authenticated user,redaktor

texty

 Včera vo večerných správach vytiahol vedúci vydania, alias televízny politruk, na úvod dva hajlajty, nespisovne highlights, v preklade výpychy.

Do prípadu naháňačky za unikajúcim autom riadeným zmrdom bez vodičáku, pre ktorého aj tu u nás poniektorí smoklili a za vinníkov označili policajtov, pribudli nové informácie. "Devätnásťročný Michal J., ktorý v júni šoféroval auto unikajúce pred políciou, bol vlani odsúdený za zločin útoku na verejného činiteľa. Autom zaútočil na policajta.

 Zadymovanie verejného priestoru propagandou korporátnych, skrz-naskrz sionamerických médií a hystériou časti alternatívnych webov spôsobuje, že nevidno realitu. Potom nečudo, že pri zmienke o potrebe posunúť Slovensko do jadra Európskej únie upadajú poniektoré slabšie nátury, neschopné získať a spracovať informácie, do nesúhlasných kŕčov.

Combien faut-il de fois secouer mes grelots, et baiser ton front bas, morne caricature, pýta sa nejeden distingvovaný Parížan i Parížanka slovami Baudelaira pri ďalšej pohrome, prichádzajúcej do ich mesta. Na ľuďoch zabitých počas teroristických útokov totiž ide parazitovať majster gýču Jeff Koons. Na počesť obetí vytvoril monštrum.

Bitka o plynovod Nord Stream 2 naberá na grádoch. Verejne do nej vstupujú aj sféry, ktoré sa obvykle vyjadrujú pre médiá len cez formálne tlačové správy, spracované na kašu v čepci a knihe oficiálnych hovorcov. Energetické korporácie. Šéf spoločnosti Wintershall, jednej z veľkých investorov projektu plynovodu Nord Stream, pre nemecký Stern vypenil nevídaným spôsobom.

"To, či bolo bombardovanie oprávnené, odôvodnené, alebo morálne v poriadku, nechám na čitateľa," napísal istý v britskom Oxforde doškoľovávaný slovenský historik. Týkalo sa to extrémneho vojnového zločinu - bombardovania Drážďan Britmi a Američanmi. A tak som sa začítala pozornejšie.

Z Chochlolandie sa dá oddnes vycestovať na 90 dní do shengenského priestoru bez víz, len na biometrický pas. Jeden z mála dôvodov na radosť - ak nie jediný - v tejto krvou nasiaknutej hnijúcej krajine využil jej prezident Porošenko na bujarú oslavu v Užgorode. Hlavným bodom programu bolo recitovanie básne, neprávom pripisovanej Lermontovovi, s názvom Zbohom, špinavé Rusko.

Prvá zahraničná návšteva prezidenta USA Donalda Trumpa viedla do Saudskej Arábie. Z temnej diery náboženského extrémizmu sa vybral rovno do ďalšej temnej diery náboženského extrémizmu. Do Izraela. Kontrolná otázka: čo spája tieto dve extrémistické diery Blízkeho východu? Správne. Obsedantná nenávisť k Iránu.

Prvé vážne varovania zazneli vo februári. V marci začala hystéria stúpať a vygradovala až do predvčerajšieho nariadenia mestskej rady, že treba okamžite znížiť spotrebu vody o 100 miliónov litrov denne. Vo viacerých štvrtiach dnes už netečie pitná voda a platí prísny zákaz umývania áut a podobných roztopašností. Reč je o Kapskom Meste, "perle Afriky". O meste v štáte, kde stúpol počet obyvateľstva od roku 1950 z 13 miliónov na dnešných 56 miliónov a ďalej rastie, ako keby mali v zásobe tajný sladkovodný oceán.

Nedávno tu bolo na čestnom mieste videjko Čo sa stalo s deťmi. Človeka to primälo chvíľu rozjímať nad témou, na ktorú inak nieto času.

Nemám z detstva žiadne video a dokonca ani žiadnu fotografiu. Mama a tata necítili potrebu zvečňovať prchavé chvíle v presvedčení, že naše detstvo v nás zostane tak akosi komplexne a parciálne záznamy nie sú potrebné. Keď som ale uvidela fotografiu súčasných iránskych detí, zostala som v úžase.

 

Aby sa nepovedalo, že som málo multikultúrna, záväzne prehlasujem, že black is beautiful. Hlavne keď má podobu Anthonyho Joshuu a dorazí v ringu majdanovského borca ťažkej váhy Vladimíra Klička.

