Zonart

authenticated user,autor

texty

komentáre

Zonart

Na facebooku čítam:

Vystúpia aj aktivisti Robo Mihály a Kamil Kandalaft, o ďalších korupčných kauzách nás poinformuje Zuzana Wiek a pán
Fedor Gál,(je to človek, ktorý kritizoval dav za šibnuté vízie, ale svojim vystúpením je silnou osobu pre isté spektrum a radi mu dokážeme, že nie sme šibnutí)

Takže Gál im povie, že sú šibnutí kreténi, ale oni ho pozvú - veď ho odprosíme a dovolíme mu porečniť, dokážeme mu, že sme dobré detičky a ovečky. Ej, ukáže sa, či je bratislavský dav naozaj tak sprostý, ako som ho hore opísal, alebo či konečne dokáže tej gorile naozaj, že tu nemá čo hladať.

Zonart

vcelku len pozerali, čo sa deje.

Ale Weisenbacher a tá Krempšská sú profesionálni klamári a revolucionári. Oni nie sú ani náhodou za Pentu, oni sú za akékoľvek ojebávanie a ak ten dav na námestí má niekoho potrestať či zvrhnúť, tak by mal ako prvé zhodiť ich z pódia rovno do blata. Už tam hneď vyliezli, potkany - a už to aj zneuctili, zabili.

Ovšem - v Bratslave je aj ten dav pod pódiom do veľkej miery stále neskonale sprostý, zložený z bratislavských naiviek a zlatej mafistickej mládeže, na ktorú už  ale niet dosť privilégií. Títo nemajú predstavu, nemajú vôlu, neurobia nič. Nejdú tam robiť zmeny - keby sa nejaké začali, hneď by odtial ušli. Idú tam, aby sa navzájom čičíkali, že neboli až takí sprostí a že to nie je ich vina. Ale je to ich vina, aj keď u tých mladších len posledných 10 rokov, a vina ich rodín, ich rodičov, ich priateľov a kolegov. Idú si na námestia len čistič svedomie, ale v skutočnosti NIČ zmenieť nemienia.

Ak náhodou pôjdem zajtra do mesta, tak len si ich nafotiť, tú prevládajúcu stelesnenú prvomájovú zbabelosť na námestí.

Zonart

budú dávať priestor v slovenských masmédiach, nebude ho možno ignorovať. Ale ani keby stále nepchal svoju bradu do našich vecí, aj tak by si nezaslúžil pokoj. Alebo môže byť špina ignorovaná?

Zonart

Už tam raz celkom vyhodili diskusiu. Lebo padlo slovko "žid", a to sa asi nesmie. Ta terajšia už je druhá.

O tom, kam smeruje Jetotak a že za pár grošov sú ochotní plaziť sa aj v lajnách a popreť to, čo im ešte včera vraj bolo sveté, nik normálny nepochybuje.

Ten článok je ale indíciou, že už aj tam autorita zarastených primitívov upadá. Podobne ten článok na Smeblogu.

Zonart

Nie, to nie sú moje slová, ale aj naša anarchisticko-lavicová úderka na Jetotaku musel na Gála napluť - v tomto prípade má plne moju podporu. Čítajte tu.

Zonart

A o čom inom by sa mali baviť vreštiace opice?

Zonart

to já toho poíšem mnoho a ľahko ... ale chýbajú mi tu opozičníci.

Holt, sympatizantov ešte ako tak nájdeme, ale opozičníci SEM neprídu. To nie je pre nich, chodiť niekam, kde nemajú absolútnu presilu (na blogu v Pravde ema.blog.sk ešte vždy mohli použiť svoje páky. Tu, AD ACTA, čiže "kym nie je akta", ešte nemôžu.

Ale konieckoncov ... už aj na Sme je naozaj väčšina komentárov v mojom zmysle.

Čo dodať? Čo robiť a načo vlastne - ľady sa zas možno pohli a rozbehnutá lavína sa naozaj nedá usmerňovať.

Misia splnená :)

 

Som veľmi spokojný, videl som všetko, čo som mal a mohol.

Zonart

Mali by sme zakročiť proti nezodpovedným štátom, znefunkčnujúcim (aké pekné slovo) Spojené národy, zakročiť proti Rusku a Číne.

