že ohrada je len ohradou a čím viac by sa od nej vzďaľoval, tým viac by videl aj za ohradu a začal by vidieť celok (obe polovice - pred aj za).
Ako ľuďom ukázať, kedy k ohrade viacej pristúpiť a kedy radšej od nej odstúpiť?

Ema

Rusko - na strane regulárnej sýrskej armády
Židia s ich chtíčom po Veľkom Izraeli (a najťažšou zbraňou holokauzou) - na strane tzv. Islamského štátu
Turecko na strane hocikoho, kto je proti Asadovi a Kurdom

S Ruskom musí Nemecko udržiavať dobré vzťahy, inak zostane bez zemného plynu a skolabuje
K židom ani netreba nič hovoriť - náhodou im Nemci ulomia v Sýrii nechtíček a v Nemecku sa rozpúta peklo
Turecko, tiež škoda reči. Erdogan má v Nemecku solídnu fanúšikovskú základňu Turkov s nemeckým občianstvom

Na toto mínové pole má vbehnúť Bundeswehr tetky Uršuly Fonderlajnovej.

Pozemné vojská sú posledná ako-tak funkčná časť Streitkräfte. To by sa čepičkoví smiechu nezdržali, keby počas misie Bundeswehru v Sýrii došlo v Nemecku k násilnému prekoteniu systému na nemecký kalifát.

Grécko tento týždeň zadržalo vyše 5 ton captagonu, drogy džihádu. Kontajnery smerovali do Číny. Odtiaľ mali s haldou ďalšieho tovaru doputovať do Nemecka.

mirage

bola uz trochu lepsia verzia tohto vtipu- za stvorcovym stolom sedela merkel, vedla lada putinu a byvaly francois si prave sadol oproti merkel a chystal sa opriet, ked mu merkel hovori - francois, prinesi nam vodicki a mapu polsi

Náhodný okoloidúci

Dám to sem, aj keď je to mimo témy článku.

Stal sa zázrak - slniečkársko-liberálne Aktuality uverejnili článok (rozhovor, reportáž) o tom, čo všetci duševne zdraví dávno vedia - že dieťa potrebuje oboch rodičov, otca aj mamu. Čiže ženský aj mužský princíp, nie dvoch "otcov" alebo dve "mamy".
Už vidím, ako liberasti kvičia, že autorka článku je nacistická zradkyňa.

https://www.aktuality.sk/clanok/704371/ked-nemate-otca-chyba-vam-polovic...

Náhodný okoloidúci

EÚ zakladali skrachované koloniálne štáty, od toho sa odvíja všetko, čo sa v nej deje.

Čo sa týka tej Uršuľe, tak v preklade z latinčiny jej meno znamená "malá medvedica", a tak dúfajme, že Bruselu urobí "medvediu službu".

afinabul

https://www.youtube.com/watch?v=SIxjHFHq9FQ
Kultúru, Dušu vlastne symbolizuje anima, tak čoho sa máme báť, trochu z vrchu bude scislá, ale podhubie, zemské tam dole bude tancovať.

vranazrana

a HH bude mat dokonane

vranazrana

ja si skor myslim ze ju tam dosadili kvoli spolocnej eu armadem lebo tam sa kasino kruti a peniaze sa leju. takze nakoniec to bude ES BUND WEHR EU

vranazrana

vybornee. alebo ak nie som ukojeny je to zle, nas mozog potrebuje zazitky potrebuje krmivo je tom chcenie, vid maslo pyramida, aj clovek ked vidi pyramidu vzdy ma chut sa ist pozriet hore)). don juan to vysvetlil asi takto clovek sa sklada zo vsetkeho co existuje od dobra po zlo od ticha po hnev, avsak oni to pozoruju sami na sebe a udajne to presuvaju lasku dopredu, zlo dozadu su si vsak vedomi pozor hovorim vedomi oboch sucasti to znamena ze to maju pod kontrolou henti samani od CC. inac ako hovoria s cim uplne suhlasim mozog je na nic a netreba ho pocuvat))) lebo sa kruti v jednom kruhuje to prijimac a nie vsielac, treba ho mat pod kontrolou potom clovek nebude nastupovat cestu sklamania a fiktivneho zla neverim ze vojaci konaju so srdcom oni su preprogramovane mozgy.

mirage

do you hate all white people?

https://www.youtube.com/watch?v=uN34QF0qm8k

mirage

truby vs. kotleby

neokkti vs prakkti

to prve je vzdy smiesnejsie

Roland Edvardsen

Dík, že si to sem dal. Ale chcelo by to titulky. Značná časť rozhovoru bola o tom, kto je beloch. Tohoto sa globalisti vždy radi chytajú. Mňa by zaujímalo či by Zakaria s rovnakým zápalom a puntičkárstvom spochybňoval aj existenciu černošstva, Aziatov, Arabov a pod. Taylor to vyjadril veľmi jasne: belosi sú etnickou skupinou konzistentnou s Európanmi pred 500 rokmi. Nikto nemá problém identifikovať belocha. A najmenej nie slniečkári, obzvlášť ak majú niekoho obviniť z rasizmu alebo presadzovať pozitívnu diskrimináciu, lebo "belošské privilégium".