 V čase, keď na Slovensku zatýkala NAKA poslanca NR SR Mizíka, chystali si v Poľsku muži a ženy z Národného radikálneho tábora (ONR) vlajky a transparenty na pochod Varšavou, aby oslávili 83. výročie založenia organizácie. Pochod sa uskutočnil v sobotu 29. apríla.

Koncepcia sociálnej bezpečnosti už vytvorila podmienky pre napľňanie tvorivého potenciálu populácie.

Na Marse by ľudia mohli bývať v domčekoch z červených tehál. K tomuto bombastickému titulku v korporátnej smetiarni patrí nemenej bombastická fotografia tehly. Foto: Jákobova škola inžinieringu.

A tak sme sa vrátili 5000 rokov dozadu.

Prečo 5000? Lebo Sumerovia tam práve vymysleli tehlu.

Puding od nemeckého výrobcu, dostupný na slovenskom trhu, obsahuje kúsky kovu. No a čo, pýtam sa. Sú to preferencie tohto trhu predsa. Výrobca to vie a dodáva k nám to, čo si domáci spotrebiteľ kúpi. Treba to nechať na trh. Trh najlepšie vie, trh všetko vyrieši. Kupujú Slováci ten puding? Kupujú. Tak aký problém, čo za problém.

Muchova Slovanská epopej je do 5. júna 2017 v Národnom centre umenia v Tokiu. Svetový unikát, pre ktorý sa v Českej republike doteraz nenašlo dôstojné miesto, vyvoláva, pochopiteľne, v Japoncoch úžas a nadšenie. Do galérie prúdia v hojnom počte.

Všetci píšu o Veľkej noci, chcem aj ja. V rámci multikulturalizmu to však nebude kresťanská Veľká noc, ono voľné pokračovanie pohansko-dionýzovských mýtov, ktoré je aj v aktuálnej Ježišovej verzii vnímané tak akosi mýticky i mysticky. Nie.

A to ste už počuli? Izrael chce mať natiahnutú plynovú rúru od svojich ukradnutých offshore ložísk vo východnej časti Stredozemného mora cez Cyprus a Grécko až do Európy. Paštát bez hraníc z tohto dôvodu nedávno navštívili predstavitelia Cypru, Grécka a Talianska. Podľa médií boli plynovodom unesení, v skutočnosti sa však ošívali a súkali zo seba rozpačité frázy.

Na dotvorenie atmosféry už len kýble, mopy a chémia na báze chlóru chýbajú. Reč je o fotke, ktorá vďaka korporátnym agentúram Sionu "obletela svet". Je na nej konšternovaný americafirst kolektív, nepohodlne usadený v kumbáli pre upratovačky. Dvere stráži uniforma, aby sa nerozliezli ako šváby.

Hovorí sa, že do roku 1950 jazdili Saudi na ťavách a po roku 2050 budú zas jazdiť na ťavách. Podľa všetkého to bude skôr. Wahábistické kráľovstvo padá do problémov a stajne saudských princátok plné najbizarnejších drahých áut začínajú byť na smiech.

Ak ste ju nevideli, môžete zájsť do Japonska. Alebo do Číny - na výber budú postupne tri mestá. Zatiaľ nevedno, ktoré. Alebo môžete vycestovať do Južnej Kórei. A potom zrejme do USA. Následne možno príde do úvahy Nový Zéland, Juhoafrická republika a Brazília.

Americká administratíva si už udeľuje navzájom ocenenia ako voľakedy komunistickí súdruhovia. Keď však prezident zavesí na krk metál svojmu viceprezidentovi Bidenovi, prečo Biden zohrá pred publikom zasoplené teátro? Že je Biden mentálne nestabilný, to nie je u sionistu jeho rangu, a teda ťažkého zločinca, žiadne prekvapenie.

... že by sa zľakol až by sa pošťal a smial by som sa na tom."

Štátne výdavky na utečencov zvýšili v roku 2016 rast ekonomiky Nemecka približne o 0,3 %, šťastne zachrochtal šéf nemeckého inštitútu pre výskum ekonomiky DIW Marcel Fratzscher pri bilancii uplynulého obdobia.

Keby sa bol americký židovský škrabák Gerš Kuncman ovládal, nemuselo k tomu dôjsť.

Cimrman, generátor mraučivých tónov a sentimentálnych textov, ktoré nezaprú svoj pôvod v židovskom ghete v Odese, dostal "Nobelovu cenu za literatúru", aby rozhojnil zbierku nobeloviek vlastnených "vyvoleným národom", používanú - napr. v diskusiách v smetiarni - ako pádny argument pri (častých a neprestajných) zmienkach o ich rasovo danej genialite.

