Sinuhe

authenticated user,autor

texty

Už sme tu viackrát upozorňovali, že feministky ani neceknú proti moslimskej invázii. Tak pridávam niečo na zlepšenie zjavne prekvitajúceho vzťahu liberálnych feministiek a moslimov (moslimov, lebo o moslimkách sa o o samostatnom subjekte takmer nikdy nehovorí - všimli ste si to?)

Často sa na "konšpiračných" weboch hovorí o mnohých vychytených bytostiach zo šoubiznisu ako o príslušníkoch kabalistických/satanistických siekt a organizácií.

či toto porovnanie sem uverejniť, lebo to zo strany "zásadového rapera" - v mojich očiach iba jedného oplzlého, primitívneho a skazeného tupoša - je tak nechutne a samoúčelne vulgárne, až sa hanbím aj za neho. A takéto hovädo dnešné "elity" dávajú na piedestál, lebo aj toto je jeden z ich nástrojov rozvratu. Ten Cigán je len tupelo, nástroj, ale aj tak ho treba odsúdiť a vyčleniť tam kam patrí: do spoločenskej stoky medzi rovnaké hovná, ako je on sám.

Áno, som si vedomý, že by sme sem mali uverejňovať predovšetkým svoje vlasnté myšlienky. Nuž ale ak človek natrafí na cudzie myšlienky (?) a to ešte k tomu také, na aké by sa sám jednoducho nezmohol, tak som neodolal a dodal to sem.

Európska flóra má narušenú rovnováhu. Rastliny, ktoré sa dostali na náš kontinent mimovoľne, zaberajú stále väčšie a väčšie územia. Ohrozujú tak domáce rastliny a obmedzujú ich v raste.

Existuje správny rasizmus, ktorý vlastne ani rasizmom nie je, lebo ponižuje bielu rasu a vyzdvihuje farebných. Ak ale to isté parafrázujú Číňania (z môjho rasistického pohľadu veľmi vtipne, za čo všetkým zmrdislniečkárom a havranoidom ukazujem po americky prostredník), tak je to rasimus,ktorá treba na fasbúku čo najdôraznejšie odsúdiť.

Už sme tu pred rokmi preberali drbka, ktorý nás všetkých Európanov každého ošmekol o niekoľko drobných - ktoré mu v súhrne vyniesli niekoľko miliónov za to, že na strop akejsi miestnosti (významnej pre nejakú štruktúru EÚ) "umelecky" vychrstol zopár vedier farby.

Včera (02.02.) som náhodou prepol na JOJPlus, kde bola beseda s aktivistami referenda (Chromík, Ostatníková a meno som si nezapamätal) a popieračmi referenda (Poliačik, Lajčáková, Bianchi).

 Toto je moderná verzia slávnej snímky Brežnev - Honecker.

 

Od dávneho priateľa som dostal pozdrav, ku ktorému sa pridávam a ktorý si dovolím pri príležitosti Nového roku preposlať vám všetkým:

Len na odľahčenie od vážnych tém, ktorými sa tu zaoberáme: 

Nedávno som tu nabádal k platbám v hotovosti. Je to podľa mňa jedna z nenápadných. ale veľmi účinných zbraní pri boji o zachovanie aspoň akej-takej slobody a autonómie. Za pravdu mi dáva aj tento článok:http://www.informationclearinghouse.info/article40411.htm 

V SME ma upútal nadpis článku v rubrike Z Domova: Segregačné múry chcú zakázať.Viac na: 

Dovoľte mi pozdraviť akési výročie invázie do Iraku, ktorý mal byť potrestaný za vlastníctvo ZHN, citátmi z knihy Americký ostreľovač. Autorstvo tohto výplodu sa pripisuje nedávno zavraždenému Američanovi menom Chris Kyle - najúspešnejší US ostreľovač.

komentáre

Sinuhe

ale povedal by som, že povinné čítanie:
http://www.thetruthseeker.co.uk/?p=158792

Sinuhe

nie impeachment, ba ani inpičment, ale rovno do lochu...

Sinuhe

sa nechajú zblbnúť. Pozrite si toto .
https://www.youtube.com/watch?v=YtTKSejML3g&t=238s

Je mi smutno, že súčasní svetovládcovia - lumpenelity - priviedli svet až sem, kedy sedemnásťročné dievča miesto užívania si bezstarostnej mladosti a sústredenia sa na vzdelanie vyjadruje hlbokú obavu z budúcnosti. Svinské lumpenelity kradnú mladej generácii budúcnosť.

Sinuhe
Sinuhe

myslím, že treba podporovať ľudí, ktorí sa nejavia ako plastelína a vedia prejaviť verejne svoj názor odlišný od oficiálnej propagandy, ľudí, ktorí prejavujú morálne zásady. napríklad aj takto:

http://www.hlavnespravy.sk/branislav-fabry-vyhlasenie-o-protipravnosti-n...

