SKpolitika

počet: 153

politické strany, demokratúra, politický kult

 

Včera bol podpredseda Smeru Pellegrini oficiálne poverený prezidentom aby vytvoril novú vládu. Potvrdil sa tak zvrat, ku ktorému dospeli koaličné rokovania po dvoch týždňoch nepokojov, ktoré vyvolala opozícia podnecovaná určitými globalistickými silami zo zahraničia.

Strana Most-Híd je príliš multikulti, nazbierala príliš cudzích elementov a tak nedokáže vzdorovať. Práve to nechcem zvalovať na ich maďarskú menšinu, tá azda chcela zachovať status quo, ale strana ako celok je príliš rôznorodá, príliš prosionistická.

Celá republika má za sebou divoký týždeň, tak sa skúsme teraz v kľude zamyslieť, čo ju čaká v budúcom.

Do poludnia zostávala polhodinka. V sivej budove na Rue Nicolas-Appert sa Elsa Cayat a Stéphane Charbonnier dohodli, že si zájdu na kebab. Vtom začuli ostrý zvuk. Potom dupot a krik. Streľba bola bližšie, bližšie ...

Môj odkaz ktorý budete čítať vyznie hrubo, ale nie je. Je iba emotívny, lebo ak si spoločnosť neuvedomuje dnešnú závažnosť situácie a nekladie správne otázky, všetky odpovede sú nanič. Aj tie správne.

Žijeme v systéme, ktorý sa dá nazvať rôzne. Napríklad kryptokracia, pretože jeden z jeho hlavných atribútov je to, že moc je skrytá, oficiálna schéma je falošná a skutočný mechanizmus vplyvu je iný, ako ten verejný.

Ale jeden z hlavných atribútov systému je mediokracia.

Dnes, 28. 10. 2017, je to presne 99 rokov od formálneho vzniku prvej Československej republiky. Každý rok v tento deň sa spustí čechoslovakistické besnenie a rôzne "osobnosti" oplakávajú údajný spoločný štát. Spoločný? Spoločný by mohol byť vtedy, keby oba národy, podľa ktorých získal meno, boli rovnoprávne. Ale neboli.

Andrej Babiš prerazil definitívne na čelo českej politiky a tak sa pozrime, kto to vlastne je.

Medzinárodné aj vnútroštátne inštitúcie občas vypustia do éteru niečo o ochrane biodiverzity. Čo to teda je tá biodiverzita? O tom o kúsok nižšie, najprv niekoľko citácií.

 

Pozrime sa do Dohovoru o biologickej diverzite a zacitujme si z neho:

Dnes podala generálna prokuratúra návrh najvyššiemu súdu SR na rozpustenie strany ĽSNS. Týmto uzavrela prešetrovanie vo veci vyše 170 evidovaných podaní s požiadavkou podať súdu návrh na rozpustenie tejto politickej strany.

Pravdupovediac, nečakal som, že k tomuto kroku dôjde. Neveril som, že je systém až tak prvoplánový, tupý.

Padol tu v rozprave taký pojem "nacistické podtóny v ĽSNS". Bol spomenutý celkom správne, lebo tak sa to akosi na verejnosti pociťuje, hlavne pod tlakom médií, že tá strana má naozaj také podtóny a že obsahuje nejaké prvky tzv. nacizmu. 

S novým rokom prišli aj rôzne prognózy budúcnosti.

Všetci sa zhodneme, že stará ideológia prestáva fungovať a že sa začínajú hľadať nové heslá a nové kabáty, doslovne nové programy. Na jeden som sa rozhodol upozorniť. Preložiť ho z fiktívnej terminológie do reality.

Na portáli Posledný križiak vyšiel článok pod názvom "Nová spoločenská dohoda. Manifest kresťansko-sociálnej demokracie". Autor je známy poslanec Milan Krajniak. Je to dosť rozsiahly text, ale jeho základná téza je stručná:

liberálna ideológia sklamala, je čas aby nastúpila nová  kresťansko-sociálna demokracia.

 

Zas je tu výročie revolúcie, ktorú nik nechce oslavovať. Niežeby neznamenala historický zlom, niežeby sa azda všetci chceli vrátiť do reálneho socializmu (to, ako sa hovorí, tí ľudia naozaj nechcú a tí, čo si naozaj myslia, že chcú, nevedia, čo to bolo). 

Na prvý pohľad až udivuje, aké vytrvalé sú niektoré falošné mémy, napriek tomu, že sú zjavne nelogické či neetické. Lenže pri živote ich drží nie logika, ale prirodzené psychologické mechanizmy – logike navzdory.

Takže strýčko Sam nám na jar priniesol ďalší mediálny hit na tému „politici kradnú“.

Včera bol štátny sviatok Slovenskej Ústavy.  Pripomína prijatie prvej ponovembrovej Slovenskej Ústavy v roku 1992. Nie je to prvy štátotvorný čin obyvateľov Slovenska, ale uznajme, že to bol naozaj, po páde socialistickej ideológie, prvý výrazný politický čin samostatných síl.

