komentare

Rudo

Neviem, či pozeráte tv markíza. Ja som tak včera spravil a to, čo dávali v správach o útokoch v Londýne, bol jeden hnus.
Najskôr vyjadrenie Terezy Mayovej, že v žiadnom prípade nesmieme nazývať terorizmus islamský. Toto majú na svedomí islamisti a islam s tým nemá nič spoločné. Je to prekrúcanie jednej veľkej viery. (Ešte väčšia špina, ako sme dúfali.)

Potom redaktor hovoril, že takéto útoky jednoducho patria k životu vo veľkom meste, že si na to musíme zvykať atď. atď. Že tí, ktorí zahynuli, boli skrátka v nesprávnom čase na nesprávnom mieste. Oslovení Slováci, žijúci v Londýne, odpovedali taktiež v tejto línii.
Ďalej redaktor hovoril, že riešením je Izrael, ktorý školí už deti od útleho veku, ako zneškodniť útočníka. A toto je prístup, ktorý máme nasledovať.

V skratke povedané, tomu celému dominovala myšlienka, že si jednoducho máme zvykať a kto by to odmietal, je proste hlúpy.

Myslel som si, že sa mi asi sníva...

---2

= odhadovana pravdepodobnost vyhry:
70%,
25%,
13%

---2

kurzy na vitazstvo kandidatov

Macron 1.50
Le Pen 4.00 (viac by jej to slusilo ako brunetke)
Fillon 7.00

Hlas Predhrobia

ako výsledok nepochopenia kresťanstva v XXI. storočí. Svet čelí obrovskému nedostaktu potravín, degradácii životného prostredia, masovému nihilistickému a parazitickému mysleniu celých národov, rastúcej agresivite, ... atď.! Čaká nás nemilosrdný boj o moc na úrovni národov, v takejto siruácii je doslovné chápanie Kristovho kázania na hore jednoducho sebavražda.

Neverím, že Francúzi zvolia LePenku! My sa musíme začať pozerať ako reagovať doma!

Za akú cenu sme ochotný ostať "v jadre EÚ" ?

https://euractiv.sk/clanky/vysehradska-skupina/co-treba-na-aby-bolo-slov...

Náš pán Veľkonemožný prezident naznačuje, že by sme mali budovať "dôveru", je to scientologický eufemizmus pre poslušnosť!

Budeme rozbíjať v rámci budovania dôvery jednotu V4?

Ako demaskovať nesvojprávne kreatúry, krížencov pijavice, papagája, chameleóna a hrocha? Máme ich na Slovensku obrovské množstvo!

Norman

o tom písali už 25 februára - bohužial, aj v čase internetu žijeme akoby v izolovaných svetoch a tak to k nám prišlo až teraz.

Hm, pripomínam, 23. apríla bude prvé kolo, 7. mája druhé kolo volieb.

Ak nevyhrá Le Pen, čaká Európu dosť dlhé obdobie občianskych vojen a nepokojov. Náboženský antagonizmus sa nedá vyriešiť kompromisom. Pozrite sa do akýchkoľvek dejín čo sa takej témy týka.

Le Pen je momentálne jediná nádej, a to ani nie tak pres samotné Francúzsko, ale pre tú možnosť, že tieto procesy vo Francúzsku mentálne oslobodia tých ľudí, čo dnes žijú v Nemecku a Rakúsku. Lebo ak sa to nestane, prepadne sa Nemecko a Rakúsko čoskoro do konfliktov s Turkami a Arabmi, a potom naozaj Gutte Nacht.

Ale pravdupovediac, ak v tejto situácii jedná veľká časť európskej populácie nepochopí, že má voliť Le Penku, tak naozaj vznikol v evolúcii nejaký problém a treba začať znova. Experiment sa nepodaril, po takej hanbe si inteligencia ľudstva zaslúži znížiť kvalifikáciu na úroveň "varan obecný". Celého ľudstva, , vrátane číňanov či eskymákov.
Chyba v konštrukcii :-)

Norman

To súhlasím, som napísal už večer.
Ale nie sú to "teoretické problémy", sú to žiaľ reálne problémy. A začalo to utečencami - na článok o socializme a kapitalizmo som nereagoval.
Určite bude pekne, a teplo.

buheh

ako 4D až 5D sen o čomsi podobnom ako bolo Švajčiarsko zo 60. rokov, kde každá dedina je čímsi takmer ako samostatným štátikom, kde každý občan má doma pušku a čerstvé zdravé mliečko a kde niet žiadnych votrelcov, ktorí by túto idylku rozvracali alebo pozvracali. A viem, že to je iba sen. ale aj to si myslím, že naša chorá súčasnosť by sa mohla ním inšpirovať na svoj prospech.

