hnedoidi

počet: 47

rôzne archaické populácie z juhu

Je to naša dnes už každodenná skúsenosť, niečo, čo tu ešte nedávno nebývalo. Súčasťou kampane, ktorou chcú mocní sveta docieliť ďalšie oslabenie a zdegenerovanie bieleho ľudstva je aj neustále propagovanie černochov.

Je nepísaným - a možno aj písaným, neviem - pravidlom, že smetiareň musí každý víkend vyprodukovať tému, ktoré umožní diskusným zeleným mužíčkom (platiacim si zo sadomasochistických pohnútok - inak sa to nedá vysvetliť - prístup k takzvanému prémiovému obsahu online kontajnera) vášnivo prepytujem diskutovať. Top témami sú buziveselky okorenené adopciami dietok homosexuálmi, sexuálna výchova na školách a ako pápež ojebal Bezáka. Autormi sú obvykle všelijakí bratislavskí pošukovia, ktorí nám predvádzajú svoje myšlienkové pózy á la plechový Šóne Náci na korze, s cieľom presvedčiť nás, akí sú skvelí. Spektrum osvedčených tém tento raz rozšírila akási Borušovičová. Podľa toho, čo popísala, ide o osobu silne hysterickú. Už Freud pri tejto nepríjemnej diagnóze radil ako účinnú podpornú terapiu facku. Preto nečudo, že si za tému zvolila "Bijete deti? Zaslúžia si a inak sa nedá?". A k nej strašidelný obrázok ako z pokračovania Mlčania jahniat.

 Chcel by som upozorniť na zauíjmavé texty, ktoré začali vznikať na stránke
 amahara.cz, tento je viacmenej úvodný:

V minulém díle jsem okrajově zmínil důležitost dělení společenského a technologického vývoje, a konstatoval, že ten společenský již nějaký ten rok klesá strmě ke dnu. Tentokrát se budu věnovat právě kategoriím vývoje, pokroku apod.;  a v komparaci s několika historickými modely prokážu rozklad sociálně-ekonomického systému Okcidentu.

Milióny ľudí po celom svete môžu objaviť svoje židovské korene, oznámil The Jewish People Policy Institute. Inštitút založila len pred 12 rokmi Židovská agentúra, a už má pekné výsledky. Pri hľadaní ciest na pozdvihnutie upadajúcej podpory sveta, ktorý čoraz nauzeálnejšie vníma štát bez hraníc Izrael a hrozí mu tribunálom pre vojnové zločiny a zločiny proti ľudskosti, sa židovský inštitút inšpiroval sovietskym vedcom Trofimom Denisovičom Lysenkom a vyvinul tzv. Home genetics kit - domáci genetický balíček. V pohodlí domova ľahko a rýchlo odhalí, či máte židovský pôvod. Ak áno, inštitút a štát Izrael od vás očakávajú, že za každých okolností budete bezpodmienečne podporovať štát Izrael a všade brániť svoj biblický Lebensraum pred pindami neprajných gójov.

Centrum Paríža sa stáva miestom bez zákona. Gangy prevažne mladých cigáňov okrádajú turistov vo dne v noci. Napríklad priamo pri vyberaní peňazí z bankomatu.

Tento príklad okradnutia turistu je z Veľkonočnej nedele priamo pri chráme Notre Dame. Tlstá cigánska soplaňa vytrhla staršiemu turistovi prachy z automatu a celá smečka v pohode odchádza. Četníka niet.

 

 Keď budú v týchto dňoch prúdiť do saudskoarabskej Mekky stotisíce moslimských pútnikov, bude na nich starostlivým okom dohliadať globálny moloch G4S, známy tým, že pre Izrael vzorne prevádzkuje mučiarne Palestínčanov. Tých po príchode do Mekky isto poteší, že rovnaké logo ako vo väzniciach zriadených židovskými okupantmi pre domáce palestínske obyvateľstvo uvidia na najposvätnejšom mieste islamu.

Je celkom možné, že postupujúcej idokratizácii presstitútov možno ďakovať za to, že si neuvedomili, čo fotky zobrazujú. Ukazujú totiž nielen minulosť a súčasnosť jednej budovy Detroitu, čoby symbolu mesta, ale azda aj celej dnešnej (americkej) civilizácie. Minulosť - upravená škola, športoviská, knihovne - a v nich veselí, roztatárení, dobromyseľní, baviaci sa černoškovia. Takí slobodní, prinášajúci tú multikulti. A potom je na fotke vždy aj prítomnosť - rozklad, rozpad, špina, úpadok.

(Otvorený list od amerického učiteľa s dlhoročnými skúsenosťami učenia afro -americkej mládeže. Považujeme ho za public domain)

Zaida Catalan  bola švédska (otec z Chile) ľavičiarska aktivistka, členka Strany zelených a predsedníčka strany Young green of sweden. Bojovala za "rovnosť" a "ľudské práva".

Hollywood možno považovať za pupok nízkej masovej kultúry. Dnes má svoje vyvrcholenie - odovzdávanie Oscarov - cenu tzv. Filmovej akadémie. 

