buheh

authenticated user,autor

texty

Z dobre informovaných zdrojov presiakla absolútne šokujúca informácia o rasizme a xenofóbii na Slovensku. Podľa údajov Európskej komisie na Slovensku žijú takmer samí belosi – iných etnických skupín je tu výrazne neproporčne málo, pričom najmä černochov je vyslovene zanedbateľné množstvo!

Je to jeden z najvplyvnejších svetových miliardárov, to vie každý. Dobre, ale kto to je naozaj? Američan? Niektorí hovoria, že je pôvodom z Maďarska, iní veria naozaj šialenej konšpirácii, že je vraj Žid a v praxi realizuje sionistické plány na ovládanie celého sveta. Taká blbosť.

Pravda je však úplne iná. Tento človek pochádza z Molvánska, z mesta Bardjov, a dokonca sa jeho fotografia dostala aj na titulnú stranu knihy – sprievodcu po Molvánsku zo svetoznámej edície Jetlag. Povráva sa, že je aj autorom molvánskej hymny, ktorú si môžete vypočuť tu:

Kvalitné správy tvoria základ modernej informačnej spoločnosti. Vytvárajú názory ľudí, volebné preferencie...

Oni to tí diktátori tak skrátka majú: keď sa zdá, že im už nič nehrozí, tak pochytia neodbytné nutkanie vykonať nejaký škandalózny chemický či iný neakceptovateľný čin, ktorý pobúri tzv. medzinárodné spoločenstvo na čele s jeho ozdobou a svetovým lídrom v oblasti demokracie a ľudských práv.

Ani som dnes nechcel písať, je taký pekný deň a toľko iných vecí by bolo treba robiť... ale nedalo mi to, no nenechám si vyvaliť bok.

Bratia a sestry, keď som kedysi zamlada robil v Babylone archeologický výskum, vykopal som tam zvyšky hodín z Babylonskej veže.

Z času na čas sa objavujú v diskusiách argumenty, že ten alebo onen politik, tým že má príliš protisystémové názory, ohrozuje ekonomiku krajiny a životnú úroveň ľudí.

Máme za sebou fchancúske voľby. Boli učebnicovou ukážkou technológie zvanej demokratické voľby. Nahnevaný a podvedený národ silne cíti, že je v ohrození. A napriek tomu nepriateľ, predstaviteľ záujmov cudzej veľmoci tie voľby jasne vyhral.

Tak je tá Európska únia dobrá vec alebo nie? Opäť sa tu zjavili úvahy na túto tému, tak si teda otvorene povedzme ako to vlastne je.

Motorová píla je dobrá vec, či nie? Nuž, keď sa použije tak ako treba, tak je dobrá. Keď si ňou zarežeš do kolena, tak nie je veľmi dobrá.

Som sa onehdá dostal k akýmsi zaprášeným knižkám. Jednu som otvoril a padol mi zrak na riadky, ktoré prikladám. Je to z novely Povětroň od Karla Čapka. Nositeľ Radu T. G. Masaryka, ktorý bol sedemkrát nominovaný na Nobelovu cenu za literatúru, už v 30. rokoch napísal toto (myslím že to písal v česko-vantustanskom nárečí):

Prepáčte mi, ale tomuto som naozaj nevedel odolať. Dúfam že ma riaditeľ tohto skvelého portálu s týmto príspevkom nevyrazí, ale ja som sa fakt skvelo bavil. Prevzaté z portálu Topky.sk zo dňa 27.01.2014 05:00

 

Moc korumpuje a absolútna moc korumpuje absolútne. Povedal nejaký Angličan. Je to v podstate len rozvinutá myšlienka istého Američana, ktorý tvrdí, že čo sa môže pokaziť, sa aj pokazí.

Kedysi aj náš pán premiér spomínali tretiu cestu. Ba dokonca sa mi čosi marí, že sa aj jeho strana jeden čas tak volala: Smer – tretia cesta. Už tú tretiu cestu nespomína, asi na ňu pod dojmom štedrých sponzorských darov po prvej ceste zabudol.

