invázie

genetická invázia, afričania, semiti, asýrčania, austronézske genetikum.

Máme tu v rámci jazykového okienka zas jedno pekné slovo, ktoré sa nedá tak ľahko preložiť, a ani vysloviť.

Je to "kriminalita bánd", ktorá ako špecifický fenomén existuje v Nemecku a aj inde v Európe. Jej zdrojom sú cudzie, neeurópske etniká, a to nielen tí, čo sa do Európy votreli v posledných dvoch rokoch, ale aj mnoho starých, neasimilovaných klanov.

Včera odsúdil súd v Nemecku 27-ročného Pakistanca, ktorý znásilnil 6-ročné dievčatko! Keď sa jej otec na ubytovni snažil zabrániť tomuto činu a v ruke držal nôž, polícia ho pri zásahu zastrelila! To dievčatko zažilo peklo a ešte jej aj zavraždili otca. Obvinený Pakistanec tvrdil, že medzi šesť ročným dievčaťom a ženou nevidel rozdiel a konal spontánne. Je mi to jasné, keď ich chorá islamská viera povoľuje svadby s 8-ročnými dievčatkami. Toto sa deje vďaka nemeckej imigračnej politike na ubytovniach, kde sú ubytovaní imigranti.

Včera bol už 17. ročník Plesu v opere - akcie, ktorá vznikla ako opičenie sa zakomplexovaných malomeštiakov a malomešťanov z Malomesta na Dunaji po rovnako pochybnom vzore z Viedne.

Azda treba pripomenúť, že to bolo vždy zásobisko trápnosti a stupidity. Koniec-koncov, napodobňovaním gýču nemôže vzniknúť nič originálne. Za vyše desaťročie si zachovala akcia dobré meno iba u niekoho, kto nemá dobrý vkus. Snaha vykresliť to ako zmysluplnú dobročinnú udalosť je tiež výrazne nechutná.

Niekedy  sa zlé správy množia, a potom sú tieto alternatívne weby také negatívne.

Talianske a nemecké média píšu, že predpokladaný kamiónovy vrah, Anis Amri, bol dnes v noci zabitý v Miláne. Policajná hliadka na stanici Sesto San Giovanni o troch v noci chcela skontrolovať totožnosť samostatne cestujúceho muža. On siahol do ruksaku a s výkrikom "Alah akbar" začal strebu. Polícia v Taliansku je ale asi svižná a pripravená, ako sa hovorí, streľbu opätovala a dotyčného zabila. 

No čím ďalej Multikulťo čítal, tým menej sa mu šach páčil. Biele figúrky proti čiernym - to je čistý rasizmus, no niečo strašné! S tým, treba niečo urobiť! Hm.... Ale čo? Tie figúrky musia byť niečím odlišné, aby každý hráč vedel, ktoré sú jeho... A vtom Multikulťovi v jeho bystrej vo veľkej Amerike za veľkou vodou vyštudovanej hlave skrsla skvostná myšlienka - nie sú dôležité výsledky, ale ich interpretácia. I vymyslel Multikulťo nové pravidlá, podľa ktorých sa bude súťažiť a budú sa uverejňovať výsledky šachových turnajov.

Korporátne médiá zabudli mladým Európanom tlmočiť dobrú správu od Európskej komisie. Počnúc 7. decembrom 2016 EK pre nich zriadila Zbor solidarity. Mladí európski zboristi budú bezplatne pomáhať pri "prijímaní, podpore a integrácii migrantov a utečencov, výstavbe prístreší a poskytovaní potravín." Hlásiť sa môžu okamžite. Plat nedostanú, pretože pracovať ako dobrovoľník pri uspokojovaní potrieb ilegálnych migrantov je podľa Junckera pre mladého Európana vrcholným napĺňaním "európskych hodnôt", a to denne.

Bola to zvláštna jeseň na nemecko-švajčiarskom pomedzí. V ospalom regióne, kde sa nič dramatické nedeje, niekto kúsok od Endingenu znásilnil a zavraždil 27-ročnú Carlu G. Šla si ako obvykle zabehať do lesa a už sa nevrátila. Nemecká polícia postupovala kolínskym štýlom, zavedeným od pamätnej silvestrovskej noci. Prípad by riadene zaspal, keby o tri týždne neskôr nedošlo kúsok od Freiburgu, vzdialenom asi 30 kilometrov od Endingenu, k vražde 19-ročnej študentky medicíny Marie L. Vracala sa zo študentskej žúrky na bicykli a domov už nedorazila. Niekto ju znásilnil a utopil.