Roland Edvardsen

Je to celé neuveriteľná fraška. Aspoň, že V4 fungovala skoordinovane (a aj to skončí, ak sa v r. 2020 dostanú k moci kiskovci a degresívci. Tí už otvorene avizovali, že by sa k Maďarsku a Poľsku nepridávali), ale čo z toho? Nič. Orbán sa raduje, že aspoň je na čele Komisie žena, čo porodila 7 detí, ach. Ale to, že je to ťažká globalistka podporujúca zbrojenie, vojnové štvanie a sama kritizovala Orbána za prístup k migrantom, tak to sa radšej bude prehliadať. Ale vraj stále lepšie ako ten Holanďan Timmermans. No neviem. Zrejme V4 predpokladala, že pôjde o menšie zlo vzhľadom k tomu, že tá baba má reputáciu slabosti.

Roland Edvardsen

Ľubov, aj moju generáciu učili na škole, že na vzhľade nezáleží. A ono je to aj myslené dobre, ale nie je to pravda. Fyzická krása odzrkadľuje aj zdravie, silu a inteligenciu. Obzvlášť z tváre človeka sa dá veľa vyčítať. Estetika je dôležitá: https://realista.home.blog/2019/05/05/estetika-a-eugenika/

Ono Čaputovej výraznejšia femininita je medzi ženami političkami skôr vzácnejšia, tak možno aj preto zaujala. Politika je mužské remeslo a vyžaduje si mužské vlastnosti, a preto ženy, ktoré v nej budú pôsobiť budú častejšie viac maskulinizované- viď Merkelbaba, AKK, Ana Brnabic, Beata Szydlo, u nás aj taká Žitňanská alebo tá zachrípnutá stalinistka Bollová : všetko lesbiánsko - mužatkovské a/alebo chladné, frigidné typy. Aj Marine Le Pen je taká (ona je inak celý tatko, výzorovo i osobnostne, hoci politicky umiernenejšia - ale to je aj o taktike a reálnych možnostiach).

Čaputovej by sme asi krivdili prirovnaním k démonmi posadnutej Shulamith (ktorá bola výsledkom vážnych duševných porúch. Holt genetické predispozície jej etnosektárskej skupiny sa tu prejavili v celej svojej šialenosti), tá si nemôže v tomto našom kultúrnom priestore dovoliť až takýto extrémizmus. U Čaputovej to bude skôr dôsledok jej konformity. To je ten problém: že týmto ideológiám dokážu prepadnúť aj ľudia, ktorí sú inak zdraví či normálne pôsobiaci. A je často tomu tak v dôsledku konformity voči hodnotám skupín, v ktorých blízkosti sa pohybujú. Pred 300 rokmi by títo ľudia horlivo prisahali vernosť cirkvi, dnes sú z nich zapálení slniečkári.

Ema

V Indii v najbližšom čase nebude mať ani hlt vody asi 600 miliónov ľudí. Podľa aktuálnej správy na budúci rok (!) zostane bez vody 21 indických veľkomiest, vrátane Dillí.
Momentálne vysychá Chennai (4,6 milióna obyvateľov). Indi poopľúvali svoju obľúbenú herečku Sundariu Radžinikant, lebo sa čvachtala s harantom v bazéne a vystavila fotku na Twitteri.

India - to je tá krajina, ktorá mala v roku 1960 449 miliónov ľudí. Dnes ich je o rovnú miliardu viac.

Inak, ten klimatológ Lapin je odkiaľ? Z malebnej obce Naivné Slniečkovce? Že bohatí zostanú a chudobní odmigrujú. Kam, preboha. Kam sa chudobní poberú? Bohatým otrieskajú hlavy o chodníky a bude. Pánovi Lapinovi by nezaškodilo zoznámiť sa trochu s ľudskou mentalitou.
Celkovo je to srandista. Že nové technológie, hehe.
A čo sa naváža do vlády Číny? Tí brutálne brzdili populačný rast a momentálne majú najekologickejšiu politiku. Čo nespomenie vládu USA? Alebo vládu Izraela s ich chrapúnskou krádežou vodných zdrojov pôvodnej populácii a šokujúcim plytvaním vodou?
Obávam sa, že prejavom zhoršujúcej sa klímy je aj sám Lapin.

Náhodný okoloidúci

Lapin straší trvalou migračnou krízou.

https://www.aktuality.sk/clanok/706031/klimatolog-lapin-bude-este-teplej...

Rozhovor je to síce zaujímavý a dokonca aj podnetný, ale nepadlo ani slovo o tom, že niektoré časti Afriky premenili na neobývateľné územie práve samotní Afričania. Afriku si skrátka vybývali až na holú skalu a piesok a to je príčina, prečo sa chcú presunúť inde. Takisto ani slovo o tom, že by Afričania mali znížiť svoju pôrodnosť na únosnú mieru. Len nám sem chcú kydať svoje populačné prebytky.