Syfilis je nepríjemná choroba. Najčastejšie ju dostanú ľudia, ktorí podľahnú nestriedmosti, stratia morálne zásady či zábrany. Potom ako sa nakazia, zdanlivo sa nič také strašné nedeje – čosi nie je v poriadku, ale vlastne všetko ide ďalej. Až o dlhší čas sa ukážu skutočné následky nákazy.

Vraj im hekeri ovplyvnili výsledok volieb.

Buhehe. Keby to nebola taká drzá nehoráznosť, tak by to bola ale fakt sranda, bžunda, alebo, ako hovorieval Grigoriy, prča.

"Systém je dobrý, to len (v poslednom čase) nejakí zlí ujovia "kradnú" a preto je národ bez zdrojov, bez istoty a bez budúcnosti." Nad touto mantrou rôznych komunálnych a mediálnych matovičov som sa rozčuľoval ešte za čias reálneho socializmu.

Zvieratká v lese sa sťažovali na rôzne problémy s bývaním: že veverička má dieru až celkom hore na strome a pri nosení orieškov sa veľmi nabehá, že zajac odmieta pridelený erárny byt po tchorovi, žaby sa sťažujú, že bocian

Všetky ríše, všetky civilizácie v konečnom dôsledku stoja na nejakej abstraktnej myšlienkovej konštrukcii. Je len vecou terminológie, či to nazveme mytológiou, ideológiou, náboženstvom, tradíciou, legendou.

Genografia je veda, ktorá skúma strom príbuznosti ľudských populácií na základe porovnávania genetického materiálu desaťtisícov jedincov z celého sveta.

Prišlo mi mailom, tak sa chcem podeliť o pekný článok:

 

Sme zaostalí a je to super! 

To sú tí, ktorí nám hovoria, že máme v oku smietku.

Na prvý pohľad až udivuje, aké vytrvalé sú niektoré falošné mémy, napriek tomu, že sú zjavne nelogické či neetické. Lenže pri živote ich drží nie logika, ale prirodzené psychologické mechanizmy – logike navzdory.

Takže strýčko Sam nám na jar priniesol ďalší mediálny hit na tému „politici kradnú“.

Tvrdenie, že sa nás ľudí na túto planétu zmestí ešte viac – to je jeden z najjedovatejších škodlivých mémov, aké nám ktosi podsúva. Je to jedna z kľúčových súčiastok diabolského podvodu, v ktorom žijeme.

Obrezané mediálne slniečka nám hovoria: musíte vyznávať európske hodnoty, lebo inak ste xenofóbi, fašisti, ľudský odpad nehodný čo i len opľutia.

V našich milovaných pluralitných a neviditeľnou rukou trhu vlastnených a riadených médiách nám pravidelne podsúvajú termín „prepadnutý hlas“.

Čo sa môže pokaziť, sa aj pokazí,“ hovorí starý Murphy a lord Acton dopĺňa špeciálnu obdobu tohto tvrdenia pre oblasť spoločenskovednú: „Moc korumpuje a absolútna moc korumpuje absolútne.“ Počas stáročí skoncentrovaná svetovládna moc mala nespočet príležitostí sa

Ešte pred pár rokmi by nikto neveril, že sa niečo také môže stať: Európu, druhý najstráženejší svetadiel, chránený slávnou schengenskou hranicou a najmodernejšou technikou, zaplavili miliónové nekontrolované húfy bezprizorných votrelcov.

Stránky

komentáre

buheh

niekomu unikla táto fakt veľmi smutná správa, tak si ju určite nenechajte ujsť:

http://www.hlavnespravy.sk/na-severe-maroka-sa-15-tinedzerov-suloziacich...

A najmä diskusia je veľmi smutná, skoro som sa rozplakal.

buheh

Pohybujú sa ako keby sa vznášali...

(Alebo žeby používali segway?)

http://www.dobrenoviny.sk/c/104088/rusky-tradicny-tanec-vyzera-ako-magic...

buheh

http://www.novarepublika.cz/2017/08/sankce-kourova-clona-materske-skolky...