Navrhujem okamžite a absolútne embargo na ruský plyn, okamžite ho prestať odoberaťť !!!

Zonart

Malo to byť:

Opice na oboch brehoch vrešťá, ale moja loď hladko preplávala pomedzi hovná.

Čo je ešte horšie, je to poézia - pravda je taká, že neprepláva.

Konieckoncov, ani jeho nepreplávala.

 

Zonart

Čím to asi bude?

Zonart

Ísť do ulíc a zakričať si, poprípade hodiť vajíčkom a následne ísť domov a čakať, že sa niečo udeje, je maximálne naivné. Keď Havel v '89 hovoril, že „my“ nie sme ako oni, a preto ich nebudeme prenasledovať, súdiť a právoplatne popravovať, všetci tieto myšlienky zožrali ako vysoko pokrokové a humanistické. Lenže ten ožran to povedal, lebo to musel povedať, inak by ho ŠtB nezvolila za osobu, ktorá viedla (r)evolúciu a zabezpečila ich pokojné uhniezdenie v novom režime. Keby sa občania s nimi vysporiadali tak „tradične“ a „ľudovo“, ako to bežne pri revolúciách býva, nemuseli by sme sa dnes zapodievať nejakými gorilami, lebo tie by už dávno odvisli na stromoch.

Takže ešte raz a po lopate a po motyke, pokiaľ sa politici nebudú občanov báť a pokiaľ nezačnú za kauzy padať hlavy, a to nie iba obrazne, dovtedy sa na Slovensku nič nezmení a zločinci budú naďalej orať na chrbtoch čestných ľudí.

http://beo.sk/domace-udalosti/1453-protest-gorila-opice-vrestia-ale-karavana-ide-dalej

Predpokladám, že naši kritici demonštrácií s tým súhlasia?

Alebo ani to nie?

Ja osobne s tým, napriek môjmu pohybu v teréne,  súhlasím.

Kto ešte?

Zonart

Na námestiach sa ľudia oslobodzujú - teda povedzme ak nie my, už takí osvietení, tak tie davy. Ale každému to pomôže, je to ako otužovanie ( to nehovorím o mrazoch:)

Asi preto tam boli mladí do 30 rokov, je to ich svet, neviem, prečo sa vy, dôchodcovia, vôbec ospravedlnujete, že tam nechcete ísť. Konieckoncov, je vás absolútna väčšina, tak kľud, nik vás neobviňuje.

Zonart

To je tvoj nápad. Medzi ľudí na námestie nechceš, na facebook nejdeš, tak vlastne čo chceš? Nie že by si niečo musel - ja znova pripomeniem, že som vyzval ľudí, aby na námestie išli - ale myslel som naozaj len tých, ktorých to baví. Pravdupovediac, vôbec ma nenapadlo že ty alebo Buhehe, taký naivný by som nikdy nebol. Myslel som zopár neviditelných na tomto našom facebooku.

Ale som rád, že si nabral odvahu rýpať aspoň do mna a urážať ma. Na iných zrejme nemáš, ani na ulici, ani v internete.

 

 

Zonart

Bola si v teréne?

Zonart

"Politiku musia robiť ľudia, ktorí to vedia a majú skúsenosti.“

Dnešný výrok tohoto chlpatého Gála.

http://www.sme.sk/c/6245401/fedor-gal-lidri-protestov-maju-sibnute-vizie.html

To len tak, do archívu.

A ešte sa chcem spýtať - prečo tohto zmrda nezožrala jeho vlastná revolúcia?

A ešte do archívu:

Ceska kauza okolo CET 21:
Fiktívna spoločnosť na vlastné príjmy
Obžaloba viní Gála aj ďalších bývalých vlastníkov CET 21 (spoločnosť, ktorá držala licenciu na vysielanie Novy), že miesto toho, aby transparentne predali podiely v CET 21, s.r.o., a príjmy z toho zdanili, založili fiktívnu spoločnosť CET 21 a.s. a vyrovnali sa pomocou podielov z nej. Príjmy z akcií sú totiž oslobodené od daní.

