Summit - najvyšší bod rozpadu

Tento moment si asi treba zapamätať. Myslím, že rok 2018 je plus-mínus azda vrchol rozmachu a kauzálne spojené zároveň aj vrchol mentálneho úpadku, ktorý táto civilizácia dosiahla. Toto foto je symbolická ukážka toho hnusu, ktorému sa silou vyrovná azda len fotka predstaviteľov štyroch mocnosti v Mnichove 1938. Ako to vtedy vyjadril jeden z nich: "Môj bože, stretávam sa tu so samými nulami".

 

Táto fotka môže byť považovaná aj za vyjadrenie situácie, keď kolaboranti, šábesgoji a syntetickí židia prídu za svojimi anglosionistickými pánmi, ale títo založia ruky v obrannej pozíci a povedia:

"Áno, sľubovali sme vám, ale dostanete hovno. Teraz ste vy na rane, pôjdete ako prví dole vodou a my vám teda pomáhať nebudeme. Nemali ste nám veriť".

Na tento okamih treba byť mentálne pripravený a mať doma ak nie samopal, tak určite aspoň imaginárny dlhý bič či palicu.

Norman
Ľubov

aj tento nezabudnutelný moment

https://www.cas.sk/clanok/380459/papez-umyl-a-pobozkal-nohy-moslimskym-m... .Komu ten úbožiak chystá cestu?

Ale foto s Merkelovou je prinajmenšom rovnako nechutné.

Kiež by toto bolo už konečne dno ! Už čakám každý deň,každé ráno,že domino začne padať.

slaven1

Angry Trump torpedoes G7's hard-won trade harmony

Roland Edvardsen

Veru, perfektná fotka. A zasraná Merkelbaba v poslednej dobe naozaj nemá chybu. Teraz čítam napr. toto a len krútim hlavou: https://www1.pluska.sk/Spravy/Z-domova/Fico-reaguje-zmenu-Merkelovej-mig...
Takže nakoniec to bola len "chyba". Ale v tom čase bolo očividne ohromne ťažké prísť na to, že to je "chyba". Tá ženská a jej drzosť sú jednoducho neuveriteľné... Mala by aspoň rezignovať, aby ju človek mohol brať trochu vážne. Ale dokonca i takéto minimálne, nedostatočné, gesto je pre ňu očividne príliš.

rosa

nic nevidim

rosa

Trump nema rad skarede zeny!
Neciti sa v ich pritomnosti dobre. Zalozene ruky pred naprotivnou osobou su gestom obrany, snahy postavit nieco medzi diskutujucich. keby si Merkelbaba vzala aspon podprsenku. No nieco strasne kam sa to Nemecko dostalo.

rosa

aj ten stojaci pan ich ma zalozene a ten druhy pri nom si pred seba dal nejaky zlty fascikel.:o)
No to je uzasne. Ta Merkelka je teda dobry chlopik.

Ľubov

jej tetkovský imidž vyhráva v Nemecku volby a v podstate jej asi zachráni život.