perverzita

zvrátenosti, LGBT, zmäkčilosť, slabosť, zbabelosť

 

Prepáčte mi, ale tomuto som naozaj nevedel odolať. Dúfam že ma riaditeľ tohto skvelého portálu s týmto príspevkom nevyrazí, ale ja som sa fakt skvelo bavil.

Novodobá Čeka známa dnes pod označením Antifa nemala včera svoj šťastný deň.

Kollár a Lipšic sa spojili s narkomankou, s ktorou Kollár "koketoval", keď mala 15 rokov a nahovorili ju na podanie žaloby na resocializačné  zariadenie Čistý deň.

Rozklad spoločnosti sa prejavuje už aj u polície. Kedže slovo "disciplína" bolo vytlačené z listiny hodnôt ako vulgarita, nemožno sa čudovať, že aj polícia sa správa ako banda zločincov.

Hollywood možno považovať za pupok nízkej masovej kultúry. Dnes má svoje vyvrcholenie - odovzdávanie Oscarov - cenu tzv. Filmovej akadémie. 

Tento film nebol nijako prezentovaný, ale je víkend a je to komédia.

Po rôznych nič neprinášajúcich gestách nevládnych organizácií dostal konečne niekto rozumný nápad: z Berlína vyrazil pochod aktivistov smerom na Blízky Východ (Turecko, Sýria).

No čím ďalej Multikulťo čítal, tým menej sa mu šach páčil. Biele figúrky proti čiernym - to je čistý rasizmus, no niečo strašné! S tým, treba niečo urobiť! Hm.... Ale čo? Tie figúrky musia byť niečím odlišné, aby každý hráč vedel, ktoré sú jeho... A vtom Multikulťovi v jeho bystrej vo veľkej Amerike za veľkou vodou vyštudovanej hlave skrsla skvostná myšlienka - nie sú dôležité výsledky, ale ich interpretácia. I vymyslel Multikulťo nové pravidlá, podľa ktorých sa bude súťažiť a budú sa uverejňovať výsledky šachových turnajov.

Cimrman, generátor mraučivých tónov a sentimentálnych textov, ktoré nezaprú svoj pôvod v židovskom ghete v Odese, dostal "Nobelovu cenu za literatúru", aby rozhojnil zbierku nobeloviek vlastnených

Situácia je vážna, aj včera u HVRN vraj zas naháňali neonacistov (to ja mám vždy rád, azda sa k tej zábave dostanem), a v Sýrii sa zas nejaky JHVH snaží rozpútať svetovú vojnu, radšej na to nemysli

V sobotu prebehla na Hviezdoslavovom námestí pred Národným divadlom demonštrácia pedofilov a podobne orientovaných pacientov. Urobili aj malý pochod po nábreži a pokračovali opäť na námesti veselicou. Polícia nehlásila žiadne konflikty, sama proti pedofilom takisto nezakročila, lebo všetko bolo napodiv povolené a dokonca pod patronátom ministra Lajčáka.

Pred niekoľkými rokmi (1997) vyhral počítač Deep Blue prvýkrat nad majstrom sveta v šachu Kasparovom (toho to tak nervovo zložilo, že sa začal pchať do politiky).

Prinášam záver článku anonyma, ktorý rozoberá hlavne situáciu vo Švédsku, kam dospeli za posledných 20 rokov. Ku koncu dáva stručný vlastný pohľad, zhrnutie:

Blíži sa koniec roka, a tak všade v médiách rekapitulujú alebo robia rôzne humanitárne, a zároveň akože zábavné programy.

Nikdy nehovor nikdy. To mi napadlo, keď som pozrel do tohto inak výborného článku, rozhovoru s českým senátorom Jaroslavom Kuberom. Správny, faktický, realistický, úprimný, teda odvážny pohľad

Banda sráčov z oblasti "platených neziskoviek" a proamerických "vládnych mimovládiek" , dlhodobo používaná cudzími agentúrami, ktorým sa upísali za tridsať strieborných, upadá ďalej do svojej tragikomickej psychózy.

