komentare

Vivo

Ale mám pocit, že Fico robí všetko pre zvolenie Kotlebu v Banskej Bystrici. A robí to poriadne prefíkaným spôsobom!

1. Verbálne SMER aj SNS robí silácke gestá v parlamente a tento návrh GP zapadá do dojmu, ako razantne bojujú vládne koaličné strany proti extrémistom,
2. Fakticky nepostavili proti Kotlebovi vlastného kandidáta – majú parádnu výhovorku - netrieštime sily!
3. Prakticky nič neriskujú – Kiska a opozícia v prípade výhry dostanú koláčik z BB. SDMER sa bude podieľať na voľbe víťazného kandidáta a pokúsi sa prisvojiť si všetky zásluhy!
4. Ale v prípade zvolenia Kotlebu budú Kiskove a opozičné straty (sociálneho a politického kapitálu) katastrofálne.
5. Nastane obviňovanie, akých nemožných kandidátov postavila opozícia ...

Kto pozná teóriu hier chápe, že malá pravdepodobnosť x malá výhra a na druhej strane väčšia pravdepodobnosť veľkej straty súpera a ich minimálnej straty je vcelku veľmi výhodná stratégia. Najmä ak táto hra vytvára pozície pre podstatne zásadnejšiu hru o NR SR.

Jozef Novak

Vystihol si to presne. Rovnako môj niekdajší postoj a teraz, keď to všetko vidím. To by som síce nemal, no ale zaujala ma Tvoja poznámka o firme holokaust ako o novoutvorenom náboženstve, kde učenie o jednom mŕtvom Židovi(mimoriadne kacírska myšlienka), nahradili dogmy o miliónoch mŕtvych Židov.Tvrdá to reč, ale nemôžem si s tým pomôcť, keďže ma zaujala.

Vivo

"Generálny prokurátor Jaromír Čižnár podal v stredu (24.5.) na Najvyšší súd SR návrh na rozpustenie politickej strany Mariana Kotlebu ĽSNS."

Treba vidieť text návrhu a najmä jeho zdôvodnenie.

Kandidatúru Kotlebu a župné voľby to nemôže ohroziť. Skôr z Kotlebu títo hlupáci urobia mučedníka a podporia trucvoľbu - napľujú do tváre autorom kampane.

xyz

V prvom rade,ako matka troch detí zabudla upozorniť hlavne na to,akú kultúru nám podsúvajú a na to,že deti nemajú čo robiť o polnoci na koncerte 23 ročnej "mega hviezdy",ktorá je vzorom a idolom detí.Ani slovkom sa nezmienila o tom,že treba z tej žumpy EÚ vystúpiť a uzavrieť hranice.Čo,ona by rada svoje deti púšťala na podobné kultúrne podujatia,len sa bojí,aby to netreslo?
Ako matka sa mala zamerať na výchovu a upozorniť na "hĺbku západnej kultúry"a ako bývalá moderátorka mala by porozprávať o televíznej žumpe a výplachu mozgov našich detí cez milión kanálov západných rozprávok a neskutočných programov na skazenie vkusu mladých dievčat...čo behajú po nákupných centrách a zháňajú handry na zadanú tému od dvoch buzerantov...neviem,ako sa ten program volá.
Takže?Povedala niečo,čo nevieme?
Poznámka,že tentoraz to hovorí poslanec NR SR! ?...asi málo sleduješ vyjadrenia-dlhodobé poslancov ĽSNS,tak preto si v omyle...

Slav

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=1871691326425309&id=16...

Keď sa takto vyjadrujú už aj formálne "nefašistickí" poslanci, znamená to, že sa niečo pohlo.
A táto časť je dobrá:

"Náš boj voči teroru a nenávisti voči nám musí byť oveľa, oveľa dôraznejší. Je potrebné vyčistiť Európu od Islamu. Takto jasne a dôrazne. Už žiadna tolerancia."

alebo

"Opäť, ako už mnohokrát predtým, sa európski politici pochytajú za ruky, prehodia zopár prázdnych fráz, a budú bagatelizovať situáciu za výdatnej pomoci skorumpovaných médií.

