Norman

authenticated user,administrator

texty

Stránky

komentáre

Norman

o tom písali už 25 februára - bohužial, aj v čase internetu žijeme akoby v izolovaných svetoch a tak to k nám prišlo až teraz.

Hm, pripomínam, 23. apríla bude prvé kolo, 7. mája druhé kolo volieb.

Ak nevyhrá Le Pen, čaká Európu dosť dlhé obdobie občianskych vojen a nepokojov. Náboženský antagonizmus sa nedá vyriešiť kompromisom. Pozrite sa do akýchkoľvek dejín čo sa takej témy týka.

Le Pen je momentálne jediná nádej, a to ani nie tak pres samotné Francúzsko, ale pre tú možnosť, že tieto procesy vo Francúzsku mentálne oslobodia tých ľudí, čo dnes žijú v Nemecku a Rakúsku. Lebo ak sa to nestane, prepadne sa Nemecko a Rakúsko čoskoro do konfliktov s Turkami a Arabmi, a potom naozaj Gutte Nacht.

Ale pravdupovediac, ak v tejto situácii jedná veľká časť európskej populácie nepochopí, že má voliť Le Penku, tak naozaj vznikol v evolúcii nejaký problém a treba začať znova. Experiment sa nepodaril, po takej hanbe si inteligencia ľudstva zaslúži znížiť kvalifikáciu na úroveň "varan obecný". Celého ľudstva, , vrátane číňanov či eskymákov.
Chyba v konštrukcii :-)

Norman

To súhlasím, som napísal už večer.
Ale nie sú to "teoretické problémy", sú to žiaľ reálne problémy. A začalo to utečencami - na článok o socializme a kapitalizmo som nereagoval.
Určite bude pekne, a teplo.

Norman

Kemka je výborný protivník. Slabý, hlúpy - ale odporný a podlý človek.
Je to ten prípad, ako keď matka gepardica privedie mladé k nejakej nepodarenej pomalej svinke - aby sa na nej naučili loviť.

Ale k samej tej proklamácii, ktorú Kemka nepísal ( ten asi v živote nenapísal či nepovedal tri súvislé vety z vlastnej hlavy). Teda:
"Všetci utečenci si zaslúžia žiť v bezpečí"
tu treba plne použiť myšlienku o Líbyii-Libérii. Áno, zaslúžia si žiť v bezpečí - v Afrike.
A ak mi niekto povie, že tam nie je bezpečno - tak tam to bezpečno treba spraviť. Aj oni si ho tam musia spraviť sami - život nie je med lízať.
Dosť... škoda hovoriť.

Samozrejme nezabudneme. Veď Kemka býva už dnes za hranicami, to sa dobre rozhodol ... Môže sa stať, že sa bude angažovať priamo v Afrike? Bohvie, to naozaj nik nevie dnes naisto. Ja si to ale viem predstaviť, ako im tam zabezpečuje to bezpečie ...

Ale je to výborný ksicht ich kampane. Šašo.

Norman

no, ako oficiálny rozhodca a zároveň ideológ musím pozitívne ohodnotiť. To je ono. Ten záver - nájsť spojenie s vlastnou silou. A nájsť spôsob na tú hydru, že po odťatí hlavy jej narastú dve.

V podtstate tu nie je už ani boj medzi bielymi a hnedými - je tu proces medzi silou a nesilou. Tento proces nakoniec nemôže skončiť ináč, ako prevahou sily.

Až toto podvedome pocítia ľudia, budú mať vyhrané. Len to musia naozaj pocítiť zdola, z vlastných buniek - do hlavy sa im to nedá naliať. Nedá sa im to predať vetami, iba pojmami.

Norman

parazita sa nezbavili, ale moc nad ľudmi dala parazitovi práve tá utópia, že sa dokážu parazita nadobro zbaviť. Nebyť tej utópie, žiaden parazit by ich nemohol tak ovládnuť.

Neprirovnal som svetovládnu moc k mozgu planéty - ale synergetiku spoločnosti k mozgu spoločnosti. Až na nej sú potom nalepení rôzni paraziti. Urezávať parazita Je nebezpečné, ako vidíš, ani my sa nezhodneme, kde je ešte mozog a kde už parazit.

