Sinuhe

authenticated user,autor

texty

Už sme tu viackrát upozorňovali, že feministky ani neceknú proti moslimskej invázii. Tak pridávam niečo na zlepšenie zjavne prekvitajúceho vzťahu liberálnych feministiek a moslimov (moslimov, lebo o moslimkách sa o o samostatnom subjekte takmer nikdy nehovorí - všimli ste si to?)

Často sa na "konšpiračných" weboch hovorí o mnohých vychytených bytostiach zo šoubiznisu ako o príslušníkoch kabalistických/satanistických siekt a organizácií.

či toto porovnanie sem uverejniť, lebo to zo strany "zásadového rapera" - v mojich očiach iba jedného oplzlého, primitívneho a skazeného tupoša - je tak nechutne a samoúčelne vulgárne, až sa hanbím aj za neho. A takéto hovädo dnešné "elity" dávajú na piedestál, lebo aj toto je jeden z ich nástrojov rozvratu. Ten Cigán je len tupelo, nástroj, ale aj tak ho treba odsúdiť a vyčleniť tam kam patrí: do spoločenskej stoky medzi rovnaké hovná, ako je on sám.

Áno, som si vedomý, že by sme sem mali uverejňovať predovšetkým svoje vlasnté myšlienky. Nuž ale ak človek natrafí na cudzie myšlienky (?) a to ešte k tomu také, na aké by sa sám jednoducho nezmohol, tak som neodolal a dodal to sem.

Európska flóra má narušenú rovnováhu. Rastliny, ktoré sa dostali na náš kontinent mimovoľne, zaberajú stále väčšie a väčšie územia. Ohrozujú tak domáce rastliny a obmedzujú ich v raste.

Existuje správny rasizmus, ktorý vlastne ani rasizmom nie je, lebo ponižuje bielu rasu a vyzdvihuje farebných. Ak ale to isté parafrázujú Číňania (z môjho rasistického pohľadu veľmi vtipne, za čo všetkým zmrdislniečkárom a havranoidom ukazujem po americky prostredník), tak je to rasimus,ktorá treba na fasbúku čo najdôraznejšie odsúdiť.

Už sme tu pred rokmi preberali drbka, ktorý nás všetkých Európanov každého ošmekol o niekoľko drobných - ktoré mu v súhrne vyniesli niekoľko miliónov za to, že na strop akejsi miestnosti (významnej pre nejakú štruktúru EÚ) "umelecky" vychrstol zopár vedier farby.

Včera (02.02.) som náhodou prepol na JOJPlus, kde bola beseda s aktivistami referenda (Chromík, Ostatníková a meno som si nezapamätal) a popieračmi referenda (Poliačik, Lajčáková, Bianchi).

 Toto je moderná verzia slávnej snímky Brežnev - Honecker.

 

Od dávneho priateľa som dostal pozdrav, ku ktorému sa pridávam a ktorý si dovolím pri príležitosti Nového roku preposlať vám všetkým:

Len na odľahčenie od vážnych tém, ktorými sa tu zaoberáme: 

Nedávno som tu nabádal k platbám v hotovosti. Je to podľa mňa jedna z nenápadných. ale veľmi účinných zbraní pri boji o zachovanie aspoň akej-takej slobody a autonómie.

V SME ma upútal nadpis článku v rubrike Z Domova: Segregačné múry chcú zakázať.Viac na: 

Dovoľte mi pozdraviť akési výročie invázie do Iraku, ktorý mal byť potrestaný za vlastníctvo ZHN, citátmi z knihy Americký ostreľovač.

komentáre

Sinuhe

vytvorili ho, lebo níč lepšie Bútora a comp.(lici) ako kisku nemali. Keď im skrachoval projekt prof.Stein, tak hľadali náhradníka a nič lepšie ako kisku nenašli. A to je tá dobrá správa.

Sinuhe

Ďakujem, Norman, toto dobre padlo prečítať si aj popremýšľať..

Sinuhe

ale povedal by som, že povinné čítanie:
http://www.thetruthseeker.co.uk/?p=158792

Sinuhe

nie impeachment, ba ani inpičment, ale rovno do lochu...

