Multikulturalizmus je totalita

Vstup na pláž v Austrálii:
Toto je multikulturálna pláž.
Zakázaný je konzum alkoholu, bravčového, rešpektujte modliacich počas doby motlitby a ženy a dievčatá majú byť oblečené slušne.
(v ikonke: žiadni psi! )

Norman
Náhodný okoloidúci

Včera som to našiel tu...
https://stredoevropan.cz/2018/01/27/na-plazi-v-melbourne-se-objevila-ced...
... a vychádza mi z toho jediné - multikulturalizmus je synonymom islamizácie všetkými dostupnými prostriedkami.

Norman

a fejsbúk simulovať nemá zmysel - ale toto je zaujímavé. Multikulti je bezpochyby fakticky LEN a LEN islamizácia. Od nich sa žiaden multikulti prístup nežiada, čo je absurdné.
Je to proste jedna abnormalita, ktorá zaručene dospeje do konca a ku kontravýbuchu. Ja to síce hovorím už asi sto rokov, možno dvesto, ale naozaj k tomu dôjde.
Anglosionistom sa možno zdá, že je to dobrý vývoj, namiesto židov dať moslimov, ale mýlia sa - voči moslimom sa ľahšie uvoľní odpor, nefunguje tam to osraté holokaust tabu.

Sociálny patologista

Pri islame je dôležité pochopiť, prečo ho slniečkári tak podporujú, milujú. Na rovinu povedané: je to o rase.

Ak by totožné náboženské učenie vyznávali prevažne belosi, tak verte, že by vám praskli ušné bubienky z toho kriku o rasizme, homofóbii, mizogýnii, fašizme, atď.

Lenže islam je ideológia nebieleho, tretieho sveta, a preto je tak silne podporovaná. Z tohoto dôvodu mi príde celkom úsmevné, keď sa kritici islamu bránia voči obvineniam z rasizmu tvrdením, že islam predsa nie je rasa, ale univerzalistické náboženstvo, ktoré môže vyznávať i beloch. Plne chápem, prečo tak argumentujú (aj ja som to zvykol robiť), technicky to platí, avšak buďme k sebe úprimní: slniečkári majú v tomto pravdu: islam = hnedá a čierna farba kože + nízke IQ a patologické správanie. Je jasné, že implicitne to väčšina z nás takto vníma.

Ešte by som poukázal na to, prečo je lepšie hovoriť o xenofílií ako o nejakej "ľavici". Je všeobecne známe, že obhajcovia islamu sa v prevažnej väčšine rekrutujú z politickej ľavice (istá časť i z pravice - viď niektorí pomýlení "guénonski" tradicionalisti, ale i národní socialisti), ktorá o sebe tvrdí, že jej záleží na právach robotníkov, žien, homosexuálov či ochrane životného prostredia a sociálnom štáte. Lenže v realite vidíme, že akonáhle ide o čiernotu z tretieho sveta, tak všetky tieto "agendy" jej musia ustúpiť (prílev farebnej imigrácie zhorší stav všetkých vyššie menovaných skupín a oblastí. Sociálny štát a liberálna spoločnosť sa jednoducho nedá budovať s besnými negrami a moslimami. Ide o fantasmagorickú utópiu). Alternatívna hypotéza mala o tomto veľmi dobré video: https://www.youtube.com/watch?v=eczKlK-j-Qg Takže žiadni ľavičiari, ale len narušení xenofili.

Norman

To o ľavici máš úplnú pravdu. Ale tu nik nepoužíva kritiku cez "ľavicu". To je bohužiaľ zrejme čoraz viac trendom na Západe, v USA, že sa zdegenerovanosť dnešnej politiky označuje za "ľavicovosť". Je to bez debaty ich veľká chyba, blbosť, typická pasca nekonečného krúženia v "pravo-ľavom" kolese.

