Slovensko a iné pre nás zaujímavé regióny sveta

Rôzni novodobí "vierozvestci" často neeurópskeho pôvodu a kadejakí Multikulťovia sa nás snažia presvedčiť, že Európa potrebuje viac diverzity, viac multikulti.

Novodobá Čeka známa dnes pod označením Antifa nemala včera svoj šťastný deň.

Kým národ píše a spieva takéto piesne, tak máme nádej.

Preložil som pre vás kratšie video na aktuálnu tému Trumpovej intervencie v Sýrii.

Zas idú potkaniari štvať deti do ulíc, aby im tam robili pouličné kurvy. Tentoraz už siahajú naozaj na vekovú hranicu dospelosti, a aj pod ňu.

 Zaujímavé video o debate v TA3: Téma: pokuta poslancov ĽSNS za ich výroky v parlamente. Kotleba, Jariabek (Smer), Kollár (Smerodina) a Farkašovský (SNS).

Som si vedomý, že spomínanie slovenskej politickej scény, a o jej politických zombies ani nehovoriac, môže prinášať nevoľnosť a problémy čitateľom aj autorovi.

Kým sa celosvetová politika vyhrocuje, ani slovenský lokálny cirkus nespí. A to doslovne, lebo poslanci rokovali aj v noci.

Spojené štáty vykonali raketový útok na Sýriu. Desiatky rakiet dopadli na mesto Homs.

V metre v Petrohrade vybuchla bomba priamo vo vagóne plnom ľudí a druhá bola nájdená nevybuchnutá.

Počasie bolo pekné, ľudia vyšli do ulíc a na námestia. Podebatiť, dať si kávu.

Kaliňák zrátal Kiskove súkromné lety a vystavil mu v parlamente účet na milion eur. Vyzval Kisku, aby tieto peniaze vrátil štátu z vlastného.

Milión eur je riadna suma, zvlášť v dobe, keď kolabuje zdravotníctvo a školstvo.

Nič nepomohlo, žiadne darovania miliárd, žiadne ponižovanie sa Merkelky - turecký kozojeb Erdogan stále konfrontačne. Samozrejme, Merkelka je Hitler. A Nemci, tí vlastne vždy budú všetci pre spodinu "Hitler", nech by robili čokoľvek.

Trump predniesol prejav pred takzvaným spojeným Kongresom, čo znamená, že tam bol Senát aj Snemovňa reprezentantov. Ako ale ukazuje aj fotografia, bol to nie spojený, ale naopak, skôr rozdelený Kongres.

Tak toto by si zaslúžlo napísať veľkými písmenami a vyvesiť niekde na námestí v každom meste Slovenska.

Merkelka sa dnes na bezpečnostnej konferencii v Mníchove vyjadrila

Známemu prosystémovému aktivistovi Jánovi Benčíkovi, ktorý zhromažďuje a vyrába udania na ľudí, sa ktosi vyhráža

„Potkanom si sa stal, ako potkan odídeš.“ 

V USA sa ujal úradu 45. prezident Donald Trump.

V prejave povedal, že nedochádza len k jednoduchému prechodu moci od jednej strany k druhej, ale k návratu moci ľudu Ameriky.

Vyzval milióny ľudí, aby sa pridali k tomuto historickému procesu.

America first.

Americká administratíva si už udeľuje navzájom ocenenia ako voľakedy komunistickí súdruhovia.

Stránky

 1. kolo najdôležitejších volieb tohto roka je tu už zajtra, a preto sem dávam kratšie zhrnutie toho najpodstatnešieho, čo o voľbách treba vedieť, od známeho anti-globalistického youtubera Paula Josepha Watsona.

  

Marine popisuje tieto voľby ako veľký zápas medzi globalizmom a nacionalizmom, skôr než boj medzi tzv. ľavicou a pravicou, ako to zvyknú prezentovať médiá. Ide o veľmi výstižný popis.