Sinuhe

sa nechajú zblbnúť. Pozrite si toto .
https://www.youtube.com/watch?v=YtTKSejML3g&t=238s

Je mi smutno, že súčasní svetovládcovia - lumpenelity - priviedli svet až sem, kedy sedemnásťročné dievča miesto užívania si bezstarostnej mladosti a sústredenia sa na vzdelanie vyjadruje hlbokú obavu z budúcnosti. Svinské lumpenelity kradnú mladej generácii budúcnosť.

Sinuhe
Sinuhe

myslím, že treba podporovať ľudí, ktorí sa nejavia ako plastelína a vedia prejaviť verejne svoj názor odlišný od oficiálnej propagandy, ľudí, ktorí prejavujú morálne zásady. napríklad aj takto:

http://www.hlavnespravy.sk/branislav-fabry-vyhlasenie-o-protipravnosti-n...

Sinuhe

Norman, niekoľkokrát si vo svojich príspevkoch naznačil, že vkladáš nádeje do obrodenia sa Nemcov (v pozitívnom zmysle, že precitnú a začnú sa zaujímať aj o to, či ako národ prežijú a dokonca niečo pre to prežitie aj urobia). Článok, kotrý tu odporúčam do pozornosti ale v tomto smere veľa nádejí pre Nemcov nevzbudzuje a teda ani pre nás, ak tedy by sme prebudených Nemcov mohli považovať za potenciálnych ťahúňov a spojencov . Budeme sa musieť spoľahnúť sami na seba.
https://www.henrymakow.com/2017/08/germany-spirit-has-been-crushed.html

Sinuhe

stačí spomenúť tzv. "stredoveké tepelné optimum", či ako to klimatológovia nazývajú (v stredoveku nielenže sa v Anglicku darilo viniču, na istú dobu sa napr. na juhu Grónska darilo nielen pastierstvu, ale aj skromnému poľnohospodárstvu. Ak to vtedy bolo "optimum", prečo dnešný návrat k tomu optimu sa dnes označuje ako antropogénna katastrofa?
Potom prišla tzv. malá doba ľadová a teraz sa to zase mierne oteplilo. Rád by som vedel kto v stredoveku vypúšťal toľko CO2 alebo naprdel toľko metánu (ba ani teplých zjavne nebolo toľko čo dnes), a predsa vtedy bolo tak teplo...

Sinuhe

tak aby ste vedeli: Achiles, Patrokles aj Zeus boli černosi.... Aspoň podľa tvorcov nového hysterického serálu:

http://www.imdb.com/title/tt5103758/fullcredits?ref_=tt_cl_sm#cast

Sinuhe

stránku Mordechaja Kapustu. Kedysi to bolo také rozprávanie na pokračovanie, kde autor(autori?) vtipne glosovali dianie na Slovensku, v ostatných rokoch skôr iba v skratke upozorňujú na rôzne zaujímavosti .

Sinuhe

je obyčajný úbožiak.

Sinuhe

presne toto mi napadlo. Plus "čierne" body za to, že Sagan dával občas verejne najavo svoje kresťanské založenie + to, že je zjavný heterosexuál, ktorého v cieli zvyčajne čakala snúbenica, resp. neskôr manželka.
A UCI funguje tak ako naše demokratické súdy. Obyčajného človeka ( v danom kontexte rozumej občana "Východnej" Európy) tvrdo a prísne odsúdia aby ukázali, že akí sú prísni, ale mafiána prepusita so symbolickým trestom. Mafiánom v danom kontexte je Cavendish. Tomuto malému anglickému zmrdovi sa už prepieklo veľa jeho svinstiev, ktoré robil súperom - ale ako píše Norman, je to ich "sympatický tvrďas". Je mi jasné, že keď sa ten degenerovaný Cavendish (na jeho vizáži vidno, že pochádza z malého ostrova Isle of Man, kde sa krížili navzájom) zase raz tlačil hlavou do súpera - tentoraz Sagana a chcel prejsť medzi Saganom a bariérou, kde evidentne nebolo na predbiehací manéver dosť miesta, tak Saganovi v totálne adrenalínovom finiši vytiekli nervy a možno mu ten lakeť nastrčil Ak teda mohol Cavendish atakovať Saganove telo hlavou v rýchlom finiši, potom nech sa nečuduje, že mu Sagan ukázal lakeť. Aj keď je stále otázne, ži Cavendisha poslal dolu Saganov lakeť - podľa video záznamu spredu (nevidel som žiadny záznam zhora, ktorý sa určite vo finiši natáčal) je dosť sporné, či Cavendish ešte pred tým ako Sagan vystrčil lakeť nebol už v páde.
A aj keď sa snažím na celú záležitoť pozerať nestranne, podobe ako Norman cítim, že v rozhodnutí UCI je ich zmrdské bruselské cuckoldsko-pupúšie politikum.

