cigánoidi

asociáli, cigáni, osadníci

... že by sa zľakol až by sa pošťal a smial by som sa na tom."

Ten "mu" je bratislavský primátor Ivo Nesrovnal a svoj zámer "jebnúť mu petardu pod nohy, až by sa pošťal" zdieľal teraz na prelome rokov priamo na Nesrovnalovej facebookovej stránke Bratislavčan David Šusták. Reagoval tak na občanmi dlhodobo žiadané všeobecne záväzné nariadenie o úplnom zákaze pyrotechniky na území Bratislavy, ktoré vstúpilo do platnosti v novembri 2016 a malo túto polnoc urobiť z Bratislavy oázu pokoja s tichými prskavkami a tichými svetlicami.

Dnes tu bola reč o humore - ale môže byť niečo humornejšie, ako realita?

Andrej Babiš je zbohatlík, korporátny a finančný magnát, ktorý si kúpil média a presunul sa do politiky. Ak si niekto myslí, že svoju moc dosiahol poctivou prácou, tak je blb.

Napriek tomu nemá Babiš žiadne veľké problémy. Aj keď ho mnohí nemajú radi - nik na neho v otázke jeho majetku neútočí (a ak, tak slabo - len nejaké pindy ohľadne konfliktu záujmov a podobne).

Ničivé záplavy vo viacerých oblastiach Nemecka sa dostali aj do televíznych správ na Slovensku. Pri dramatických záberoch postihnutých obcí bolo zrejmé, že odstraňovanie škôd bude nákladné pre ľudí aj štát, ktorý je už teraz extrémne zaťažený dlhodobými následkami Merkelovej Willkommenskultur. Propaganda však nariadila, že týmto smerom sa verejnoprávne úvahy uberať nebudú a vytasila - čo iné. Arabských ilegálov, okupujúcich Nemecko.

Absurdná čelná zrážka dvoch regionálnych vlakov 9. februára 2016 na technicky dobre zabezpečenom jednokoľajovom úseku pri bavorskom Bad Aiblingu stále nie je objasnená. Krátko po tragédii sa v médiách objavili geniálne úvahy vyšetrovateľov, že ide "buď o zlyhanie ľudkého faktora alebo o technickú chybu".

Fínska polícia pripravila pre ženy vystavené vážnemu riziku znásilnení moslimskými invazistami video s algoritmom obrany. Inštruktáž pozostáva z troch jednoduchých krokov.
 
Krok 1: zdvihnúť ruku a povedať Nie. Ak nič, krok 2: zdvihnúť obidve ruky a útočníka odsotiť. Ak nič, brutálny krok 3: ovaliť násilníka kabelkou. Potiaľto je video v poriadku. Fínska polícia však zabudla na vyvrcholenie inštrukcie: ako postupovať pri oznámení znásilnenia na policajnom okrsku bydlisku príslušnom.
 

Výnimočne zo Smetiarne v plnom znení. Pre detailistov - áno, text pochádza z TASR. Dnes tam má službu nejaký srandista, ktorý sa nedrží propagandistického manuálu a informuje o reálnom kultúrnom obohatení spôsobenom úbohými utečencami.

Emigrácia Cigánov sa vždy spomínala ako vtip,  ešte donedávna aj na Beo v článku o kvótach. Teraz prišli vážne Rómovia s tým, že chcú do Gabčíkova, že chú dostať tiež také pekné bývanie ako votrelci. Ale ja sa úplne vážne pýtam - prečo sú tak slovensky skromní?

 Korporátne médiá majú zas top tému o tom, ako biele svine ubližujú úbohým invazistom.

Táto fotografia klamlivo tvrdí, že ukazuje bojovníka Daeša, aka Islamského štátu, ktorý je momentálne utečencom.

V nedeľu v Rudňanoch (okres Spišská Nová Ves) napadlo  dvesto rozzúrených cigáňov policajnú hliadku. Tá tam bola privolaná na ochranu jednej cigánskej rodiny, ktorá bola podla hlásenia ohrozovaná na živote, ale bola napadnutá nakoniec sama. Preto musel privolať posilu a nakoniec tam čelilo útoku nepríčetného davu až 22 policajtov. Políciu volal o pomoc aj vrátnik neďalekej firmy, ktorý musel napokon pred zgerbou zutekať. Čo je ozaj perverzné - osadníci poškodili aj sanitku, ktorá prišla do osady k tehotnej žene, ktorá začala rodiť.

Už do konca mesiaca ma prísť prvých 50 imigrantov do tábora v Gabčíkove. A za ďalší mesiac ich tam má byť 500. Tých, ktorých sa v Traiskirchene v Rakúsku budú chcieť najviac zbaviť.

Domáci Gabčíkovčania podpísali petíciu, 3000 ľudí, že tábor v obci nechcú, upozorňujú na bezpečnostné hľadisko - výnimočné vodné dielo. Samozrejme, v demokracii žiadne petície nefungujú - veď načo, veď mali voľby pred 3 rokmi, tak čo si sťažujú?! Ako píše Huďo - demokracia amerického typu znamená držať hubu a krok.

