komentare

Norman

To ale nebola vina Smeru, bola to provokácia namierená proti celému Slovensku. Nik to vtedy neoslavoval, aj Smer si bol vedomý, že to je zámerný rozvrat. Hladali sa dôvody, prečo bolo Slovensko vynechané - a žiadne sa nenašli - proste to bola zámerná provokácia, keď sa provokatér správa k jednému zo štyroch inak, vzbudí tým podozrenia a rozklad.

Samozrejme, Smer má na zahraničnú politiku Lajčáka a podobné lokajské typy, nie je to dobré - ale to Fico podal žalobu na Európu za vnucovanie kvót, až potom sa pridal Orbán.

Samozrejme, chcelo by to zmenu, ale ... kým nebude na Slovensku nejaká strana minimálne Okamurovej inteligencie, tak ťažko.
Hm, strana, čo básnim, kým tu nebudú aspoň nejakí ľudia, čo dokážu za túto vec aspoň niečo spraviť ... a nebudú ako ovce manifestovať za globálnych šorošovských hajzlov, tak ťažko.

mnkr

asi EK alebo nejaky iny spolok hajzlov zacali konanie proti Madarsku, Polsku a Cesku ohladne kvot...nie proti SVK...hura, vitazstvo to SMERu, ale nevieme co za to...lavirovanie ci ohybanie sa?

Ľubov

https://ria.ru/ tam je už polnoc.Vpravo je graf s výsledkami,účasť nevidím.Je to jednoznačné.

Náhodný okoloidúci

Ide si takto Peťko po ulici a zrazu koho to nestretne - pána ministerského predsedu Dzurindu. Peťko sa ho pýta:
- Ujo, prosím vás, koľko je hodín?
- Som nesmierne šťastný, že mi kladieš túto otázku. - odvetil mu premiér - Pristupujem k odpovedi na ňu s maximálnou vážnosťou a zodpovednosťou. Pristupujem k nej tak, ako mi to prikazuje zákon a ako to zodpovedá zodpovednej funkcii ministerského predsedu tohto štátu. Zároveň ťa chcem informovať, že na tvoju otázku odpoviem presne a včas pred kompetentnými orgánmi, ako by to mal urobiť každý zodpovedný občan Slovenska.
- Ujo, ale ja som chcel len vedieť, koľko je hodín...
- Chlapče, všetko čo som chcel a mohol na túto otázku povedať, som už povedal!

slaven1

K Českej televízii

ČT je protičeská bašta, ktorú už začali rozoberať. Momentálne jej šúfeje český Mika, ktorý sa volá Petr Dvořák.

Pred ČT pracoval pre americko-izraelskú CME v Nove. Globalisti ústami Jaromíra Soukupa, šéfa TV Barrandov (formálne vlastnia Čiňanci), už začali ČT "spracovávať".

K potkanovi

K potkanovi len toto krátke video https://www.mojevideo.sk/video/2c447/dzurinda_sa_umyva.html

Norman

To je presne tá myšlienka, ktorá už asi presahuje politickú inteligenciu národovcov..
Pritom tá infiltrácia platí ako pre Smer, tak pre SNS, zvlášť v minulosti pod vedením nevedením Slotu. Ale nacionalisti nemali nič iné na svojich stránkach, len nadávanie a agresívne útoky. Prečo do tých strán národovci nevstúpili a nezískali ich pre svoje ciele? To naozaj ťažko povedať. A v Smere boli národovecké krídla, ale teraz ich už akosi nevidno.
Ale tá strana možno na to len čaká, aby také krídlo ožilo, to nik nemôže vedieť, čo bude.

Pravda, dá sa založiť aj nová strana - ak má niekto zbytočné milióny ako Kolár (a ktovie čo ešte od koho dostal cez Krajniakových sionistov). Také niečo bude čoraz ťažšie ...

Norman

Treba na nich ísť liberálnou metódou - zatrhnúť im akékoľvek peniaze. Poslať tie prachy inam.
To ich vylieči.
Ináč samozrejme nemožno brániť hrať im čokoľvek - ak budú ekonomicky efektívni. Ekonomická efektívnosť je predsa absolútne božstvo kapitalizmu, tak to treba na nich použiť.