Určite sa z nich opäť dozvieme, že síce sa stala tragédia, ale páchateľ nemá nič spoločné s Islamom, páchateľ je totiž len duševne chorý osamelý vlk ktorý nenavštevoval mešitu... a na záver európski politici vyjadria zdesenie a požiadajú verejnosť aby nepodliehala islamofóbii, rasizmu a nenávisti. "

Akože hej, sú to triviálnosti, ktoré už dávno vieme, ale tentoraz to hovorí poslanec NR SR!

Vivo

Že by naozaj sponzorov Hríba nasralo toto?
https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/a3/a3/cd/a3a3cdd97232166fac948...

Alebo fakt, že

http://antisemitism-europe.blogspot.sk/2017/03/france-60000-jews-have-mo...

60 tisíc Židov utieklo iba z oblasti Île-de-France pred násilníckym a brutálnym islamistickým antisemtizmom? Z tradičného regiónu ortodoxnýxh Židov!

Kotleba, Slováci sú antisemiti ... Stalo sa u nás niečo podobné? :

http://www.huffingtonpost.co.uk/2014/07/22/france-jewish-shops-riot_n_56...

Prečo vznikajú v krajinách ktoré nám ponúkajú ako vzor multikulturalizmu tekéto stránky:
http://www.barenakedislam.com/

Vivo

Obete : http://www.manchestereveningnews.co.uk/news/greater-manchester-news/manc...

Jeden oberblázon z ČR, šéfredaktor Britských Listov Jan Čulík napísal neuveriteľný článok:
https://blisty.cz/art/86909.html

Na tej istej strane nájdete článok
https://blisty.cz/art/86905.html

Porovnajte si výroky idiotov na tomto serveri šialených slniečkárov:

"V Británii samozřejmě nikdo z manchesterského atentátu muslimy neobviňuje - všichni by takového člověka okamžitě považovali za šílence. Muslimové jsou v Británii integrovaní a žijí tam desítky let."

"Manchester má největší komunitu Libyjců v Británii a ti vědí přesně, co se děje. Dochází systematicky k rekrutování lidí pro terorismus, varujeme před tím dlouhá léta," řekl Suhbi. "Lidé o tom hovoří už asi tři nebo čtyři roky, o tom, jak nemilosrdní a krutí jsou ti extremističtí verbíři. Jsou to lidé, kteří se rekrutují z druhé a třetí generace libyjských Britů nebo arabských Britů."

"Členové libyjské diaspory v Británii svědčí o tom, že po mnoho let opakovaně varovali britské úřady, že v Manchesteru dochází k radikalizaci některých jedinců. Salah Suhbi, poslanec v Libyi, který vyrostl v městě Sheffield nedaleko Manchesteru, informoval o tom, že Libyjci žijící v Manchesteru opakovaně varovali před teroristickými verbíři, otevřeně operujícími v tomto městě."

Ako chcú bojovať proti stupňujúcemu násliu?

Prednesom plamenných básní!
https://blisty.cz/art/86890.html

Porovnajte obsah básne s realitou:

http://www.bbc.com/news/uk-40019135

No dobre

No dobre

Vivo

Neprenikol do podstaty fungovania tejto spoločnosti. Chýba mu na to potrebné vzdelanie ...

Ema

“Keď som mal 27 rokov, odišiel som do USA a moja žena s deťmi zostali doma. Keď som si nedokázal nájsť prácu ako inžinier, zamestnal som sa na benzínovej pumpe. Môj šéf bol ukrajinský Žid a tam som videl, ako veľmi je židovská komunita zomknutá. Keď som sa vrátil späť na Slovensko, položil som si otázku – prečo by som sa nestal Židom?”

A veru sa aj židom stal. Je z neho rovnaká mentálna subnorma - vo všetkom, čo urobí i povie - ako títo primitívi, ktorí môžu svoj bastardský aškenázsky rodokmeň pokojne nahradiť odbornou publikáciou "Zoznam psychických chorôb", medzi ktorými majú top miesto narcizmus, exhibicionizmus a citová plytkosť.

http://www.haaretz.com/israel-news/1.791102

Na tomto som sa zas ja rehotala do sĺz. Dobre tam popísali odórickú etiketu poľsko-ukrajinsko-litovsko-ruských trtov, disponujúcich noblesou podomových vykupovačov zajačích kožiek.