Prečo hovoríš teraz o synergii, keď si predtým hovoril o zbavenia sa "parazita" a prechodu na anarchiu? Vždy niečo iné? Lebo to je rozdiel, vieš? A nehovor mi, prosím ťa zas, že ťa nechápem. Lebo je to na smiech :-)

Aký je rozdiel 100 milionov versusu 8000 milionov? No skurvený :-) Teda ak je Zem stále tá istá, taká ta naša. Kolaps hrozí tiež, ale hľavne je zaručená TLACENICA. A tlačenica - to je ŠTÁT. Tlačenica potrebuje mozog, ináč sa hneď pozabíjajú, ináč hneď zdochnú od hladu.

Ale nezhodneme sa. Odrezanie hlavy nie je odstránenie konštrukčnej vady :-)

Odstránenie technickej vady znamená tieto možnosti
1. zväčšiť Zem (aj v prenesenom zmysle - zvýšiť výnos)
2. znižiť počet ľudí
3. zmeniť človeka

Jedna alebo viac z týchto možností. Žiadne iné nie sú.
Ľudstvo zatiaľ len nafukovalo Zem ( technickými inováciami).Ale už to asi nebude možné. Druhý parameter stále zhoršovalo. A tretiemu sa tiež nevenovalo.

V skutočnosti ľudstvo hubí parazit nie pre to, že vysáva , ale preto, že orientuje ľudstvo na bod 1 a zámerne zanedbáva body 2 a 3.

To je návod na odstránenie konštrukčnej vady (v myslení).

Norman

ako naozaj málo sa hovoria úprimné veci. Presne a jednoducho.
Nie že by som to ja vedel.
Ale ... raz sa to každý naučí a potom sa čuduje, že to nevedel skôr.

Norman

Nuž, pojmy majú svoje definície, anarchia je anarchia.

Ale ak sa máme vyjadrovať volne:
povedali ruky nohy, že nepotrebujú hlavu, parazita. Aj tak má epileptické záchvaty a zožerie polovicu energie, a pritom sa vôbec nehýbe.

V tom to je, že nie som anarchista a varujem pred tým, podobne ako varujem inokedy pred socialistickými utópiami. Ale to neznamená, že čakám, že mi každý uverí. beriem to ako svoju morálnu povinnosť.

Pritom ešte raz zopakujem, vážne, že podobný kmeňový model, o akom hovoríš nielen ty, by naozaj fungoval, na tejto zemi a pri týchto pomeroch - ak by ľudí bolo maximálne nejakých sto miliónov. Racionálnych nešibnutých ľudí. Vlastne je to ten stav, v akom ľudstvo fungovalo dva tri milióny rokov. To nie sú moje objavy, jestvuje určitá myšlienková škola a tú si zachytil zrejme aj ty s tým kmeňovo ulicovým ideálom - len nie úplne.
V tejto tlačenici taká anarchia nemôže byť, nemôže fungovať. V tejto tlačenici vznikajú synergetické tendencie kauzálne, nijako sa ich nemožno zbaviť. Mozog má v tomto stave epilepsiu - ale cesta nie je zbaviť sa parazita, mozgu. (naposledy taký experiment robili v Rusku a obávam sa, že následky sú doteraz ťažké)

Norman

Ako vidím, dosť si si aj sám odpovedal. Aktivity Bnai Brith (niektoré) sú verejné, aj ich spolurpacovníci (niektorí) sú verejne známi.

Neviem, prečo ma obviňuješ z naivnosti.
Za prvé, objektívny fakt: orhanizácie, zvlášť tieto americké a pravdolásku šíriace, teda aj Bnai brith, sa vcelku radi zavďačujú rôznymi diplomami a certifikátmi. Práve ako píšeš: po revolúcii to robili vo veľkom.

Za druhé, Danov diplom - odkial presne má ten papier, nie je presne jasné, ani to, čo to presne znamená - ale povedzme externý spolupracovník. Také niečo nie je nepredstavitelné

Za tretie, subjektívne k Danovi - očividne sa týmto svojím prístupom k sionizmu hrdí. Nie je prvý taký človek, židofil, zopár takých aktívnych, aj kresťanov, sa na webe zdržiavalo. Nie je dôležité, že sú len na povrchu organizácie - dôležité je to, že majú ťažkú afinitu, že sú ochotní poslúchať, že sú priam fanatici.

Nič iné tu o Danovi nebolo povedané, nepovedal som, že je hlavou slovenskej mafie.
On sa, ak moc neklame, zdržiaval nejaký čas v Paríži - tam sú všetci gramotní ľudia slobodomurári, žabožrúti sú tým posadnutí. Je taký papier od nich niečo viac, ako falzifikát? Opakujem, to je druhoradé - podstatná je tendencia k tejto mafii, k tomuto politickému smeru. A ten je aj u Dana.