Hm, nechcú náhodou nového ministra kultúry, najlepšie nestranníka? Kam mám poslať žiadosť? :-)
Vraj nechcú Tomáša - ale veď minister je len sluha, bude len spravovať formálne nepodstatné veci, peniaze a nemovitosti, nebude zasahovať do tých podstatných, umeleckých.
A čo tak konečne umenia NAOZAJ sprivatizovať? Tak ako zvyšok republiky už pred 29 rokmi - predať tie rôzne polodivadlá, najlepšie najakým Američanom alebo Maďarom, ako VSŽ a Slovnaft. A vlastne aj "verejnoprávny sračkomet" RTVS - rozpustiť, zrušiť, sprivatizovať a dať ho za korunu niekomu ... no, zo Smeru a SNS.

Aman Againsttime

No veď práve, ten úchyl vyzerá totálne nezdravo. Možno za tým bude i alkoholizmus alebo drogy (Veď ide o herca. Možno mu nejaké dodáva ďalšia obdobná filcka - jeho dobrá kamarátka "kokaínová kráľovná" Fialová). Stanke je naozaj chodiace buzerantské klišé so všetkým, čo k tomu patrí.

Aman Againsttime

Pozerám práve potkana a nedokážem udržať rehot. :-D Ako sa toto mohlo stať premiérom ostane pre mňa jedna z najväčších záhad slovenskej histórie. To globalistické mafie naozaj nedokázali vyhrabať na špinavú prácu niečo lepšie než šaškovitého cigoša, ktorý je väčšine normálnym ľudom do pol tela. :-)

Ľubov

http://www.ahaonline.cz/clanek/zhave-drby/145252/rana-pro-bartosku-prise...

Riešenie príde napríklad aj takto:Riaditeľ Karlovarského filmového festivalu prišiel o sponzorstvo štátneho podniku. To akoby Magálová dostala kopanec od Decodomu,ktovie,s kým bude potom vyvárať.Napokon,boli tam len bezvýznamní štatisti,celebrity sú už oveľa opatrnejšie,ako bývali.
Ale Stanke zdravo nevyzerá,Aman,veď je žltý. On sa už celkom rozpadáva..-).

ps.Niekedy si musíme pohovoriť o bojkote,toto by som si chcela ujasniť,čo všetko ignorovať v súvislosti s hercami.

Ema

Železničiar vo výslužbe sa prebral z penzistickej hibernácie a v hlavnom propagandistickom kanáli ČT24 mával rukami ako Vlasta Burian
http://www.ceskatelevize.cz/ct24/svet/2423365-fico-padne-pokud-se-opozic...

Kreslo vo Wilfried Martens Centre, ktoré má ako jednu z hlavných úloh ovplyvňovanie verejnej mienky, dostal ten potkan samozrejme ako odmenu za dobré služby pri vykuchaní a zbedačení Slovenska, hlavne čo sa energetiky týka.
Je z tohto niekomu jasné, odkiaľ berú peniaze?
https://www.martenscentre.eu/legal-information

Aman Againsttime

Fúha, vidím, že Stanke ešte nezdochol na AIDS. :-D Ja len, že na webe kolujú klebety, že je HIV pozitívny, čo ma trochu prekvapuje. Prekvapuje ma to nie preto, že by som si nemyslel, že Stanke je narušený, neurotický, submisívny degenerát neschopný sa kontrolovať (práve tento typ homosexuálov tvorí drvivú väčšinu HIV-pozitívnych), ale skôr preto, že sa čudujem, že by tento primitívny a hysterický humus vôbec niekto chcel. :-D

Títo divadelníci, "privilegovaní klauni, ako im hovorím, sú všetko jedna neuveriteľne amorálna a neurotická svoloč, ktorú treba už poslať s jednosmerným lístkom do najhlbšej prdele. Uznávam, že zopár z nich má nejaký reálny talent, že dokážu viac než len stonať a obnažovať sa pred objektívom (pozdravujem najväčšiu slovenskú intelektuálku Magdušku :-)), avšak vzhľadom k tomu, čo táto sorta ľudí dlhodobo predvádza (a to samozrejme nielen na Slovensku, veď poznáme i Hollywood) čoraz lepšie chápem, prečo historicky boli herci považovaní za ľudí 2.kategórie. Cirkev dobre vedela, prečo ich dávala pochovávať mimo mesta a starí Rimania zase dobre vedeli, prečo ich treba hádzať do rovnakého vreca spoločne s prostitútkami, gamblermi či kupliarmi (kategória ľudí, ktorých postihovala tzv. infamia a ktorým na základe toho rímske právo nepriznávalo tie isté práva ako slobodnému rímskemu občanovi).

Ema

buntujúcej na ulici treba pripomenúť, že má rovnaké postoje ako Kotleba :) Môže byť na seba hrdá.