Konkrétne Gál si tak mal podľa obžaloby prísť približne na 21 miliónov slovenských korún.

Zonart

Ja som tu napísal, že ulica nikdy nič konštruktívne neprinesie, len rúca. Ale aj to treba. Za druhé, ta mládež, čo tam chodí, sa tam niečo naučí - aj keď v Bratislave je polovica z nich ešte hlboko naivná a premytá korporátnymi médiami. Kde sa im aspoň trocha oživí mozog, ak nie tam? Kde uvidia aj svojich opozičníkov, ak nie tam?

Veď sa nerozčuluj, neboj, bratislavské penťácke štruktúry zostanú zachované.

Zonart

na tom nie je nič neobvyklé. A ešte mám pravdu aj ja - to je ale samozrejmosť.)

Neviem, či si už zachytil, že tam vystúpila aj mladá Feldeková a čo tam blábolila. Ak by si tam bol, tak by si okamžite odišiel :)

Na druhej strane - bolo vidno, že to je viac, ako chcú títo "organizátori". Je pravdepodobne dobre, podporiť hnev ľudí, ale je určite dobré ho vidieť. Ja som odporúčal tam ísť tým, ktorí azda váhajú. Ja mám tiež hlbokú podvedomú barieru kráčať v dave ako na prvomájovej demonštrácii - ale nie sme malé deti.

Zonart

mohol by sa natočiť autentický obraz hnevu ulice.

Takto ste vy vzdialenejší odkázaní zas len a len na korporátne premývače mozgov.

PS. Mierna ukážka jedného len takého testovacieho záznamu, ale predsa len autentického..., ako si predstavujú demonštrácie OKS. Dnes mi pripadá Osuský ešte viac na smiech, ako vtedy. To už je 5 rokov a ajhla, ako by som našiel :) 

Zonart

ale teraz skončila ako krava.

Ináč, preto politici odchádzajú hodinovou demisiou, hneď. Keď prišla o vládu, mala to tiež tak spraviť a ušetrila by si blamáž.

Ale Tatry sú v tejto politike úplní začiatočníci, a to aj ich šorošovsky vychovaná úderka s talmudistickými sieťami. Ona je proste naozaj blbá, to nebolo len ohováranie. A nezaslúži si ani trocha zľutovania - Radička je neschopná hysterická klamárka s omnoho horším profilom, ako babka Tomanová, ba horšia, ako tie Mečiarove ochechule - a to už je čo povedať.

Zonart

To je jeden z motívov psychopatov, prečo to spoluorganizovali. Každý sa rád priživí na ulici. Ale, pointa je v tom, že práve majú chuť sa živiť ulicou, ergo, ulica má svoju silu, svoju cenu. Za druhé, očividne to prekonalo charakter, ktorý to malo mať. Nik nevie presne, a tí blbci, ktorí dnes majú funkcie, tomu rozumejú najmenej, čo sa skrýva pod hladinou. Zvečša nič dobré, konštruktívne, ale otázka skôr je, či to náhodou nehrozí keď už nie výbuchom, tak aspoň vypustením smrtelného smradu.

Samozrejme, že je tam Trnka a iné prasce zo Sme, Týždňa, psychopat Nikita Slovák, hrdina Nicholson, ktorý sa márne pokúšal vydierať Gorilou, a aj teraz mu zobral zárobok z knihy Galko, ktorý to predčasne  zverejnil. Ale z podobných dôvodov, ako vy, uteká z námestia aj anarchista z Jetotaku, lebo sú tam vraj ľudia, ktorí na námestie nepatria (kedže som to osobne nevidel, nedokážem posúdiť, do akej miery sa jednalo o čiste jeho mokré sny) Samozrejme, že keby čo len nejakou náhodu nejako sa TÍTO ľudia z ulice stali partnermi dnešnej vrchnosti, skončilo by to okamžite v kýbli. Samozrejme, že Maťovič je sebastredný obmedzený idiot, o Galkovi ani nehovoriac - ale takí ako on a podobná aktivistická čvarga MôŽU v určitom zmysle plniť AJ pre nás úlohu užitočných idiotov, rozbíjačov ľadu.

Ja sa tam určite pôjdem pozreť a zvýšiť účasť.

