perverzita

zvrátenosti, LGBT, zmäkčilosť, slabosť, zbabelosť

 

Kollár a Lipšic sa spojili s narkomankou, s ktorou Kollár "koketoval", keď mala 15 rokov a nahovorili ju na podanie žaloby na resocializačné  zariadenie Čistý deň. Zároveň získali na svoju stranu inú, ešte len 17-ročnú chovankyňu Tamaru. Tá na konci minulého týždňa ušla z terénnej terapie a hneď na druhý deň už spolu so Simonou podávali v Bratislave na Generálnej prokuratúre na vedenie zariadenia Čistý deň trestné oznámenie.

Rozklad spoločnosti sa prejavuje už aj u polície. Kedže slovo "disciplína" bolo vytlačené z listiny hodnôt ako vulgarita, nemožno sa čudovať, že aj polícia sa správa ako banda zločincov. Zrejme polovica z nich naháňa fasebookových fašistov a zvyšok je úmerne tomu dosť preťažený.

Hollywood možno považovať za pupok nízkej masovej kultúry. Dnes má svoje vyvrcholenie - odovzdávanie Oscarov - cenu tzv. Filmovej akadémie. 

Tento film nebol nijako prezentovaný, ale je víkend a je to komédia.

Po rôznych nič neprinášajúcich gestách nevládnych organizácií dostal konečne niekto rozumný nápad: z Berlína vyrazil pochod aktivistov smerom na Blízky Východ (Turecko, Sýria). Chcú tým dosiahnuť zlepšenie tamojších pomerov. Chcú "upozorniť na hrôzy, ktoré Sýria prežíva" - áno, práve vďaka rovnakým aktivistom, ktorí vyprovokovali farebnú revolúciu a "demokratické umiernené" vraždenie.

No čím ďalej Multikulťo čítal, tým menej sa mu šach páčil. Biele figúrky proti čiernym - to je čistý rasizmus, no niečo strašné! S tým, treba niečo urobiť! Hm.... Ale čo? Tie figúrky musia byť niečím odlišné, aby každý hráč vedel, ktoré sú jeho... A vtom Multikulťovi v jeho bystrej vo veľkej Amerike za veľkou vodou vyštudovanej hlave skrsla skvostná myšlienka - nie sú dôležité výsledky, ale ich interpretácia. I vymyslel Multikulťo nové pravidlá, podľa ktorých sa bude súťažiť a budú sa uverejňovať výsledky šachových turnajov.

Cimrman, generátor mraučivých tónov a sentimentálnych textov, ktoré nezaprú svoj pôvod v židovskom ghete v Odese, dostal "Nobelovu cenu za literatúru", aby rozhojnil zbierku nobeloviek vlastnených "vyvoleným národom", používanú - napr. v diskusiách v smetiarni - ako pádny argument pri (častých a neprestajných) zmienkach o ich rasovo danej genialite. Divné rozhodnutie Švédskej akadémie prekvapilo. Aj samotného Cimrmana.

Situácia je vážna, aj včera u HVRN vraj zas naháňali neonacistov (to ja mám vždy rád, azda sa k tej zábave dostanem), a v Sýrii sa zas nejaky JHVH snaží rozpútať svetovú vojnu, radšej na to nemyslieť. Ale vyskočila mi aj tu na webe reklama na nový film s názvom Sedem statočných ... tak som sa pozrel na trailer, čo to je.

Áno, zrejme to možno považovať za remake, aj názov majú ten istý, určite majú aj autorské či aké práva na to ikonické dielo zo začiatku šesťdesiatych rokov.  Ale neviem, či sa mám smiať, alebo to myslia vážne:

V sobotu prebehla na Hviezdoslavovom námestí pred Národným divadlom demonštrácia pedofilov a podobne orientovaných pacientov. Urobili aj malý pochod po nábreži a pokračovali opäť na námesti veselicou. Polícia nehlásila žiadne konflikty, sama proti pedofilom takisto nezakročila, lebo všetko bolo napodiv povolené a dokonca pod patronátom ministra Lajčáka.

Pred niekoľkými rokmi (1997) vyhral počítač Deep Blue prvýkrat nad majstrom sveta v šachu Kasparovom (toho to tak nervovo zložilo, že sa začal pchať do politiky). V týchto dňoch vyhral program založený na neurónových sietiach, Deep Mind, súboj s majstrom sveta v hre Go, Kórejčanom Lee (asi tiež vstúpi do politiky).

Najnovšie prekročila umelá inteligencia ďalšie svoje hranice, respektíve prekonala hranice, ktoré má ľudstvo. Program umelej inteligencie z dielne Microsoftu, chatbot TayTweets, sa prejavoval cez twitter. Bol živý len 24 hodín, a už prekvapil svojimi prehláseniami:

Prinášam záver článku anonyma, ktorý rozoberá hlavne situáciu vo Švédsku, kam dospeli za posledných 20 rokov. Ku koncu dáva stručný vlastný pohľad, zhrnutie:

Blíži sa koniec roka, a tak všade v médiách rekapitulujú alebo robia rôzne humanitárne, a zároveň akože zábavné programy. Nik na to príliš nečumí, ale vo väčšine domácností obrazovka svieti minimálne v pozadí, takže to stále ako-tak pôsobí.