 

Francúzske prezidentské voľby sú tu už čoskoro a myslím, že nebude na škodu bližšie sa oboznámiť s politikou FN a jednou z popredných  tvárí tejto strany – vycházajúcou hviezdou Marion.
 

Kushnerovci predstavujú vplyvný židovský klan so silnou neokonskou orientáciou a pochybnými väzbami. Bude zaujímavé sledovať do akej miery sa im podarí presadiť ich agendu v Bielom dome.

Vážne som vďačný za každý odkaz či link, ktorý sem dáte, aj keď sú rôzne zaujímavé. Ale špeciál oceňujem také podarené, ako tento od Sinuheho. Hodnotnejšie ako tisíce traktátov, tisíce tabuliek, porovnaní a vyvracania lží.
Stručne a jasne vyjadrené. Oba systémy podliehajú rovnakým zákonom, sú rovnaké, rovnako prinášajú utrpenie a rovnako skončia.

Nie je mi vcelku jasné, prečo a začo takto, ani si nemyslím, že toto je politická cesta, ale práve preto, že to video je teda skôr vec kultúrna, teda oficiálne vec bez hraníc a limitov, tak ho posúvam čo najviac do diskurzu.

Dík za upozornenie naň našemu čitateľovi. Nemyslím si ani, že by to bolo koniec-koncov až také pritvrdenie. Veď uráža toho Danka, alebo neuráža?

 

Clintonka a Obamovci sa stali všeobecným predmetom výsmechu sveta.
 

Najlpešia predikcia volieb a ukážka, že Michael Moore naozaj má sensor pre ducha bežného Američana. Asi ako jeden z posledných.

"Najväčšie 'Pojeb sa' v ľudskej histórii. A pocit to bude fantastický."

Vyjadril sa v ňom výrazne, a špeciál je to podporené videostrihmi, proti establišmenu.

Jedno Vaskyho video z Ameriky. Sú to fakt opice, prečo to nepovedať na rovinu. 

Zaujímaví či prekvapiví ale ani tak nie sú tí čierni pitekanthropovia, to nie je nič nové - ale to, ako to ľudia iných rás: bielej, východoázijskej, juhoamerickej - v USAmusia znášať a ako sa boja čo len pozrieť smerom na tých magorov, ako sa boja čo len pohnúť brvou.

Americká sloboda - ale len pre agresívne čierne potkany. Pre zvyšoik to znamení len zbabelý strach.

Toto chcú urobiť aj pre nás v Európe.

Trocha humoru a skutočného nadhľadu.

 

2:55 Neboj, tu tvoji neziskovku nezruší  :-)
 

stále aktuálne, čoraz viac ...

Niet takých tajných vecí, ktoré by sa nestali verejne známe.

Potvrdzuje to aj video, kde  George Friedman - tento očividný psychopatický degenerát - vysvetluje politiku USA voči Európe, Rusku a Nemecku. Je to to, pred čim aj my už dlho varujeme, ovšem z druhej strany.

Je až neuveriteľná nehanebná otvorenosť tohto videa. Neviem si predstaviť, ako po jeho prezretí niekto z Európy môže ešte zostať na americkej strane.

Rusi odmietajú hrať stále tych "zlých" - čomu správne čelia ignoráciou večných hysterických obvinení. Tak som okupant, vyserte si oko!

Hm ... kedy bude aj video napríklad  Ich bin ein germanischer Menschenvresser? :-)

 

Ukážka toho, že Nemci vidia realitu Ruska jasne. Samozrejme, nie vo verejnoprávnych sionistami kontrolovaných médiách, ale Nemci majú aj iné zdroje a inú, skutočnú identitu. Navyše podané ironicky a zábavne.

Žiaľ, iba po maďarsky. Alebo je to po fínsky? Nie preto, že niekto chce vrámci multikulti na Slovensku silou mocou zavádzať všetky tisíce rečí sveta, aj napriek tomu, že im tu nik nerozumie, ale preto, že tento národ nemá zatiaľ zdroje na preklad.

Stránky