Korporátne médiá zabudli mladým Európanom tlmočiť dobrú správu od Európskej komisie. Počnúc 7. decembrom 2016 EK pre nich zriadila Zbor solidarity. Mladí európski zboristi budú bezplatne pomáhať pri "prijímaní, podpore a integrácii migrantov a utečencov, výstavbe prístreší a poskytovaní potravín." Hlásiť sa môžu okamžite.

Bola to zvláštna jeseň na nemecko-švajčiarskom pomedzí. V ospalom regióne, kde sa nič dramatické nedeje, niekto kúsok od Endingenu znásilnil a zavraždil 27-ročnú Carlu G. Šla si ako obvykle zabehať do lesa a už sa nevrátila. Nemecká polícia postupovala kolínskym štýlom, zavedeným od pamätnej silvestrovskej noci.

 Vo štvrtok sa neďaleko Belehradu začalo vojenské cvičenie s názvom Slovanské bratstvo 2016. Zúčastňujú sa na ňom armády Srbska, Ruska a Bieloruska. Cieľom je skvalitnenie spolupráce pri cezhraničnom boji proti terorizmu. Aktívna časť cvičenia potrvá do 9. novembra, ruská armáda, vrátane síl špeciálneho nasadenia a výsadkárov, však zostane na území Srbska nasledujúci polrok.

Tento rok v januári organizácia Lekári bez hraníc (MSF) oznámila, že končí s výlovom Afričanov, naládovaných v gumených člnoch, z teritoriálnych vôd Líbye a blízkeho okolia a s ich vykladaním v Taliansku. Blbý, kto veril. MSF s tým nielenže neprestala, ale vytvorila si sekciu Migration Operations.

Dánske historické mestečko Aabenraa je ako večerné zívnutie. Ospalé a nudné. Keď sa minulý rok dvihla migračná cunami a Dánsko sa vyskytlo medzi TOP 5 najžiadanejšími destináciami, ktoré si z kolekcie štátov EÚ vyberali "úbohí utečenci" ako hrozienka z vianočky, nikto sa Aabenraačanov nepýtal, či si ich tam prajú. Proste tam úbohí utečenci domašírovali.

Švajčiari, Rakušania, Nemci, Česi a dokonca aj Slováci si mohli včera dopriať hodnotný večer s etickou dilemou. Spolurozhodovali, či pilot, ktorý zostrelil civilné lietadlo a zabránil tak teroristickému útoku na štadión s desiatkami tisíc ľudí, postupoval správne.

Stránky

komentáre

Ema

Pompidou len súhlasil s tým, čo mu podstrčila vtedajšia "umelecká avantgarda" - že tam má byť kultúrne centrum so všeličím možným - ktorá sa podnes deň aj pre takých ako ty zaštiťuje jeho menom. Pompidou riadil štát, nie zapĺňanie dier v zástavbe na Plateau Beaubourg.
Monštrum vybral Prouvé, čo teda už aj zjavne podľa mena nie je Pompidou.

Ema

v tlupe jeho tvorcov - architektov nebol ani jediný Francúz a Pompidou s ním má asi toľko spoločného ako Havel s pražským letiskom.
Koonsova "socha" je výsmechom zmasakrovaniu Francúzov, tá úchylná tampónová kytička namiesto samopalu pevne v ruke. Text som písala ja, nie Norman.

Tvoje povrchné hodnotenie je na úrovni žida - podľa počtu modrookých blondínok na meter štvorcový. Preto si ich židia tak radi implantujú páchaním alije do svojho zmrdipaštátu bez hraníc, v ktorom by si sa podľa tohto kritéria určite cítil komfortne.

Ema

Ale forma a obsah jej vyjadrení pre verejnoprávnu televíziu sú tiež na úrovni predškoly. Strašné.

https://www.rtvs.sk/televizia/archiv/11580/130184#1051

Nejakých 17:30 sa začína povinná verejnoprávna jazda o komerčnom festivale. Tam je aj hentá oná.

Lokálny trenčiansky festival, ktorý má line up pozliepaný ako keď Čapkovi psíček a mačička piekli tortu bol riadne pokrytý vo verejnoprávnej telke už vo štvrtok a predpokladám, že dnes sa RTV v hlavných večerných správach komerčnému festivalu venovala opäť, keď už teda svojmu redachtorovi kúpila vstupenku a Kiska si tam došla pre balík plien.

