SKmimovládky

počet: 96

organizované skupiny na rozvrat, rebélie, prevraty a umelé revolúcie.

V pondelok bola na námestí SNP Bratislava po prázdninách nová demonštrácia mladých "proti korupcii".

Chcem to zaznamenať - pretože to inak nemalo podľa mňa žiadnu odozvu. Celá táto akcia zameraná výrazne na mladých, na stredoškolákov, je naozaj ako stredoveké krížové výpravy "nevinných detí proti pohanom".  

Je to také zvláštne čítanie toho obrázku, čo koluje po webe.

V menu hore napravo je pod hlavičkou Štát päť druhov moci. Nie je to nejaké absolútne objektívne rozdelenie, ale azda praktické. Politická moc, súdna moc, finančná moc, ideologická-masmédiálna moc a moc mimovládok.

Bol som sa pozrieť na Pochode proti korupcii.

Ľudí bolo hodne. Ciele mizerné až žiadne, štimung opatrný až zahriaknutý. Počasie pekné až hnusné.

Opozícia žiadna. Žiadna viditeľná.

Keď sa v priebehu prvej hodinky ukázalo, že žiaden pouličný stret nebude, začali opatrne prichádzať aj známejšie ksichty.

Novodobá Čeka známa dnes pod označením Antifa nemala včera svoj šťastný deň.

Zas idú potkaniari štvať deti do ulíc, aby im tam robili pouličné kurvy. Tentoraz už siahajú naozaj na vekovú hranicu dospelosti, a aj pod ňu. Heslo je ešte ako z čias boľševizmu: protikorupčný boj. To je taká stará téma, že ju kľudne mohol vytiahnuť ešte Husák, ten neustále bojoval proti korupcii, úplne vážne.

Emmanuel Macron - v súčasnosti považovaný za najsilnejšieho protikandidáta Mariny Le Pen, sa vo februári v alžírskej televízii vyjadril o francúzskej kolonizácii Alžírska, že to bol „zločin proti ľudskosti” a “skutočné barbarstvo”.

Aj keď dnes jeden cudzinec priamo na Westminster bridge napasoval auto do ľudí a potom nožom zabil policajta, chcel by som povedať, že podľa mňa by sa to nemalo nazývať "teroristický čin".

Populárna slovenská youtube dvojica sa (vraj) rozišla. Prípad Vasky a Daňo.

Rozišli sa minimálne mentálne - Vasky sa prepadá do úpadku a Daňovi jeho nedávna návšteva Štrasburgu pripomenula, v akom svete sa vlastne pôvodne mal a chcel pohybovať. Vo svete snobských, dobre platených darmožráčov, nie vo svete jedného špinavého dedka. 

 

Ako nás informoval sobotňajší pochod v Bratislave - blíži sa výročie vzniku Slovenského štátu - 14. marec (1939).

Zas som to nestihol. Zas bol nejaký fašiangový pochod v Bratislave, aj nejaký maškarný bál zombies, a ja som bol zas niekde inde.

Tak iba jedno foto jednej zombie, zrejme zo Španielska. No pasaran? Nepovedal nik tomu hejtovaciemu obočiu, že Franco už dávno prešiel?

 

Rôznym neomarxistickým silám zostalo čoraz menej voličov aj prívržencov. Ale ich posledná rezerva sú deti, pretože v školstve zapustili ideológovia neoliberalizmu a anarchie silné korene.

Novinárka v redakcii Plus Jeden Deň, blogerka na Sme. Po nedávnej prednáške o rasizme v Trnave sa táto novinárka pohoršovala nad fotografiou zosmiešňujúcou údajne židovské obete koncentračných táborov. Lucia Anďalová, tá, ktorá po leteckej tragédii so smrťou 90 ľudí na facebooku dala status:

"Alexandrovcov papajú rybičky"  So smajlom, pretože je to zrejme veľmi veselé. 

Tento článok sa už zjavil na Hlavných správach, na AC24, a Afinabulovi, ale dávame ho ešte raz, lebo sa jedná o ťažké obvinenie tzv. !mimovládnych organizáci. Zo zistení totiž vyplýva, že tieto organizácie doslova vo veľkom prevážajú ľudí z Afriky do Európy.

Nie, to nie je moja výzva na násilie. Ba nie je to ani moja výzva na občiansku neposlušnosť. Je to len opakovanie záverečného apelu hercov Jiřího Bartošku a nejakého Vojtecha Dyka.

Práve zaznelo v správach, že v Prahe na Staromestskom námestí prebieha "alternatívna oslava" založenia ČSR. Je tam asi 4000 demonštrantov, ktorí hlavne nesúhlasia s politikou prezidenta Zemana. Nie je treba zvláštnu analýzu, aby sme mohli týchto ľudí nazvať úplne neutrálne zástancami anglosionistického svetového poriadku.

