buheh

authenticated user,autor

texty

Stránky

komentáre

buheh

za vtip dňa vyhlasujem vetu:

-mimochodom, keď vám chýba diskusia s popletenými "slniečkarmi"...

Pánko si zjavne nevšimol, že vlak už odišiel. Diskusia so slniečkarmi, podobne ako s jehovistami, daešákmi, kreacionistami či zastáncami teórie plochej zeme nie je na intelektuálnom programe dňa.

buheh

pretože z geologického hľadiska je Slovensko ešte stále v poriadku a som si takmer istý, že má pred sebou perspektívu mnoho miliónov rokov.

buheh

presne tak.

Podsúvajú nám, že uznanie odlišností medzi osobitosťami ľudí z jednotlivých populácií je to isté ako vyvyšovanie jednej populácie nad druhou a priznávanie jednej skupine väčších práv než inej. To je hrubá logická chyba, ktorá nepochybne nie je náhodná.

buheh

to si pekne povedala.

S názormi je to tuším ako s tými vtipmi: delia sa na korektné a potom tie dobré.

buheh

dávnovekí oligarchovia si stavali hradiská či hrady a tí dnešní to robia úplne rovnako.

buheh

tak iba takto

:D :D :D

buheh

"Proste tento typ ľudí dokázal vždy veľmi pútavo a "vedecky" tárať aj o hovne a tváriť sa pri tom veľmi múdro."

(To som nenapísal ja, ale pán Vango Tango o pár riadkov vyššie.)

buheh

je priamo úmerná bruchatosti a z nej plynúcej plynatosti fízlov a ich majiteľov. Podľa toho je ľahké rozpoznať, že začnú čoskoro duť nové vetry.

buheh

tak si všimnite také malé, úplne maličké hákové krížiky, čo majú vyšité na tých ponožkách.

buheh

:D Ďakujem za veselé ráno. Som škodoradostný, a nech. Hovorí sa, škodoradosť, najväčšia radosť.

Ak si odmyslíme drogy a genetiku, ešte je možné vysvetlenie, že ho od detstva často bili po hlave.

Toto by fakt nemohli zobrať inde, len na žurnalistiku. Veď ten by nemohol robiť ani závozníka.

buheh

"Pravda nikdy netriumfuje, ale jej odporcovia postupne vymrú." Max Planck

buheh

Večný zápas o slová popisujúce realitu. Majitelia pravdy, ktorým sa určité skutočnosti nehodia do oficiálnej a verejnej verzie, robia z niektorých slov zakázané zaklínadlá tým, že ich význam prekrúcajú, zveličujú a démonizujú. A iní sa horko-ťažko snažia ich očistiť a vysvetliť, že to nie je myslené zle.

Xenofóbia, demokracia, rasizmus, ľudské práva, sociálny darwinizmus, socializmus, národný socializmus, sociálny nacionalizmus, kapitalizmus, fašizmus...

Do riti s tým všetkým. Pravda je len jedna a nemá žiadnu nálepku.

buheh

sa povie po novom islamofóbia.

Islamofóbia je podľa amerického generála racionálna.

Americký generál iste aj sám seba považuje za racionálneho, rozumného.

Teda sú dve možnosti.

a) Americký generál je islamofób.
b) Americký generál nie je rozumný.

Kua, s kým to my vlastne sme v tom pakte NATO?

buheh

čo budú piť. S Obamom by dali barackovicu. S Voloďom... žeby tokaj, 5-putinový?

buheh

Som si spomenul na starý vtip.

Že čo vie zoofilný nekrofil, čo nikto iný nevie?
– Kde je zakopaný pes.

A čo vie zoofilný negrofil, čo nikto iný nevie?
– Kde je zakopaný... Ééé... počkajte.

Vidíte, teraz ste ma pomýlili. Stratil som niť.

buheh

On to stavia tak, že Fillona chcú odstaviť Rusi. To je ale blbosť (alebo zámerné dezinformovanie?), chýba tomu logika. Rusi by totiž išli sami proti sebe.

Prečo? Treba si uvedomiť, že teraz sú v hre dvaja "proruskí" kandidáti. Jeden menej proruský, druhý viac. To je veľmi nepríjemná situácia pre fchancússkych havloidov, slniečkárov, globálnych mediálnych sionistov a ostatných potkanov, lebo vlastne nemajú komu dať hlas, jedno zlo väčšie ako druhé. Ovšem keby Fillon išiel "do kytek", tak by namiesto neho bol v hre niekto iný (Chirac?), systémovejší a slniečkovejší.

Takže za diskreditáciou Fillona iste nie sú Rusi. Už len preto nie, že sionistické médiá o tom príliš hlasno kričia. A verte, to je veľmi dôveryhodný signál – keby im to nehralo do karát, boli by ticho ako vši pod chrastou, ani by sme sa o tejto Fillonovej záležitosti nedozvedeli.

buheh

na to údajne už vyvinuli liek:

Trumputin antikokotikum

 

 

 

buheh

pôvodne som nechcel reagovať, ale keďže sem ťaháš takúto dementnú slniečkársku agendu, tak mi to nedá a opäť raz sa pokúsim tieto banálne skutočnosti vysvetliť, možno nielen za seba.