K tomu o rase by som pridal varovanie, že je (dnes už viacmenej teoreticky) dokonca možné, že by sa invázisti z islámskych krajín "zriekli" aktívneho islamu - napriek tomu by to bola invázia a genocída.
(aktívneho islamu sa "zriekli" Turci privážaní po vojne do Nemecka, ale ľudia z Afganistanu, Iranu a podobne boli v minulosti nábožensky dosť vlažní. Mám dojem, že do takých 80 či 90 rokov nikoho neurážala prasačina, psy, či odhalené baby. Určite, oni poniektorí sa tomu vyhýbali, ale neviem si predstaviť, že by sa vtedy vyhrážali členom majority za niečo také (pričom dnes je to bežné, táto fotka je len jeden možno zámerný príklad, ako vieme).
Takto aktívnymi sfanatizovanými idiotmi sa stali moslimovia až od podpory USA Talibanu

Sociálny patologista

Zaujímavé je, že prvá generácia imigrantov z moslimských krajín bola predsa len iná, nie tak radikálna, kým jej potomkovia (2. a 3. generácia) sú o dosť fanatickejší. Ale to bude súvisieť i s ich celkovou socio-ekonomickou situáciou. Chudoba, drogy, beznádej, atď. ľahko dovedú "stratenú existenciu" k nejakej tej sekte. No a v tomto prípade dáva najväčší zmysel "návrat ku koreňom", čiže k islamu.

Ale inak myslím, že islam bol vždy problematický. Veď i rasoví teoretici ako Lothord Stoddard alebo i Rosenberg varovali pred tendenciou Arabov k náboženskému fanatizmu. Bolo by zbytočné tu uvádzať historické fakty o výbojoch islamu, o jeho agresivite, však gúgliť vieme.

Je jasné, že práve nárast, posilnenie islamu bude generovať ešte viac refugov. Veď práve ISIS, čo je odnož islamu vo svojej najčistejšej abrahámovsko-semitskej šialenosti je dnes hlavným generátorom prílivov utečencov do Európy. A ak ISIS vyhrá bude metastázovať i do Libanonu, Turecka, Jordánska, atď. a generovať ešte viac utečencov a fanatikov.

Nuž, pre nás, Európanov, by bolo najlepšie, ak by sa na Blízkom východe presadilo niečo ako bahaistický sekulárny republikanizmus, ideálne rozšírený i do miest ako Saudská Arábia, Kuvajt a gulfské štáty, ktorých králi, emiri, atď., si právom zaslúžia osud posledného irackého kráľa Fajsala II.

Norman

No veď hej, hrozba - predtým prichádzali síce ako takmer neveriaci, ale ono sa to ľahko zmení. A s 2. a 3. generáciou sa to (paradoxne) len zhoršuje. Tento efekt by mal každý vedieť, nevie to skoro nik.
Ale islámsky radikalizmus tu máme len od určitého času.

Refugov bude generovať celý 3. svet. Klimatické výkyvy kombinované s premnožením sú ISTOTOU toho, že desiatky miliónov afričanov ale možno aj indov, bangladéžanov ... budú zomierať. Bez nejakého preháňania je to reálna možnosť. Sú to predpovede už spred pol storočia a teraz k tomu jednoducho dôjde.

Predpokladám ale, že napriek horovej situácii sa Severný svet tomuto tlaku ľahko ubráni. Konieckoncov, toto si do kožucha nevpustia ani Turci, ani Iran.

Problem bude skôr s tým, čo už v Európe je. Bude sa kontinent riadiť zdochlinou Sorosom? No, to ťažko, už teraz Soros sionistickú mafiu rozdeluje.
Bude treba nájsť nový koncept dejín, novú spoločenskú ideológiu. Lebo nikdy nevstúpiš do tej istej rieky. Ale tí, čo sa dostanú k moci, si už svoj koncept vytvoria. Bude tam zarátaný aj koniec neknečných zdrojov, teda šetrenie, a bude tam zahrnutá aj nepotrebnosť tých dnešných pracovných armád otrokov. Plus samozrejme rasový realizmus.