Kvalitný opis situácie v Amerike. A súvisí to aj s témou tohto Eminho článku. Európania by mali čím skôr pochopiť (a pri voľbách zohľadniť), že na Ameriku už treba zabudnúť – Európa od nej nemôže čakať naozaj nič iné, než len pokusy ju oslabiť a zničiť. Veľká votrelecká kampaň made in Soros je iba časťou celého obrazu: je tu aj kopa iných vecí, napr. sankcie akože proti Rusku, ale v skutočnosti hlavne proti Európe, tlačenie kompradorských bábkových eurorežimov do nezmyselných predražených nákupov amerického bridlicového sajrajtu a starého armádneho šrotu, atď.

Amerika ako centrum svetovládneho upírstva je v permanentnej tichej vojne voči celému svetu, a predovšetkým voči regiónom s potenciálom sa perspektívne brániť a oslobodzovať. Komu sa to nezdá, nech si prečíta Wolfowitzovu doktrínu, ktorú v týchto dňoch neokoni usilovne oprašujú. Takže netreba príliš veľkú fantáziu, aby človek pochopil, že silná a nezávislá Európa je pre Ameriku potenciálne ešte nebezpečnejší protivník ako Rusko.

buheh

Je to zaujímavá štatistika o počte zabitých v mene islamu v tomto roku ku dnešnému dňu:

https://www.thereligionofpeace.com/attacks/attacks.aspx?Yr=2017

A vlastne aj stránka je celkom k veci.

buheh

bazíruje na pocite, presne tak. A podľa čoho iného Ty hodnotíš krásu a dokonalosť?

Je to nástroj, ktorý niekto vie používať a niekto menej. Dajú sa ním vyjadriť úžasné veci. Aj iné jazyky to dokážu, ale každý je predsa len iný a dáva posolstvu iný odtieň.

Že na Slovensku nemáme preslávených rečníkov, to je kritérium asi podľa takej logiky ako že keďže tu nemáme najvyššiu vežu na svete, tak asi nevieme vyrobiť kvalitné tehly.

A že televízne kanály kanalizujúce mediálne splašky tunajšiemu ľudu sú plné idiotov otázneho etnického pôvodu, za to slovenčina naozaj nemôže.

buheh

Slovenčina je krásna a dokonalá. To myslím úplne vážne, bez irónie. Vlastne, dokonalá celkom nie, lebo je cielene i neúmyselne nivočená škodcami i hlupákmi. Ale problém určite nie je v nej.

Mäkčene a dĺžne mi neberte... A pre tých, ktorí si myslia, že bez mäkčeňov a dĺžňov to bude lepšie, tu mám text jednej esemesky, ktorú mi onehdá ktosi poslal:

BABKA SA V NOCI ZOBUDILA NA NEJAKE PISKOTY A SUCHOTY. Z PISKOTOV UROBILA PISKOTOVU ROLADU, ALE NA SUCHOTY UMRELA.

buheh

"Bohatosť či chudoba je závislá na tom, kto a ako ju meria. Naprklad je isté, že Východná Európa bola vždy v histórii veľmi chudobná čo sa týka vlastnenia čínskych peňazí - skoro nikdy žiadne nemala. Ale Čínania ich vždy mali hromadu, boli bohatí.
Ak niekomu tento ironický príklad s Čínaňmi pripadá ako absurdný vtip, nech sa zamyslí, či podobný nerobí aj s posranými americkými sračkami zvanými dolár. A komu patrí Euro a vôbec súčasný systém, kde sa stanovujú jeho pravidlá? V Bratislave veru nie. A ach, aká náhoda, zas ten, kto stanovuje pravidlá, je bohatý a zvyšok, vrátane pekného príkladu z nedávna, Grécka, je chudobný."
Dokonca ani ja sám by som to oveľa lepšie nenapísal. Navrhujem dať do zbierky citátov.

buheh

chvíľa pre reklamu. Z Ukrajiny:

https://www.youtube.com/watch?v=ugr8wc6w0EM

buheh

Ja to stále hovorím. Náš totiž nikto neprepadne, nás nikto nemôže obsadiť, lebo my už obsadení sme. Takže obranné zbrane nám sú momentálne nanič.