Tento rok v januári organizácia Lekári bez hraníc (MSF) oznámila, že končí s výlovom Afričanov, naládovaných v gumených člnoch, z teritoriálnych vôd Líbye a blízkeho okolia a s ich vykladaním v Taliansku. Blbý, kto veril. MSF s tým nielenže neprestala, ale vytvorila si sekciu Migration Operations. Masívne prevážanie ďalších a ďalších stoviek Afričanov do Európy radostne zvýšilo dopyt po ilegálnom vstupe na "kontinent snov".

Dánske historické mestečko Aabenraa je ako večerné zívnutie. Ospalé a nudné. Keď sa minulý rok dvihla migračná cunami a Dánsko sa vyskytlo medzi TOP 5 najžiadanejšími destináciami, ktoré si z kolekcie štátov EÚ vyberali "úbohí utečenci" ako hrozienka z vianočky, nikto sa Aabenraačanov nepýtal, či si ich tam prajú. Proste tam úbohí utečenci domašírovali. Od včera si domáci tajne - aby to nezachytili agresívni lokálni slniečkari - šepkajú: my sme to vedeli. V Aabenraa sa totiž udialo to, čo kroniky mestečka nepamätajú.

Švajčiari, Rakušania, Nemci, Česi a dokonca aj Slováci si mohli včera dopriať hodnotný večer s etickou dilemou. Spolurozhodovali, či pilot, ktorý zostrelil civilné lietadlo a zabránil tak teroristickému útoku na štadión s desiatkami tisíc ľudí, postupoval správne. Túto zábavu som si nechala ujsť, ale vraj diváci na Slovensku nakoniec vyniesli verdikt, že pilot je nevinný, pretože sa hralo finále Real Madrid - Atlético Madrid a škoda by naň bolo hádzať lietadlo.
No ale vážne. Po americkom 911 je zbytočné až smiešne takúto tému vôbec rozoberať.
 

 V Maďarsku prebehlo referendum o tom, či Maďari akceptujú tzv. "utečnecké kvóty", to jest či sú občania za prijímanie masovej migrácie.

Ohromnou väčšinou, okolo 98%, sa maďarský národ vyjadril proti akceptácii cudzích etník vo svojej krajine, v Európe.

Kým slovenský prezident Kiska sa v Amerike stará hlavne o Lajčákovu karieru, predniesol český prezident Miloš Zeman v OSN závažný prejav. 

Pobiehajú tam v hojnom počte špinavé chlpaté kreatúry, vyziapujúce a mávajúce ručnými palnými zbraňami. Vitajme v dnešnej Sýrii a zoznámme sa so "Slobodnou sýrskou armádou", aka umiernenou opozíciou. Umožňuje nám to autentické video z oblati Al Raj.

Európski politici sa už teda neustále schádzajú, formálne i neformálne, pretože invázny pretlak v Európe stúpa. Situácia nie je dobrá - hovoria už všetci.

A do toho zas zasahuje katolícka cirkev. Pápež sa dnes vyjadril, že otvoriť dvere migrantom je tá najlepšia cesta, ako zabrániť “nenávistným činom terorizmu”. A znova vyjadrill obavy o milióny ľudí, ktorí utekajú pred chudobou a konfliktami.

Summit bol symbolicky umiestnený do Bratislavy, naznačujúc tak, že mieni dať viac priestoru a váhy názorom V4. Podľa všetkých informácií sa tak nestalo. V dnešných Hlavných Správach Fico označuje summit za úspech, ale nižšie čítam, že Orbán ho označuje za neúspešný (čo je dobre pre pokoj mojej duše, že aspoň niekto o tom neklame).

Merkelová je v súčasnosti niečo ako odistený granát - každý čaká, kedy vybuchne. Jej návšteva v Prahe bola preto sledovaná aj očakávaná.