Propagovať v hlavných správach SND alebo čo ja viem, Slovenskú filharmóniu trebárs, dobre. To je propagácia umenia, hoci aj SND už začína byť infiltrované sionzmrdmi s ich špinavou agendou. Ale toto?

Ema

A fakt.
Jeho pohodoví klienti sa mohli ucelene zoznámiť so súčasnou prezidentúrou, čiže Kiskou.

Ema

na úrovni dieťaťa z triedy bi-genderových Lienok materskej školy. Tuším to bola tá zabékomplexovaná osoba.

Chápala by som, ak by doteraz žiadne deti nemal, ten jeho chtíč po nemluvňati. Ale má už dva vrhy - starší a mladší. Je to teda len prejav jeho všeobjímajúcej žravosti, prestupujúcej celou jeho mentalitou. Alebo tak chce odôvodniť využívanie vládneho stroja na lety do Popradu. Kto už by mu to vyčítal, keď je výsledkom roztomilé ťuťuťuňuňuňubábä. Len úplné hovado.

Ema

v skutočnosti žiadnu zmenu nechce. Trocha sa adrenalínovo vyjašiť, nič viac.

Čo je ale na tomto stretnutí nóvum, je verejné otvorené nabádanie k vražde Putina. Akože umenie od tzv. Center for Politicial Beauty.

https://www.youtube.com/watch?v=G-y07RhD7VQ

Ema

No aha. "Medzinárodná IT spoločnosť Dimension Data, ktorá má aj rovnomenný tím s lídrom Markom Cavendishom, je už od roku 2015 oficiálnym technologickým partnerom cyklistických podujatí."
http://www.teraz.sk/sport/cyklistika-tdf-internet-pripomina-zmlu/269229-...

Hnidy z korporátnych mediálnych molochov nemajú prístup k rovnakým informáciám ako "internet", ktorý takéto očividné prepojenie odhalil?

Ema

Belgickému buzerantovi Philippovi Mariënovi vo švajčiarskom UCI büre zvoní telefón. Volá komisár z Tour de France.
Mariën: Čože? Oznámili ste tridsaťsekundovú penalizáciu? Nie! Vydrbnite ho z Tour de France! Okamžite! Takáto príležitosť sa nám už nikdy nemusí naskytnúť. Že kto to obháji? To je už moja starosť, vy idiot.
A bolo.

V roku 2015 viedol Sagan verejne reči o tom, že súčasný svetový (rozumej anglosionistický) systém je chorý a treba ho zmeniť. To indikuje, že off record mal ešte ostrejšie názory.
Nevedel, že tento svinský perverzný systém nezabúda. Len čaká na vhodnú príležitosť. Teraz už vie.

Ema

Je to síce fejk, ale presne tak fungujú korporátne médiá.

Najnovšie nám mediálna stoka bombasticky oznamuje, že v Rusku sa nebezpečne rozťahuje chudoba. Každý desiaty Rus žije pod hranicou biedy. Síce u nás v Prešovskom kraji je to každý piaty - a to sme člen Európskej únie a ekonomika vzkvétá - ale koho by to zaujímalo, všakže.
"Najvyššiu mieru rizika chudoby za rok 2016 vykázal Prešovský kraj, kde bolo 18,6 % ľudí ohrozených rizikom chudoby. Nasleduje Banskobystrický kraj (15,3 %), Nitriansky kraj (14,60 %), Žilinský kraj (14,10 %) a Košický kraj (13,80 %). Najlepšie na tom boli Trnavský kraj (9 %), Trenčiansky kraj (7,8 %) a Bratislavský kraj (5,4 %).
Aktuálne údaje zo zisťovania EU SILC 2016 sú okrem Slovenska zatiaľ k dispozícii z troch krajín EÚ. Rizikom chudoby bolo za minulý rok v Lotyšsku ohrozených 21,8 % populácie, v Maďarsku 14,5 % a vo Fínsku 11,60 % obyvateľov."

Hej, v Rusku bol hlad. Za Jeľcina, keď sa napríklad zo dňa na deň prestali vyplácať dôchodky a prežitie Rusov bolo ponechané na ich kreativitu. Tá je našťastie legendárna a závideniahodná. Vtedy o hlade v Rusku korporátne mediálne svine isto ani nekrochli.

Pamätám si ako keby to bolo včera, keď moslimskému matracu Petre Procházkovej Ruská federácia zrušila zákaz vstupu a tá sa po príchode do Ruska nevedela dojesť, vymľaskávala až v článku, ako jej ruské jedlo veľmi chýbalo. Isto. Vždy bolo o niekoľko tried kvalitnejšie ako chemikáliami impregnovaný odpad predávaný hlavne vo východnej časti EÚ. Teraz, po spásonosných západných sankciách, je ešte lepšie. A dostupné naozaj pre každého.
Toľko k borovichka style správam o tom, že každý desiaty Rus nemá peniaze na jedlo.

