cigánoidi

počet: 55

asociáli, cigáni, osadníci

Po sérii útokov na Poliakov (čo vo voľnom jazyku znamená na východoeuropanov) došlo teraz k vražde 31-ročného Čecha Zdenka Makara.

Dnes tu bola reč o humore - ale môže byť niečo humornejšie, ako realita?

Andrej Babiš je zbohatlík, korporátny a finančný magnát, ktorý si kúpil média a presunul sa do politiky. Ak si niekto myslí, že svoju moc dosiahol poctivou prácou, tak je blb.

Absurdná čelná zrážka dvoch regionálnych vlakov 9. februára 2016 na technicky dobre zabezpečenom jednokoľajovom úseku pri bavorskom Bad Aiblingu stále nie je objasnená. Krátko po tragédii sa v médiách objavili geniálne úvahy vyšetrovateľov, že ide "buď o zlyhanie ľudkého faktora alebo o technickú chybu".

Fínska polícia pripravila pre ženy vystavené vážnemu riziku znásilnení moslimskými invazistami video s algoritmom obrany. Inštruktáž pozostáva z troch jednoduchých krokov.
 

Výnimočne zo Smetiarne v plnom znení. Pre detailistov - áno, text pochádza z TASR. Dnes tam má službu nejaký srandista, ktorý sa nedrží propagandistického manuálu a informuje o reálnom kultúrnom obohatení spôsobenom úbohými utečencami.

Abys věděl co dělat, když tě napadne nějaká mrdka gádžovská. První kurz sebeobrany s týpkem z Mostu!

Emigrácia Cigánov sa vždy spomínala ako vtip,  ešte donedávna aj na Beo v článku o kvótach. Teraz prišli vážne Rómovia s tým, že chcú do Gabčíkova, že chú dostať tiež také pekné bývanie ako votrelci.

 Korporátne médiá majú zas top tému o tom, ako biele svine ubližujú úbohým invazistom.

Táto fotografia klamlivo tvrdí, že ukazuje bojovníka Daeša, aka Islamského štátu, ktorý je momentálne utečencom.

V nedeľu v Rudňanoch (okres Spišská Nová Ves) napadlo  dvesto rozzúrených cigáňov policajnú hliadku. Tá tam bola privolaná na ochranu jednej cigánskej rodiny, ktorá bola podla hlásenia ohrozovaná na živote, ale bola napadnutá nakoniec sama. Preto musel privolať posilu a nakoniec tam čelilo útoku nepríčetného davu až 22 policajtov.

Už do konca mesiaca ma prísť prvých 50 imigrantov do tábora v Gabčíkove. A za ďalší mesiac ich tam má byť 500. Tých, ktorých sa v Traiskirchene v Rakúsku budú chcieť najviac zbaviť.

 O tom, kam smeruje Európa pod náporom multikulti, nemožno mať pochýb. Tam, kde farebné populácie začínajú naberať prevahu, už nezakryte  vládne otroctvo. A píšu o tom už aj masmédia, situáciu nemožno ututlať.

 Od piatka do nedele zadržala maďarská polícia takmer 3000 migrantov, ktorí ilegálne prekročili hranice.

Nazbierali ich na veľkú loď niekde v líbyjských teritoriálnych vodách a vyklopili ich v Auguste. Akurátže už v júli.

V Bruseli sa anglosionistom nepodarilo presadiť povinné kvóty prijímania cudzorasovej invázie, čo je významné víťazstvo zdravých síl.

Ale ako sa dalo predpokladať, kinoutomat zvaný demokracia pokračuje: čo nešlo formálne, pretláča sa zákulisne. Slovensko súhlasilo s fyzickým postaraním sa o 500 utečencov z rakúskeho tábora Traiskirchen.

Nielen pre určitý úspech minulej recenzie Verbala na film so židovskou tématikou, teraz sem uložím jeho ďalšiu recenziu na dielo s cigánskou tématikou.

V Nemecku už údajne platí, že invázisti nemajú možnosť dostať sa do krajiny legálne. Teraz sa chystá vláda zostriť podmienky, podľa ktorých sa udeľuje právo na zotrvanie v krajine a k tomu zároven mieni rozšíriť možnosti vyhostenia.