Sinuhe

rieši takúto provokáciu zinscenovanú serešovskou agentkou Nataljou Miletič a jej nigérijským komplicom:
http://www.hlavnespravy.sk/nemecki-revizori-vyhodili-z-vlaku-nigerijcana...

Sinuhe

a prestitútku osobitne :-)

Sinuhe

že Bránik je jedno zakomplexované rapavé hovädo.

Sinuhe

pripájam sa :-)

Sinuhe

to je dobré :-) Máš na to autorské práva? môžem to používať? :-)

Sinuhe

áno, Ľubov, aj mne tento verš často prichádza na um.

Sinuhe

na odpútanie pozornosti od Pedogate?

Sinuhe

Herman. Akoby ich jedna mater mala ...

Sinuhe

nebohého Roberta Remiáša. Výbornú a zasvätenú analýzu nájdete tu:
http://www.datel.sk/clanok/matka-roberta-remiasa-bude-mozno-kandidovat-z...

Sinuhe

Uvedom si, že to je sionistický cieľ. Sionizmus žije z toho, že ho ostatní nenávidia. Preto sionizmus podnecuje a živí nenávisť voči sebe samému, pričom ako zástupné figúrky do pozície nenávidených umne manévruje všetkých židov aj Židov.

Sinuhe

:-)

Sinuhe

nebuď samoúčelne vulgárny (lebo potom tu vyzeráš ako aký pridrbaný debilko ... ). Vulgarizmy sú korením vyjadrovacieho jazyka a tak sa s nimi má aj narábať.

Sinuhe

95% svetového terorizmu je dielo CIA ....
http://www.thetruthseeker.co.uk/?p=150215

Sinuhe

ultímátny nepriateľ = úhlavný nepriateľ

Sinuhe

otec Havrana (alias HVNO, vulgo HVRN :-) bol marxistický novinár vychaľujúsi a oddaný bolševizmu. O matke nemám informácie, ale vidí sa mi, že ta vieš viac :-)

Sinuhe

predosielam, že aj ja mám nanajvýš len matnú predstavu, že čo je stavovský štát. Viac svetla mi do tohoto vniesol článok Petra Grača: Vertikálno-personalistický politický systém (Zem a Vek, apríl 12017). Teda aj naďalej mi je to nie celkom jasné, ale vynárajú sa mi už kontúry. Niektoré argumenty sú dobré. Možno je to lepšie ako súčasný systém (napokon, byť lepším ako súčasný systém tzv. liberálnej demográcie zase až taký problém nie je ...

Sinuhe

je Bútora Bieleho domu.

Sinuhe

áno, po tom, čo som odoslal príspevok vyššie som si prečítal zopár ďalších príspevkov od Emy a hneď zafungoval "transponder" a hneď mi došlo, že Ema je ema :-)

Sinuhe

myslím, že reaguješ prehnane. Normálny človek má to, čo Hlas opisuje ako "inteligentný transponder". Ten mu umožňuje účinne a vcelku priateľsky komunikovať s nepočetnými cudzokrajnými ľuďmi, cudzími etnikami, ktorým sa u nás zapáčilo, uznávajú - prípadne až vyznávajú - našu životné postoje ae hodnoty, priženili, či privydali sa se, -To je OK. Hlas nehovoril o invázii votrelco. Inak, zaujímalo by ma, že aký názor má na totO ema (tvoj názor Ema už teda sčasti poznám a nie som celkom vysporiadaný s tým. že si si zvolila podobný nick, pod akým tu vystupovala - a v ostatnom čase žiaľ už čoraz zriedkavejšie vystupuje ema.

Sinuhe

Asi väčšina z nás sa konaním Eda Chmelára nejako osobitne nenadchýna, ale jeho hodnotenie Kisku sa mi páči.

