Prečo je populácia oslabená

Norman
Ľubov

Pri strete dvoch kultúr naozaj vzniká mnoho karikatúr,ale zlatý rez si napokon svoju cestu nájde.Dôkazom je renesancia a tých 90 rokov rozkvetu.A dnes? A zajtra? Tá predstava má blízko nočnej mory...ale aj tak si myslím,že to ,čo je prirodzené sa nedá celkom zničiť,to by museli rozmetať celú planétu. A ak nás čakajú nálety kobyliek,ktoré všetko spasú,postavíme svoj svet opäť.

Pripájam malý článoček,čítala som takú zaújmavosť,že človek si celkom prirodzene postaví pohár napr.vína na stôl,ak je pravák,do bodu zlatého rezu,čiže ak má strana stola 100 cm,tak pohár je v bode x,a to je 38:62 a to je harmonické a víno by malo chutiť ešte lepšie:-)

http://digi-foto.sk/ako-fotografovat/kompozicia/zlaty-rez/

Buheh

Skúšal som to a naozaj. Chutí lepšie. Ale iba po tretí liter, potom začína byť táto záležitosť so zlatým rezom akási hmlistejšia a skôr záleží na tom, položiť ho tak, aby sa nerozlialo.

A mimochodom, len aby sa nezabudlo:

http://www.hlavnespravy.sk/wawrinka-prekazil-djokovicov-sen-parizsky-tit...

Norman

Hovorím, to sa mi stáva od malička.
Ale toto nie je len moja zásluha, ten titul patrí všetkým vám.

Ľubov
Norman

myslím celý ten portál.

Chcem pripomenúť, že nejde o detaily severského folklóru, ale ako sa pri prekyseleni odporúča zásadité, tak je takéto niečo asi liečiace.

Samozrejme, to je veľmi individuálne, každý máme svoju chémiu a svoju hladinu prekyselenia - teraz hovorím naozaj čiste subjektívne.

Náhodný okoloidúci

Podobným spôsobom, s tou istou šablónou a možno aj tou istou partiou bol ešte nedávno vytváraný blogový portál Slavonie.org. Ale zo dňa na deň bez upozornenia zmizol. Ešte dobre, že som si články týkajúce sa slovanstva uložil.

Truhlík

Norman, ten obrázok je nefér.
Pretože antickú grécku kultúru zničil antický militaristický Rím. Čo s tým má spoločné kresťanstvo? Po zániku Rímskej ríše to bolo práve kresťanstvo, ktoré previedlo Európanov dobou temna a rozvratu a tiež ich zachránilo pred islamom. Lepšie porovnanie v tom.o prípade je:
http://people.ucls.uchicago.edu/~bwildem/art_hist_laba/prehistoric/paleo...
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/5/58/Chapelle_sixtine_plaf...
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/5/51/Taller_Buddha_of_Bami...
No a keď chceš vidieť vplyv na populáciu tak si sprav koreláciu medzi kresťanstvom a pôrodnosťou a pohanstvom a pôrodnosťou.
http://i.dailymail.co.uk/i/pix/2014/11/24/2379114D00000578-2847643-image...

Norman

Veď ten obrázok je jeden z mnohých podobných, všetci to vieme. Na jednej strane rozvinutá tvorivosť, na druhej strane doslovne plochí čumiaci úbožiaci.
Antickú kultúru určite nezničil Rím, veď aj to súsošie Laokonta je z rímskych čias .

Kresťanstvo určite nepreviedlo Európu dobou temna, ale práve naopak, ono tu dobu temna do Európy dotiahlo a to temno mu zabezpečovalo moc. To kresťanstvo bolo to temno.

Vhzľadom na kritickú dobu už nemienim obchádzať žiadne ilúzie a historické klamstvá. Kresťania previdli Európu dobou temna, moslimovia zachovali antickú tradíciu a židia sú tvorivé inteligentné náboženstvo. To určite - všetko klamstvo, všetko rovnaký pôvod a podvod.