Vivo

Slobodní murári sú dnes iba pomerne smiešna partička klientelistov. Mám to v rodine, viem o čom hovorím. :-D Majú výhodu v tom, že majú dobré nedzinárodné kontakty a funguje im vynikajúco prenos užitočných informácií.

Ortodoxní pajasatí Židia sú interesantní svojim duchovným rozmerom, je to uzavretá spoločnosť do ktorej nepreniknete. Je ich málo a majú často problém stratnúť sa v požadovanom počte na bohoslužby.

Mešuge sionistickí chucpe sú nebezpečnejší a iba ich pomerne malý počet na Slovensku im zabraňuje mať väčší vplyv (často sa veľmi preceňuje) na politiku.

Scientológia je úplne iná káva, ktorá je cieľavedome podceňovaná a médiá sa jej u nás nevenujú. Veľmi rýchlo pochopíte prečo ...

Klientelizmus musí vždy fungovať na nejakej forma násilia. Vzťah patrón - klient sa dá dlhodobo udržať iba násilím. Je to aj preto, lebo uzly siete sú sociopatickí devianti bez akejkoľvek morálky. Musí nastúpiť iná morálka, založená na násilí - brachiálnom (Kalábrijská Mafia), ekonomickom ("podnikatelia" v prechodnej dobe postkomunsitickej transformácie) a psychickom (scientológia).

DIANETIKA JE KLINKA PRE HADOV SAKU.

Po roku 1990 sa na Slovensku urodilo v podnikaní a politike týchto hadov neúrekom.

Nie je jednoduché krátko popísať trajektóriu deprivanta/devianta k socipatovi - Hadovi v saku - a jeho koniec v náručí nejakej sekty (Svedokovia Jehovovi v porovnaní so Scientológmi sú roztomilá neškodná skupinak ľudomilov :-D)

Hlbinná psychológia (Tiefenpsychologie) je fakticky spôsob analýzy a ovládania (pod/ne) vedomia. Je to nebezpečná metóda, kde psychiater môže stratiť kontrolu sím nad sebou a nad pacientom. Hypnóza a sugescia v hypnoidnom stave môže byť poriadne svinstvo.

A teraz si predstavte syntézu uvedených metód, praktikovanú neškoleným idiotmi, čo neovládajú často seba samého, ktorí cieľavedome "liečia" svoje obete tak, že sa stanú na ich liečbe fatálne závislí a ovládateľní!

Nebudem otravovať linkami, stačí si pozrieť linky na ich stránky, knihy (kto a komu ich vydávajú), kombinovať to s výpisom z obchodného registra a krížovými odkazmi. Motivačné a martekingové sračky. Vyhľadať si osud jednej veľkej softwarovej firmy, ktorej nie sprostý majiteľ sa dostal do ich pazúrov a ako žalostne skončil.

Norman, to je veľmi zložitá téma a aj veľmi nebezpečná. Neudržím sa dám Ti dva linky:
https://en.wikipedia.org/wiki/Scientology_and_law
https://en.wikipedia.org/wiki/Scientology_controversies

V týchto h.vnách sa môžeme aj utopiť! Jestvujú indície, ktoré Ti umožnia rozoznať Cleara, napríklad si sám upozornil na evidentne syntetické emócie Pána Veľkonemožného ...

Náhodný okoloidúci

S tým na nás nechoď, to ti nezožerieme. Ja som rozprávkam neveril ani keď som bol malý.

Jedine že by to chýbajúce slovko bolo samo- , čiže samo-vyvolení.

Ramil

Chýba tu jediné slovko--zmienka prečo sú vyvolení.
Potom je všetko tu uvedené úplne vedľa.