 

Zonart

To je odpoveď na tvoju otázku.

No, mnohí išli, ale preto vlastne platí aj to druhé, nejsou lidi. Lidi jsou, ale len tí skrytí, ako napríklad ja.

Naivné by bolo hrať podla ich oficiálnych pravidiel. Tie za prvé zvýhodňujú ich. Ale aj keď sa niekomu podarí vyhrať podla týcto zásad, použijú iné, reálne pravidlá. Viď Haider, Moellemann a viacerí iní aktívni politici, vrátane teoretikov len vydávajúcich knihy, od Davida Irvinga až po Zvedavca.

A to pod slovkom ONI, nemyslím len kmeň s jarmulkami, a pod opozíciou naozaj nemyslím nejaký "neo...", pretože  každý neo pripomína nastrčených organizátorov opozície (viď aféry s tzv. pravicou v Nemecku pred 10 rokmi, kde väčšinu ich aktivistov tvorili nastrčení  V-meni z tajnej polície)

ONI, to sú psychopati plutokraticko zaslepení, banda, vyselektovaná ako slepí krti v hovne temných jaskýň, bez očí a iných senzorov na videnie celku a cítenie slnka,  ktorí pre svoje zmrzačenie nevedia nič iné, len hrabať a zabíjať. Ich gény môžeš nájsť už, žial, padnuté kdekoľvek, ich ideológiu, to už je tragické, už zaručene nájdeš všade.

Áno, niektorí budú aj dnes rečniť na SNP, (ak to pre mráz nazrušia). Učite sa tam budú pchať, ale veď uvidíme. Doslovne uvidíme ... a dúfam, raz uvidia aj oni.

 

Zonart

rôzni karieristi, psychopati a politici. Pchá sa tam Maťovič a SaS. Ale aj tak je to tlak na politické strany - len nech sa žerú.

Samozrejme, moc na ulici nik naozaj nezíska, a ani ju nemá kto získať, kto by si ju zaslúžil. Ale demonštrácie môžu pomôcť aj strednej vrstve, ktorá sa tiež potrebuje  menej báť o svoje korýtka.

Takisto požiadavky protestov sú mizerné, ich výzvy triviálne. Nejde o pár milionov úplatkov konkrétneho odpočúvania, ide o princíp, o systém. Toto je tak, ako by boli za socíku demonštrácie nie proti systému a privilegovanosti komunistov. ale napríklad proti zlodejovi Babinskému. (v tom kontexte ma napadá, že aj keď socializmus trpel nedostatkom imunity, bol rozožraný amoralizáciu, sem tam nejakého zlodeja, aj väčšieho rázu, zavrel. Tento systém, ktorý mal byť opakom, napodiv nedokáže ani to. Toto, čo tu je teraz,  naozaj nie je to, čo východná Európa potrebuje )

 

Zonart

Až tak dobre na tom nie sú.

A keby, tak nás tvoja manželka príde na fregate oslobodiť priamo do Detvy.

Oni nezmenia beh prírody. Ak nik iný, tak ich zavraždia a oštia ich vlastní bastardi.

Treba si pozreť filozofiu, napríklad aj tu spomínanú Savítrí Deví - všetka existencia je cyklická. K tomu ti poviem,  ak sa jeden cyklus vyvíja zle, všimni si ten väčší.... A ak by aj všetky boli na nič, ten absolútny je vždy v pohode.

Zonart

problém je v tom, že nik nedokáže žiť trvalo v absolútnom cykle - skôr či neskôr nás ten náš osobný  malý cyklus nevyhnutne stiahne ako výlevka do čiernej diery.

Zonart

Tak nás kultúra slobodného a nekontrolovaného konzumu našla.

Kúpte si Zovirax.

Aká pekná ukážka plutokrackej kultúry.

Kôli tomuto žijú milióny a miliardy? Toto má byť účel života západného človeka ? Konzum a všade prítomné výzvy na konzum? Konzum je ničenie. To je podobne, ako by bol celý svet, vrátane virtuálneho, polepený výzvamy ZABI! NIČ! ZABI! NIČ!

 

Hnus. Je to jeden veľký bezcenný hnus, tá masa, do ktorej sa rozpustilo ľudstvo.