Zaujímavá predstava s tou pyramídou. Je lákavé si predstavovať, že ako prvá sa zaborí do zeme práve špička s tým vševidiacim okom. Aj to je síce iba sen, ale aj ten je inšpiratívny.

buheh

Nespomínal som žiadnu synergiu. Ale vlastne je to jedno. Pokiaľ nezdieľaš moju víziu, tak sa mi nechce Ťa nasilu presviedčať, že toto a hento som nepovedal a takto a takto som to nemyslel. A vlastne, táto téma je momentálne naozaj mimo misu. V Európe máme milióny ľudožrútov a my tu riešime teoretický problém, čo by mohlo alebo nemohlo byť, keby bolo keby. Ono to vlastne začalo tými debatami o socializme a kapitalizme, ale to dnes sú už tiež veci mimo misu, keďže ani jedno z toho už neexistuje.

Tuším pôjdem von, dnes má byť krásne a teplúčko.

Norman

Kemka je výborný protivník. Slabý, hlúpy - ale odporný a podlý človek.
Je to ten prípad, ako keď matka gepardica privedie mladé k nejakej nepodarenej pomalej svinke - aby sa na nej naučili loviť.

Ale k samej tej proklamácii, ktorú Kemka nepísal ( ten asi v živote nenapísal či nepovedal tri súvislé vety z vlastnej hlavy). Teda:
"Všetci utečenci si zaslúžia žiť v bezpečí"
tu treba plne použiť myšlienku o Líbyii-Libérii. Áno, zaslúžia si žiť v bezpečí - v Afrike.
A ak mi niekto povie, že tam nie je bezpečno - tak tam to bezpečno treba spraviť. Aj oni si ho tam musia spraviť sami - život nie je med lízať.
Dosť... škoda hovoriť.

Samozrejme nezabudneme. Veď Kemka býva už dnes za hranicami, to sa dobre rozhodol ... Môže sa stať, že sa bude angažovať priamo v Afrike? Bohvie, to naozaj nik nevie dnes naisto. Ja si to ale viem predstaviť, ako im tam zabezpečuje to bezpečie ...

Ale je to výborný ksicht ich kampane. Šašo.

Ľubov

opakovane prikladám(od afiho),pretože si fakt vychutnávam to neverbálne posolstvo:)
https://www.youtube.com/watch?v=UyfjLdQqfP0

Ľubov

Súhlas,ale potom nie je nikto,kto by nebol dôležitý v tomto boji. Ani jeden,kto je s nami,ale tiež ani jeden,kto je proti nám.Niet už bezvýznamného protivníka.Napr.ten drb.... Kemka na videu,má plné gate,ale peniaze chce a tak to hovorí....čo hovorí.Vidím,že silu nemá.
Páči sa mi,ako sa v podstate úplne deklasovali,"umelci".A to nielen na Slovensku.Všade.

Sloven

Takže to akože moje osvedčenie OVE o vedení Sapnir / SZ-Gromowaud vydané na základe Darf13 oddiel SWE/TO, Uuadiskaja301 v lehote tuRdOHvaU DrueIP-A je už teraz neplatné? :D
To nemyslíš vážne...

Keď už "dekonšpiruješ", tak aspoň uvádzaj správne údaje..

afík
Norman

no, ako oficiálny rozhodca a zároveň ideológ musím pozitívne ohodnotiť. To je ono. Ten záver - nájsť spojenie s vlastnou silou. A nájsť spôsob na tú hydru, že po odťatí hlavy jej narastú dve.

V podtstate tu nie je už ani boj medzi bielymi a hnedými - je tu proces medzi silou a nesilou. Tento proces nakoniec nemôže skončiť ináč, ako prevahou sily.

Až toto podvedome pocítia ľudia, budú mať vyhrané. Len to musia naozaj pocítiť zdola, z vlastných buniek - do hlavy sa im to nedá naliať. Nedá sa im to predať vetami, iba pojmami.

Ľubov

To je pekne povedané.:) Konštrukčne máme dosť chýb,nikde sa to muselo zašprajcovať.
Ani sa nečudujem,že je tak nesmierne ťažké opísať súčasnosť.Keď niekedy rozmýšľam nad tým všetkým,čo prežívame,ani sa nenamáham myslieť v slovách,lepšie sa mi nad tým uvažuje v obrazoch.
Predstavujem si to ako takú nesmierne starú,nemotornú a hlavne obrovskú pyramídu,ktorá sa pomaly otáča o 180 st.Naopak.Plášť je poškodený a sype sa dolu ako prvý,ale ten čas,keď vrchol pyramídy sa ako kančí rypák zarazí do zeme je proste neodvratný .Ale ani základňa nedopadne dobre,rovnako sa mení na trosky ,zmiešaná s prachom elít tvorí jedno bahno.
Tak takto končí vertikálna hierarchia,neslávne.Buheh,zrejme ako nóvum si predstavuješ niečo v zmysle horizontálnej hierarchie-spolupráce,idealistický sen v 3D.Sny sú dôležité.

Stránky