Budúcnosť Čaputovej

Možno nie jej osobne, ale tá budúcnosť, čo pre nás pripravuje ona a ľudia za ňou.

Norman
Roland Edvardsen

Čaputová možno ešte oľutuje, že sa na toto nechala nahovoriť. Ak si myslí, že ju budú šetriť, len preto, že je žena, tak je pekne na omyle. Videli sme, ako začala reagovať krátko potom, čo prišla na jej hlavu prvá kritika. Vraj ona nebude útočiť, nebude oplácať rovnakou mincou a vyvracať obvinenia, hehe. No, to je veľmi ľahké povedať, keď máte kvantá iných ľudí na túto prácu (vrátane mainstreamových splaškov).

Čaputová môže byť obdobný labilný typ ako Radičová - pasívne agresívny, ufňukaný. A dúfajme, že aj dopadne v týchto voľbách rovnako.

Norman

Čaputová je možno ešte labilnejšia, ako Radička. A čo viac, Radička sa v prvých rokoch viezla na úspechoch - ale Čaputka môže dopadnúť skôr, než sa riadne rozletí. O tom, že by podobné typy mali byť šetrené, nemôže byť ani reči. A nemyslím, že by ju šetrili preto, že je žena - v tomto je pravda, že hyeny zožerú v prvom rade slabšieho a na rozdiel od teba si myslím, že ženy to majú ťažšie. To by si aj ona mala uvedomiť a vedieť, že ani jej priatelia ju ako neúspešnú nebudú šetriť - práve naopak, lebo to sú najväčšie hovädá. Ono mi Čaputová pripomína kravičku, čo začala skákať v rieke po krokodílich hlavách, hop hop, zo začiatku to ide, ale neskôr je už tých hláv pomenej a hrozí padnúť medzi krokodílov :-)

Roland Edvardsen

Áno, ak zlyhá, tak sa od nej odvrátia aj jej priatelia. Aj na Radičovú začali kydať, aj v Týždni a inde, kvôli jej nerozhodnosti a spomalenosti (Euroval a iné).

Čaputová pôsobí ešte naivnejšie, až by ju človek možno chcel aj poľutovať - ale nemal by. :-)

Norman

je určite bystrejšia, ako Komediantenwitwe Radičová. Ale dokáže znášať aj bolesť? Blaha len trocha na ňu napľul, a hneď sa jej poradcovia rozhodli kvičať ako pri holokauze. Čo bude robiť, keď to bude naozaj tvrdé?

Roland Edvardsen

Radičová bola naozaj tragická. Tie je slávne tlačovky, kedy na jednej povedala niečo a hneď na druhý deň, na druhej tlačovke, presný opak, tak to sa málokomu vyrovnalo. Jednoducho Radičová: nestabilné, afektované teľa ktoré vyvolávalo len zmätky či opitá židovská trúba, ako povedal Šulino, údajne. :-)

Čaputová ju v tomto asi nedobehne, predsa len vidno tu o čosi vyššiu úroveň, súhlasím. Ale naivita tam je naozaj silná.

Norman

Ono ľahko sa naťahuje a naparuje, keď rádoby generál stojí na tribúne a všade okolo sú len vlastní vojaci a dychovka vyhráva pochod. Ale keď začnú takpovediac granáty padať bližšie a bližšie ... , to mnohý rádobygenerál stratí glanc. Aj Mistrík by určite mohol rozprávať - ale teraz je zrejme rád, že sa tak rýchlo zabudlo na jeho zarobený milión a nik sa už na neho nezameriava.

Náhodný okoloidúci

Tie "útoky" na Čaputku sú len jemné hladkanie v porovnaní s tým, ako havloidi terorizovali Malíkovú-Belousovovú.

Roland Edvardsen

Hej, ale Malíkovú - Belousovú najviac zo všetkých terorizoval jej spolustranník Janko Slopta. Na druhej strane, buďme úprimní: Malíková bola veľmi vďačný terč, presne ten typ hysterickej baby, z ktorej si chcete robiť prdel. :-)