Možno povieš, že jeho židofilstvo nemá váhu, ak sa s žiadnou centrálou nestýka. Ale to by potom nemali mať žiaden význam ani pronacistické prejavy u Magáta - pretože som si istý, že s Hitlerom sa nikdy nestretol, alebo proľudácke prejavy u Kotlebu - Hlinkova garda zanikla pár desaťročí pred jeho narodením. Podľa mňa nie je jedno, kto si aký znak vytetuje na čelo či na stránku, aj bez toho, aby bol v neustálom kontakte na nejaké centrum. U Dana je to sionistická mafia Bnai Brith.

A ešte - nik tu Danovi nejak neprikladal dôležitosť - článok bol len o tom, že už im obom, jemu aj Vaskemu, dochádza dych. To je všetko.

Na záver kvíz: Myslíš, že Šebej nemá doma nejaký papier o úspešnej spolupráci s Bnai Brith? Vážne sa pýtam, čo si myslíš.

Norman

Ako píšeš, američania sa bežne tak oslovujú, "agent", a majú samozrejme pravdu - je to ich reč, ich diskurz. To u nás je okolo toho termínu také haló, ako keby sa vždy hovorilo o Jamesovi Bondovi či Mata Hari. To si ale musia vyriešiť tí, čo tento výraz nesprávne chápu.

Kedysi bol pojem "komisár" prisudzovaný len boľševickým pankhartom najhoršieho druhu. Dnes ho bežne používajú činitelia EU. No vidíš, a nik sa im nesmeje, že ten výraz je nepatričný.

Pravda, dalo by sa aj u nás namiesto slova "agent" používať napríklad slovko "činiteľ", "aktivista" , "pracovník". Ale prečo, tie majú tiež svoj hlavný význam niekde inde. Proste ľudia ako Šebej, Lesná, Kamenec sú naozaj objektívne agentami (činiteľmi) sionistickej organizácie. Bez ohľadu na to, či do nej formálne patria, alebo nie.

Norman

práve preto, aby si to nebral ako všeobecnú kritiku, hore som napísal konkrétne tvoj odstavec "o ulici", na ktorý reagujem.

Ale ak vážne chceš môj názor k celému, tak sa ťa pýtam:
-čo si konkrétne predstavuješ pod "delegovať sa majú len veci, ktoré nižšia štruktúrna jednotka sama nemôže robiť zmysluplne", respektíve, čím sa to líši od toho, čo je všeobecne deklarované už mnoho storočí? Čo dokonca bolo deklarované aj v socializme.
To sú len také všeobecné deklarácie. Vláda ľudu. Vláda ulici. Hura.

Ale hovorím, ja nejako nemienim dokazovať, v čom sa mýliš. Len keď napíšeš "ako by mohla spoločnosť fungovať bez korupcie, zotročovania a genocíd", tak varovať pred ničím nepodloženými utópiami. Na základe čoho chceš tvrdiť, že nejaká kmeňová spoločnosť by fungovala !bez korupcie, bez genocíd".

A na záver ešte tá "naozajstná demokracia". No jasné, systém je dobrý, len ľudia robia chyby.
Kedysi sa hovorilo podobne - keby tu bol naozajstný socializmus, všetko by bolo fajn. A ešte predtým: keby tu bola naozajstná vláda ľudu, to by bolo. A keby to vedel Stalin. A keby sa Ježiš Kristus vrátil a spravil zázrak ...
To nie je výsmech - to je presný popis tvojho prístupu..

Norman

Bnai Brith nie je tajná, je to verejná spoločnosť, podobne ako Lions a podobné verejné uzavreté "mafie". Ako takmer každá korporácia.
A aj od CIA môže prísť chlapík s preukazom, alebo diplomom o skončení školenia či podobne.

Norman

Samozrejme, že ulica by bola súčasťou obce, kraja, štátu.

Aha, raz je, raz nie je .... Raz deleguješ moc, raz nedeleguješ  ... to sa naozaj nedá pochopiť,

 

Ale ešte ti poviem:

Útopie sú utópie nie preto, že sa aktuálne nedajú dosiahnuť, ale preto, že sa NIKDY nedajú dosiahnuť, že by nefungovali, že sú samé so sebou v rozpore.