Prebehlo to výborne, pochvaluje si Konvička:) 

Včera som náhodou prepal na RTL, kde bežala taká tá ich publicisticko diskusná relácia Stern TV.  Málokedy to už pozerám, vedie to tam teraz Pišta Haluška a nemá to moc úroveň. Ale začala tam práve reportáž o tom, ako so skrytou kamerou pripravili test odhadcov starožitností, tak som to jedným okom sledoval.

V poslednom čase sa akoby roztrhlo vrece s posudkami, že cudzinci, ktorí sa dopúšťajú ťažkých zločinov, sú "dušvne chorí" (posledný prípad).

Francúzsko oživilo Národnú gardu, do ktorej povoláva chlapov sám trto Hollande. Znamená to skutočné očakávanie plošných občianskych nepokojov a pouličných bojov. Pripomínam, že vo Francúzsku je už pomaly rok výnimočný stav, teda akýsi vojenský režim.

Nemecká byrokracia je nehorázne monštrum, ktoré si asi len málokto dokáže predstaviť v celej jej monštruóznej veľkosti a a zároveň nezdolnej funkčnosti (ani ja nie). Táto mašinéria prežila dve svetové vojnové kataklyzmy a znova sa zrodila z popola, vždy ešte mocnejšia, ako predtým.

Katolícky kňaz vyzýva kresťanov, aby sa už konečne postavili proti islamskému teroru a vysvetľuje, že pacifizmus v ústrety smrtonosnému nebezpečenstvu je nemorálny a nekresťanský

Katechizmus Katolíckej cirkvi upozorňuje, že legitímna obrana nie je len právom, ale aj povinnosťou kresťana. Obzvlášť, ak zastáva nejakú funkciu, ktorou nesie zodpovednosť za iných ľudí – napr. otec rodiny, líder národa, a iné

Stránky

Invázia do Európy pokračuje bez nejakého vážnejšieho zastavenia. Najnovšie prinesla RT správu o skupine 500 černochov, ktorí prelomili plot na španielskej kolónii pri Maroku v Afrike, a tak podľa všetkého sú skalopevne presvedčení, že už sa im nemôže nič stať, že ich nemôžu vrátiť a že budú mať nadosmrti o všetko postarané.

Zbierka videi a video kanálov na tému "migranti"

Genocídu robia podliaci, hlupáci a banda spodiny.
Niekto tomu azda stále neverí, ale nie je to nič neobvyklé, náboženské vojny tu boli v minulosti a proste budú zas.
Dobrá správa je to, že si neviem predstaviť, že by teraz Rusi a Američania opäť bojovali na strane podliakov a spodiny. Neviem si to predstaviť, veď takí blbí azda nie sú. Len tento problém samodeštrukcie môže znova spôsobiť, že sa budeme zas mlátiť navzájom a nebudeme sa brániť reálnej hrôze. Osamelým enklávam bielych Rusov na Sibíri a bielych Američanov v Kanade potom už bude málo platné, keď zistia svoj omyl. To z nich vinu už nezmyje.

Video nahraté balkáncom emigrovaným do Švédska - o novej vlne spodiny, čo sa tam valí.

 

Dobre zostrihané video genocídy, ktorá sa pácha na bielych Európanoch tu a teraz.

Viac niet čo dodať - len to, že to je samzrejme zaznamenaný len vrcholček ľadovca násilností a problémov, promile z krutých faktov. Za ním sa skrýva ešte tsíckrat horšia realita a budúcnosť.

Odporúčam hlavne všetkým zbabelcom - aby, ako hovorí známy vtip, aby vedeli, do čoho idú.

 

Nie je to najbrutálnejšie video, nie je to najagresívnejšie video - a predsa akýmsi spôsobom vyjadruje najpresvedčivejšie primitívnosť tých jedincov. Nič ich bezprostredne nenúti a neohrozuje - a napriek tomu sa nedokážu postaviť do radu a aspoň trocha organizovane a dôstojne nastúpiť čo len do vlaku. Nie, u nich prevláda vždy a všade jašterí mozog. To nie je alegória, to je presný popis tamtej nepolepšiteľnej rasy. Toto je tá ľudskosť, ktorú nám sem nasilu a pod vyhrážkami pchajú.