amerika

boje a vojny v Amerike alebo z nej vychádzajúce

Toto mi už 3 dni búcha o hlavu, takže je čas na archiváciu. Americkí banditi oficiálne vojensky vstúpili do Sýrie. Asad, vrchný predstaviteľ zákonnej vlády Sýrie, im nedal pozvanie a označil to za inváziu.

Trump predniesol prejav pred takzvaným spojeným Kongresom, čo znamená, že tam bol Senát aj Snemovňa reprezentantov. Ako ale ukazuje aj fotografia, bol to nie spojený, ale naopak, skôr rozdelený Kongres.

V USA sa ujal úradu 45. prezident Donald Trump.

V prejave povedal, že nedochádza len k jednoduchému prechodu moci od jednej strany k druhej, ale k návratu moci ľudu Ameriky.

Vyzval milióny ľudí, aby sa pridali k tomuto historickému procesu.

America first.

Americká administratíva si už udeľuje navzájom ocenenia ako voľakedy komunistickí súdruhovia. Keď však prezident zavesí na krk metál svojmu viceprezidentovi Bidenovi, prečo Biden zohrá pred publikom zasoplené teátro? Že je Biden mentálne nestabilný, to nie je u sionistu jeho rangu, a teda ťažkého zločinca, žiadne prekvapenie. Ale prečo mu jeho staff nedal protiplakaciu tabletku a nechal ho hentak sa pred kamerami rozosrať? Nevedia tí sionisti ani len odísť na smetisko dejín so zdvihnutou hlavou.

Pretože vo východnej Európe je mier, Američania spúšťajú operáciu, ktorá má zaručiť zmenu - posielajú do Európy armádu. Tisícky vojakov, plne vyzbrojených technikou. V tomto kole okolo 4000 žoldnierov, ale treba si uvedomiť, že akékoľvek informácie o počtoch sú samozrejme tajné, takže nik z verejnosti nebude nikdy oficiálne vedieť, koľko a aká sila ich tu je. Samozrejme, český kaviarenský feťák Michal Kocáb tentoraz zaryte mlčí a nejde vyháňať cudzie vojská.

 

V posledné dni preteká internetom informácia, že teraz je už formálne dokázané, že Obamov rodný list je predsa len falzifikát. Tento fakt je podľa toho explicitne dokázaný na úrovni, aká obstojí aj pred súdom, došlo k falšovaniu.  Napríklad tu na Ustoday je celé info.

Na linkovanie tu máme tupé sociálne siete, ale nedá mi upozorniť na článok ukazujúci, ako aj rôzni ľavicoví, či nebodaj aj horší explicitne marxistickí aktivisti nakoniec na staré kolená prichádzajú na tú istú objektívnu pravdu ohľadne geopolitického stavu a vývoja. Z takých alebo onakých dôvodov. Konkrétne: v Delskom potápači uverejnili rozhovor s Berndom Rabehlom, jedným z vodcov revolučných pohybov v Nemecku a Francúzsku koncom 60-tych a začiatkom 70-tych rokov.

Urývok

Je fantastické, ako hneď po tom, ako masmédiá a špecialisti na verejnú mienku očividne fatálne zlyhali a ukázali svoju absolútnu neschopnosť poznania a popísania reality, sa znova roja vyjadrenia rôznych "expertov"  a "osobností" na to: "Prečo bol zvolený Trump".

Vonku je ešte tma, ale predsa len, tak ako priebeh kampane aj doterajší priebeh volieb  mi poprial z rána Pekný biely deň. Predbežné výsledky sú až nečakane zaujímavé. Nech už dopadnú vo finále voľby akokoľvek, je vidno, že proces dozrievania a hnitia v USA dospel (zas raz) do štádia svojho lokálneho vrcholu a bude zemetrasenie. To dokázal už súčasný výsledok - a uvedomujú si to podvedome takmer všetci.

Zajtra z utorka na stredu budú tie očakávané voľby prezidenta, ale aj do Senátu a Snemovne reprezentantov USA. Ich výsledok je možno menej podstatný, ako bola zaujímavá celá kampaň, ktorá ukázala veľkú mieru obáv a túhy po reálnej zmene medzi Američanmi. Ich výsledok, teda to, kto bude cirkusu veliť z Bieleho domu, je ale hlavne menej význačný ako tento graf vývoja etnicity občanov USA. 

Udalosti v Sýrii sa hýbu pomaly. Tak to už vo vojne chodí - ani za boha so to nepohne. Nie že by hrozila remíza - pamätajme si, že nakoniec tak či tak sa jeden systém zrúti - v tomto prípade by som si tipol na víťazstvo zákonnej vlády - ale trvá to dosť dlho.

Ale či už dlhotvajúci konflikt, alebo naopak jasné príznaky zrútenia sa agentskej skupiny USA, tzv. ISIS a niektorých jej podobných, niečo spôsobuje, že sa rétorika Ameriky a jej špinavého britského buldoga zostruje.

 Kto si zvykne zaznamenávať do denníčka významné dni, nech si tam dodatočne zapíše tento piatok. "USA podnikajú kroky, ktoré ohrozujú záujmy a bezpečnosť Ruskej federácie. Rusko dlho malo s krokmi USA strategickú trpezlivosť. Dnes však nastal čas priznať, že vo vzťahoch oboch štátov nastali zásadné zmeny." Povedal to minister zahraničných vecí Ruskej federácie Sergej Lavrov. Oznámil to tak, aby to počuli naozaj všetci.

V noci bola prvá z tzv. debát kandidátov na prezidenta USA - tentoraz v podaní Trump versus Clinton 2.

Takže dnes je to skoro okrúhle výročie pádu WTC.

