amerika

boje a vojny v Amerike alebo z nej vychádzajúce

Novodobá Čeka známa dnes pod označením Antifa nemala včera svoj šťastný deň.

Preložil som pre vás kratšie video na aktuálnu tému Trumpovej intervencie v Sýrii.

Spojené štáty vykonali raketový útok na Sýriu. Desiatky rakiet dopadli na mesto Homs.

Trump predniesol prejav pred takzvaným spojeným Kongresom, čo znamená, že tam bol Senát aj Snemovňa reprezentantov. Ako ale ukazuje aj fotografia, bol to nie spojený, ale naopak, skôr rozdelený Kongres.

V USA sa ujal úradu 45. prezident Donald Trump.

V prejave povedal, že nedochádza len k jednoduchému prechodu moci od jednej strany k druhej, ale k návratu moci ľudu Ameriky.

Vyzval milióny ľudí, aby sa pridali k tomuto historickému procesu.

America first.

Americká administratíva si už udeľuje navzájom ocenenia ako voľakedy komunistickí súdruhovia.

Pretože vo východnej Európe je mier, Američania spúšťajú operáciu, ktorá má zaručiť zmenu - posielajú do Európy armádu. Tisícky vojakov, plne vyzbrojených technikou.

V posledné dni preteká internetom informácia, že teraz je už formálne dokázané, že Obamov rodný list je predsa len falzifikát.

Na linkovanie tu máme tupé sociálne siete, ale nedá mi upozorniť na článok ukazujúci, ako aj rôzni ľavicoví, či nebodaj aj horší explicitne marxistickí aktivisti nakoniec na staré kolená prichádzaj

Je fantastické, ako hneď po tom, ako masmédiá a špecialisti na verejnú mienku očividne fatálne zlyhali a ukázali svoju absolútnu neschopnosť poznania a popísania reality, sa znova roja vyjadrenia rôznych "expertov"  a "osobností" na to: "Prečo bol zvolený Trump".

Vonku je ešte tma, ale predsa len, tak ako priebeh kampane aj doterajší priebeh volieb  mi poprial z rána Pekný biely deň. Predbežné výsledky sú až nečakane zaujímavé.

Zajtra z utorka na stredu budú tie očakávané voľby prezidenta, ale aj do Senátu a Snemovne reprezentantov USA. Ich výsledok je možno menej podstatný, ako bola zaujímavá celá kampaň, ktorá ukázala veľkú mieru obáv a túhy po reálnej zmene medzi Američanmi. Ich výsledok, teda to, kto bude cirkusu veliť z Bieleho domu, je ale hlavne menej význačný ako tento graf vývoja etnicity občanov USA. 

Udalosti v Sýrii sa hýbu pomaly. Tak to už vo vojne chodí - ani za boha so to nepohne.

 Kto si zvykne zaznamenávať do denníčka významné dni, nech si tam dodatočne zapíše tento piatok. "USA podnikajú kroky, ktoré ohrozujú záujmy a bezpečnosť Ruskej federácie.

V noci bola prvá z tzv. debát kandidátov na prezidenta USA - tentoraz v podaní Trump versus Clinton 2.

Takže dnes je to skoro okrúhle výročie pádu WTC.

Prvý deň v histórii ľudstva, keď padali budovy samé od seba len pod vplyvom požiaru.

Po tom, ako medailový plavec Lochte oznámil, že on so svojimi priateľmi boli obeťou prepadnutia, sa rýchlo zdekoval a odletel domov do USA.

Politika Angely Merkel je už tak všeobecne sprofanovaná, že slúži ako príklad totálneho zlyhania a samotná Merkelka ako príklad zločinnej hlupane

Nemožné sa stalo skutočnosťou. Donald Trump je oficiálnym kandidátom na prezidenta USA.

V USA začali ďalšie rasové strety. I keď slovo stret je slabé, v podstate tam neustále tlie rasová vojna, ktorá znova a znova prechádza do rabovania, násilností, lynčovania.

Najnovšie prieskumy verejnej mienky hovoria, že Ľudová strana-Naše Slovensko by sa dostala pohodlne do parlamentu.

Šéf Európskeho parlamentu (to je ten, kde na svojej veľkej riti sedí Monika Flašíková - Beňová) Martin Schultz sa rozkokošil.

Japonský premiér Šinzo Abe navrhol, aby sa summit G7 v apríli 2016, ktorého organizátorom je jeho krajina, konal v Hirošime. Obamova administratíva zhysteričila. Symbol amerických zverstiev na civilnom obyvateľstve by sa opäť dostal na titulné strany médií - aj s celým kontextom. Abe dostal facku, aby nezabudol, kto prehral vojnu a summit sa uskutoční v meste Sima na juhovýchode ostrova Honšú.

Stránky

Kushnerovci predstavujú vplyvný židovský klan so silnou neokonskou orientáciou a pochybnými väzbami. Bude zaujímavé sledovať do akej miery sa im podarí presadiť ich agendu v Bielom dome.

Clintonka a Obamovci sa stali všeobecným predmetom výsmechu sveta.
 

Najlpešia predikcia volieb a ukážka, že Michael Moore naozaj má sensor pre ducha bežného Američana. Asi ako jeden z posledných.

"Najväčšie 'Pojeb sa' v ľudskej histórii. A pocit to bude fantastický."

Vyjadril sa v ňom výrazne, a špeciál je to podporené videostrihmi, proti establišmenu.

Jedno Vaskyho video z Ameriky. Sú to fakt opice, prečo to nepovedať na rovinu. 

Zaujímaví či prekvapiví ale ani tak nie sú tí čierni pitekanthropovia, to nie je nič nové - ale to, ako to ľudia iných rás: bielej, východoázijskej, juhoamerickej - v USAmusia znášať a ako sa boja čo len pozrieť smerom na tých magorov, ako sa boja čo len pohnúť brvou.

Americká sloboda - ale len pre agresívne čierne potkany. Pre zvyšoik to znamení len zbabelý strach.

Toto chcú urobiť aj pre nás v Európe.

stále aktuálne, čoraz viac ...

Niet takých tajných vecí, ktoré by sa nestali verejne známe.

Potvrdzuje to aj video, kde  George Friedman - tento očividný psychopatický degenerát - vysvetluje politiku USA voči Európe, Rusku a Nemecku. Je to to, pred čim aj my už dlho varujeme, ovšem z druhej strany.

Je až neuveriteľná nehanebná otvorenosť tohto videa. Neviem si predstaviť, ako po jeho prezretí niekto z Európy môže ešte zostať na americkej strane.