buheh

authenticated user,autor

texty

Stránky

komentáre

buheh

O niektoré z nich by som bicykel oprel.

A niektoré by som aj povozil.

buheh

je úplná sprostosť a v samej podstate silne šovinistická vec.

Mne sa páčia krásne Európanky a o Miss Kongo alebo Mongolsko by som neoprel ani bicykel. To nie je rasizmus, to je normálna chuť na to, čo je pre stredoeurópana pekné, a nechuť k tomu, čo je pre stredoeurópana škaredé. A absolútne budem chápať a schvaľovať, keď človek z Konga to bude mať presne rovnako v opačnom garde, teda že by neoprel ani bicykel o stredoeurópanku a bol zhnusený z každej ženy, ktorá má farbu pleti svetlejšiu než RGB 000.

A vôbec by som sa nečudoval ľuďom z Konga, keby súťaže miss brali ako rasistické, keďže väčšinou vyhrávajú svetlé blondíny či brunety. Lebo to naozaj rasistické je. Popri tom, že je to celé hovadina.

A úplným vrcholom sú rebríčky typu "100 najkrajších ľudí sveta", kde samozrejme, 90 ich je z Hollywoodu. To je už arogancia na entú. Okrem toho, že je to rasistické, je to navyše aj principiálne neférová súťaž, lebo organizátori vôbec nepoznajú tú peknú mamičku zo susednej ulice, ani Jožovu sestru z Nových Zámkov.

A teraz mi napadlo, že vlastne nepoznajú ani mňa. A ja som tiež veľmi pekný, najmä zvnútra – aspoň tak vraví môj kamarát doktor.

buheh

vyzerá to, ako keby si nepila vodu, ale niečo iné.

buheh

hm, teraz už len zodpovedať otázku, ktorý z nich to je. Kresťanský pánbožko? Alebo Jahve?

A čo ak to nešťastnou náhodou je ten Alah? (V tom prípade to všetko ide podľa plánu...)

buheh

to je to, čo teraz prežíva naša civilizácia. Nenechajme sa oklamať tým, že každý nový smartfón, ktorý nám dajú na paušál, je lepší. Lenže vnútorné zdroje a potenciál tejto západnej civilizácie sú vyčerpané.

Vesmírny program ľudstva stagnuje z mnohých príčin. Všetky ľahké ciele sú už dosiahnuté. Dobývanie vesmíru už nie je in, chýba motivácia. Všetko je strašne drahé a hoci dolárová tlačiareň pracuje naplno, objektívne nie sú zdroje. Vystrelenie jednej rakety na orbitu spáli rádovo toľko paliva a vyprodukuje toľko škodlivín ako milión áut za deň (alebo rok? Už neviem, kde som to čítal), presne tak, ako v 50. rokoch. Rusi na to teraz nemajú peniaze, Číňania s Japoncami a Iráncami sa ešte iba učia, Eurokalifát je kompletne v riti a ostávajú iba Júesej. A to je prúser, pretože tam korupcia dosiahla absolútny vrchol. Pod korupciou nemyslím drobné podsúvanie obálok, ale princíp, ako veci fungujú: celý ten priemyselný a zbrojársky komplex, to už nemá s kapitalizmom a súťažou nič spoločné. Výsledkom je, že oni už pomaly nie sú schopní postaviť ani lietadlo, ktoré by lietalo a loď, ktorá by plávala.

buheh

sú dvojaké. Tie pravdivé, ktoré sú o utajenej pravde, a potom tie druhé, ktoré púšťajú do obehu rôzni magori, a hlavne majitelia oficiálnej pravdy, aby zakalili vodu a zdiskreditovali alternatívne výklady skutočnosti, aby človek už nevedel, čomu môže veriť.

Pravdupovediac, toto spochybňovanie Američanov na Mesiaci považujem oddávna za podvrh. Mne sa tie fotky zdajú hodnoverné a zorganizovať taký kolosálny podvod mi príde náročnejšie ako zorganizovať skutočnú cestu na Mesiac. A hlavne: každé vyťahovanie, hoc aj takéto spochybnené, témy Američania na Mesiaci, to je predsa píár. Ako hovoria v Hollywoode, kto nie je v médiách, neexistuje.

A najväčšia výhoda tohto hoaxu je, že v tej správnej chvíli sa dá nespochybniteľne vyvrátiť. Dajú sa ukázať stopy na Mesiaci, to dnes predsa musí dokázať každý veľký teleskop. A psychologicky to využiť: vidíte? A takýto istý nezmysel sú aj všetky ostatné konšpirácie.

buheh

aj lezba.

buheh

to je tá, ktorá odrezáva hlavy, ale s citom. (Teda aspoň ten pán v televízii hovoril, tuším v správach zo Sýrie, ale to teraz nie je podstatné, o nejakej umiernenej opozícii, o ktorej sa vie, že odrezáva hlavy a robí aj iné, horšie veci.)