Skôr by sa v tejto fáze zišli nejaké prostriedky na hubenie škodcov. Nejaké prostriedky (aby ste to nechápali ako výzvu k nenávisti a násiliu v zmysle paragrafu, atď, tak upozorňujem, že ja som nepovedal, že rovno zbrane – ale skrátka niečo, čo bude fungovať), čím by sme našu krajinu mohli oslobodiť od mechanizmov diaľkového riadenia, od agentov cudzej moci, ktorí momentálne majú tento štát vo svojich špinavých paprčiach. Ja som v minulosti zvykol spomínať vidly, ale Norman ma vyhrešil, že tie nie sú vhodné. Manželka tvrdí, že na špinu je najlepšie Savo, ale to sa mi zas nezdá, Savo je zbytočne drahé.

buheh

Asi aj majitelia Zemegule si uvedomili, že plán výmeny západoeurópskeho obyvateľstva za islamsko-afro-analfabetický mix je vo východnej Európe absolútne neakceptovateľný a tento región hrozí odtrhnutím z reťaze. Tak ho treba zase raz opatrne podchytiť.

buheh

sa zruší až prijatím definitívy, čiže práva šaríja.

buheh

Je to agent, ktorý plní svoje poslanie.

buheh

A je dobre, že tam nechýba ani známe vyjadrenie Georgea Friedmana, šéfa Stratforu, v tom zmysle, že spojenie Ruska a Nemecka je najväčšou americkou nočnou morou (približne 18:45). Spojenie, ktoré navyše hrozí prerásť do veľkého euroázijského prepojenia od Nemecka cez Rusko, Irán, Indiu, až po Čínu, po ktorom by sa z amerického kontinentu definitívne stala len podvyživená periféria Veľkej Euroázie.

To s RTVS bol samozrejme iba žart...

buheh

Autor filmu Jurij Kofner síce nespomenul ani slovkom etnikum, ktorého príslušníci z veľkej (väčšej či menšej) časti určovali a stále určujú konanie každej z krajín, ktoré v dokumente hrajú podstatnú úlohu (hm, Kofner, aké zvláštne, nerusky znejúce meno), ale budiž. Kiež by bolo viac takýchto dokumentov. Teraz už ostáva len tešiť sa, kedy to preložené pobeží na STV2. Vlastne teraz sa to tuším volá RTVS, či ako.

buheh

nenavrhol nič. A ja navrhujem postaviť vysoký plot a pripraviť si veľa streliva.

buheh

Preposielam tak, ako mi zhodou okolností dnes prišlo mailom:

Na to, aby sa nejaká kultúra zachovala dlhšie než 25 rokov, musí existovať určitá úroveň natality, t.j. 2,11 dieťaťa na rodinu. Všetko pod touto úrovňou znamená, že spoločnosť sa nezachová.

Pri pohľade do histórie, nezachovala sa žiadna kultúra po tom, čo úroveň jej natality klesla na 1,9 dieťaťa.

Úroveň 1,3 už nemožno zvrátiť, pretože by bolo treba 80 až 100 rokov na to, aby sa sama upravila, no niet takého ekonomického modelu, ktorý by za ten čas takúto spoločnosť udržal.

Inými slovami, z dvoch manželských párov má každý jedno dieťa a ak každé z týchto detí bude mať jedno dieťa, bude 4-násobne menej detí, než babiek a dedkov.

Ak sa v roku 2010 narodí len milión detí, je ťažké mať 2 milióny dospelých, ktorí pôjdu do sveta v r. 2030. Ak sa populácia zmenšuje, tak spoločnosť aj kultúra postupne zaniká.

Úroveň natality Francúzov je 1,8.

Angličanov1,6.

Grékov1,3.

Nemcov1,3.

Talianov1,2.

Španielov1,1.

