Kto podporuje francúzsku trikolóru

Norman
Ľubov

že by mohol byť medzi nami až taký rozdiel.Viete,tá slovanská poondiata dobráckosť.

Tá bude stále veriť,veriť,blabla. Po tom,čo dokázal spomenutý Charlie Hebdo,(ale hlavne ,že všetci držia huby okrem Nadhľadu),čo je skutočne neuveriteľné,farizejské a hlavne to nemá NIČ spoločné s človekom,som konečne pochopila,že prišiel ten čas pohŕdania.Nepôjde to tak zo dňa na deň,ale naučím sa to.

Ľubov

No, možno to nie je poondiata slovanská dobráckosť,ale presnejšie belošská poondiata velkorysosť,čo nás tak povediac determinuje

Norman

som to nedávno spomenul, možno to vidieť ako dobráckosť slona, alebo hrocha.
Veľké zviera, ktoré normálne nemá dostatočne silných oponentov. A pre svoj život nezabíja iné. A je aj rozumné, takže je nad vecou.
Ale ak si na to zvykne, je ohrozené.
Preto musí občas spozornieť a udupať odpad. To ináč nejde.

Ľubov

http://www.mordechajkapusta.com/2015/11/ruske-lietadla-v-syrii.html

Toto mám od Kapustu,skoro nič o tých veciach,ako je JU 71 neviem,ani o iných typoch zbraní ,no prišlo mi to ako vhodné doplnenie tohto Tvojho komentára. Je tam animácia letu tých balistických rakiet a všeliakych iných rakiet ,dobráckosť slona,asi minulosť.

Norman

Ale dosť slabá propaganda sily. Takéto explicitné ukazovanie techniky pôsobí dosť nervózne a nepresvedčivo.
Vojenská technika a sila nie je len o možnostiach, ale o vôle ich použiť. Takéto videá su viac zvyškom starého zmýšlania.
Rusi našťastie ukázali nedávno, že tí hore už vedia, ako na to - udrem a nevysvetlujem, kakaja maja texnika boľšaja. Ne nužno.
Hlavne by sa mali defintívne spojiť s iránom, Kurdami a uzavrieť to cez Sýriu po stredomorie - nech sa pridusí a postupne zadusí aj ten turecký vred.