SKmédia

počet: 126

média, debilizátori, ideologickí zločinci

 

Ešte k „argumentu“ o tom, ako Európa potrebuje osvieženie a zmultikultúrnenie.

Raz, už je to tak strašne dávno, sme v práci viedli diskusiu o zmysle odporu proti komunizmu.

Vladimír Kuric

Keď mi kedysi Karel Kryl hovoril, že takmer nepozerá televíziu, lebo ju považuje za masový debilizátor, čo dokázali dlhodobé výskumy na Západe, nie veľmi sa mi chcelo uveriť mu.

Dovolím si tu prezentovať jedno video. Je v podstate bez slov a je nedôležité, odkiaľ konkrétne je a kto v ňom je.

Vraj im hekeri ovplyvnili výsledok volieb.

Buhehe. Keby to nebola taká drzá nehoráznosť, tak by to bola ale fakt sranda, bžunda, alebo, ako hovorieval Grigoriy, prča.

Pred pár dňami obhájil titul majstra sveta v šachu nórsky veľmajster Magnus Carlsen. Bojoval oň s ruským vyzývateľom Sergejom Karjakinom.

Predstavte si fiktívny svet úplne totožný s tým naším, len s jedným rozdielom: Všetci ľudia tam hovoria len a len pravdu. Úplne všetci, a to vo všetkom, nejestvujú dokonca ani zdvorilostné lži. A každý každému verí na slovo.

Keďže populácia na Slovensku je dlhé stáročia politicky deformovaná do pozície podriadených, nechápe niektoré základné pravidlá mocenského šlabikára. Aby sme to napravili, skúsime sa teraz pozrieť na problém z druhej strany. Z ich strany, zo strany tých, ktorí na ľudí hľadia ako na spotrebný materiál.

Aj  keď v súčasnosti vzdelávanie nie je najakútnejší problém - mladí budú mať onedlho iné starosti, ako použiteľnosť diplomov - predsa len nasledujúce video je veľmi vydarené. Nie je totiž ani najmenej o vzdelávaní, ale o profile hodnôt celej bielej spoločnosti za posledných pár desaťročí.

Čo sa môže pokaziť, sa aj pokazí,“ hovorí starý Murphy a lord Acton dopĺňa špeciálnu obdobu tohto tvrdenia pre oblasť spoločenskovednú: „Moc korumpuje a absolútna moc korumpuje absolútne.“ Počas stáročí skoncentrovaná svetovládna moc mala nespočet príležitostí sa

Svet sa neustále zahrieva ak už nie klimaticky, tak určte v prenesenom zmysle slova - narastajú viaceré napätia, ktoré nem budú veselé. Už o nich ani nestíhame písať - konieckoncov ich vidí každý ako takú blízku tsunami. Píše o nich každý, tak čo už dodať.

V Denníku N uverejnili rozhovor s nejakou Eliškou Schneiderovou, ktorá sa živí obskakovaním okolo exotických menšín. Vyštudovala u nás "sociálnu prácu so zameraním na rómske spoločenstvo" , ale na Cigáňov kašle, v Írsku lepšie platia.

Ako určite viete, žijeme v totalite. To znamená, že protisystémové prejavy sú tu trestané spoločenskou ostrakizáciou, stratou zamestnania alebo všeobecne stratou obchodných možností, zákazom prístupu do verejného diskurzu. O tomto sa nedá pochybovať, tým sa už systém ani pomaly netají, že jedni majú slobodu prejavu, ale druhí nie.

Politická debata vo verejnoprávnej televízii má slúžiť na vysvetlenie a konfrontáciu názorov pozvaných hostí. V dnešnej "O 5 minút 12" , ktorou témou boli "utečenci" hrnúci do Európy, sa stretli Kaliňák a Sulík.

Sionizmus by mohol byť to,  čo rozhýbe deprimované časti spoločnosti. Dymové signály už vypúšťajú proizraelské weby.

Keď som bol pred troma rokmi v Izraeli, zarazil ma jeden jav: všetci muži chodili v maskáčoch boli nakrátko ostrihaní a tvárili sa nahnevane. Nebolo možné rozoznať policajta od mafiána a koniec koncov to aj tak nemalo zmysel: zo všetkých šiel rovnaký strach. Mal som pocit, že stačí jeden chybný krok, pohľad či gesto a stanem sa terčom nahromadenej agresivity bez šance na obranu.

Drahí priatelia, dlho mi chýbal ozaj dobrý zoznam alternatívnych stránok. Teda nie že by žiadne takéto zoznamy neexistovali, napokon aj tu v nadhľade jeden je, ale chýbal mi taký naozaj kvalitný. Lebo alternatíva síce žije, ale je roztrúsená.