A útópie nie sú nejaké povzbudzujúce snívania a ideály, ale nebezpečné omyly. Od utópie  o tom, že všetci ľudia sú konieckoncov dobrí, až po útópie socialistické a slniečkarske. 

Norman

my tu napíšeme už red rokmi kritický článok na Dana, a nie jeden, a teraz zas, a zrazu sen vbehne jeden anonym, ktorý asi nič nečíta, nepíše, dá len dva linky a bohovsky veľkými a hrubými písmenami nás začne poučovať a vyzývať, aby sme sa zobudili.

Je dosť neskoro tak nebudem robiť radikálne uzávery, ale slovenská alterantíva a ľudia okolo a v nej sa pohybujúci sú asi nadpriemerne postihnutí nejakou neurotickou hystériou, alebo takým niečím.

Prečo tento človek nejde na Danov a Vaskeho facebook, alebo podobne miesta a nepracuje tam na prebudení dobrákov?

Norman

Nuž, na iné pestvá by ste sa nemohli pozrieť, pretože chceš rozhodovať iba o vlastnej ulici. A čo sa týka invázistov - no tak by sa usadilli vo vedlajšej ulici - a tam by si ty nemohol nič robiť, lebo veď oni a len oni by si rozhodovali, kto na tej ulici bude.

Jestvujú teórie, ktoré vceľku správne vychádzajú z predpokladu, že v starej drevnej spoločnosti bol život lepší. Odzrkadlujú to napríklad všetky mýty o starom stratenom raji a opakované pastorálne selanky a podobne.
Niektorí preto usudzujú, že to bolo pre tú jednoduchosť, keďže samostatnú spoločnosť tvorilo vtedy len pár stoviek ľudí. No hej, to veci zaručene zjednodušuje a sprehľadnuje. Lenže také uvažovanie ignoruje kopu iných faktorov, a to najmä ten, že tieto spoločenstvá boli samostatné a od seba výrazne izolované. Vtedy bolo totiž dostatok priestoru na to, aby sa stretli málokedy a keď, aby sa v pripade problémov zas od seba vzdialili. To je podstata vteajšieho šťastia.
To v dnešnom svete, naplnenom biomasou na každom metri štvorcovom, proste nie je možné. Nemôžeš mať spokojnú ulicu, keď nie je hospodárky úplne nezávislá a najmä, keď hneď za ňou je ďalšia, a za ňou ďalších sto, a vlastne zas a zas po celej Zemi (okrem púšti a ľadovcov).

Neviem, kde si zobral túto zavádzajúcu myšlienku , ale už roky ti opakujem, že je to v dnešnom svete len bezcenná utópia. Samozrejme, ako riešenie by bolo napríklad aj to, aby každá rodina mala doma taký zázračný strom, ktorý by jej všetko dal, a plot, ktorý by ju dokonale chránil pred inými rodínami. To je určite tiež pravda, a tiež rovnaká utópia.

No ale neber si to osobne, podobne sa do utópie začína utiekať aj ujo spasitel Rostas a niektorí iní. A v podstate, samozrejme, je ceľkom možné, že sa tie vaše utópie naplnia. Keď vymrie tak 98% ľudstva.

Norman

tak nebudem používať humorné pojmy.

Tak ešte raz : o AKEJ SESTRICKE hovoríš?

To keď ráno ideš na ulicu, tak sa vždy bojíš, či niekde náhodou na teba nepadne meteorit? lebo je tú ta možnosť. A hlavne AUTO by si NIKDY nemal štartovať - veď čo ak zabiješ setričku, matku malých detí, ktorá pomohla tisícom iných, ha? Čo POTOM (tak sa volá aj jedna výborná poviedka od Guy De Maupasanta, "Čo potom?" Je vlastne o téme a je možno x krát obsažnejšia, než zobrané Nietzscheho spiisy). Vieš koľko nevinných ľudí zavraždí denne automobilizmus?

Ćo sa týka "... v tvojej slniečkárskej Libérii ju zahlušia..." - aj teraz sa v Afrike navzájom vraždia. nechceš ma obviniť z nového holokaustu? Si uvedom, ako veľmi si tým nasiaknutý, ako sa sanžíš byť tým najlepším z možného. Ty, ako príklad, samozrejme si to neber osobne.