Zonart

ako má postupovať aj u nás?

Aj to bude, ak ľudia naozaj budú ďalej protestovať.

Zonart

Ale ako sám píšeš, také typické antikresťanské dielo, ako židobolševický režim, je peknou ukážkou, že kresťanstvo môže byť pre nich aj  problémom. A opačne.

V Amerike, tam to funguje tak, ako sa to sionu páči a ako si to predstavujú.

To nie sú žiadne tajné veci, dnes tomu už rozumie každý druhý.

Zonart

Spýtal si sa na moju, tak som ti ju vysvetlil.

Zonart

Ten, kto si to uvedomí a zmieri sa s tým, si ušetrí mnoho rozmýšlania a pochybností :)

 

Zonart

Sionizmus je spojenie judaizmu a politiky.

Samotný judaizmus, samotné židovstvo, je kultúra, dobre. Ale "sionizmus" - to je spojenie tejto kultúry s politikou, hlvane s dôsledkami na iné národy.

Je to širší pojem, ako sionizmus v užšom zmysle, označujúci oficiálne hnutie za vybudovania Izraela v Palestíne. Sionizmus v širšom zmysle vznikol tiež veľmi dávno, vlastne od vzniku judaizmu boli prirodzene vždy nejaké jeho politické presahy, teda sionizmus.

 

Používanie takejto terminológie má mnohé výhody, nebudem to tu ďalej rozvádzať.

Zonart

Nuž neviem, mnohí židia nemajú radi kresťanstvo a opačne, nie každý je Iliaš.

Zonart

kedysi som tam používal nick ArtZon, alebo tak nejak, som myslel, že je to všeobecne jasné :) Ja to občas permutujem, z rôznych dôvodov.

Už som to napísal nižšie, dám sem citát z tvojeho linku

In ordinary times little attention would been paid to the ragged brotherhood. Slaves and labourers for the most part, their meekness might even have been encouraged by the soldier class. But with the country in the midst of a struggle with a foreign foe, the unworldly philosophy took on a dangerous aspect. It was a creed of disillusion, resignation and defeat. It threatened to undermine the morale of the nation’s fighting men in time of war. This blessing of the peacemakers, this turning of the other cheek, this non-resistance, this love your enemy, looked like a deliberate attempt to paralyse the national will in a crisis and assure victory to the foe.

So it is not surprising that the Jewish authorities began persecuting the Ebionim. Their meetings were invaded and dispersed, their leaders were clapped into jail, their doctrines were proscribed.

 

Čo sa týka nežidovskosti - viacero črt v (pôvodnom) kresťanstve má nežidovské črty (viac či menej jasne naznačujúce pôvod zo zdroja vtedajšej duchovnosti, Východu, Indie). Napr. krstenie vodou v rieke, učenie o jednote človeka a abstraktného boha, odmietanie židovskej dogmatiky ako takej  - to sú všeobecne známe veci, rozdiely medzi kresťanstvom a židovstvom.

Ovšem toto duchovno sa rýchlo vytratilo... a naopak, ako sa píše, Paul prepísal mém a začal ho šíriť tam, kde malo priniesť submisivitu voči Jeruzalemu a jeho bohu.

Zonart

 Second, and more important, it came to him that the vagabond creed which he had been repressing might be forged into an irresistible weapon against the formidable foe. Pacifism, non-resistance, resignation, love, were dangerous teachings at home. Spread among the enemy’s legions, they might brake down their discipline and thus yet bring victory to Jerusalem.

... He journeyed on to Damascus, and there, to the amazement alike of his friends and of those he had gone to suppress, he announced his conversion to the faith and applied for admission to the brotherhood. On his return to Jerusalem he laid his new strategy before the startled Elders of Zion. After much debate and searching of souls, it was adopted.

 

Ergo, aj podla Eli Ravage bola tá živelne vzniklá sekta pre Judeu rozkladná. Nevidím rozdiel s mojím textom.

Zonart

že aj opačne, prirodzene často vidno, ako sionizmus, súčasné židovstvo  a pod. je v konflikte s kresťanstvom. Jeden obviňuje druhého, že mu  ide po krku, a opačne. Ale - to je konflikt dvoch príbuzných - ak by vyhral ktorýkoľvek, výsledkom by bol úpadok do doby temna a krutosti.

