islam

boje a vojny v regióne islámu, resp. s ním súvisiace.

Nič nepomohlo, žiadne darovania miliárd, žiadne ponižovanie sa Merkelky - turecký kozojeb Erdogan stále konfrontačne. Samozrejme, Merkelka je Hitler. A Nemci, tí vlastne vždy budú všetci pre spodinu "Hitler", nech by robili čokoľvek.

Turecko už malo napäté vzťahy s Ruskom, Rakúskom, Nemeckom. Najnovšie je na nože s Holandskom.

Iskrou je to, že Holandsko odmietlo vstup do krajiny dvom tureckým ministrom, ktorí chceli v Holandsku robiť kampaň pred tureckým referendom, v ktorom sa chce Erdogan dať zvoliť za čosi ako diktátor.

Turecko následne prakticky zatvorilo holandské veľvyslanectvo v Ankare. Erdogan sa vyjadril, že Holandsko je bábková krajina a tak podobne.

Vo Viedni v sobotu demonštrovalo asi dvetisíc ľudí "proti plánovanému integračnému balíčku rakúskej vlády".

V preklade to znamená, za prvé, že rakúska vláda celkom ticho a nenápadne predsa len začne robiť obmedzenia voči šíreniu cudzej ideológie. Nenápadne, bez vreskov zahraničia a v podstate aj bez vreskov vlastných médií. Wo ein Wille ist, ist auch ein Weg.

Nový rok sa ešte ani nezačal, a chlap prezlečený za Santa Clausa vystrieľal v Istanbule 39 návštevníkov klubu (zranených okolo 40). Potom vraj nasadol do autobusu a odišiel.

Aj keď sme - odkedy USA zaviedli demokraciu v Iraku - z Blízkeho východu zvyknutí na riadne masakre, predsa len je tento masaker a v tento čas dôvod na zastavenie sa. 39 dospelých ľudí odfaklených uprostred mesta, páchateľ v pohode na úteku, to prekonáva aj Breivikov satanizmus na izolovanom ostrove.

Talianske a nemecké média píšu, že predpokladaný kamiónovy vrah, Anis Amri, bol dnes v noci zabitý v Miláne. Policajná hliadka na stanici Sesto San Giovanni o troch v noci chcela skontrolovať totožnosť samostatne cestujúceho muža. On siahol do ruksaku a s výkrikom "Alah akbar" začal strebu. Polícia v Taliansku je ale asi svižná a pripravená, ako sa hovorí, streľbu opätovala a dotyčného zabila. 

Dnes bol spáchaný plánovaný a zámerný symbolický atentát na ruského veľvyslanca v Turecku Andreja Karlova. Po atentáte vrah viedol politický prejav. Nebol to čin náhodného blázna, ale cielený symbolický zločin.

Kým slovenský prezident Kiska sa v Amerike stará hlavne o Lajčákovu karieru, predniesol český prezident Miloš Zeman v OSN závažný prejav. 

Včera som náhodou prepal na RTL, kde bežala taká tá ich publicisticko diskusná relácia Stern TV.  Málokedy to už pozerám, vedie to tam teraz Pišta Haluška a nemá to moc úroveň. Ale začala tam práve reportáž o tom, ako so skrytou kamerou pripravili test odhadcov starožitností, tak som to jedným okom sledoval.

Včera bol turecký prezident Erdogan na oficiálnej návšteve v Moskve u prezidenta Putina. To je asi tak jediný fakt, čo sa o stretnutí vie, ale aj ten je viac ako významný.

Turecko bolo už pred vyše sto rokmi nazývané "chorý muž na Bospore" a takým je doteraz. Bola to prudko nafúknutá multikulti mnohozložková ríša, ktorá sa rozpadla pod svojou vlastnou váhou. Potom nasledoval revolučný ataturkický režim a po 2. sv. vojne k tomu pribudlo výrazné prostituovanie sa najmocnejšiemu psovi - Amerike. Tento stav tam trval až do súčasnosti.