Edo Chmelár zhodnotil fungovanie Kisku:
Dnes uplynuli tri roky od chvíle, čo bol zvolený za prezidenta Slovenskej republiky Andrej Kiska. Triezvo hodnotiť pôsobenie tohto človeka vo verejnom živote je veľmi nevďačná úloha, pretože na jednej strane od čias Václava Havla a Vladimíra Mečiara nebol na Slovensku politik, ktorý by si pestoval taký silný kult osobnosti ako práve on, sprevádzaný nekritickou až sfanatizovanou masou svojich fanúšikov, ktorých volám „žabky-demokratky“ – a na strane druhej je tu rovnako hysterická skupina, ktorá v ňom vidí div nie fašistu. Nie, Andrej Kiska nie je ani anjel, ani démon. Iba čoraz viac polarizuje spoločnosť a dokazuje, že všetko sa nedá nahradiť marketingom. Pokúsme sa teda pozrieť na pôsobenie tohto muža s nadhľadom.
Andrej Kiska vstúpil do politického života metódami, ktoré ho ničím neodlišovali od ostatných oligarchov, ktorých prestala baviť hra na demokraciu a rozhodli sa vziať opraty do rúk priamo. Porovnávanie Donalda Trumpa a Andreja Kisku môže v hodnotovom zázemí pôsobiť neporovnateľne, no niečo majú títo dvaja predsa len spoločné. Obaja postavili svoju kampaň na demagógii, že nie sú politikmi, obaja sa obludne populisticky zastrájali, že vyriešia problémy v zdravotníctve (pričom slovenský prezident na to nemá takmer žiadne právomoci), obaja klamali, že svoju kampaň si hradia výlučne z vlastných prostriedkov a obaja neznášajú pobyt v hlavnom meste, pričom vítajú oficiálne návštevy vo svojich vidieckych sídlach (čo je z hľadiska štátneho protokolu ťažký prešľap).
Andrej Kiska mal najdrahšiu kampaň v histórii, lebo dva roky nerobil nič iné, len vrážal obrovské peniaze do osobnej reklamy, aby si ľudia vôbec zapamätali jeho meno. Jedna jeho zásluha v prezidentskom úrade je však nezmazateľná. Po zúfalých obdobiach predchádzajúcich hláv štátov, kedy sa už začalo seriózne diskutovať o tom, či vôbec potrebujeme takúto funkciu, dodal úradu prezidenta skutočnú vážnosť. Tento jav však môže byť len dočasný, lebo Andrej Kiska sa nevenoval budovaniu štátu, ale vlastného imidžu. Aj preto vojde tento prezident do dejín ako rýdzo marketingový.
Mnoho ľudí sa ma pýta, prečo mám toľko výhrad k Andrejovi Kiskovi, keď s ním v mnohých veciach týkajúcich sa postojov na vnútropolitickej scéne súhlasím. Bol by vari lepší Fico? Takto však otázka nestojí a my nemôžeme donekonečna obchádzať jeho kritiku s tým, že lepšieho sme nemali. Latka bola totiž nastavená nesmierne nízko. Mali by sme si už konečne uvedomiť, že Andrej Kiska napriek celému úsiliu jeho reklamného tímu JE politikom, že to nie je neomylný vládca, ale prezident demokratickej republiky a v takom type štátu sa politici nezbožňujú, ale kontrolujú. A že je na čase prestať krochkať blahom z každej banality, ktorú si prezident zavesí na facebook (fakt si žabky-demokratky myslia, že predchádzajúci prezidenti nechodili nakupovať a neriešili bežné ľudské radosti a starosti len preto, lebo si všade so sebou nebrali celý PR štáb aj s kameramanmi a fotografmi?) a začať si všímať podstatné veci.
Alebo vám príde naozaj normálne, že keď opozícia odhalí netransparentné vynakladanie finančných prostriedkov na ministerstve zahraničných vecí za niekoľko desiatok tisíc eur, vyhlási to za megaškandál, za ktorý by mal odstúpiť minimálne minister, ak nie celá vláda – no keď vládna koalícia zverejní, že Andrej Kiska prelietal na súkromné účely takmer milión eur, označí to za dehonestáciu hlavy štátu? Tak o čo tu vlastne ide? O skutočný boj za transparentnosť alebo len boj proti niektorým osobám? Prezident nestojí ani nad zákonom, ani nad morálkou a ak dnes Anjel Kiska v reakcii na zverejnené údaje vystrčil rožky a zareagoval nezvyčajne výbušným útokom, iba tým dokazuje, že nie je nijako povznesený nad politické spory, že je priamo ich súčasťou, iba jeho tím starostlivo