Náhodný okoloidúci

Prekvapujúco rozumné názory a myšlienky. On sám vlastným umom pochopil, že islam do Európy nepatrí.
Niekto by možno aj mohol polemizovať, či je islam reformovateľný alebo nie, ale nemá to zmysel, my tu nepotrebujeme ani taký, ani onaký, máme svoju vlastnú históriu a kultúru.

https://berrezouga.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=639489

Ľubov

http://www.infovojna.sk/article/studena-obcanska-valka

tak toto je tiež veľmi zaujímavé,a v tej "hĺbke",ako sa tu občas spomína,môže byť aj blízko k vysvetleniu.My sme ľudia z lesa,niet pochýb.Autor článku označuje druhú stranu,elitársky sa tváriace skupinky vždy s opačným názorom,ako máme my,za" púštnych " ľudí.

Nikdy som nechápala,čo máme mať akože spoločné s tými rôznymi Izákmi a Mojžišmi dofrasa.
My sme vždy žili v lesoch.Aj budeme.Punktum.

Norman

Hlavný konflikt, ktorý tu my nazývame napríklad sever kontra juh, bol koncepčne podchytený rôzne. Hylos - les a eremia, púšť, je pekný protiklad. Je to ten istý protiklad, čo je u Kozáka protiklad védska versus chtonická civilizácia.

Pravda, tamtí dvaja akademici, Komárek, Neubauer, ako u akademikov je zvykom, pridávajú úplne zbytočne ďalšie vlastnosti, ako počúvanie versusu videnie a podobne - no, to už mi pripadá trocha zbytočné, dosť neracionálne.
Takisto nemožno súhlasiť s tým, že Európa je vytvorená na týchto dvoch civilizáciach - ona je založená na hyletickom princípe, i keď, prirodzene, jej reálny stav je výsledok aj boja s eremiálnym princípom, aj výsledok prehier s ním. Ale, ako si Ľubov napísala, "My sme les a punktum". Zvyšok nie sú naše tradície, ale naše jazvy, naše nechcené zmrzačenia (na ktoré nie sme hrdí a neceníme si ich, zlozvyky, ktoré si nemienime pestovať).
Takže, opakujem, hlboko nesúhlasim s tamojšou vetou:
"Unikátnost evropské křesťanské civilizace tkvěla v tom, že se jí podařilo oba tak odlišné kořeny za téměř dvě tisíciletí skloubit"
Nepodarilo sa jej to sklbiť, kvôli spájaniu trpela, mala "stredovek", úpadok a zdvihla sa zas úmerne tomu, nakoľko sa z eremiálneho princípu dostávala. Unikátnsť Európskej civilizácie je v tom, že sa jej podarilo eremiálny princíp ako tak PREKONAŤ.

Ale ináč je tento koncept Komárka a Neubauera to isté, čo tvrdila aj nemecká renesancia pred vojnou :-) Naozaj, toto riešilo ľudstvo celé 19. storočie, toto je konfikt árijci versusu semiti (čo Komárek a spol. určite dobre vedia, podľa mňa oni "neobohatili evropskou vedu" takýmto pohľadom , len sa to pokúsili inak pomeňovať, koncepčne podchytiť, čo je dostatočne chvályhodné dielo ) Sú to pre dnešnú dobu naozaj trefné a politicky korektné termíny, vhodné na vysvetlovanie veci neznalým. Les versus pustina.
Treba si asi zapamätať a skúsiť s tým pracovať :)

Náhodný okoloidúci

Les je vhodné miesto pre život. Púšť môže byť fascinujúce miesto na občasné krátke výlety, ale žiť v nej dokáže len málokto a máločo. V dejinách Zeme sa občas stalo, že púšť pohltila les alebo že les pokryl púšť.
Naše korene sú v pásme lesov a lesostepí. Určite by sme boli schopní prežiť aj v púšti, keby to bolo nevyhnutné a dokázali by sme ju pokryť lesom. Ale iba kvôli sebe, lebo my by sme boli schopní ten les aj udržať. Pretvárať púšť na les kvôli iným nemá zmysel, neocenia to a neudržia ho.