Aj keby ste ich hneď po narodení odtrhli od matiek, od rodín,  nikdy im neprezradili ich pôvod a vychovávali v inom kultúrnom prostredí - aj tak sa u nich prejaví, presne podľa rozloženia pravdepodobnosti, ich dedičná povaha.

Hovorili by po francúzsky alebo česky, ale vraždili by asýrsky. A hlavne by boli rovnako ako ich predkovia vychýlene psychopaticki, nadmieru mentálne zdeformovaní, inteligenčne pokleslí a tupí. Nadmieru by sa množili a po čase by to v Európe vyzeralo ako v Káhire  či Chartúme, alebo v Dhake.

Mám dosť fantázie, aj politickej aj psychedelickej, ale toto by ma nenapadlo ani v divom sne. To, že moslimská kultúra v Európe je ťažko chorý prvok, to vieme, zabité deti, rozsekaná tehotná žena ... ale že sa stane v tejto situácii takéto niečo, to ma predsa len prekvapuje.

V Bavorskom Ansbachu včera večer vybuchla bomba na hudobnom koncerte. Zrejme len vďaka bezpečnostným silám sa to nestalo priamo medzi divákmi - ale okrem atentátnika je aj tak vyše desať zranených, viacerí naozaj vážne.

Páchatelom je opäť žiadatel o azyl, 27 ročný Sýrčan. Azyl nedostal, ale napriek tomu mu bolo oficiálne povolené zostať v Nemecku. Toto je jeho vďaka. 

Sýrsky "žiadatel o azyl" dnes zabil v mestečku Reutlingen (juhozápad Nemecka) tehotnú ženu, ďalšie dve osoby zranil. 

Pri oslavách najvyššieho francúzskeho štátneho sviatku, v Nice, metropole bohatstva a horných desť tisíc, bolo teroristickým útokom zavraždených takmer sto ľudí.

Môže byť ešte väčší stupeň poníženia?

Terorizmus sa evidentne šíri. Včera večer bol spáchaný ďalší vážny útok, tentoraz na letisku v Istanbule - traja samovražední útočníci, zatiaľ 36 mŕtvych, stovky zranených.

Turecko je blízko regiónu, ktorý od okupácie Iraku Spojenýmy štátmi sa zmenil na infekčný zdroj zabijakov a fanatikov najhoršieho druhu. Rozbitý Irak, Sýria a Líbya, rozvrátený Egypt - plus najhoršie premnoženie populácie v histórii vedie k explozívnemu generovaniu soldatesky bez svedomia. 

Masové vraždenie, ktoré v roku 1915 rozpútalo Turecko voči kresťanským Arménom (a iným menšinám), bolo dnes oficiálne uznané nemeckým parlamentom za genocídu. 

V nemeckej televízi ZDF bol nejaký zábavný shot, kde akýsi satirik Jan Böhmermann sa v básničke vyjadril o tureckom prezidentovi Erdoganovi, že je "kozojeb".

Vo Veľkonočnú nedelu bol v Pakistane uskutočnený bombový útok, pri ktorom zahynulo 70 ľudí a 340 bolo zranených. Väčšina obetí sú ženy a deti (detí je 29). Útok sa odohral vo verejnom parku, kde boli zhromaždení ľudia na veľkonočný sviatok.

Organizácia, ktorá sa k atentátu prihlásila, vyhlásila:

"Vykonali sme útok v Láhaure, pretože naším cieľom sú kresťania".

Pre moslimských radikálov sú "kresťania" samozrejme synonymom pre celú európsku civilizáciu a proste pre všetkých bielych.

Dnes mi vyskočila na monitore táto debata z RT, kde debatujú (predpokladám) dvaja Briti.

Pripadá mi ako vceľku symbolické vystihnutie súčasnej situácie. Nie je podstatné, kto sú ti aktéri ani čo presne hovoria - je to proste konfrontácia úlisneho levantínca s typickým hrubozrným ťažkopádnym Britom. Kým levantínec, žijúci v Británii, obviňuje domáceho chlapa z rasizmu a extrémnej pravice, Brit, napriek tomu, že je naštvaný po ťažkých atentátoch, neustále obchádza nášlapné miny a zdôrazňuje, aký je vlastne dobrák a že nikomu nechce zle.