dbá o to, aby sa k nim vyjadroval čo najmenej (a novinári to blahosklonne rešpektujú). Je skutočne trápne, keď sa ako malé dieťa vyhovára, že minister vnútra mu vraj povedal, že využívať vládnu letku na súkromné ciele môže – to by mal vedieť sám, čo je etické a čo nie. To mu vari naozaj musí niekto povedať, že letieť z Popradu do Košíc na tenis sú spôsoby severokórejského diktátora, nie stredoeurópskeho prezidenta? Máme byť všetci, celá verejnosť, rukojemníkmi osobných problémov pána prezidenta iba preto, že pani Kisková si postavila hlavu, že ona do Bratislavy nepôjde? Zdá sa, že aj vyrovnanie sa rodiny s politickou kariérou ich príslušníka musíme brať do úvahy pri voľbe hlavy štátu, lebo my sme si nevolili trojdňového prezidenta na polovičný úväzok. A s takýmto pracovným tempom by chcel byť predsedom politickej strany, nebodaj premiérom? Nemôže byť vyhlasované za drzosť, ak žiadame od politika, aby nezneužíval štátne peniaze a plnil si pracovné povinnosti v plnom časovom rozsahu, aby nezahanboval štát a jeho protokol tým, že oficiálne návštevy musia za ním cestovať domov do Popradu, lebo on má predĺžený víkend. Ale všetky tieto problematické stránky nevidíme, lebo nám ich médiá posadnuté vytváraním idealizovaného obrazu prezidenta jednoducho zamlčia.
Moje najväčšie výhrady voči doterajšiemu výkonu hlavy štátu sa týkajú predovšetkým troch oblastí: jeho vysokej miery neautentickosti, jeho jednostrannej zahraničnej politiky a jeho posadnutosti zbrojením. To, že Andrej Kiska nie je autentický človek, že nemá vyprofilované politické postoje a je extrémne závislý od poradcov nie je len moja osobná výhrada. Je síce mimoriadne odpudzujúce, že od čias Miloša Jakeša sme tu nemali vrcholového politika, ktorý by nebol schopný vysloviť zásadnejšiu vlastnú myšlienku bez papiera, ale takýto handicap je nielen úsmevný, ale z hľadiska verejného záujmu aj mimoriadne nebezpečný. Človek, ktorý nemá vlastné názory a utvára si ich na základe vnútorných pravidiel marketingu je v prvom rade manipulovateľný, no najmä – nemôžeme od neho očakávať autentické štátnické činy. V zahraničnej politike zasa Andrej Kiska zabúda na to, že jeho úlohou nie je vysvetľovať a propagovať záujmy mocných spojencov, prípadne vybavovať biznis pre kamarátov a rodinných príslušníkov, ale reprezentovať Slovenskú republiku a presadzovať naše štátne záujmy. A čo sa týka zbrojenia, tam sú moje názory dlhodobo známe, takže len stručne zhrniem, že naše videnie sveta je akoby z dvoch odlišných planét. Podľa môjho názoru má prezident takej zraniteľnej krajiny s takými tragickými historickými skúsenosťami presadzovať vo svete viac mieru a menej zbraní, nie vystupovať ako zbrojársky lobista Spojených štátov, obdivovať šialené vojenské výdavky skorumpovanej Kene a vyjadrovať náklonnosť autoritatívnemu tureckému vodcovi. Obávam sa, že toto už nie je len o jeho poradcoch, ale aj o jeho hodnotovom nastavení.
Celkovo si myslím, že by sme mali chcieť a žiadať od hlavy štátu viac ako program prvej dámy, s ktorým vyhral voľby. Ak si myslíte, že úlohou prezidenta je byť niečo ako princezná Diana, Matka Tereza a pápež dohromady, ak vám stačí, keď prezident šaškuje so stredoškolákmi, necháva sa nosiť na rukách domorodcami a so zlým hereckým prejavom občas prečíta niekoľko pripravených fráz, potom vám blahoželám a ďalej už nemusíte čítať. No tento štát sa ešte stále len formuje, a preto by si už konečne zaslúžil na svojom čele hlbokú osobnosť, ktorá mu vtlačí charakter, ktorej myšlienky sa stanú jeho erbom a ktorej činy sa zapíšu do dejín. Tento prezident nemá vlastné nápady, on iba vie, ako predať svoj imidž. No páčiť sa je málo. Andrej Kiska dokázal za tých niekoľko rokov zmeniť seba. Ale nedokázal a podľa môjho názoru ani nedokáže zmeniť štát. To sú jeho mantinely, ktoré nedokáže prekročiť.