*31 krajín EÚ má úroveň natality dohromady 1,38.*

História nám hovorí, že túto úroveň už nemožno zvrátiť. Za niekoľko rokov Európa, akú poznáme, prestane existovať.

No populácia Európy sa nezmenšuje. Prečo?

*Islamská imigrácia!*

Za populačný rast Európy od roku 1990 môže z 90 % islamská imigrácia. Francúzsko má úroveň svojej natality 1,8 promile a moslimovia vo Francúzsku 8,1.

Južné Francúzsko, ktoré sa z historického hľadiska považuje za jednu z oblastí s najväčším počtom kostolov na svete, *má teraz viac mešít než kostolov*. 30% obyvateľov do veku 20 rokov tvoria moslimovia.

Vo väčších mestách, vrátane Nice, Marseille a Paríža tento počet vzrástol na 45 %. Do roku 2027 bude jeden z 5 Francúzov moslim. A *už o 39 rokov bude Francúzsko islamským štátom*.

Vo Veľkej Británii vzrástol počet moslimov za posledných 30 rokov z 82000 na 2,5 milióna. To je 30-násobný nárast!!! *Vo Veľkej Británii je teraz vyše 1000 mešít, mnohé z nich sú bývalé kostoly...*

*V Holandsku* je 50 % novorodencov moslimského pôvodu a *o 15 rokov bude polovica obyvateľstva Holandska moslimská.*

*V Rusku* je 23 miliónov moslimov. *Každý 5. Rus je moslim.* O niekoľko rokov bude v ruskej armáde 40 % moslimov.

*V Belgicku* je 25 % novorodencov moslimov. Belgická vláda zistila, že tretina zo všetkých detí narodených v Európe *bude už za 15 rokov moslimského vierovyznania.*

Nemecká vláda o tom verejne začala hovoriť ako prvá. *„Zánik (nemeckej) populácie sa už nedá zastaviť.* Tendencia pádu sa už nedá zastaviť. *Nemecko bude do roku 2050 moslimskou krajinou.“*

*Líbijský vodca Muamar Kaddáfi svojho času vyhlásil: „Existujú znamenia, že Alah dosiahne víťazstvo nad Európu bez mečov, pušiek, bez dobytia.* Nepotrebujeme teroristov,ani bomby samovrahov. 50 miliónov moslimov (v Európe) ju v priebehu niekoľkých desaťročí pretvorí na moslimský kontinent.“

*Teraz ich je 52 miliónov (údaje z r. 2007!), ale za 20 rokov sa tento počet zdvojnásobí na 104 miliónov.*

Katolícka cirkev nedávno zverejnila skutočnosť, že ju islam prerástol v počte registrovaných veriacich. Za 5 – 7 rokov bude islam dominantným náboženstvom na celom svete.

Svet,v ktorom žijeme, už nie je ten, v ktorom budú žiť naše deti a vnuci. Možno to znie pateticky, ale je to tak.

buheh

preboha Vás všetkých budúcich tvorcov alternatívnych stránok prosím, nerobte to v bielych písmenkách na čiernom pozadí! Neviem ako iným ľuďom, ale mne sa to nedá čítať, robí mi to vyslovene zle na oči. Rád by som chodil napríklad na taký afinabul, ale nemôžem to čítať – a všelijako si to invertovať, to sa mi zas nechce. Všetky slušné stránky sú dnes písané tmavými písmenkami na svetlom pozadí, tak to, prosím, akceptujte...

senkjú veri mjač.

buheh

Jasné línie – tým som nemyslel nič iné, než to, čo si Ty napísal: kritika anglosionistického monštra, autentické slovenské antisionistické texty.

Čo si pod tým predstavujem. Vidím takto po ránu zhruba šesť položiek:

1. Filozofická nadstavba.

2. Ostrý obraz. Necenzúrovaný nesionistický obraz sveta. Relevantné čriepky informácií z celkového obrazu o tom, ako sa veci naozaj majú.