Ema

...vyzerá ako brat českého piráta Bartoša. To krčisko, ty nožiska, ty drediska - co to žere?

Raketová po voľnom výkope z Talianska sa chúďa musí skrývať tam, kde patrí - v potkaních dierach. Z nej mediálne i fyzicky vytrčená Johanka z Arku na štýl miláška globalistov Klimagréty nebude. Vraj sa Raketovej ozvali ľudia, čo si lepšie všimli tlupu zabijáckych Zuluov, ktorých dotrepala cez more a vyklopila v Európe a radi by jej vyjadril vďačnosť.

Aha, čo sa deje:
UNHCR: Vyše 1,44 milióna utečencov potrebuje byť presídlených do iných krajín (TASR) - Na celom svete je v súčasnosti vyše 1,44 milióna ľudí, ktorí utiekli pred vojnami, ozbrojenými konfliktami či prenasledovaním, a potrebujú byť presídlení. Oznámil to v pondelok Úrad vysokého komisára OSN pre utečencov (UNHCR) na úvod svojej výročnej konferencie v Ženeve, informuje agentúra DPA.
UNHCR tiež vyzval, aby sa do prijímania utečencov, z ktorých väčšina pochádza zo Sýrie, Južného Sudánu či Konžskej demokratickej republiky (KDR), zapojilo viacero krajín. Tieto osoby žijú podľa UNHCR dočasne v dovedna 60 krajinách, prevažne na východe Afriky a v Turecku, a potrebujú, aby ich prijali krajiny, v ktorých by sa mohli natrvalo usadiť a začať nový život.
Podľa šéfa UNHCR Filippa Grandiho utiekli až štyri pätiny utečencov do niektorej z rozvojových krajín. Takéto krajiny však samy zápasia s ekonomickými problémami, a vysoký počet ich obyvateľov žije pod hranicou chudoby. "Jednoducho musí existovať spravodlivejšia deľba zodpovednosti v prípade globálnych kríz," povedal Grandi.
Spomedzi utečencov, ktorí podľa UNHCR potrebujú byť presídlení do iných krajín, je 40 percent zo Sýrie, 14 percent z Južného Sudánu a 11 percent z KDR. Dopyt po takýchto miestach, ktoré by utečencov prijali, výrazne prevyšuje ponuky hostiteľských krajín.
Podľa UNHCR poskytlo vlani dovedna 25 krajín trvalé útočisko 92.400 utečencov.

Komu nie je jasné, prečo je tu Čaputová a prečo majú Truban a podobný odpad s plnou podporou mašiny na manipuláciu Shaviv Strategy and Campaigns vyhrať voľby, vyššie si to prečítajú. Medzi riadkami, samozrejme.

Ľubov

Regentka Č. má ,čo sa telesnosti týka ženskosti habadej a vidíme výsledok :je podobný ,ako u Sulamit..-))
Ale tá kapitánka,to je naozaj brr. My zo školy sme boli vedení k tomu,že vzhľad človeka nie je dôležitý.
Ale vnútorné hodnoty,a niečo,čo sme volali fluidum. Myslím,že platí,ako hore,tak dolu,ako vo vnútri,tak vonku. Tak nejako to bude.

Tvoje nielen estetické názory sú mi velmi blízke.Inak na americké velvyslanectvo prichádza nová osoba,žena,mala by byť Trumpov človek,aspoň dúfam a nebude to nejaký klon.

Roland Edvardsen

Mňa ako prvé pri nej napadla istá, nemenovaná, etnicita, ak už sme pri tom. Inak ďalšia z rady neoholených a deodoranty nepoužívajúcich báb s ovisnutým bruchom. Prečo práve takéto ženy najviac túžia po tom prevážať do Európy čiernych bubušov? Aha. :-)

No, ja naozaj dúfam, že sa raz splní utopický sen radikálnej femino-lesbiánky Shulamith Firestone o "veľkom štáte žien", aby sa konečne už dali tieto šialené ženy nejako oddeliť od normálnej spoločnosti. :-)

Ľubov

Ak sme ešte niektorí dúfali,že z Nemecka príde niečo zdravé(aspoň v tomto storočí)
zanechajme všetky nádeje. (nápis nad bránou do Dantovho pekla)

Takže východnej Európy sa im zachcelo! Buzerantom zdegenerovaným. Je najvyšší čas zakladať polovnicke združenia! Čo sa týka Šumavy,po tej už jednoznačne idú,viď príhovor nejakého "sudeťáka",vraj kňaza,na zromaždení minulý týždeň na Letnej. Ovce ani nepípli,to je dosť strašné,ako nič nechápu. Hlásia sa,a čo by nás nemalo prekvapiť,že sa to preleje aj k nám,konkrétne mám na mysli Habsburgovcov a Topolčianky.

Cítim tam veľký apetít.-( z ich strany.

Stránky