Prvý deň v histórii ľudstva, keď padali budovy samé od seba len pod vplyvom požiaru.

Po tom, ako medailový plavec Lochte oznámil, že on so svojimi priateľmi boli obeťou prepadnutia, sa rýchlo zdekoval a odletel domov do USA.

Dobre spravil, pretože video brazílskej polície dokazuje, že Lochte so svojou bandou rozbil toalety na benzínovej pumpe, pričom bol vyzvaný zaplatiť za škody. Jeho traja komplici museli pre výtržnosť a krivú výpoveď zostať v Brazílii, boli im zadržané pasy. 

Politika Angely Merkel je už tak všeobecne sprofanovaná, že slúži ako príklad totálneho zlyhania a samotná Merkelka ako príklad zločinnej hlupane

Nemožné sa stalo skutočnosťou. Donald Trump je oficiálnym kandidátom na prezidenta USA. Jeho nominačný spíč na zjazde Republikánov sa čo do dĺžky zaradil na prvé miesto prejavov svojho druhu v amerických dejinách. To ale nie je podstatné. Dôležitý je obsah.

V USA začali ďalšie rasové strety. I keď slovo stret je slabé, v podstate tam neustále tlie rasová vojna, ktorá znova a znova prechádza do rabovania, násilností, lynčovania.

Najnovšie prieskumy verejnej mienky hovoria, že Ľudová strana-Naše Slovensko by sa dostala pohodlne do parlamentu.

prieskum Kotleba

Šéf Európskeho parlamentu (to je ten, kde na svojej veľkej riti sedí Monika Flašíková - Beňová) Martin Schultz sa rozkokošil.

Japonský premiér Šinzo Abe navrhol, aby sa summit G7 v apríli 2016, ktorého organizátorom je jeho krajina, konal v Hirošime. Obamova administratíva zhysteričila. Symbol amerických zverstiev na civilnom obyvateľstve by sa opäť dostal na titulné strany médií - aj s celým kontextom. Abe dostal facku, aby nezabudol, kto prehral vojnu a summit sa uskutoční v meste Sima na juhovýchode ostrova Honšú.

Američania opäť raz prejavujú svojú zločinnú a primitívnu podstatu, tentoraz v Baltimore.

Ako zrejme už viete, v Amerike prepukli nepokoje. V Baltimore sa po uliciach rabuje a ničí, je tam zavedený zákaz nočného vychádzania, stanné právo.

Keby sa také niečo dialo kdekoľvek mimo USA, proamerickí presstitúti budú donekonečna omielať reči o poltickej kríze a nedostatku demokracie. Nie tak v USA - tam aj keby spravili čokovek, budú zrejme naveky etalón demokracie. K tomu sa dá dodať len jedno - tak jej treba, tej "demokracii".

Polskí pohraničníci zabránili vstupu skupine Nočných Vlkov do Polska.

Je povšimnutiahodné, že ako sa v EU buduje postoj, že možno takto urážať a izolovať Rusko, tak sa tento postoj bude môcť použiť aj voči samotnej Ukrajine. Ukrajinu treba od EU odtrhnúť, izolovať, zakázať - a ona o to rýchlejšie pochopí, že patrí do jedného subkontinentu s Ruskom.
Nakoniec dôjde ešte aj na Polsko a jeho hranice. Revízia minulosti na postupe.
Sú ti talmudisti očividne naozaj krátkozraké somári.

 V sobotu 11. apríla 2015 bol havarijne odstavený generátor na Juhoukrajinskej atómovej elektrárni.

NATO aktivisti sa po fiasku, aké schytal na Slavíne ich kváziprezident Kiska,  rozhodli zabrániť trendu vzrastania prejavov a víťazstiev zdravých politických síl na Slovensku. Včera neskro v noci vznikla fasbúková skupina, kde vyzývajú pro-NATO aktivistov, aby prišli 9. apríla, teda tento štvrtok, na Hviezdoslavovo námestie a rozbili tam mierovú demonštráciu proti NATO a Američanom.

Stránky

Clintonka a Obamovci sa stali všeobecným predmetom výsmechu sveta.
 

Najlpešia predikcia volieb a ukážka, že Michael Moore naozaj má sensor pre ducha bežného Američana. Asi ako jeden z posledných.

"Najväčšie 'Pojeb sa' v ľudskej histórii. A pocit to bude fantastický."

Vyjadril sa v ňom výrazne, a špeciál je to podporené videostrihmi, proti establišmenu.

Jedno Vaskyho video z Ameriky. Sú to fakt opice, prečo to nepovedať na rovinu. 

Zaujímaví či prekvapiví ale ani tak nie sú tí čierni pitekanthropovia, to nie je nič nové - ale to, ako to ľudia iných rás: bielej, východoázijskej, juhoamerickej - v USAmusia znášať a ako sa boja čo len pozrieť smerom na tých magorov, ako sa boja čo len pohnúť brvou.

Americká sloboda - ale len pre agresívne čierne potkany. Pre zvyšoik to znamení len zbabelý strach.

Toto chcú urobiť aj pre nás v Európe.

Už to tu bolo a má to nejaký rok, ale stále aktuálne a výstižné

stále aktuálne, čoraz viac ...

Niet takých tajných vecí, ktoré by sa nestali verejne známe.

Potvrdzuje to aj video, kde  George Friedman - tento očividný psychopatický degenerát - vysvetluje politiku USA voči Európe, Rusku a Nemecku. Je to to, pred čim aj my už dlho varujeme, ovšem z druhej strany.

Je až neuveriteľná nehanebná otvorenosť tohto videa. Neviem si predstaviť, ako po jeho prezretí niekto z Európy môže ešte zostať na americkej strane.