Smer: všetci ZA
Most: všetci ZA
SNS: všetci ZA
SaS: všetci ZA - dokonca ani nikto nechýbal! To je pozoruhodné, ako ochotne zrazu SaS podporuje vládny návrh!
Oľano: všetci sa zdržali
LSNS: všetci PROTI
Sme rodina: všetci PROTI

Užitočné odložiť si tento zoznam, aby sme do budúcnosti vedeli, kto za koho kope...
Švajčiari, Rakušania, Nemci, Česi a dokonca aj Slováci si mohli včera dopriať hodnotný večer s etickou dilemou. Spolurozhodovali, či pilot, ktorý zostrelil civilné lietadlo a zabránil tak teroristickému útoku na štadión s desiatkami tisíc ľudí, postupoval správne.

Stránky

Zišli sa tam už šiesty krát - pred obytným komplexom Bonaparte. Vždy v pondelok tam naženú svoju Bratislavskú základňu a zvyšky naivných, aby demonštrovali proti kauze spojenej s menom Bašternák a s daňovými únikmi.

Po ťažkom a namáhavom dni vyplnenom poctivou prácou zameranou na boj proti diskriminácii parazitov každého druhu sa Multikulťo s pocitom dobre vykonanej práce rozvalil v pohodlnom kresle vo svojej domácej kancelárii, zariadenej za peniažky z grantu od najvýznamnejšieho svetového filantropa pána J

Multikulťo bol správny chlapík. Nosil to správne oblečenie s "praporem hvězd a pruhů", jazdil na tom správnom aute, jedol tie správne GMO-jedlá, pil tie správne nápoje, fajčil tie správne značky cigariet, chodil to tých správnych kaviarní s tými správnymi nápismi a fotkami na stenách a v jeho vo veľkej Amerike za veľkou vodou vyštudovanej hlave vírili iba tie správne myšlienky a názory. A kto s nimi nesúhlasil, tomu bol pripravený podľa Obamovho vzoru vykrútiť ruky.

Ešte pred pár rokmi by nikto neveril, že sa niečo také môže stať: Európu, druhý najstráženejší svetadiel, chránený slávnou schengenskou hranicou a najmodernejšou technikou, zaplavili miliónové nekontrolované húfy bezprizorných votrelcov.

Vojenský analytik Jaroslav Štefec v obsáhlém rozhovoru pro ParlamentníListy.cz podrobně rozebírá rizika, spojená s aktuální imigrační krizí. Dává zároveň jasné návody, jak tuto situaci řešit. Podle jeho slov bychom se měli připravit na reálné nebezpečí, které souvisí se snahami integrovat velké množství běženců do evropské společnosti. Posilování policie a armády je podle jeho názoru za současné situace krok správným směrem.

Na úplne ľudské dno klesol karikaturista denníka Pravda Danglár (Jozef Gertli), ktorý nepriamo označil účastníkov demonštrácie za krysy, ktoré by mali byť deratizované.  Kto je tu extrémista a radikál? Kto šíri nenávisť a jasne vyzýva na vraždenie?!

Sedemdesiat rokov ideologického mrzačenia a vyplachovania mozgov zanechalo stopy na populácii. Za svoj najväčší úspech považovala sovietska spoločnosť  revolúciu a neskôr víťazstvo v krvavej prašivej vojne, v ktorej padlo okolo 20 000 000 ich občanov, z absolútnej väčšiny Slovanov. Toto považovala stalinská a poststalinská spoločnosť za vzorový príklad a v médiach donekonečna vyzdvihovala prosťáka strielajúceho naslepo okolo seba a nechávajúceho sa bezcielne zabiť.

"Hnutie odporu" - termínus-technikus farebných revolúcií sa volá Veilleurs Debout. Francúzski mladí muži s slečny si skupinovo postávajú, za slniečka i za dažďa, pred rôznymi vládnymi budovami, a miestni slobodomurári sú s toho nervózni (ešte si pamätajú ako v závere 18. storočia prišli k moci).

Založme si do archívu jeden klasický obrázok dorastajúceho póvlu. Aby sme nezabudli, že burina má znova a znova svoje výhonky. Válkov rozmer to ešte nie je, ale ak bude mať čas a jeho hostitelský organizmus bude naďalej taký trestuhodne pasívny, ako doteraz, tak z neho ešte vyrastú ďalšie chápadlá. Okrem toho, oni nerastú (pomaly) z vlastných zdrojov - oni sa napoja a následne, ak príde ich čas, sú nafúknutí z vonka. Podľa potreby. Tento už nafukovaný je. Nejaký Martin Daňo.

Už je to teda tých 23 rokov, čo bol starý systém so zlými hodnotami nahradený iným systémom, ktorý zámerne hodnoty nemá. Nebolo možné vytvoriť systém so správnymi hodnotami, lebo tie málokto poznal vtedy, a ešte aj dnes ich pozná  primálo ľudí.