Sinuhe

to s tou Merkel babou skúsim niekedy nabudúce - celkom sa mi to pozdáva :-) Myslím, že okolo Veľkej noci bude príhodný čas.
Pozri, Norman, ani ja si nemyslím, že Janko je nejaký svätec, ale tieto akcie sú fajn a aspo§ň sa niečo deje aj na verejnosti (a nielen v zákutiach webu...:-P). Dnes nás tam bolo málo - tak okolo stovky - ale atmosféra bola dobrá a ... dobrého stačí aj málo na dobrú zmenu :-)
P.S. Bol si tam aj ty? Mám pocit, že áno ...

Sinuhe

aký magor a nepriateľ Slovákov aj Maďarov už len mohol vypotiť takú volovinu?

Sinuhe

Zajtra odštartujeme tretí rok protestných zhromaždení proti cudzím základniam na území SR

Dňa 30. 3. 2017 o 17.00 hod. otvoríme na Hviezdoslavovom námestí v Bratislave už tretí ročník protestných zhromaždení občanov proti obsadzovaniu Slovenska cudzími vojskami a ich vojenskými základňami. Veľmi razantne ideme zabojovať o svoju skutočnú a nie kolonistami riadenú slobodu, pri čom nás svojou autoritou opäť príde podporiť poslanec NR SR Peter Marček.

Sinuhe

je odporná, primitívna, nenávistnícka.

Sinuhe

v tvojich úvahách o energetických zdrojoch stále opomínaš správne do veci zasadiť rodové aspekty. Ajhľa, takto sa to má správne robiť:
https://cz.boell.org/cs/2017/01/31/gender-energetika

Stručný výcuc: "Jak sami respondenti a respondentky z řad českých environmentálních nevládních organizací uvádějí, systematická genderová analýza energetického sektoru je v českém prostředí novým počinem. Ať již jde o otázky převahy mužů v odborných oborech studia, nepoměru v zastoupení mužů a žen v řídících pozicích energetických firem, nerovných dopadů znečištění na muže a ženy či jejich rozdílného vnímání rizik jaderné energie, studie srozumitelně ukazuje celé odvětví v novém světle."

Ber si príklad od súdružiek z Heinrich-Boll-Stiftung (ale nie, neber, radšej píš ako doteraz :-)

Sinuhe

Objavilo sa v jednej diskusii:
--------------------------

Prehrabával som sa rôznymi staršími textami v súvislosti gender ideológiou a narazil som na dych vyrážajúce absurdnosti v súvislosti so Švédskom:

- švédska škôlka Egalia, kde v rámci rovnoprávnosti nepoužívajú zámená on a ona, ale akúsi formu "ono", aby si deti slobodne zvolili rod. Všetky rozprávkové knižky sú s homosexuálnou tematikou (dvaja žirafiaci si adoptujú krokodílie vajíčko, rozprávky princ a princ)

- v jednej švédskej škole nútili učitelia žiakov napísať rodičom fiktívny list na rozlúčku pred samovraždou

- švédske feministky zriadili komisiu, ktorá známkuje genderovú korektnosť filmov. Genderovo správny film by mal mať nejakú ženu v typicky chlapskej roli. Väčšina filmových hitov z posledných rokov v tomto genderovom hodnotení totálne prepadla.

- švédske feministky presadzovali zákon, zakazujúci mužom močiť postojačky. Vraj bude vďaka tomu viac rovnosti a menej špiny

- švédske feministky navrhovali zákon univerzálnej dane pre mužov, ktorá má odčiniť všetky zločiny, ktoré muži spáchali alebo ktoré spáchajú v budúcnosti.