Ema

a odpáľ. Nikto ťa tu nedrží.

Ema

Fico má inštinkt k moci - tak je to správne, tak to má byť. Je politik.

Ak sa vodca ťahá za mocou, ťahá za sebou celý národ.
Tak to v realite funguje, bez ohľadu na to, čo si kto o tom myslí.

Ema

Len to prepodruhý raz netreba zadymovať rečami o perfídnosti Germánov, pretože to v kontexte bombardovania Drážďan vyznieva cimlich divne. Sa potom nečuduj nepochopeniu.

Ema

že bombardovanie Drážďan bolo v poriadku.

Ema

Ale počkajme ešte chvíľu, ako sa nám budú naše gumené zákony na ochranu ideológie Anglosionu chovať v praxi. Zatiaľ sú len nejakí dvaja trestne stíhaní a jeden na úteku.

Ema

Pozri, som civilné obyvateľstvo, rovnako ako všetci moji blízki. A preto si vyprosím, aby zo mňa ktokoľvek robil spolupáchateľa zverstiev na civilnom obyvateľstve tým, že ma núti akceptovať ich ako normálne, samozrejmé a ospravedlniteľné.

Ako píšeš - Je suis Dresden. Na tých hororových záberoch mŕtvych deciek som ja, a preto žiadam pre vraha trest, tvrdo a dôrazne. Toto nie je póza á la Charlie hebdo, ale jediný normálny prístup - pretože ani ty isto netúžiš dostať sa do histórie zachytený na takýchto záberoch. A raz nevieš, kedy sa to môže stať - kedy sa anglosionistické svine rozhodnú hádzať bomby na hlavu tebe a tvojim deťom a roztrieskavať civilnú infraštruktúru, ktorú životne potrebuješ. Viď Juhoslávia. A k tomu sa tváriť morálne nadradene.

Je to vysvetlené dostatočne?

Ema

Norimberský tribunál NIKOHO nepotrestal za bombardovanie. Žiadne Coventry sa tam netrestalo.
Malý historický dráb by mohol nabudúce napísať v rámci ideologického školenia o novodobých dejinách Európy, prečo to tak bolo.

A tak bombardovacie šialenstvo Anglosionistov po roku 1945 zbesilo pokračovalo v najrôznejších kútoch sveta, až po pravidelný bombardovací teror v najväčšom open air koncentráku v histórii ľudstva - Pásme Gazy, keď sa židia chodia kochať zabíjaním (https://www.youtube.com/watch?v=Tjw8U0AcH4Q), nedávny MOAB vrhnutý na Afganistan, ktorý rozhodil celý ekosystém otraseného regiónu, či najnovšie slintanie o bombardovaní Ruska
Na válku s Ruskem potřebují Spojené státy 258 bombardérů
http://technet.idnes.cz/na-valku-s-ruskem-potrebuji-spojene-staty-258-bo...
Pro Rusko studie určila téměř 250 tisíc cílů. Letecká kampaň potrvá 180 dnů a bombardéry zaútočí na 50 % cílů. K takové akci je nutné mít k dispozici 258 operačně nasaditelných bombardérů.
(Tento stupídny text donedávna visel na titulnej strane idnes, nie je to dríst militaristov zašitý kdesi v imbecilnej rubrike Tech)

Toto sú naše hodnoty? K tomuto sa mám dobrovoľne hlásiť?
NIKDY!

Ema

že nezakročili proti holokaustu. Proti svojmu vlastnému vým... no, radšej pomlčme.
Toto tu skutočne nie je téma, choď s ňou dočerta.

Ema

a už tu vypisuješ. Kritizovať niečo, čo ešte ani nie je dotiahnuté k záveru a hneď to odmietať - to vskutku nie je slušné.

Hej, najskôr budeme ako peň všetko znášať, a keď konečne môžeme, tak nebudeme moralizovať?
Teraz je NA NÁS rad. Vždy sme mali pravdu, ale doteraz sme boli ticho.

Ema

by si mal držať hubu.

Nabudúce si dvakrát rozmysli, čo napíšeš.

Ema

https://vz.ru/news/2017/6/13/874365.html
Z pozície sily. Hm. Zjavne jej chýbajú Rusi v Berlíne.

Stránky