Moderné formy starej viery

Aj staré viery potrebujú podanie v novej, dynamickej a príťažlivej forme. Gratulujeme

 

zdroj a celý článok IDNES

Norman
Ľubov

od čitateľov Times of Israel.Keď pomaly film bez témy holokaustu už nie je film. A peniaze za oskárkov sa im nehnusia.Aký je rozdiel medzi predávaním emócií pre turistov cestujúcich do Osvienčimu a nespočetného množstva filmov ? Už pri Obchode na korze to bolo celkom jasné, o čo ide.

Napokon to skončilo ako karikatúra,namiesto piety.

Dabog

O rok budu na rozkaz Europskej komisie takto vyzerat vsetky autobusy a vlaky v celej Europe.

Norman

Budú tak popísané všetky tie autobusy, čo zvážajú naše ženy aby poskakovali okolo starcov v Rakúsku (namiesto toho, aby sa starali o svojich rodičov doma), a to 25 rokov po "oslobodení").

Náhodný okoloidúci

Je všeobecne známe, že doktori, ktorí prichádzajú denne do styku s pacientmi, si ich redukujú na "pečeň", "srdce", "porážku", "slepé čreve" a tak ďalej. Nie je to prejav necitlivosti, je to len obraná reakcia, odosobnenie, aby sa nezbláznili.
Taktiež je známe, že ak ľudia často sledujú správy plné násilia, stanú sa necitlivými aj voči násiliu, ktoré vidia okolo seba, zovšednie im a prestane ich šokovať, prestanú ho vnímať.
Takže organizované zájazdy do koncentráku sú to najlepšie, čo mohli ich organizátori vymyslieť. Z vnucovaného povinného zájazdu na miesto utrpenia sa v mysliach ľudí stane zájazd do hororového zábavného parku. Gratulujem.

Buheh

by potom mohol byť poňatý tak nejako komplexnejšie, viac biznis prístup. Takzvané B2B. Pre zvýšenie atraktívnosti by tam mohli byť, čojaviem, tobogány alebo ruské koleso (nech to má aj nejaký ideový presah).

Ľubov

Prepáčte,asi nie celkom k téme.Týka sa to ale tiež predsa trocha turistiky.
Je dobré prísť na iné myšlienky,tam vpredu pri bráne ani nie,treba ísť rovno k maštaliam.Tie sú na konci areálu. To sme počúvali celé roky,že nežijeme preto,aby sme jedli a ajhľa. Ale žijeme.Potraviny sú život.Alebo jed.
Možno si aj Vy všimnete zvláštny detail.Na jednom mieste je pripútaný reťazou k zemi mladý,krásny orol a hneď vedľa modročierny krkavec.Orol mal pri sebe misku na milodary,na žrádlo.Toto je určite symbol,len ešte neviem,tak čítať tieto neverbálne odkazy.