Vivian

pred pár dňami, 16. mája, poslanci schválili a po podpísaní prezidentom, bude v platnosti ústavný zákon o ochrane poľnohospodárskej pôdy na Slovensku pred špekulatívnym nákupom jednotlivcami a obchodnými spoločnosťami zo zahraničia.

A chápem tiež a súhlasím, že niektoré veci sa nedajú zachrániť. Ale je dobré, že si ľudia trebárs aj cez vaše články a diskusiu pod nimi, prečítajú niečo o tom, info a tak.

Ovplyvniť ekonómiu a obchodné záujmy tej ktorej krajiny dnes už môžu iba politici a politika. Internet a weby plnia iba informačnú úlohu. Čo je ale zase dôležité, lebo istým spôsobom ovplyvňujú verejnú mienku.

...........

EÚ mala neustále výhrady voči tomu, že náš štát sa vzoprel proti voľnému pohybu kapitálu - t.j. nákupu pôdy skrze investície zahraničných investorov, a to odkupom domácich podnikov spolu s pozemkami. Novy ústavný zákon o.i. bude uzákoňovat aj to, že zahraničné subjekty môžu kúpiť našu domácu poločnosť, firmu, ale poľnohospodársku pôdu a pozemky už nie, ani v prípade, že sú majetkom odkupovanej firmy, alebo výrobnej spoločnosti

Je dobré, že tento nový zákon sa stane zákonom deklarovaným v ústave nášho štátu. I keď Kiska ho ešte nepodpísal, (dúfam, že tak urobí ) Ústava nie je nadradená zákonom Bruselu, ale národná judikatúra by nemala byť v rozpore s európskym právom. Veď uvidíme, ako to večné obchádzanie zákonov vrámci globalizovania a korporátnych tlakov veľkých obchodných spoločností na malé, nie tak bohaté a fungujúce štátne ekonomiky, dopadne. Večný problém sveta ako takého.

Norman

Dík za upozornenie, že tentoraz sa za naše peniaze ten hovnivál prevážal až do Paríža. A ten arogantný úvod... to je narcistický úchyl, to je jasné. Proti tomuto úchylovi aj Rostas bledne ako zdravý priemer.

Ale ako píšeš - dostal sprchu. Napriek tomu, že si prizval tých "pozitívnych" (Bruckner, tá moslimka, žid Finkelkraut (číta sa "finkelkroa" :-) )), na Francúzoch bolo aj tak vidno a cítiť kontakt s realitou. Nielen atentáty a bežný teror na uliciach, ale aj strety s "bežnými" Francúzmi na týchto akademických hnidách už očividne zanechali svoje stopy. Svetlé zajtrajšy sú už definitívne stratené. Je to naozaj v kontraste so zaprdeným kecaním HVNoidov v ich buzerantskej diere verejnoprávnej TV.

Ideologický antirasizmus :-) To mu vrhli dobre do ksichtu, to je vlastne priznanie neúnosnosti ich "antirasizmu".
Kritika médií :-)
A potom ten posledný pokus HaVaNa : "moslimovia sú noví židia". To havankovi nezožerú, zvlášť židia s tým nikdy nebudú súhlasiť. V každom prípade to samí židia a sionisti zamotali a teraz tam sedia ako takí tupí šlojmovia s gaťami dole a nevedia, čo ďalej. Ako povedal ten Finkielkraut : "To je škandál" :-)
O týchto "intelektuálov", o tie ich teórie, už onedlho nik nebude mať záujem.

Pre teba ako francúzštinára - HaVaN moc nereagoval, zväčša len položil pripravené otázky a potom prikyvoval. A to hostia hovorili očividne zámerne pomaly a artikulovane.

Len tak bokom: Povšimnutiahodné bolo, ako HVN reagoval, že jeho, ako protestanta, nezaujíma osud protestantov v Sev. Kórei (či kde). Takto hlúpo môže sa vyjadriť len vykorenené teliatko, ktoré nielen že nie je ani protestnat, ale nie je nič a teda nechápe, čo to znamená mať nejaké hodnoty a zákonite aj ľudí, s ktorými ich zdielam ( šábesgoj je nastavený len na ochranu žida, žida žida, nikoho iného).

Stránky