Supernechutnou mediálnou gebuzinou, ktorú budeme najbližší rok voľky-nevoľky papať, je prdvolebná brainwashingtoniáda 2016. Viem, voľby sú ešte ďaleko, ale psychológovia vedia, že kašu treba začať podávať už teraz.

Stránky

Kiska sa rozhodol nerešpektovať ústavu.

To je jedno vysvetlenie toho, čo tento úžerník dnes spravil, keď svojvoľne nepodpísal Pellegrinimu návrh novej vlády.

Bol som tam zas osobne, nuž treba niečo zaznamenať. 

Treba povedať, že štátnické umenie Fica sa teraz naozaj prekonalo - dnes prekvapivo dokázal to, čo už nik nečakal - udržať koalíciu výmenou za svoju vlastnú osobu na poste premiéra.

Ja neviem, aké názory zastáva momentálne Bugár a podstatní ľudia v Most-Híde. Neviem, čoho sa boja a kto na nich čo má.

Práve som sa vrátil od pána prez... nie, do pekla, to ešte nie, len z námestia. Z námestia SNP.

Dovolím si vychutnať a vysmiať grotesknú výzvu, ktorou anglosionistické sily skúšajú vyvolať na Slovensku štátny palácový prevrat.

Nie, nemyslím tým fyzickú podobu. Mám na mysli neovládateľnú túžbu po moci.

V novembri 1989, keď už v samotnom ZSSR bol socializmus reálne opustený a čakalo sa na to, kedy to povolí v posledných zabudnutých krajinách, v Československu, NDR, Rumunsku a podobne, vtedy sa vedelo, že na Deň študentova budú nepokoje.

Po webe sa miestami zjavia také tvrdenia, že súčasne dianie na Slovensku je konflikt medzi americkou a nemeckou mocenskou skupinou. Aj tu padla taká nejaká otázka.

Dnes, v pondelok, zazneli prvé ostré slová o trestných oznámeniach - na Matoviča a Nicholsonovú, ktorí vo svojich tlačovkách vyhlasovali konkrétne osoby za spojencov mafie alebo ich obvinili z tres

Moje najoptimistickejšie predpoklady sa naplnili. Je to naozaj ešte väčší blbec, ako sme dúfali.

Nie tak dávno nás bruselskí, ale aj niektorí slovenskí euroidioti presviedčali, že teroristické útoky sa stanú bežnou súčasťou našich životov, že si na ne máme zvykať.

Vidím, že je tu pusto ako v hrobe, tak si zapíšem, čo som dnes videl.

 

Ako to mohlo dospieť tak ďaleko, že sa na Slovensku striela? Pýtajú sa mnohí naivní.

Len žiadne násilie - žiadajú ešte hlúpejší. 

Nicholsonová sa verejne do rádia vyjadrila, že treba spraviť prevrat. A to hneď teraz.

Ako som slúbil, bol som sa pozrieť na stretnutie tých ľudí. 

Jestvujú skupiny, ktoré organizujú farebné revolúcie pre záujmy nemenovanej americkej krajiny. To je všeobecne známe, sú na webe aj videá s priznaním ich kolaborantov.

Smerácky analytik Ľubš Blaho uverejnil na FB článok, v ktorom prejavuje úprimné šokovanie z postojov svorky Denníka N voči docentovi Chmelárovi. Pre objektívnosť zopakujme jeho plné znenie.

Je to dobrá správa, je to explicitná ukážka rozloženia síl.

Aj keď sú prezidenti v našich krajinách relatívne bezmocní, aj na Slovensku vidíme, čo vyslovení agenti na tejto pozícii dokážu napáchať.

Pred niekoľkými dňami ma pobavila správička na Hlavných správach, že novinári hlavného prúdu (= slniečkári, vlastizradcovia a svetoobčania) majú plné gate z toho, že by sa sudca Najvyššieho súdu Štefan Harabin rozhodol prijať kandidatúru na prezidenta SR v najbližších prezidentských voľbách, ktoré budú už o rok, v roku 2019.

 

Voľby predsedov samosprávnych krajov a poslancov kraja prebehli. 

Z pohľadu zástancov súčasného anglosionistického systému dopadli (vraj) dobre, pretože hlavný konflikt v Banskaj Bystrici sa skončil porážkou Kotlebu. Plus boli vo viacerých krajoch porazení kandidáti Smeru, takže globalistický bulvár oslavuje "totálnu porážku Smeru a Kotlebovcov".

České voľby ukázali stav, aký bol už známy: v stredoeurópskej "úspešnej" krajine ľudia už ničomu neveria.

Chcelo by to analýzu, chcelo by to rozbor a parafrázu, ale možno je to dobré samé o sebe, bez komentára.

Čo zatiaľ vieme:

Máme jedného recidivistu. Volá sa Jozef R.

Strana SaS poskytla agentúre SITA tlačovú správu, a to "po tom, čo liberáli v uplynulých dňoch navštívili niekoľko rómskych osád" (citácia

Stránky