 O tom, kam smeruje Európa pod náporom multikulti, nemožno mať pochýb. Tam, kde farebné populácie začínajú naberať prevahu, už nezakryte  vládne otroctvo. A píšu o tom už aj masmédia, situáciu nemožno ututlať.

Príbeh Slováka, ktorého v Anglickej demokracii roky zortročovali cigánski mafiáni. To sa už zajtra môže diať aj na Slovensku (zatiaľ tu cigáni zotročujú prevažne len iných cigáňov, ale to sa bude meniť).

 Od piatka do nedele zadržala maďarská polícia takmer 3000 migrantov, ktorí ilegálne prekročili hranice.

Nazbierali ich na veľkú loď niekde v líbyjských teritoriálnych vodách a vyklopili ich v Auguste. Akurátže už v júli.

V Bruseli sa anglosionistom nepodarilo presadiť povinné kvóty prijímania cudzorasovej invázie, čo je významné víťazstvo zdravých síl.

Ale ako sa dalo predpokladať, kinoutomat zvaný demokracia pokračuje: čo nešlo formálne, pretláča sa zákulisne. Slovensko súhlasilo s fyzickým postaraním sa o 500 utečencov z rakúskeho tábora Traiskirchen.

Nielen pre určitý úspech minulej recenzie Verbala na film so židovskou tématikou, teraz sem uložím jeho ďalšiu recenziu na dielo s cigánskou tématikou. Za prvé sa mi naozaj náhodou priplietla do cesty, za druhé sa to dopĺňa, a za tretie aj preto, aby recenzia zostala na webe zachovaná - z csfd.cz už bola raz vyhoodená.

V Nemecku už údajne platí, že invázisti nemajú možnosť dostať sa do krajiny legálne. Teraz sa chystá vláda zostriť podmienky, podľa ktorých sa udeľuje právo na zotrvanie v krajine a k tomu zároven mieni rozšíriť možnosti vyhostenia.

Abschiebeknast [ab-šíbe-knast] je zariadenie, ktorého meno si treba zapamätať. Je to zariadenie pre tých, ktorí nemajú právo na pobyt v Nemeckej spolkovej republike. Zadržanie v ňom je u imigrantov dané niektorým z týchto dôvodov:

- falošné alebo neúplné údaje poskytnuté úradom

Obsedantná snaha Európskej komisie dostať za každú cenu do každého štátu Európskej únie viac či menej (radšej viac) černochov zo štátov Guinejského zálivu, Somálska a Etiópie sa prejavuje aj tým, že v korporátnych médiach nastupujú šíky všelijakých expertov, aby pomocou najabsurdnejších "argumentov" presviedčali, že je to dobrééé. Jedným z obzvlášť chrapúnskych počinov je článok Vladimíra Baláža z Prognostického ústavu (sic!) s názvom "Imigranti prídu, aby nám pomohli", uverejnený - no kde inde, v smetiarni.

Pozajtra má Európskakomisia predstaviť "radikálne nové návrhy týkajúce sa imigrácie, ktoré by pre 28 členských krajín EÚ zaviedli kvóty pre prijímanie migrantov na základe distribučného kľúča stanoveného Bruselom", píše dnes TASR v článku zverejnenom v smetiarni.

A zatiaľ na Slovensku Cigáni ďalej, a práve teraz, beztrestne rozbíjajú hlavy a terorizujú bielych.

 Chcel by som upozorniť na zauíjmavé texty, ktoré začali vznikať na stránke
 amahara.cz, tento je viacmenej úvodný:

V minulém díle jsem okrajově zmínil důležitost dělení společenského a technologického vývoje, a konstatoval, že ten společenský již nějaký ten rok klesá strmě ke dnu. Tentokrát se budu věnovat právě kategoriím vývoje, pokroku apod.;  a v komparaci s několika historickými modely prokážu rozklad sociálně-ekonomického systému Okcidentu.

Mesto Birmingham je druhým najľudnatejším mestom vo Veľkej Británii a je tiež druhým najväčším nebielym mestom, je na 58% bielym. Londýn má prvú cenu za najľudnatejšie mesto a tiež najviac nebiele, je len na 55% biele.

Predpokladá sa, že v Londýne budú bieli za pár rokov menšina – už sú tu v menšine bieli Briti (45%). Predpokladá sa rovnaký menšinový stav bielych v Birminghame do roku 2024.

Nedeje sa to len v Británii, ani v hŕstke bielych krajín – deje sa to takmer v každej bielej krajine po celej planéte.

Novinári píšuci o Rómoch dostali vianočný darček: nové desatoro.

 Ozbrojenci z islamistickej skupiny Boko Haram v Nigérii zabili 48 predavačov rýb. V predošlých dňoch tiež zabili desiatky civilov.

Stránky