- švédske feministky presadili, že zo štátneho znaku s levom bol odstránený jeho penis

- aktivistky vyvíjali na švédskych výrobcov hračiek nátlak, aby začali ponúkať "genderovo korektné" hračky a reklamy na ne. Podľa týchto nových reklám sa chlapci hrajú s domom pre bárbie a dievčatá sa naháňajú so samopalmi.

- na hodinách sexuálnej výchovy bol kvízový test a jedna z odpovedí bola "dievča, čo spí s každým = žinenka"

- v švédskej televízii v detských programoch vystupujú spievajúce penisy a vagíny

- v švédskych škôlkach deti robia súťaže v nafukovaní kondómov

- švédskych škôlkarov donútili zúčastniť sa gay pochodu

- istý švédsky fotograf, po tom, čo opakovane kritizoval bezbrehú imigračnú politiku švédska, skončil zavretý na psychiatrii. Keďže nenašli žiaden paragraf na jeho uväznenie, tak ho označili za duševne chorého paranoika a zavreli na psychiatriu.

- miera znásilnení žien v Švédsku sa blíži rekodným hodnotám v rámci celého sveta a približuje sa stavu vo vojnových zónach. Priemerná švédska žena má pravdepodobnosť 1:4, že bude počas svojho života aspoň raz znásilnená, pričom 90% znásilnení pripadá na imigrantov. Oproti minulosti vraj došlo k neuveriteľnému 1500násobnému nárastu počtu znásilnení.

- švédska juvenilná justícia je podobne rozsiahla a bezohľadná ako tá nórska, len sa o tom menej hovorí. Bol prípad, kedy pri odobratí dieťaťa použili proti matke ohlušujúci granát, bežné sú prípady únosov detí priamo zo školy, v jednom prípade kvôli odobratiu detí zadržali rodinu dokonca v lietadle pred odletom.

- švédska polícia zatkla muža na ulici, pretože bol príliš svalnatý. Odôvodnili to podozrením na užívanie zakázaných steroidov, takže muž skončil vo väzení a polícia urobila u neho domovú prehliadku.

- švédsko sa snaží presadiť nielen kvóty na počet žien na úradoch, ale najnovšie už aj kvóty na počet imigrantov medzi zamestnancami.

- pracujú na zrušení oddelených záchodov pre mužov a ženy.

- pracujú na zrušení výrazov "chlapci" a "dievčatá", tlačia na zrušenie rozdelenia oblečenia na mužské a ženské

- politická strana Feministická iniciatíva požaduje: prevýchovné tábory pre mužov, zrušenie armády, absolútne otvorenie hraníc, zákaz domácich úloh pre žiakov, povolenie polygamie, zákaz používania áut, zákaz konzumácie mäsa v pondelok, povinná sexuálna výchova v škôlkach.

- švédske feministky otvorene obhajujú moslimských útočníkov znásilnení švédskych žien. Dokonca vystúpili s internetovou kampaňou, v ktorej vyzývajú bielych Švédov, ktorí by sa chceli postaviť na obranu svojich žien, aby sa do toho nestarali.

- bojovníci ISIS, ktorí sa vrátia do krajiny dostanú zadarmo bývanie, podporu a dokonca opateru psychológa.

a mnoho ďalšieho.

Informácie spolu s linkami na zdroje prebraté hlavne odtiaľto:
diskuter.wordpress.com/.../...
dfens-cz.com/svedska-utopie/

Pri študovaní tých textov ma zo spätného pohľadu zaujalo, že väčšina správ o škandáloch so sexuálnou výchovou na školách pochádzala hlavne z dvoch krajín: na prvom mieste Švédsko, na druhom mieste Nemecko.

Pre zaujímavosť: Švédsko bolo prvou krajinou na svete, ktoré spustilo v 60.rokoch tzv. sexuálnu revolúciu, ktorá spočívala v uvoľnení mravov a tolerancii promiskuity. Dnes vidieť, kam sa za tých 40 rokov odvtedy dopracovali...

Toto som sem prekopíroval z jednej diskusie. Myslím, že americká aktivistka Barbra Lerner Spectre, ktorá sa na známom YT videu vehementne hlási k svojmu židovstvu, je s výsledkami svojho pôsobenia na švédsku spoločnosť navýsosť spokojná.