3. Pasívna inštrumentálna zložka "ideologického boja", teda obrana. Cielená demaskácia globálnej ideologickej mašinérie, vrátane postupného systematického rozoberania jej mýtov a základných stavebných kameňov, čiže zavádzajúcich a systémom ukradnutých pojmov.

4. Aktívna inštrumentálna zložka "ideologického boja", teda útok. Alternatívny pojmový aparát, šírenie posolstiev, sieťovanie, vytváranie „mentálnych vírusov“, vytváranie silných alternatívnych konceptov... a áno, až po organizovanie aktívneho odporu.

5. Spravodajstvo. Samozrejme, živé médium musí byť aktuálne – web, kde posledný príspevok má štvrť roka, je nielenže mŕtvy, ale už dávno aj spráchnivený a rozsypaný na prách. Stránka žije vtedy, keď si ju človek každý deň otvorí s istotou, že tam nájde niečo nové, zaujímavé. Teda v prípade naozaj fungujúceho alternatívneho webu nesmie chýbať komentované spravodajstvo z kľúčových medzinárodných dejov.

6. Vízia. Čiže plány, návrhy, riešenia, východiská. Veci sa vždy dajú vidieť optimisticky – aj keby zajtra mal byť koniec sveta, aj ten jeden deň sa dá využiť zle alebo dobre, je to len na rozhodnutí jedinca.

A to je aj dosť, ba viac než dosť na jedného človeka, hoc by tomu venoval aj všetku svoju energiu. Možno som na niečo dôležité zabudol, ale v zásade mám pocit, že všetko ďalšie už iba rozrieďuje podstatu.

Ale aby si si nemyslel, toto, čo píšem, nie je kritika nadhľadu – presne naopak, pretože tento portál zatiaľ ako jediný slovenský spĺňa tieto moje predstavy.

buheh

Tu vyvstáva otázka, koľko alternatívnych médií je na Slovensku tak akurát. Sto alebo dve? Príliš roztrieštená alternatíva, to je to najhoršie, čo môže byť. To je poloha, do ktorej to ONI chcú dostať, a to je aj tradične najväčšia bolesť alternatívy. No a príliš málo, to zas je nebezpečné, lebo to potom je príliš o jednotlivcoch a ich obmedzeniach. A tiež o možnosti podchytenia viemekým.

Ja si myslím, že počet by aj mohol ostať, problémom je kvalita. Dobre ste to rozanalyzovali, pokiaľ ide o jednotlivé kanály a ich limity, ale čo s tým? Lepšie to tak hneď, spakruky nebude... ale zmysel má o tom hovoriť, tak ako práve teraz a tu beží táto debata. Pretože nepochybne sa alternatívci na Slovensku (z času na čas) navzájom čítajú a môžu sa takto pozitívne ovplyvniť.

Problémy, ktoré ste spomenuli, majú spoločný menovateľ: tí ľudia sú prebudení, ale nie vždy dostatočne v tom zmysle, že nie vždy si uvedomujú, čo je dôležité. Svet je v riadnom prúseri a každé odbiehanie od podstatných tém k pochybnej ezoterike, starodávnej symbolike, ľudáckym nostalgiám či iným skompromitovaným ideológiám a iným nepodstatným hovadinám celú vec len kazí. Samozrejme, ONI sa tomu tešia a zámerne mútia vodu. Zoberte si taký mustwatch: na začiatku, potom ako sa tam obaevilo zopár podstatných vecí, postupne to zahmyzili kadejakými nezmyslami, ktoré rozmýšľajúci človek naozaj nemôže brať vážne (neviem v akom stave je to teraz, už som tam sto rokov nebol). Len chcem poukázať, že to je ich jasná a osvedčená stratégia: pomiešať pravdu s gebuzinou, aby hľadajúceho poplietli a odradili. A presne toho by si mali "alternatívci" byť vedomí a držať jasné línie.

Lebo tu už nejde o tú či onú senzáciu, ale o vytváranie celkového obrazu. Ten je pre hľadajúceho podstatnejší než jednotlivosti, a to je najväčšia hodnota, ktorú mu od systému nezávislí myslitelia môžu ponúknuť.

Stránky