Umiernenosť je dobrá vec.

Ja teraz neviem, ale zdá sa mi, že na toho Kotlebu hovorili, že je extrémista, či nie? Tak si myslím, že mali by sa naši chlapci hôrni trochu umierniť. Aj na Slovensku by sa zišla opozícia, ale umiernená. Extrémizmus je zlý, fuj. Keď opozícia, tak umiernená.

buheh

som zámerne pozeral, či tam nájdem aj niečo iné, než len jedovaté psychomanipulatívne seno, ktorým sa štandardne vypcháva strašidlo demokracie vystrčené nad bielym domom. No, nenašiel som.

Ale zato som si všimol, že aj Barack si poplakal. Tak mi napadlo, sú dosť citliví títo demokrati. Napríklad aj pani Clintonová, ktorá po prehre vo voľbách údajne tiež bola veľmi rozcitlivená, až tak, že zmlátila svoj staff a museli jej dať odbornú pomoc páni v bielych plášťoch.

Je dobre, že kufrík s červeným tlačidlom a nápisom "WW 3" majú v rukách citliví ľudia. Človek sa hneď cíti bezpečnejšie.

buheh

Toto je dnes už štandardný filter, ktorý si zabudovali všetci, ktorí vykukli z matrixu. A síce, pri každej správe sa už nezaujímať o to, čo hovoriaca hlava hovorí, ale prečo to mám vedieť, a prečo práve v takejto verzii, a prečo práve teraz.

A trénovaný jedinec následne dokáže spätnou kolonoskopickou destiláciou väčšinou z podanej mediálnej suroviny získať aj pôvodnú informáciu o skutkovom stave vecí. Inými slovami, zvedieť koľká bije.

buheh

Fakt sa Ti tá Tódová páči? Čojaviem... možno som nevidel tie správne fotky, ale z toho, čo som videl, tak teda nič moč.

Ale neber to osobne.

Tiež si myslím, že to s tou fínskou černoškou, podobne ako s Končitom Klobásom, súdruhovia psychoprogramátori silne presolili. Ten ich americký fíling je na európske reálie prosto neadekvátny.

Ale možno je to zámer. Najprv pobúriť, a keď nasratosť opadne, druhýkrát už reakcia bude slabšia a na desiatykrát žiadna. Presne o tomto bola aj tá sprostá provokácia, keď cestovali US vojaci na transportéroch krížom cez Európu. Lepšie tieto veci na obyvateľstve natrénovať v časoch pokoja, než v dobe, keď sa láme chlieb.

buheh

aj ja viem že ľudia, ktorí chodia sem, nie sú štandardnými konzumentmi tých hovien v celofáne.

Vlastne dnes už sa šetrí aj na tom celofáne.

buheh

to sa tu už veľakrát riešilo.

Samozrejme, rôzne vplyvy ten celkový obraz deformujú. Ale napríklad v takom Nemecku 70. až 90. rokov došlo k stagnácii výšky populácie aj bez nejakých sociálnoinžinierskych pokusov a zákerných manipulácií. Jednoducho tí ľudia boli kultúrni, žili si dobre a stačilo im mať dve deti. Ja si myslím, že toto je riešenie, toto je cesta pre zmysluplnú budúcnosť.

Viem, sú to silné slová. A nič nie je dokonalé. Ale trvám na mojom presvedčení, že Nemci (a nielen oni) nie že by mali demografickú krízu, ale že naopak, oni ukázali ako sa dái normálne, zdravým spôsobom regulovať populačná dynamika a premnoženie.

Lenže toto je povedané len A. Teraz musíme povedať aj B.

A síce, že takto fungujúca spoločnosť si musí dobre strážiť hranice. Lebo ich zodpovednosť bude mať v celoplanetárnom kontexte zmysel len vtedy, ak si svoj model a svoj svet ustrážia. A tým prinútia aj ostatných zodpovedať si sami za svoje premnoženie – nechajú nezodpovedné regióny s nekontrolovanou populačnou explóziou, nech si svoj problém s premnožencami vyriešia sami.

Mloci sú genocída!

buheh

Tam nejde o jednotlivosť, ale treba to chápať ako súčasť celku. Do kina na to nepôjdeš, ale po čase to pustia v telke. A štatisticky, keď prepínaš medzi tými debilinami, je určitá šanca, že si vyberieš práve túto. A cieľ je splnený, posolstvo odovzdané.

buheh

Keby sme pripustili, že tie strany naozaj zastupujú národ a ide im úprimne a poctivo o vec, tak sa na to môžeme pozerať aj tak, že tu máme dobrého policajta a zlého policajta.