Už nielen jednoduchou zahraničnopolitickou propagandou, ale aj výberom domácich tém a spôsobom ich spracovania sa súčasné takzvané slobodné médiá dostali na úroveň socialistických plátkov. Na vzorový materiál pre študentov Fakulty masmediálnej komunikácie v žánri komunálna kritika ašpiruje tento raz grc z denníka s rafinovaným názvom Denník N. Pripomeňme, že tento žáner sa (ako za socializmu, tak aj teraz) používa na vyvolávanie zdania, že sa dotyčné médium zaujíma o rôzne nešváry, ktoré špatia mestá i vidiek a je takpovediac v jednom šíku s ľudom.

Už sme tu pred rokmi preberali drbka, ktorý nás všetkých Európanov každého ošmekol o niekoľko drobných - ktoré mu v súhrne vyniesli niekoľko miliónov za to, že na strop akejsi miestnosti (významnej pre nejakú štruktúru EÚ) "umelecky" vychrstol zopár vedier farby.

Ta nebohá hovádka si žádné nebe na zemi vůbec nezaslouží. Co bychom chtěli od mohutně zbytnělé střední vrstvy maloměšťáckého hmyzu a vyšší zakomplexované vrstvy debilních inteligentů, žejo?

 Starozákonný Jahve nám v tento deň riadne nadelil. Pretože on, na rozdiel od kresťanov, v nedeľu pracuje.

Niekde v Banskej Bystrici jestvuje "Divadlo Štúdia tancov", čo je spolok "umelcov", a tento spolok dostáva od spoločnosti peniaze.

Sranda skončila. Vlastne aj pohoda, pretože Kriminalistický a expertízny ústav Policajného zboru v Bratislave v posudku dospel k záveru, že stan, ktorý sa v roku 2009 na festivale Pohoda zrútil a zabil dvoch ľudí a viacerých ťažko zranil, mal za daného počasia a rýchlosti vetra byť evakuovaný. To ale organizátori  festivalu nespravili, ignorujúc tým tie najzákladnejšie bezpečnostné zásady.

Že kto? Predsa starší pán z Rimavskej Soboty - osobne sám starosta, ak sa nemýlim -  ktorý sa prihovoril ľuďom v sobotu 20. júna na námestí SNP. Zrejme to bude tým, že je z extrémneho regiónu, kde sa nezamestnanosť blíži k 40 percentám a sú obce, kde majú, podľa jeho slov, prácu len starosta a jeho sekretárka.

Stránky

Naše úžasne tolerantné a progresívne Švédsko nás opäť nesklamalo a prichystalo nám ďalšiu solídnu porciu zábavy. V nasledujúcom videu si ukážeme brožúrku, ktorú švédska pedofilná organizácia distribuuje prichádzajúcim "rapefugom" ako pomôcku pri ich rozhodovaní ako a kde zasunúť vtáka. Obrázky v brožúrke nám namaľovala istá Bitte Andersson, ktorá sa prezentuje ako "tvrdá lesba" (moju analýzu týchto nechutných feministicko - lesbických typov si môžete prečítať tu).

Všimnite si hneď prvé 3 vtipy na začiatku:

1. O Rusku sa ešte veselo zasmiali - vedia, že je to nezmysel.

2. O Grécku sa ešte zasmiali, ale menej.

3. O utečencoch a lehátkach - to už nebolo počuť ani jeden smiech.

Tam prestáva sranda.

Malá ukážka toho, že tým chorým anarchistickým hlístam (s hroznou angličtinou) sa dá občiansky odporovať, v pohode, s prehľadom a slušne ich možno poslať do prdele (a na iné miesta).

A pritom to video robila samotná extrémistická organizácia Romea - podľa nej je dotyčný vzorovo asertívny pán Petr Žák, člen predsedníctva strany Ne Bruselu - Národná demokracie.

Hm.. Národná demokracie, samozrejme nepočujem prvý raz, ale teraz ma napadlo ... to je rozmuný názov, sjratka NáD ... NAD ... NADHĽAD.)

Uznávaný umelec  Hermann Nitsch je definitívny dôkaz, že mozgy niektorých ľudí a z nich prameniace kultúry sú naozaj ovládané primitívnou atavistickou beštialitou.
Konfrontácia s touto beštialitou je nevyhnutná a nejestvuje kompromis.