sion

 Chcel by som tu požiadať o právnu pomoc. Nielen o radu, ale aj o pomoc.

V dnešnom Sme sa publicista Michal Havran vyjadril dehonestujúco o národe Slovákov. Priamo v prvej vete perexu ich nazval urážlivo "Slováčikovia", v jednom dychu s nadpisom o tom, že sa "ide vycikať".

Izraelský vojak, ktorý v marci 2016 zastreli na zemi ležiaceho zraneného Palestínča a bol pri tom nakrútený na video, takže tento prípad výnimočne Izraelci nemohli zamiesť pod koberec, dostal v týchto dňoch trest 18 mesiacov väzenia. 18 mesiacov za vraždu bezbranného - to je naozaj typická ukážka židovskej rasovej etiky. 

Konzervatívny výber priniesol článok, preklad z portálu Frontpage. Volá sa Hoax o antisemitskej islamofóbií.

Známe to číslo, pisateľ komentárov do Sme, Márius Kopcsay, stvoril svoj príspevok k novej realite po amerických voľbách. Viď tu na Smetisku.

kopcsay

 Sýrska vláda dnes oznámila, že disponuje záznamom komunikácie medzi americkými vojakmi a teroristickou skupinou Daeš, aka Islamským štátom, pri Dejr ez-Zor tesne pred "náhodným" americkým bombardovaním sýrskej armády. Bombardovanie trvalo takmer hodinu, o život prišlo 83 sýrskych vojakov a ďalšie desiatky boli zranené. Stalo sa tak počas prímeria, ktoré po dlhých rokovaniach dohodli ministri zahraničných vecí Ruskej federácie a USA.

V internetovej Pravde dnes začala kampaň proti "šíreniu nenávisti na internete". Je vizuálne veľmi agresívna, celá stránka ma hnedý farebný tón, na titulnej stránke je neodstrániteľný pás s veľkým sloganom "Nedovoľme, aby Slovensko zhnedlo".

Keďže tu v poslednom čase zazneli nejaké kritické úvahy ohľadne židovstva, chceli by sme vyvážiť prípadný zlý dojem a predviesť, že sa žiadnej kultúre nebránime a ceníme si jej hodnoty. Tak niečo pre zlepšenie nálady.

Fedor Gál je symbol - symbol ukradnutej revolúcie. A zároveň najlepší príklad tých, čo ju ukradli - aj keď je možno pri peniazoch, ale totálne znechutený. Všetka jeho snaha sa, podľa jeho vlastných slov, ukázala ako zbytočná, nepodarená.

 Nie že by sme sa chceli venovať nepodstatnej minulosti, ani historický revizionizmus nie je naša hlavná téma, ba ani žartovať sa mi nechce, ale toto stojí za pozornosť. Rakúske oficiálne miesta sa rozhodli vzdať poctu Adolfovi Hitlerovi, známemu to politikovi a spoločenskému reformátorovi.

USA požiadali Rusko, aby v Sýrii neútočilo na odnož Al Kajdy s názvom Front an-Nusra. Inými slovami, aby ruské letectvo nelikvidovalo genocídnu islamistickú verbež, zozbieranú od Čečenska po Veľkú Britániu.

Ak niekto zo Západu navštívil v druhej polovici mája Teheránske umelecké centrum na ulici pomenovanej po perzskom básnikovi Háfizovi, zákonite musel zažiť pocit slobody. Autori z viac ako 50 štátov tam vystavovali karikatúry s témou holokaustu. Nie, nepopierali. Vysmievali sa z novodobého náboženstva Západu, ktoré robí z jeho obyvateľov manipulovateľných idiotov.
Keďže výstava sa končí zajtra a nemá zmysel nabádať vás Bežte sa pozrieť, tu je aspoň zopár z vystavených karikatúr. Čoskoro by mal vyjsť katalóg všetkých prác a možno bude dostupný aj na sieti.

Keď sa s ním stretla vtedajšia americká ministerka zahraničných vecí Hillary Clintonová, skončila na péenke so zlomenou prednou hnátou. Vraj sa zgúľala zo schodov. Každopádne viac Avigdorovi Liebermanovi, bývalému barovému vyhadzovačovi z Moldavska a ilegálnemu migrantovi do paštátu bez hraníc Izraela, ktorý bol v tom čase jej kolegom, ministrom zahraničných vecí paštátu, do cesty neliezla. Zato sa ním teraz budú stretávať iní. Šéfovia silových rezortov Európskej únie. Tí budú mať radosť, chacha.

