Až som na rozpakoch,

či toto porovnanie sem uverejniť, lebo to zo strany "zásadového rapera" - v mojich očiach iba jedného oplzlého, primitívneho a skazeného tupoša - je tak nechutne a samoúčelne vulgárne, až sa hanbím aj za neho. A takéto hovädo dnešné "elity" dávajú na piedestál, lebo aj toto je jeden z ich nástrojov rozvratu. Ten Cigán je len tupelo, nástroj, ale aj tak ho treba odsúdiť a vyčleniť tam kam patrí: do spoločenskej stoky medzi rovnaké hovná, ako je on sám.

Sinuhe
Sinuhe

ak ste sa nedovracali už z horeuvedenej ukážky moderného umenia, tak na nete sa dajú nájsť ešte onakvejšie skvosty z "tvorby" toho zmrda Bangu.
Napr. v jednej z novších "skladieb", ktoré ho majú prezentovať uiž ako umiernenejšieho vyzretého autora uvádza:

Například Lolita, jež je z alba Autentik vydaného v roce 2011. "Až budeš velká, přijď si pro semeno," zpívá například Gipsy.cz v písni.

Ale ukazuje sa, že iní vedia bangoidné "umenie" oceniť, napríklad tu:
http://www.novarepublika.cz/2016/11/a-cenu-hlavniho-mesta-prahy-dostava....

Norman

Keďže sa v tom článku spomína aj oceňovaný kanadsko-židovský ded Brady, počul som pred týždňom vtip. Asi ho už poznáte, ale do archívu:

Keďže bol Brady všetkými v Čechách oceňovaný, spomenul si aj na Slovensku nielen Kiska, ale aj stredisko Sereďského holokaustu, že by ho mali pozvať k sebe. Nemali ale na neho kontakt, tak skúšali zavolať do meste, kde žije, a tam ich odkázali do dediny, kde má chatu, a až tam sa s nimi začal baviť miestny starosta.
"Brady? Viete čo, nevieme, kde presne je. Ale máme zlú predtuchu, lebo miestny medveď už týžden serie metále"

Ľubov

Práve dnes som sa rozhodla,že si odpíšem text jednej známej piesne(chcem si zopakovať aspoň základy nemčiny,aby som nebola tak celkom nepripravená).Že sa ju naučím aj naspamäť,toto bolo ráno. Vidím,článok k téme :).

Tak som sa popri hľadaní informácií vlastne dozvedela,že je to silná protivojnová pieseň a vznikla už v čase 1.svetovej.Napokon,kto chce,podrobnosti si nájde.Stala sa kultovou,znela od severu po Afriku.

Lili Marleen sú dve dievčatá.Nie jedna.Spomína na ne vojak ,úplne každý,pretože nevie,či ich ešte uvidí. Je vojna.Tak toto má byť tá tabuizovaná,profašistická a zakázaná pieseň,prosím:
http://www.karaoketexty.cz/texty-pisni/marlene-lili/lili-marlene-304234

A zas,ako hovorí P.Čalovka,z húsenice vyletel motýl.

Norman

mne len tá matematika nedá.
eins, zwo, eins zwo - dva tiene, ale jedno dievča , dve mená, jedno dievča.

Ľubov

Najskôr sa stretával s Lili,to bola prvá a potom sa s ňou už nestretával,pretože sa spoznal s Marlen.
Keď odišiel na frontu,v spomienkach sa mu spojili do jednej,a preto Lili Marlen.

Takže už nešpekuluj,Lili Marlen je symbol.