herostratos

komentáre

herostratos

Nie, že mohol, realizácia marxizmu aj bola pokusom o diktatúru judaizmu (len bez okatých odkazov na jeho rasisticko-fašistickú doktrínu).
S možnosťou "stalin" čistiek ti nesedia ani len roky. Je ti dnes kopec kníh s názvami "Hitler - zakladateľ Izraela", niektoré su pomerne čitateľné, fakt môžem doporučiť... hoci to už dnes nie je vôbec žiadne tabu.

A pokiaľ ide o samotný článok od Emy. To už vážne nebude dňa, aby sme o tej chamradi nepočuli?! Je mnoho spôsobov obrany voči parazitovi. Ale uznaj, parazit ťa vopred upozorní, že ťa ide infikovať. No a ty sa mu vyserieš aj s jeho hláseniami na hlavu. Odignoruj žida a možno ho trafí šľak. Ešteže Rusi zdravý rozum nestratili ...

Nikam sa nejede a je verím, že ani nepojede! http://tass.ru/en/russia/806888

herostratos

Ďakujem za odpoveď. Pokiaľ ide o búranie tabu, vždy som si všímal intenzitu hluku okolo. Naposledy potichu padol ten dlho živený, Suvorovský. Ešte pre tým Solženicyn... (spomeniem aj Stalina, alebo to nie je ok?)
Poprajme si radšej pekný víkend, lebo ako tak čítam tvoju poslednú odpoveď, rúcaš v mojich očiach hodne z toho, čo som mal na nadhľade rád (lebo to už nie je to sympatické frfľanie). Budem to však vedieť prekonať.

herostratos

O KSB (a leva-nete) si naposledy povedal, že je to také marxistické... ak si ju čítal a tvrdíš to, tak ďalej netreba pokračovať. Ak si ju nečítal a myslíš si to, tak pokračovať nemá zmysel.
Hurá? dnes sú už dosť známe veci o špinavosti, že medzi anglosionistami a "bielymi" Nemcami nie je na vyššej úrovni žiaden kontrapunkt.
Pokiaľ ide o vyplakávanie, spomeň si, čo za článok od uplakaného Nemca ste sem dávali minule. Vtedy som myslel, že sa mi hádam len zdá.
Pán norman zabúda, že Rusko bolo zatiahnuté do vojny prvej, občianskej, revolúcie ... a čuduj sa svete, židotrockistami, ktorí mali rovnakých mecenášov ako mala NSDAP. Buuuuu!

Pre normana: (potvoriť mená, aj prezývky, je vieme koho fičúra, žeee)
Klesať pri kritike do osobnej roviny? To ťa naučil kto? Teplí (ale bieli!) hošánci z Propu?
Pamätáš ešte na to, keď si na nadhľade propagoval Uskujnikovu knihu? Je to výraz vzdelania?
Ak zostaneme v rovine rozpoznávania marxistických základov vzdelania, je tu jedna štandardná otázka: bol Stalin marxista?
PS
norman, jednej veci mi je úprimne ľuto. (okrem tej, že Ty a Ja ako antagonizmy, to je predsa kravina :-))). Na tu stupiditu od 1488 si mohol zareagovať aj ináč. Spôsobom akým si to urobil, totiž nie je nadhľad. A uznaj, na to som už musel zareagovať...

herostratos

Súhlasím, politika NSDAP bola populárna aj úspešná - pre sionistov. Pre Nemcov rozhodne úspešná nebola. Alebo, počkaaať, vlastne dnes je to zasa raz v kurze, ísť na Rusa a oslobodiť ho od zlého boľševizmu, Putina. Či vlastne nie, dnes už zámienky netreba - na Rusa treba ísť z princípu, neviem akého, asi genetického... preto sú to pre mňa dnes pro-systémové citáty.
A ak sa rád bavíš abstraktne a považuješ za dokázanú existenciu tézy (NSDAP) ako aj domnelej antitézy, potom mi je "jasné", prečo je nadhľad | ponad protiklady. Aké krásne marxistické...

herostratos

Ahoj norman, zdravím ťa.
V prvom rade ďakujem za článok. Čítam ťa rád. Ale jedno mi prosím prezraď.
1488 v komentároch okrem iného napísal:
„Súhlasím však, že systém potreboval devalvovať historicky úspešnú politiku NSDAP...“
a ty si odpoveď zakončil: „Ináč si to vystihol tak, ako to vidím aj ja“.
Keď sa rúbe les, lietajú vetriesky. Aj takéto. A uznaj, keď to do oka udrie mne, udrie aj iným.
Alebo to vidím zle? Či nebodaj zle vidím?