Sinuhe

sponzorujeme vlastizradné činy (čo ako sa skrývajú pod pláštikom "humanity"):

http://www.hlavnespravy.sk/vlada-cez-narodnu-loteriovu-spolocnost-tipos-...

Sinuhe

Norman, reagoval som na Tvoj príspevok vyššie a až o kúsok nižšie čítajúc diskusiu vidím, že aj teba vytočilo to isté čo mňa...

Sinuhe

netreba ísť ďaleko:
nedávno v jednej českej ZOO tri deti "plne začlenených spoluobčanov" ubili na smrť plameniaka.
http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Masakr-plamenaku-v-zoo-Oset...
Takže tak.

Sinuhe

http://www.srspol.sk/clanek-list-predsedu-slovensko-ruskej-spolocnosti-j...

Pripomínam, že 30.03. o 1700 h bude na Hviezdoslavovom námestí protestné zhromaždenie proti zločineckej organizácii NATO.

Sinuhe

tohto drzého saudského chazara? ak nie, tak aspoň na dvihnutie žlče si môžte pozrieť toto: http://www.hlavnespravy.sk/saudsky-sef-osn-pre-ludske-prava-prirovnava-m...

Ten hnusný saudský podrazák zabudol povedať niečo o všeobecne známej prívetivej politike Saudskej Arábie k imigrantom a o tom, ako je v tomto saudská arábia príkladom ...
(Nuž hej, aby som len neironizoval: Saudi prisľúbili na začiatok dotáciu 100 miliónov dolárov na výstavbu mešít v EÚ, aby sa tu krimimigranti mali lepšie ... ).

Sinuhe

dnes ráno mi najsamobjektívneší SRo (t.j. súčasť RTV a dvojbodka namiesto Slovenska, lebo povedať Slovensko sa zjavne nepatrí... ) tesne pred ranným Rádiožurnálom naservíroval takúto podprahovú kašu: Pozornosť som zbystril pri slovách hlásateľa, že vo Viedni došlo ku geniálnemu umeleckému počinu - akási mimoriadne nadaná umelkyňa obalila vo viedenskom Štefanskom dóme tretinu sôch do hliníkových fólií. Ako objekty balenia si vybrala sochy tých svätcov, ktorí údajne pochádzali z Blízkeho východu. Aké úžasné, aký mimoriadny talent. Veď na toto by sa hádam nezmohol ani taký umelecký génius ako bol Michelangelo ...
Nuž, znovu musím zopakovať, že dnešná cielená a zámerná debilizácia obyvateľstva umožňuje predstieranie úspešnej umeleckej kariéry aj úplne netalentovaným a nasprostastým ľuďom.

Sinuhe

ale kto a ako odkopal tie staré záznamy z chatu a ako identifikovali, že išlo o Kollára a mladistvú feťáčku?

Sinuhe

odporúčam do pozornosti právny názor JUDr. Zvalu, ktorý sa mi zdá byť rozumný a vyvážený:

http://www.hlavnespravy.sk/slovensky-pravnik-zijuci-v-kanade-jan-zvalo-z...

A len doplním, že skoro nikto sa nedožaduje aj zrušenia Kováčových amnestií, ktoré celému tomu cirkusu predchádzali a keby neboli, t.j. ak by sa bola mladému Kováčovi bola poskytla šanca očistiť sa pred (pravdepodobne) nezávislým nemeckým súdom, tak by nedošlo k takému neblahému vývoju, k akému došlo. Ak ma pamäť neklame, tak na týchto amnestiách sa zviezol aj Kočner ako spoločník/komplic Kováča mladšieho a amnestia (+ kopec vecí, ktoré tým pádom na kdekoho vedel) mu naštartovali kariéru k závratnému bohatstvu a vplyvu v tomto štáte. Demoralizujúci dopad Kováčovej amnestie na obyvateľstvo ako také bol hádam aj väčší ako následné Mečiarove amnestie. Takže tak.
P.S. Sem-tam na politickej scéne aj dakto nesmelo pípne, že by sa mali zrušiť aj Kováčove amnestie, ale hneď je umlčaný, alebo ignorovaný. Ktovie prečo.

Stránky