Nikdy nehovor nikdy. To mi napadlo, keď som pozrel do tohto inak výborného článku, rozhovoru s českým senátorom Jaroslavom Kuberom. Správny, faktický, realistický, úprimný, teda odvážny pohľad

Banda sráčov z oblasti "platených neziskoviek" a proamerických "vládnych mimovládiek" , dlhodobo používaná cudzími agentúrami, ktorým sa upísali za tridsať strieborných, upadá ďalej do svojej tragikomickej psychózy.

Už nielen jednoduchou zahraničnopolitickou propagandou, ale aj výberom domácich tém a spôsobom ich spracovania sa súčasné takzvané slobodné médiá dostali na úroveň socialistických plátkov. Na vzorový materiál pre študentov Fakulty masmediálnej komunikácie v žánri komunálna kritika ašpiruje tento raz grc z denníka s rafinovaným názvom Denník N. Pripomeňme, že tento žáner sa (ako za socializmu, tak aj teraz) používa na vyvolávanie zdania, že sa dotyčné médium zaujíma o rôzne nešváry, ktoré špatia mestá i vidiek a je takpovediac v jednom šíku s ľudom.

Už sme tu pred rokmi preberali drbka, ktorý nás všetkých Európanov každého ošmekol o niekoľko drobných - ktoré mu v súhrne vyniesli niekoľko miliónov za to, že na strop akejsi miestnosti (významnej pre nejakú štruktúru EÚ) "umelecky" vychrstol zopár vedier farby.

Ta nebohá hovádka si žádné nebe na zemi vůbec nezaslouží. Co bychom chtěli od mohutně zbytnělé střední vrstvy maloměšťáckého hmyzu a vyšší zakomplexované vrstvy debilních inteligentů, žejo?

 Starozákonný Jahve nám v tento deň riadne nadelil. Pretože on, na rozdiel od kresťanov, v nedeľu pracuje.

Niekde v Banskej Bystrici jestvuje "Divadlo Štúdia tancov", čo je spolok "umelcov", a tento spolok dostáva od spoločnosti peniaze. Dostáva ich za nič, teda len za to, že sa bavia a spoločne na javisku hopsajú a inak onanujú. Ide o sumy vo výške desiatok tisíc.

Tento rok im šéf kraja Marián Kotleba tieto prachy nepodpísal, a tak naše Divadlo muselo zrušiť aj akýsi festival. Teda nepodpísal im jednorazové granty, základné peniaze na mzdy a prevádzku budovy im zostali. Napriek tomu začalo ujúkanie.

Sranda skončila. Vlastne aj pohoda, pretože Kriminalistický a expertízny ústav Policajného zboru v Bratislave v posudku dospel k záveru, že stan, ktorý sa v roku 2009 na festivale Pohoda zrútil a zabil dvoch ľudí a viacerých ťažko zranil, mal za daného počasia a rýchlosti vetra byť evakuovaný. To ale organizátori  festivalu nespravili, ignorujúc tým tie najzákladnejšie bezpečnostné zásady.

Tak sa nám priestorom zas leje sionistická propaganda. Nepíšem komentár tam, len pre naše poučenie - ukázanie na niektoré zámerne falošné koncepty.

 

Za prvé:

"Je jedno, či exodus utečencov niekto naplánoval alebo nie "

Že kto? Predsa starší pán z Rimavskej Soboty - osobne sám starosta, ak sa nemýlim -  ktorý sa prihovoril ľuďom v sobotu 20. júna na námestí SNP. Zrejme to bude tým, že je z extrémneho regiónu, kde sa nezamestnanosť blíži k 40 percentám a sú obce, kde majú, podľa jeho slov, prácu len starosta a jeho sekretárka.

Blogger Juraj Poláček sa nám vyvíja a radikalizuje. Kedysi kolaboroval so systémom, naháňal Gašparoviča a podobné nezmysly, dnes je z neho aktívny alternatívec. V tieto dni sa správne a rázne pustil do Dubovcovej.

(dám to sem celé, nie je to také dlhé:)

-------------

Niektorým sa zdá, že Afričania sú síce neschopní, ale neškodní ťuťmáci. O tom, že to tak nie je a že sú to agresívni rasisti, absolútne netolerantná banda, sa možno presvedčiť denne.

Tu prinášame to, čo vám žiadne masmédia neprinesú.

Stránky

Všimnite si hneď prvé 3 vtipy na začiatku:

1. O Rusku sa ešte veselo zasmiali - vedia, že je to nezmysel.

2. O Grécku sa ešte zasmiali, ale menej.

3. O utečencoch a lehátkach - to už nebolo počuť ani jeden smiech.

Tam prestáva sranda.

Malá ukážka toho, že tým chorým anarchistickým hlístam (s hroznou angličtinou) sa dá občiansky odporovať, v pohode, s prehľadom a slušne ich možno poslať do prdele (a na iné miesta).

A pritom to video robila samotná extrémistická organizácia Romea - podľa nej je dotyčný vzorovo asertívny pán Petr Žák, člen predsedníctva strany Ne Bruselu - Národná demokracie.

Hm.. Národná demokracie, samozrejme nepočujem prvý raz, ale teraz ma napadlo ... to je rozmuný názov, sjratka NáD ... NAD ... NADHĽAD.)

Uznávaný umelec  Hermann Nitsch je definitívny dôkaz, že mozgy niektorých ľudí a z nich prameniace kultúry sú naozaj ovládané primitívnou atavistickou beštialitou.
Konfrontácia s touto beštialitou je nevyhnutná a nejestvuje kompromis.