Nie je žiadna moja Libéria. O táboroch na Lýbijskom území sme hovorili už pred rokom, dvoma, dokonca už aj Sulík, aj Lajčák tú myšlienku z webu zachytili a opakovali, aj na Malte EU stretnutie o tom hovorilo ... tak opatrne, všeliak, ale v podstate každý vidí, že to je jediné riešenie.

Čo sa týka selekcie - ja navrhujem len jedno: držať sa zákona.
Nemôžem za to, že podľa súčasnej tupej právnickej filozofie je zákon čokoľvek, čo odhlasuje nazbieraná banda debilov. Ja som to nevymyslel, ja za to nemôžem - ale keď už to anglosionisti zaviedlia násilne presadili, dá sa tento skurvený mizerný sytém použiť, aj proti nim.

Norman

Keby na každej ulici a v každej obci ľudia sami rozhodovali koho tam chcú, koho potrebujú a koho nie, tak ako o tom rozhodujú v prípade ich vlastného domu, tak by sa problém imigrantov a neprispôsobivcov dal veľmi rýchlo, spravodlivo a jednoducho vyriešiť.


Áno? A ako ináč by ho vyriešili, ak nie zas len vyhnaním? Ulica nerieši svoju politiku o nič ľudskejšie, ako štáty, skôr naopak. Už si počul niečo o sudcovi lynčovi? Ale neber to tak, že s tebou nesúhlasím - práve naopak, na ulici sú naozaj zväčša ešte zdravé inštinkty.

 

Pravda, uvádzaš ten príklad vašej dokonalej slniečkárskej multikulty ulice. Problém je v tom, že ľudia nechcú vidieť zlo, kým nevstupi až na ich ulicu, až do ich domu. Potom je už ale väčšinou neskoro.

 

 

 

 

Norman

Hej, je to zaujímavý projekt, či už prozreteľnosti alebo jej pomohli americké tajné vojenské laboratória.
Ale tak ďaleko nie sme. Čo sa týka Afriky, som za americkú cestu (veď tá je vraj najlepšia, akú poznáme). A tá americká cesta znie: "In god we trust" - ergo minimalizmus, do Afriky žiadne zbrane, žiadna chémia,- len jednoduché lieky a jednoduché potraviny.

Nie je pravda, ako tu vyjadroval nemenovaný diskutér, že tam dôjde k masakrom. Dôjde tam len k prirodzenému vyrovnaniu s prírodou. Naopak, TERAZ tam je situácia krutá a nespravodlivá, rozhodujú tam najhoršie Bantu a Zulu beštie, páchajúce genocídu na všetkých mpožných iných afrických etnikách.

Norman

Ale tú sestričku ktorá tu už za x rokov "odchovala" niekoľko tisíc malých slováčikov by som nerád posielal späť do džungle, ona je už mentálne a kultúrne "naša".


Prosím ťa, o AKEJ SESTRICKE to hovoríš? 

Ešte sme nikoho nikdy nikam neposlali, ešte sa nikde ani nepovedalo, ani sa povedať nesmie, že CIERNY KRAL JE NAHA OPICA, a ty, Balu, ako správny slovenský holubičí národ, si robíš starosti s tým, aby sa akejsi virtuálnej neexistujúcej matke Tereze nestúpilo na otlak.

Kurva, Atilla by ťa vyhnal z típí a z valalu bez kona.

Samozrejme nemyslím len teba, ale naozaj:  ako sa hovorí, z pudlíkov už nik vlka nespraví.

Norman

hej, kľudne čokoľvek plne propagujte, dávajte linky aj na Pravde či na Hlavných správach, môžete aj citovať či vlastnými slovami.

Stratégia portálu (nie stratégia nejakej revolúcie) teda stratégia portálu je v súčasnosti byť čo najviac otvorený, čiže presadiť čo najviac myšlienok do verejného diskurzu. Nech sa prevalujú a dozrievajú. Práve teraz ľudia potrebujú nejaké normálne triezve a kultúrne veci.

Prívalu návštevníkov sa určite nemusíš báť, a ešte menej nejakého vystrielania patrónov. My žiadne patróny neskrývame, my v súčasnosti len meriame, ako stúpa voda a tešíme sa, že stúpa.
Až keď bude vody viac, potom zas pouvažujeme nad ďalšou stratégiou. Ak by napríklad Le Pen vyhrala ...

Alebo keď nájdeme tie prachy na reklamu v TV :-)

Norman

v tvojom prípade myslím že k hocčomu

Stránky