Obsedantná snaha Európskej komisie dostať za každú cenu do každého štátu Európskej únie viac či menej (radšej viac) černochov zo štátov Guinejského zálivu, Somálska a Etiópie sa prejavuje aj tým, že v korporátnych médiach nastupujú šíky všelijakých expertov, aby pomocou najabsurdnejších "argumentov" presviedčali, že je to dobrééé. Jedným z obzvlášť chrapúnskych počinov je článok Vladimíra Baláža z Prognostického ústavu (sic!) s názvom "Imigranti prídu, aby nám pomohli", uverejnený - no kde inde, v smetiarni.

Pozajtra má Európskakomisia predstaviť "radikálne nové návrhy týkajúce sa imigrácie, ktoré by pre 28 členských krajín EÚ zaviedli kvóty pre prijímanie migrantov na základe distribučného kľúča stanoveného Bruselom", píše dnes TASR v článku zverejnenom v smetiarni.

Stránky

Je nepísaným - a možno aj písaným, neviem - pravidlom, že smetiareň musí každý víkend vyprodukovať tému, ktoré umožní diskusným zeleným mužíčkom (platiacim si zo sadomasochistických pohnútok - inak sa to nedá vysvetliť - prístup k takzvanému prémiovému obsahu online kontajnera) vášnivo prepytujem diskutovať. Top témami sú buziveselky okorenené adopciami dietok homosexuálmi, sexuálna výchova na školách a ako pápež ojebal Bezáka. Autormi sú obvykle všelijakí bratislavskí pošukovia, ktorí nám predvádzajú svoje myšlienkové pózy á la plechový Šóne Náci na korze, s cieľom presvedčiť nás, akí sú skvelí. Spektrum osvedčených tém tento raz rozšírila akási Borušovičová. Podľa toho, čo popísala, ide o osobu silne hysterickú. Už Freud pri tejto nepríjemnej diagnóze radil ako účinnú podpornú terapiu facku. Preto nečudo, že si za tému zvolila "Bijete deti? Zaslúžia si a inak sa nedá?". A k nej strašidelný obrázok ako z pokračovania Mlčania jahniat.

Nech sa snažia hocijako, realitu neoklamú. Politická korektnosť sa snaží problem zamlčovať, od skončenia vojny je zákaz o tom hovoriť a slubuje sa, že všetko bude v poriadku. Ale nie je. Bolo preto zakázané aj zisťovať údaje o danom etniku, mapovať, merať ...

Žiaľ, narazil na naozaj agresívny ksindel, odpad ľudského rodu. Slamka bol bez ohľadu na prítomnosť 170 cestujúcich napadnutý svorkou cigáňov a menovite Mário Bango ho brutálne loveckou dýkou s 20 cm ostrím bodol 4-krát zozadu do chrbta. Opakujem - štyrikrát, a zozadu. Aby to nebolo málo, spôsobil mu veľkú tržnú ranu na tvári a udrel ho viackrát do hlavy. Vodič spozoroval konflikt, zastavil a otvoril dvere, respektíve už bol na zastávke. Smrteľne ranený Braňo ešte vypadol z autobusu a odpadol do trávy, kde sa za ním vyrútili aj dvaja útočníci. Ich matka, zlodejka z autobusu, začala vrieskať, že ona je obeť a že ju sa Braňo snažil okradnúť. Autobus zavrel dvere a aj s kalužou Braňovej krvi odišiel. Zo 170 cestujúcich autobusu nik nezasiahol.

Nie je vôbec náhoda, že určité kruhy presadzujú ideológiu tolerovania úpadku a rozkladu. Táto ideológia momentálne vládne na Západe, v takzvanej židokresťanskej kultúre, ba dá sa povedať, že je s ňou totožná. Je presadzovaná ako masmédiami tak aj politickými kruhmi. Ich hlavnou starosťou je ochrana asociálov a zločincov.

Norman

Každému sa môže stať, že okolnosti jeho života ho zaradia na nesprávnu stranu veľkej barikády ľudstva v jeho boji za všeobecné dobro.Aj mne sa taká vec stala, a mnohé roky som zotrvával v pevnom presvedčení, že najlepšia je taká spoločnosť, ktora rešpektuje prirodzené zákony evolúcie, prirodzený

Preklad článku "In Its Efforts to Integrate Roma, Slovakia Recalls U.S. Struggles" (nytimes.com) "Rozhodnutie súdu postupne vedie k spoločným triedam bielych a rómskych žiakov na Slovensku."

Dochádza k tomu, čo bolo nevyhnutné: genetické a kultúrne antagonizmy na Slovensku vyústia do otvorených stretov ozbrojených skupín. To je jemne  povedané – v skutočnosti môže byť už pomaly reč o občianskej vojne.

Norman