Iste ste si aj vy obľúbili cestopisné dokumenty. S nimi sa aspoň na chvíľku môžete preniesť niekam ďaleko, do exotických krajín, kam sa naživo asi nikdy nedostanete.

Absurdná čelná zrážka dvoch regionálnych vlakov 9. februára 2016 na technicky dobre zabezpečenom jednokoľajovom úseku pri bavorskom Bad Aiblingu stále nie je objasnená.

Fínska polícia pripravila pre ženy vystavené vážnemu riziku znásilnení moslimskými invazistami video s algoritmom obrany. Inštruktáž pozostáva z troch jednoduchých krokov.

Výnimočne zo Smetiarne v plnom znení. Pre detailistov - áno, text pochádza z TASR. Dnes tam má službu nejaký srandista, ktorý sa nedrží propagandistického manuálu a informuje o reálnom kultúrnom obohatení spôsobenom úbohými utečencami.

Abys věděl co dělat, když tě napadne nějaká mrdka gádžovská. První kurz sebeobrany s týpkem z Mostu!

 Korporátne médiá majú zas top tému o tom, ako biele svine ubližujú úbohým invazistom.

Táto fotografia klamlivo tvrdí, že ukazuje bojovníka Daeša, aka Islamského štátu, ktorý je momentálne utečencom.

Už do konca mesiaca ma prísť prvých 50 imigrantov do tábora v Gabčíkove. A za ďalší mesiac ich tam má byť 500. Tých, ktorých sa v Traiskirchene v Rakúsku budú chcieť najviac zbaviť.

 O tom, kam smeruje Európa pod náporom multikulti, nemožno mať pochýb. Tam, kde farebné populácie začínajú naberať prevahu, už nezakryte  vládne otroctvo.

 Od piatka do nedele zadržala maďarská polícia takmer 3000 migrantov, ktorí ilegálne prekročili hranice.

Nazbierali ich na veľkú loď niekde v líbyjských teritoriálnych vodách a vyklopili ich v Auguste. Akurátže už v júli.

V Bruseli sa anglosionistom nepodarilo presadiť povinné kvóty prijímania cudzorasovej invázie, čo je významné víťazstvo zdravých síl.

V Nemecku už údajne platí, že invázisti nemajú možnosť dostať sa do krajiny legálne.

Obsedantná snaha Európskej komisie dostať za každú cenu do každého štátu Európskej únie viac či menej (radšej viac) černochov zo štátov Guinejského zálivu, Somálska a Etiópie sa prejavuje aj tým, že v korporátnych médiach nastupujú šíky všelijakých expertov, aby pomocou najabsurdnejších "argumentov" presviedčali, že je to dobrééé. Jedným z obzvlášť chrapúnskych počinov je článok Vladimíra Baláža z Prognostického ústavu (sic!) s názvom "Imigranti prídu, aby nám pomohli", uverejnený - no kde inde, v smetiarni.

Pozajtra má Európskakomisia predstaviť "radikálne nové návrhy týkajúce sa imigrácie, ktoré by pre 28 členských krajín EÚ zaviedli kvóty pre prijímanie migrantov na základe distribučného kľúča stanoveného Bruselom", píše dnes TASR v článku zverejnenom v smetiarni.

A zatiaľ na Slovensku Cigáni ďalej, a práve teraz, beztrestne rozbíjajú hlavy a terorizujú bielych.

Mesto Birmingham je druhým najľudnatejším mestom vo Veľkej Británii a je tiež druhým najväčším nebielym mestom, je na 58% bielym.

 Ozbrojenci z islamistickej skupiny Boko Haram v Nigérii zabili 48 predavačov rýb. V predošlých dňoch tiež zabili desiatky civilov.

V SME ma upútal nadpis článku v rubrike Z Domova: Segregačné múry chcú zakázať.Viac na: 

Na festivale politickej piesne na trenčianskom letisku tento rok vystriedal politicky zvädnutú madam Karafiátovú stoporený ujo Kiska.

Systém privedený zo Západu zas ukázal svoj charakter. Ochraňuje najmä zločincov a vrahov, ich obete sú bezcenné - asi sa nemali dať zabiť, sú si sami na vine - to je americké právo silnejšieho, ktorým tie potkany infikovali Európu aj Slovensko.

Je to už rok a pol, bolo to v lete 2012, čo dve zúfalé učiteľky z Dobšinej napísali otvorený list o katastrofickej situácii s cigánskou mládežou v školstve.

Dochádza k tomu, čo sme hovorili už dávno - príchod väčšieho množstva asociálov z východu do západných krajín ukáže, že pokrytecké kecy západných politikov o "diskriminácii" Cigánov sú úplne bezcenné bláboly.

Preklad článku z telegraph.co.uk: Britské mestá by mohli čeliť rasovým výtržnostiam, keď prílev cigánskych prišelcov vytvára trenice s miestnym obyvateľstvom, varuje David Blunkett, bývalý minister vnútra.

Rozmýšlam, čo cítili rodičia 19-ročnej Margaret Molland Sanden , 19-ročnej školáčky, ktorú pred pár dňami dobodal na smrť chlap z Južného Sudánu.

Stránky