Sinuhe

Norman, niekoľkokrát si vo svojich príspevkoch naznačil, že vkladáš nádeje do obrodenia sa Nemcov (v pozitívnom zmysle, že precitnú a začnú sa zaujímať aj o to, či ako národ prežijú a dokonca niečo pre to prežitie aj urobia). Článok, kotrý tu odporúčam do pozornosti ale v tomto smere veľa nádejí pre Nemcov nevzbudzuje a teda ani pre nás, ak tedy by sme prebudených Nemcov mohli považovať za potenciálnych ťahúňov a spojencov . Budeme sa musieť spoľahnúť sami na seba.
https://www.henrymakow.com/2017/08/germany-spirit-has-been-crushed.html

Sinuhe

stačí spomenúť tzv. "stredoveké tepelné optimum", či ako to klimatológovia nazývajú (v stredoveku nielenže sa v Anglicku darilo viniču, na istú dobu sa napr. na juhu Grónska darilo nielen pastierstvu, ale aj skromnému poľnohospodárstvu. Ak to vtedy bolo "optimum", prečo dnešný návrat k tomu optimu sa dnes označuje ako antropogénna katastrofa?
Potom prišla tzv. malá doba ľadová a teraz sa to zase mierne oteplilo. Rád by som vedel kto v stredoveku vypúšťal toľko CO2 alebo naprdel toľko metánu (ba ani teplých zjavne nebolo toľko čo dnes), a predsa vtedy bolo tak teplo...

Sinuhe

tak aby ste vedeli: Achiles, Patrokles aj Zeus boli černosi.... Aspoň podľa tvorcov nového hysterického serálu:

http://www.imdb.com/title/tt5103758/fullcredits?ref_=tt_cl_sm#cast

Sinuhe

stránku Mordechaja Kapustu. Kedysi to bolo také rozprávanie na pokračovanie, kde autor(autori?) vtipne glosovali dianie na Slovensku, v ostatných rokoch skôr iba v skratke upozorňujú na rôzne zaujímavosti .

Sinuhe

je obyčajný úbožiak.

Sinuhe

presne toto mi napadlo. Plus "čierne" body za to, že Sagan dával občas verejne najavo svoje kresťanské založenie + to, že je zjavný heterosexuál, ktorého v cieli zvyčajne čakala snúbenica, resp. neskôr manželka.
A UCI funguje tak ako naše demokratické súdy. Obyčajného človeka ( v danom kontexte rozumej občana "Východnej" Európy) tvrdo a prísne odsúdia aby ukázali, že akí sú prísni, ale mafiána prepusita so symbolickým trestom. Mafiánom v danom kontexte je Cavendish. Tomuto malému anglickému zmrdovi sa už prepieklo veľa jeho svinstiev, ktoré robil súperom - ale ako píše Norman, je to ich "sympatický tvrďas". Je mi jasné, že keď sa ten degenerovaný Cavendish (na jeho vizáži vidno, že pochádza z malého ostrova Isle of Man, kde sa krížili navzájom) zase raz tlačil hlavou do súpera - tentoraz Sagana a chcel prejsť medzi Saganom a bariérou, kde evidentne nebolo na predbiehací manéver dosť miesta, tak Saganovi v totálne adrenalínovom finiši vytiekli nervy a možno mu ten lakeť nastrčil Ak teda mohol Cavendish atakovať Saganove telo hlavou v rýchlom finiši, potom nech sa nečuduje, že mu Sagan ukázal lakeť. Aj keď je stále otázne, ži Cavendisha poslal dolu Saganov lakeť - podľa video záznamu spredu (nevidel som žiadny záznam zhora, ktorý sa určite vo finiši natáčal) je dosť sporné, či Cavendish ešte pred tým ako Sagan vystrčil lakeť nebol už v páde.
A aj keď sa snažím na celú záležitoť pozerať nestranne, podobe ako Norman cítim, že v rozhodnutí UCI je ich zmrdské bruselské cuckoldsko-pupúšie politikum.

Sinuhe

rieši takúto provokáciu zinscenovanú serešovskou agentkou Nataljou Miletič a jej nigérijským komplicom:
http://www.hlavnespravy.sk/nemecki-revizori-vyhodili-z-vlaku-nigerijcana...

Sinuhe

a prestitútku osobitne :-)

Sinuhe

že Bránik je jedno zakomplexované rapavé hovädo.

Sinuhe

pripájam sa :-)

Sinuhe

to je dobré :-) Máš na to autorské práva? môžem to používať? :-)

Sinuhe

áno, Ľubov, aj mne tento verš často prichádza na um.

Sinuhe

na odpútanie pozornosti od Pedogate?

Sinuhe

Herman. Akoby ich jedna mater mala ...

Sinuhe

nebohého Roberta Remiáša. Výbornú a zasvätenú analýzu nájdete tu:
http://www.datel.sk/clanok/matka-roberta-remiasa-bude-mozno-kandidovat-z...

Stránky