V samom centre západnej Európy, v Bruseli, došlo k viacerým výbuchom na letisku. Uprostred haly medzi ľudmi boli dve detonácie, hovorí sa o dvojcifernom počte mŕtvych.

Je evidentné, že režim nie je schopný ochrániť ani svojich najoddanejších lokajov - frikulínov, rozvážajúcich po svete jeho neoliberálnu ideológiu. Ak nie je schopný zabezpečiť ani toto - čo vlastne dokáže?

 Turecká pohraničná stráž zabila v noci nadnes deväť sýrskych utečencov, ktorí sa pokúšali dostať ilegálne cez hranice. Ďalších desať ľudí postrelila.
      Aktivisti SOHR, ktorí sa nachádzajú priamo na turecko-sýrskych hraniciach, opísali tlačovej agentúre DPA incident ako "masakru spáchanú na neozbrojených sýrskych civilistoch". Na snímkach a videozáznamoch, ktoré zverejnili na sociálnych sieťach, vidno podľa nich telá civilistov zabitých tureckou streľbou.

Vláda pobalstského štátiku dostala list. Píše jej Daeš, aka Islamský štát. Požaduje vyplatiť "kompenzácie", v opačnom prípade litovský železničný uzol Jonava zmizne z povrchu zemského.
Ako píšu miestne litovské médiá, Litva je v zozname 60 štátov sveta, ktorým Daeš "vyhlásil vojnu", ergo mieni ich terorizovať.

Nemecké bezpečnostné orgány vydali vyhlásenie, že po zásahoch ruského letectva v Sýrii je víťazstvo Asada nezastaviteľné.

Napísal to Frankfurter Allgemeine.

Tento stav možno považovať za výrazné víťazstvo Ruska a Putinovej strany.

Stránky

Poslanec Krajniak navrhol zákaz stavby mešít na Slovensku. Usporiadal tlačovku o tom - a naozaj stojí za to pozrieť si ju celú - najmä reakcie tzv. novinárov, ktorí očividne nezostali pri otázkach, ale explicitne sa zapájajú a snažia sa oponovať poslancovi.

Briti si robia srandu z islamistickej reality.

Ha. Ha.

Skôr mi to ale pripadá ako nechcený výsmech súčasnej sračkovej kultúry hashtagov a instagramov.  Kombinácia moderný dementizmus a púštny kozjebizmus evidentne nejdú dokopy - je ale otázne, ktorý je viac na smiech a ktorý dopadne horšie.

Bezcenné sú ale oba.

Genocídu robia podliaci, hlupáci a banda spodiny.
Niekto tomu azda stále neverí, ale nie je to nič neobvyklé, náboženské vojny tu boli v minulosti a proste budú zas.
Dobrá správa je to, že si neviem predstaviť, že by teraz Rusi a Američania opäť bojovali na strane podliakov a spodiny. Neviem si to predstaviť, veď takí blbí azda nie sú. Len tento problém samodeštrukcie môže znova spôsobiť, že sa budeme zas mlátiť navzájom a nebudeme sa brániť reálnej hrôze. Osamelým enklávam bielych Rusov na Sibíri a bielych Američanov v Kanade potom už bude málo platné, keď zistia svoj omyl. To z nich vinu už nezmyje.

Presne ako hovorí, nebude to pekné, ale budeme mať radosť, že sa niečo konečne deje.

Organizácia Britain First urobila kresťanský prechod jednou štvrťou. Takéto boli reakciu už "asimilovaných", asi aj tam už narodených južanov, moslimov.
Nejestvuje kompromis. Nejestvuje iné riešenie, iba spoločenská hygiena. Očista.
Vždy to tak bol a vždy to tak bude. Dúfam, že nik nepotrebuje, aby to do takéhoto stavu došlo aj u nás.

Banditi zo Saudským prízvukom vraždia v Sýrii nevinných šoférov kôli chybe v motlitbe. Toto podporuje USA, Izrael a celý Západ. Toto podporujú aj naši politici? Naši židia?