Kotelba je ten zlý, ten naozaj pred nikým nemusí hrať dobrého, pred voličmi by mu to mohlo dokonca uškodiť. Takže ten by mal robiť čím viac kriku, čím viac škandalizovať a "robiť problémy", aby nútil tých dobrých meniť rétoriku.

A SNS, ak sú teda za dobrého policajta, by sa mali túto pozíciu využívať a otvárať horúce témy v parlamente, ale v takom tom slušnom podaní.

Mne sa zdá, že ani jedni nerobia to, čo by mohli, ale ľahko je mudrovať a od počítača kritizovať. Tak už končím. V každom prípade, všetkých, ktorí sú naozaj proslovenskí, treba podporovať.

buheh

že kým som písal, stihol si napísať to, čo som predpokladal.

Veď hej, to je rozumné vysvetlenie. Je už potom len otázkou, či by sme nemohli byť trochu odvážnejší. Keď môže Orbán a Zeman, prečo nie aj my?

Ale možno Fico vie, čo robí. Údajne v súkromí má veľmi "správne" názory. Tak len dúfajme, že tú hru hrá v náš prospech a nie je len bábkou v paprčiach kohosi iného.

A mne je ten Danko bytostne nesympatický. Z duše neznášam takýchto prázdnych nudných ukecaných narcisov.

buheh

a považujem ho za agenta. Myslím že čím skôr sa strana od neho očistí, tým lepšie. Ak sa v ňom mýlim, tak sa veľmi ospravedlňujem, ale ja sa v ľuďoch nemýlim. Teda takmer nikdy.

Prečo sa SNS razantne nepostaví proti eurokalifátnej Ficovej politike? To im nevadí ako hlasujú poslanci Smeru, teda koaličného partnera v Bruseli a kopa ďalších smradľavých vecí?

Viem, mnohí si myslia to, čo mi možno aj Ty odpovieš, že to je aj z Ficovej strany to "umenie možného", snaha uhrať to pre Slovensko s mocnosťami čo najlepšie, tak ako to svojho času skúšali Tiso aj Husák. A že SNS to vyhodnotila tak, že lepšie teraz držať Ficovi chrbát, než pripustiť ku kormidlu blázna Matoviča a spolu s ním besných osuských a iných šebejov s penou na papuli. No to je rozumné vysvetlenie.

Ale druhá možnosť je, že zo strany Danka je to obyčajný oportunizmus, kolaborantstvo a zrada princípov SNS.

Kotleba by si mal najať na prejavy do parlamentu toho Gréka. (Len neviem kto by stíhal prekladať.)

buheh

a najmä preto, že v dnešnej babylónskej dobe, keď každý kričí a nikto nepočúva, už nielenže dlhé príspevky nikto nečíta, ale pomaly aj krátky odstavec je veľa. Jedine krátke heslo, to ešte môže preraziť.

buheh

ale ja okrem evolúcie verím ešte aj na čosi iné, vyššie. Tada aspoň dúfam, že to, čo sa človeku individuálne prejavuje ako, hm, nazvem to tak katolícky, prozreteľnosť, že také čosi stráži aj celú planétu. Nesmejte sa mi, no možno som pod vplyvom filmov, kde dobro víťazí. Ale ja dúfam v silu pozitívneho ducha, aj keď teraz to vyzerá, že mloci bez duše to tu postupne všetko zaplavia a potom sa sami všetci podusia a povraždia.

Verím v to, že svet si možno uchová životaschopné časti a tiež v to, že evolúcia aj s mlokmi urobí svoje zázraky. Tak mi to neberte.

buheh

možno nie je správne slovo. Mal som tým na mysli fakt, že strana, ktorá kedysi bola najopozičnejšou opozíciou voči globálnej sionistickej mašinérii, je dnes presne na opačnom okraji spektra, keď je pomaly kolaborantskejšia a poslušnejšia ako ostatné strany z vládneho balíka. Veď oni by dobreže nehlasovali za kvóty!

No možno sa mýlim, ako som napísal: ja sa o SK politiku nevládzem zaujímať. Ale na základe niekoľkých hlasovaní som nadobudol pocit, že SNS, to je dnes nová SDKÚ. Akurát teda pre spravodlivosť treba uznať, že bez Šebeja a Osuského.

Neviem ako je vôbec možné, že nepochybne úprimne slovensky cítiaca členská základňa SNS si nechá takto srať na hlavu a nechá vo svojom mene agenta Danka robiť takú politiku, akú robí. Asi sa tam ten prevrat fakt vydaril.

Stránky