Aj ja delím ľudí na slušných a tých druhých. A mám známych a dokonca kamarátov zovšelikadiaľ, poznám Arabov, Aziatov aj černochov. Nie je to tak dávno, čo u mňa doma prespal jeden cudzinec tmavšej farby pleti z ďalekej chudobnej krajiny. Skvelý, slušný človek. A nemá to nič spoločné s faktom, že nechcem, aby sa do mojej krajiny ľudia sťahovali z tej jeho krajiny .

Ja nechcem mať vo svojom byte všetkých slušných ľudí sveta. Nielen že by sa nezmestili, ale každý páchneme ináč, každý máme iný vkus, každý potrebujeme jesť iné veci z iného riadu, iným príborom. Návštevy prijímam rád, ale bývať chcem sám s mojou rodinou. A to isté platí o mojej ulici, meste, krajine. Je to absolútne pochopiteľné, logické a mám prirodzené právo to tak chcieť a presadzovať to.

Ako hovoril Kryl, „Nezapomínejte, že jako svobodní občané takzvané „demokratické a svobodné“ společnosti máte právo zavírat vrátka před čímkoliv a komukoliv.“

Ani ja nechcem vojnu. Keď som spomínal dve cesty, zlú a ešte oveľa horšiu, tak buď si istý, že ma ani jedna neteší. Ak spomínam tieto dve možnosti (lebo žiadna tretia nie je), tak iba preto, že realisticky odhadujem, ako by to asi mohlo vyzerať. Keby bolo po mojom, žiadna vojna by nebola. S každým imigrantom by sme sa priateľsky rozlúčili, poďakovali za návštevu, požiadali ho, nech si po sebe uprace, dali mu balíček na cestu a bratsky sa na rozlúčku objali (ak by príliš nesmrdel). Fakt nikomu neprajem zle, ani tým zblbnutým chudákom, ktorých do Európy nalákali, aby tu urobili islamskú revolúciu. Veď napokon, aj tí magori chcú len lepší svet, i keď ich predstava je barbarská, deformovaná, egoistická, úchylná.

Islam je niečo, čo treba zakázať. Argument, že je veľa miernych a slušných moslimov je... no nechcem byť konfrontačný, a tak nenapíšem priamo, že debilný, ale povedzme že je falošný. Veď to je snáď samozrejmé, že v miliónoch ľudí sú ľudia takí aj onakí. Medzi miliónmi Hitlerových, Stalinových, Pol Potových, Pinochetových, Mečiarových, Dzurindových voličov je rovnako veľa dobrých a slušných ľudí ako medzi miliónmi voličov opačnej strany. To nesúvisí s faktom, že ak nejakú ideológiu (náboženstvo) ľudia považujú za nebezpečné, môžu si odhlasovať jeho nelegálnosť.

Islam pre nás Európanov navonok reprezentujú jeho sväté texty, spôsob života vrátane práva Šaríja a islamské krajiny resp. hnutia s ich politikou a ideológiami. Nič z toho nie je pre nás prijateľné. Jednoznačne a nezmieriteľne.

Ja stále zdôrazňujem, treba sa vrátiť k písaným základom, pretože od nich sa odvíjajú ich interpretácie, ktoré sú zdrojom nebezpečenstva. A v koráne je otvorene povedané, že žena je menejcenná, že odpadlíkov treba zabíjať, že proti neveriacim treba bojovať, až kým neprestúpia na islam, atď. Toto nikto nemôže odškriepiť, stačí si korán prečítať. Mimochodom, niečo tak primitívne a hnusne militantné som ešte nečítal, šovinistický Starý zákon je proti tomu šuvix. Je nad slnko jasnejšie, že samotné základy islamu sú choré. Keby sme videli, že to je len nejaká neškodná plesnivá starodávna hlúposť, tak by sme mohli mávnuť rukou. Lenže žiaľ, vidíme opak – že z toho vyrastá množstvo nebezpečných výhonkov. Je fakt zaujímavé ako sa všetci havloidi idú posrať, keď pár holohlavých mládencov cestuje vlakom, ale že kontinentu hrozí záplava barbarskými fanatikmi, ktorí dokážu znásilňovať a odrezávať hlavy v mene knihy, kde je otvorene napísané, že nás nemoslimov môžu v mene svojho boha zabíjať, a ktorí to aj fakt reálne robia, tak to je pre nich v pohode.

A potom tu do nášho milého pitvora prídeš Ty, Vango, a povieš, že veď milióny z nich to nerobia.

Ešte raz: „Nezapomínejte, že jako svobodní občané takzvané „demokratické a svobodné“ společnosti máte právo zavírat vrátka před čímkoliv a komukoliv.“

buheh

ale nie je extrémistické a sexistické oslovovať ju "pani ministerka"? Veď čo ak je transgenderová? Nebolo by lepšie také neutrálne oslovenie "človek minister"?

buheh

O brutálnej občianskej vojne. Áno, to je jedna cesta. Taký rok by sa tam tĺkli, boli by tisíce obetí, krajina zničená atentátmi.

Druhá cesta je to isté, ale o desať, dvadsať rokov a v opačnom garde. Teda že by museli ujsť bieli, napríklad k nám. Obetí by bolo rádovo viac.

Stránky