V neděli demonstrovalo v Paříži proti teroristickému útoku islamistických teroristů přes milion lidí. Mezi nimi i pár desítek hlav států. Mezi nimi? Ani omylem! Na rozdíl od tvrzení všech hlavních zpráv a zvláštních pořadů ARD a ZDF nepochodovaly hlavy států totiž s demonstranty, ale sešly se v jedné odlehlé a silně střežené ulici a tam 15 minut pózovaly pro kamery.

propagandaschau.wordpress.com

Pepe Escobar napísal článok o udalosti dní - hromadnej exekúcii v Paríži - pod názvom  Who profits from killing Charlie? Rozoberá v ňom, komu sa politický masaker bude hodiť do politickej hry.

V uplynulých dnech vyvolalo horké diskuse tiskové prohlášení Federace židovských obcí (FŽO) v souvislosti s pozváním Vladimíra Putina

Lukáš Beer

Stránky

Včera večer polícia objavila mŕtve telá 27-ročného novinára z Aktuality.sk Jána Kuciaka a jeho partnerky. Obaja boli zastrelení.

Česká novinárska smečka a konkrétne Syndikát novinárov má tentoraz na svedomí explicitné zabitie.

Pozrem na portál  Hlavné správy a  vidím: články majú vyče 500 komentárov, aj 700.

No hej, kým boli peniaze, pokyny  a skvelá prespektíva, všetci štekali za žiarivý anglosionizmus.

Včera som si po dlhšom čase pustil Informačnú vojnu - poslednú hodinku, naživo Lichtner a Huďo.

Prezident Zeman nezaprie, že sa po rusky učil už dávno.

Prepáčte mi, ale tomuto som naozaj nevedel odolať. Dúfam že ma riaditeľ tohto skvelého portálu s týmto príspevkom nevyrazí, ale ja som sa fakt skvelo bavil. Prevzaté z portálu Topky.sk zo dňa 27.01.2014 05:00

 

"Čo sa to deje, prečo je denno-denne na programe holokaust, tábor v Seredi a zase holokaust, už to trvá viac ako mesiac?"

Tak nám posledný Don Quixote skončil.

Portál sa (vraj) zatvára. 

Kým bol Krajniak mimo parlamentu, mal aj čas aj peniaze na portál. Teraz, keď je v parlamente, vraj nemá čas ani peniaze?

A ja som si myslel, že tieto veci sú práve naopak.

 Chcel by som tu požiadať o právnu pomoc. Nielen o radu, ale aj o pomoc.

V dnešnom Sme sa publicista Michal Havran vyjadril dehonestujúco o národe Slovákov. Priamo v prvej vete perexu ich nazval urážlivo "Slováčikovia", v jednom dychu s nadpisom o tom, že sa "ide vycikať".

V akom stave je dôvera médií, prečo viac ako 30 percent Slovákov dôveruje "alternatívnym médiám", ktoré šíria nekvalitné povery?

Česká televízia (dvojka) vysiela nórsky seriál o fiktívnej "okupácii" Nórska Ruskom.

Včera bol už 17. ročník Plesu v opere - akcie, ktorá vznikla ako opičenie sa zakomplexovaných malomeštiakov a malomešťanov z Malomesta na Dunaji po rovnako pochybnom vzore z Viedne.

Známe to číslo, pisateľ komentárov do Sme, Márius Kopcsay, stvoril svoj príspevok k novej realite po amerických voľbách. Viď tu na Smetisku.

Marina LePen, vodkyňa francúzskeho Front National, má byť hosťom na BBC (relácia Andrew Marr Show). Tento počin vzbudzuje vraj na Twitetri a inde rozruch.

Za istých okolností by si židácke obludárium mohlo dovoliť znásilňovanie a vraždenie v priamom prenose. Domáce publikum by uvedené zrejme akceptovalo.

V internetovej Pravde dnes začala kampaň proti "šíreniu nenávisti na internete".

Včera som náhodou prepal na RTL, kde bežala taká tá ich publicisticko diskusná relácia Stern TV.  Málokedy to už pozerám, vedie to tam teraz Pišta Haluška a nemá to moc úroveň. Ale začala tam práve reportáž o tom, ako so skrytou kamerou pripravili test odhadcov starožitností, tak som to jedným okom sledoval.

Balogová je ten treťotriedny poskok, čo teraz vedie Sme.

Nie je to (len) šport - je to dôležitá súčasť kultúrneho priestoru. Chlieb a hry - to stále platí. A posledné týždne boli poznamenané veľkou mierou zábavy pre masy.

Skurvení nemeckí fašisti spáchali dobrý skutok. Nedajme sa zmýliť. Neurobili to z humánnych pohnútok, ale preto, aby z obetí svojho skutku mohli neskôr uvariť mydlo.

Presne toľko ho šíria takzvané prokremelské weby v Česku.

Zpráva si všímá rozmachu "konspiračních teorií" souvisejících s uprchlickou krizí.

Myslím, že INTV možno považovať za rozbehnutú. Trvalo to dlhšie, ako sami predpovedali, ale aj tak to išlo podľa mňa relatívne rýchlo.

Ako vždy pri výplachovej kampani v korporátnych médiách, táto správa, bleskovo rozšírená po celom svete, mala vzbudiť dojem spontánnej akcie a vyvolať želanú emočnú odozvu.

Stránky