Toto si treba zapamätať.

Okrem toho - poslať kresťanov do tohoto konfliktu je ako poslať do tmavej miestnosti poloslepé decko proti jeho tatkovi s infračerveným videním. Jeden oponent vie o druhom všetko, ten druhý o prvom skoro nič. Potom sa nemožno čudovať...

Zonart

do čias Pavla to bola (pôvodom) nežidovská sekta medzi židmi. Tento konglomerát dvoch kultúr zrejme inšpiroval Pavla, aby ho exportoval do celej Rímskej ríše, ktorej pomery poznal. On založil kresťanstvo, otorené a explodujúce, ako ho poznáme.

Ale na tom až tak nezáleži, rovnako možno povedať, že kresťanstvo niekto založil ako židovskú konkurenciu vtedajšiemu Mithraizmua iným svetonázorovým ideológiam nežidovského sveta, že si vymyslel celú story o ukrižovaní a podobne.

Všeobecne ale určite platilo: časť židov sa chcelo pripodobiť nežidom, a časť nežidov židom - prečo nevytvoriť mýtus o tom, ako "pravé náboženstvo" pochádza zo židovstva a tak gojimom "predať" svoj teplý prd za to, že budú naveky slúžiť našemu kmeňovému bohovi? Ktorý kupec by odolal, ktorý otrokár by odolal, ktorý sociálny manipulátor by odolal?

Vrcholom krízy bol čas 313++, keď sa kesťanstvo stalo tolerovaným, a onedlho aj jediným netolerantným štátnym náboženstvom ( netolerantným hlavne voči "pohanom", judaizmus očividne nemal dôvody na prudké sťažnosti - a ak, tak to boli tí zaostalí, ktorí nepochopili nové "technologie").

Neskôr sa síce kresťanstvo prirodzene rozdelilo, a zabudlo na toto, z mnohých kresťanov sa stali oponenti iných, teda aj židov, ale podstatu tohoto problému a tejto ich nevýhody si nesú v sebe. Preto sa nemožno čudovať ...

Zonart

a našiel som toto:

veľmi presný popis toho, ako Paulus z kresťanskej sekty, rozkladajúcej židovstvo, vytvoril židovskú sektu, rozkladajúcu klasiku-árijstvo.

Socio-psychické techniky, vytvorené klamármi na trhoviskách staroveku, aplikované na otvorenú ríšu Rimanov  ( preto volajú šorošovci doteraz po otvorenej, teda sebaobrany neschopnej spoločnosti, spoločnosti bez imunity, bez integrity, kde môžu bez zábran širiť svoje manipulujúce mémy )

 

Samotná kniha nappríklad tu

Zonart

Nebol som tam, čo je mi ľúto - jednoducho som to podcenil. Propagácia bola malá, čo svedčí o živelnosti danej demonštrácie, čo je dobre. 

Ale "Slúbili sme si lásku" tam spomínal nejaký rečník-trto (niekde na videu som zazrel). Vždy sa nájdu takí.

Vraj o týždeň zas - odporúčam zúčastniť sa.

Zonart

Možno sa to hodí k článku Kaliyuga - k videu pod Sieťami, Terrible Spectre, som dal aj text. (klikniťe na nadpis)

Ak má niekto čas, môže ho preložiť do slovenčiny.

Ozaj, prečo sa tento článok o Savítrí Deví vlastne volá Kaliyuga?

 

Zonart

Sorry, na rozdiel od tvjoho Buhehe, ten Zonart, napodiv, nie je moje pravé meno. Tak sa nehnevaj, Hubebe.

Zonart

To je ono. I keď nepredpokladám nejaký dialog, predsa len mám zopár otázok.

Súhlasím, že ľudstvo je v podstate stádo a jeho zveľaďovanie či vôbec jeho pozitívna odozva je ťažká. Že väčšina ľudí má mentálny vek okolo 12 rokov.

Ale taká pšenica je tiež dosť tupá rastlina a predsa je vcelku pozitívne sa o ňu starať.