Zpráva si všímá rozmachu "konspiračních teorií" souvisejících s uprchlickou krizí. "Židé se podle těchto teorií mají snažit o zničení Evropy tak, že vyvolají její islamizaci, čímž ji oslabí a převezmou nad ní vládu," uvádí se ve zprávě. Zdroj: http://www.fzo.cz
Host: Veronika Šternová, bezpečnostní analytička, Federace židovských obcí v ČR (telefonicky)

Opoziční poslanci s výnimkou ĽSNS sa na vládu obracajú so žiadosťou, aby do učebného plánu stredoškolákov zaradila povinnú návštevu koncentračného tábora Osvienčim - Brezinka (Auschwitz - Birkenau). "Žiadame, aby na túto aktivitu vláda vyčlenila finančné prostriedky," píšu opoziční poslanci strán SaS, OĽaNO-NOVA a Sme rodina vo výzve kabinetu.

Nie že by som bol nejaký sadista a ešte menej som masochista. Ale táto fotka, tento výsmech Slovenska, to je nutné tu dať a podčiarknuť. Nie aby sme sa sebabičovali, a ešte menej, aby sme sa sami sebe vysmievali, ale treba byť na seba tvrdý.

Bývalý zmrdiminister Slovenska Ivan Mikloš "predbežne" súhlasil so vstupom do ukrajinskej vlády.

Takto skončil slepý obdivovateľ USA - na Ukrajine:) Rameno pri ramene so smiešnymi žoldniermi ako kravatožrút Sáakašvili. Skončil v krajine, ktorá momentálne stelesňuje najväčší hnus východnej Európy, vrátane krvavej brutality.

Na to nemožno povedať nič iné, len: karma.

Dúfajme, že mu nikto na Slovensku neudelí výnimku a ako člen ukrajinskej vlády bude mať len jedno občianstvo. Ukrajinské, samozrejme.

Stránky

Nie je mi vcelku jasné, prečo a začo takto, ani si nemyslím, že toto je politická cesta, ale práve preto, že to video je teda skôr vec kultúrna, teda oficiálne vec bez hraníc a limitov, tak ho posúvam čo najviac do diskurzu.

Dík za upozornenie naň našemu čitateľovi. Nemyslím si ani, že by to bolo koniec-koncov až také pritvrdenie. Veď uráža toho Danka, alebo neuráža?

 

Genocídu robia podliaci, hlupáci a banda spodiny.
Niekto tomu azda stále neverí, ale nie je to nič neobvyklé, náboženské vojny tu boli v minulosti a proste budú zas.
Dobrá správa je to, že si neviem predstaviť, že by teraz Rusi a Američania opäť bojovali na strane podliakov a spodiny. Neviem si to predstaviť, veď takí blbí azda nie sú. Len tento problém samodeštrukcie môže znova spôsobiť, že sa budeme zas mlátiť navzájom a nebudeme sa brániť reálnej hrôze. Osamelým enklávam bielych Rusov na Sibíri a bielych Američanov v Kanade potom už bude málo platné, keď zistia svoj omyl. To z nich vinu už nezmyje.

 
Šejk Imran Husain, Ukraina 2014

Zaujímavý obrázok prispievajúci do debaty, čo fanatizuje davy na Ukrajine.

Doslovne pohľad pre bohov. Ecce homo.

 

 

Izrealskí fízli brutálne mlátia mladíka s americkým občianstvom.

Obeť je Tarek Abu Khdair, (15 roč.), príbuzný nedávno židmi zaživa upáleného 16 ročného Mohammeda Abu Khdaira.

http://www.informationclearinghouse.info/article38992.htm

 
und das ganze: ... alle sind Antisemiten!
 
 

Davi Duke stručne a dokonale o základnom probléme Ameriky, Západu, ľudstva. Zopár najpodstatnejších faktov, ale úplne dostačujúcich na zmenu, faktov, ktoré si musí uvedomovať a akceptovať každý normálne inteligentný a morálne zdravý človek. Každý, kto nie je ksindel.

Vecné a stručné video bez hystérie a preháňania, ale efektívne odhalujúce kryptokraciu súčasnej spoločnosti. Niečo také by mali premietať na školách a v TV každý týžden aspon raz - a ešte stále by to bola len tisícina v porovnaní s klamstvami, ktoré sa valia z druhej strany. Potom by si mohli bežní ľudia ako tak vybrať.

- medzičasom zmazané -