Že je Fico vytrvalo proti zapraseniu strednej Európy nadprodukciou z Blízkeho východu a Afriky, o tom svedčí práve pokus o štátny prevrat a rozval V4. Ak by bol Fico zlomiteľný, globálne elity by cez svoje miestne chápadlá nerobili tento revolučný cirkus.
Okrem iného Fico zatiaľ ustál vytrvalý tlak korporácií vpustiť sem ekonomických migrantov, pretože "firmy už nemajú ľudí".

Aman Againsttime

Tiež sa tu len musím chytať za hlavu z toho, čo sú niektorí ľudia schopní zo seba vypotiť. Očividne mnohí majú veľmi krátku pamätať, pokiaľ ide o dzurindovské obdobie. Ja nemám a dodnes si živo pamätám, ako sa mne i mojej rodine reálne zhoršil život práve za vlády špinavého sion-potkana. A je nás takých veľa, veľmi veľa, čo trpeli a nezabudli.

Nikto nikdy netvrdil, že SMER nie je problematický. Ja som ich volil len 1x v mojom živote (v r. 2010, vtedy som mohol po 1x voliť) a viac by som to už nezopakoval, ale dodnes si za tou voľbou stojím. Stojím si za tým, pretože SMER napriek všetkým nedostatkom reprezentoval, a do značnej miery stále reprezentuje, autentickú nacionálnu ľavicu na Slovensku. Áno, nezhodneme sa na SNP naratíve a mnohých iných, historických, udalostiach, avšak dnes je situácia natoľko vážna, že riešiť nejakú históriu sa zdá byť priveľkým luxusom. SMER sa vždy hlásil k samostatnému Slovensku, cyrilometodskej tradícii, k štúrovcom, k snahe rozvíjať ľudovú kultúru, atď, atp. A mnohí jeho členovia prejavujú celkom slušnú mieru patriotizmu a konzervativizmu. Veď dokonca i taký marxista Blaha si zachováva aký taký cit pre slovenské vlastenectvo, hoci jeho marxistická ideológia mu zatláča význam etnicity do úzadia. Nie je to teda ono, avšak za situácie, kedy je i takáto forma občianskeho nacionalizmu na Západe kontroverzná, za situácie, kedy elity niektorých západných krajín, ako napr. zvrhlá Merkelbaba, neznesú ani len štátnu hymnu a vlajku, to nie je až tak málo.

Tvrdiť, že SMER a terajšia opozícia sú rovnaké zlo a že vôbec nezáleží na tom, kto z nich je pri moci, môže naozaj len totálny imbecil alebo zákerný agent nepriateľa - takže nie, nebudem si dávať servítku pred ústa.

SMER má navyše na rozdiel od všetkých tých kotlieb a im podobných exotov reálnu inteligenciu, ľudí, ktorí sú schopní riadiť štát a zabezpečiť aký taký ekonomický rast a sociálny štandard - a to je absolútny základ pre akýkoľvek politický subjekt. Musíte rozumieť ekonomike a udržať akú takú úroveň života - lebo inak ťažko dosiahnete masívnejší úspech. A v súvislosti s tým treba našim vyholeným "antiFico" nacionalistom položiť otázku: prečo sa namiesto neustáleho sťažovania na Fica a spol., radšej nepokúsili stranu infiltrovať a nasmerovať ju viac ich smerom? Veď infiltrácia je jeden zo základných spôsobov boja. Tieto naivky sa budú musieť ešte veľa učiť, veľmi veľa.

Norman

Veď teraz ho tu nik nejako nekritizoval. Je dobré, že sa ocitol v TV, a je dobré, že "je za voľby" - prečo by aj nebol, z jeho hľadiska, a aj tak žiadne nebudú.
Proti ĹSNS sú všetci, aj Smer a niektorí jeho čelní ľudia aktívne - ale nie viac, ako ostatné strany. Urobil Kotleba niečo, aby tento ich jednotný postoj nejako zlomil, obišiel? teraz sa napríklad dostal do TV - takto to mal skúšať už dávnejšie, divide et impera, lavírovať. Postoj - všetci sú proti mne, je o ničom.

Ako bol Smer použitý na dezintegráciu V4?

sandro

SMER laviruje pri zruseni strany v ramci zakonov alebo sa aspon snazi predstierat to. Preto Kotleba este stale existuje. Myslim, v pripade, ze moc by prebrala druha strana, tak by skoncil okamzite, resp. vtedy, ked to bude vyhodne. Tam uz o zakony nepojde.

Stránky