Tým samozrejme nechcem povedať, že by sa na ľudstvo malo hľadeť ako na zdroj bohatstva, práve naopak. Ale radšej meliorovať homo sapiens, ako pšenicu.

 

PS. Neviem, prečo tak ostro na Sinuheho. Že sa to tu zatial moc nehýbe, určite nie je jeho problém či chyba. Možno to nie je vôbec chyba, ale ak áno, tak to kľudne berem na seba. Ale nebudem vás hecovať, aby ste komentovali - veď ešte bude komentárov, až sa to nebude zvládať. To mám najmenej strach.

Ale dobre si vystihol, že je to potencionálny diskusný klub. Klub je otvorený, pripravený, klub nikdy nie je masový. V podstate každý článok je skôr téma, nadhodená na diskusiu. Ak ľudia nepotrebujú teraz diskutovať, no dobre, možno onedlho nebudú inde môcť diskutovať vôbec.

Zonart

ale to k tým komentárom už nič nenapíšeš? Akože sprostý, kto nepochopil, respektíve nie je si istý?

 

Zonart

a celá pluralitná slobodná spoločnosť zavrela hubu.

Mohli by hodiť davu aspoň Bubeníkovú alebo Malchárka, ale to by zanechalo tieň a skutoční kmotri mafií, Hasčák, Világi či aj starý Palacka by boli zašpinení sračkami.

A to oni nedopustia - veď kto je tu od nich mocnejší? Jedine ak by Smer chcel naozaj prevziať moc - čo by bolo dobre, ale o tom pochybujem, na to ešte nedorástol a ani nedorastie, ak to nespraví teraz.

Zonart

nie je vždy to nejpríjemnejšie pozvanie.

 

Zonart

načo by ho už niekto dával naspäť do kože? Tá predstava je hrozivá, to ani ten rabi s Golemom našťastie nedokáže.

Ináčkeďmyslíšmôžemetuvyskúšaťpísaniebezmedzier, Bubuš.

 

Zonart

má proste redakčný system v sebe. Z editačného formulára by sa dalo vela odstrániť, všetko ide, ale všetko potrebuje aj čas.

PS Kedysi sa nedávali ani medzery medzi slová, ešte v starom grécku ... ale nečítalo sa to dobre. Niektoré novoty sú proste dobré, Bubeš.

Zonart

nápíš, čo máš presne na mysli. Aby som nemusel hádať.

 

Zonart

Aj tieto formálne drobnosti (bolo by lepšie komentovať ako v pitvore, bez registrácie, ale s počítaním,  alebo to nechať ako teraz tu?) tak aj "všeobecne".

Kedže tu je akoby otvorených viac článkov, aj keď jeden je titulný, nie je tu také jedno zákulisie. Celkovo je viacero vecí inak.

Ale ako píše Ema, ani v pitvore sa toho v čase jeho posledných článkov moc nenakomentovalo. Je otázne, či blog tam našlo lahšie viac ľudí, toto nájde len niekto, kto má google alebo má link, a ten nie je jasný ani v pitvore.

Aj tak je ale lepšie mať miesto, kde sa môže niečo napísať, ako ho nemať. Treba to tu zabydliť, aby sme sa cítili ako doma. To možno potrvá. Určite je to aj vecou dizajnu, človek nevie, čo je dobré, ani užívateľ. Ak máte nejaké nápady, kľudne povedzte.

Ináč, chýbajú tu oponenti. Bez hádok niet srandy.)

Takže aj v tomto kontexte, koľko ludí ti musí, Grigoriy, napísať, že si môžeš "pustiť hubu na špacír" ? Nie že by si ty bol oponent, teda nie vždy ... ale ak aj, azda to tu kôli tomu nezavrú:)

Zonart

im tam žere tú primitívnu propagandu?

Tí sú vždy v prvej rade - spolu s fundamentalistami evanjelickými a židovskými.

Otázka toho, či sa magor havel opíjajú borovičkou v očistci, alebo v nebi, alebo pekle, je presým odrazom stavu určitej populácie. Tej, ktorá si asi prepila mozog. Kušnierik, Hríb a všetci ostatní, jednoducho hnoj a žijúce zombie.