herostratos

No a tu je ten problém - to nie je ideológia, to je bio-lógia. A bez ideológie sa dá robiť tak vieš čo. Preto z toho dôvodu je na tom aj nasprostatstý "neomarxista" v istom ohľade lepšie - má ideológiu, síce 200 rokov starú a jalovú, ale má (okrem toho nekonečno zdrojov). S tým sa treba vysporiadať. Súhlasím, je najvyšší čas naštartovať adekvátnu osvetu. Ale bez pochopenia sociálnych procesov to nepôjde.
Studená vojna bola max do 53., potom nasledovalo približne to, o čom píšeš.
Pokiaľ ide o ten "nadhľad" s Rusmi a ich neschopnosti s Donbasom, pozri si vtip, čo uverejnil náš kosher Medzičas o tom, ako je na tom aktuálne Ukraina vojensky - no katastrofálne, a to sa do toho Rusi ani vlastne nezapojili ...
To nie je o Leva-nete, to je o tom, že Putin KSB nepodpísal len tak z dlhej chvíle... ale na to, aby sa niečo "vychovalo" treba načasovanie, trpezlivosť, prácu a čas. A zatiaľ to Ivan Ivanov robí optimálne a vzhľadom na počet židov v kuchyni, priam geniálne.

herostratos

Boj za „bielu, čiže kultúrne aj demograficky špecifickú politiku“ znie prvoplánovo prijateľne , no nič konkrétne to neznamená... vieš, nedávno som sa dobre bavil na udalosti, ako kedysi Pompidou okázalo poslal plne vyzbrojený torpédoborec do júesej s tým, že to zlato z FED-u nám vráťte! ok, nie je problém! Nixon síce trošku škriekal, lenže do roka bol tupý žabožrút s plačom späť. Problém je, že táto scénka to vyjadruje dokonale – žiadna koncepcia, žiaden detailný rozbor socio-procesov, nulové poznanie riadenia procesov na globálnej úrovni. A to je jeden z kameňov úrazu. Ak to budeš tlačiť k biológii, komplexnú mozaiku možností nedostaneš. Ale už si na pol cesty k tej onej revolúcii (tak sa proces stáva samoriadený – tak sa bieli zničia v boji s prívalovou vlnou z Afriky a nech naložíš na akúkoľvek stranu, proces sa tým nezastaví, práve naopak). Ak budeš hľadať u Le Pen, čo dostaneš? Alebo sa hádam „rasovo“ pritisneme a pobratáme k degenerovaným Anglosasom, čo nás vždy mali za menej ako pracovný nástroj? „Ďakujem“ im dodnes veľmi pekne za smrť plukovníka, okrem iného...
Absolútne s tebou súhlasím, že ak sa teraz proti infekcii postavíme, máme šancu tomu zabrániť. Šanca je to síce malá, ale je. Ak sa však budeme utiekať a hľadať schodnú cestu, nástroje, spôsoby vedno so západom, obávam sa, že šanca sa v strednodobom horizonte scvrkla na menej ako minimum.
Aaaa, aké je poučenie z toho príbehu s nasprostastým Francúzom? Nemal v rukáve civilizačné eso voči Bretonwoodu, Rusi ho dnes majú... ale pre teba sú asi ďaleko, škoda.

herostratos

Dobrý postreh norman, lenže aj pri multivektorovosti (alebo „krížom-krážom“) tu hrozí pre sion bandu vážny problém v riadení celého procesu – vychádzajúc z predpokladu sion-menežéra, pochopiteľne. Stojí tu totiž pred nimi prúser, že rozhodujúce množstvo ľudí včas správne a dostatočne porozumie ("dostatočne a všeobecne") algoritmike realizácie celého tohto zákerného procesu a včas zavetria cieľový vektor riadenia a pre nich ideálny režim fungovania (chodu, vývoja, správania) objektu (procesu).
Mnoho ľudí si totiž začína uvedomovať, že pri životne, či civilizačne dôležitých, tzv. kľúčových cieľových vektoroch, sa niektoré kolektívy jednotlivcov cieľového vektora niekedy nevzdajú ani za cenu života.
Pokiaľ ide o to, že sionisti s vodou vylejú aj vlastné decko/á, no a? Nebolo to už tak aj v minulosti? Lebo netreba zabúdať na fakt, že „Čo sa pre nejakú skupinu populácie môže javiť ako chyba riadenia, môže byť pre inú skupinu cieľom.“
A v čom môžeme spraviť chybu my? Napríklad v tom, že im tú „majdanovšitnu“ včas neprekukneme, zhltne ju aj s radikálnym navijákom. Problém je, že tu chybu spraviť nesmieme. Lebo tu od nás potom skutočne nemusí ostať nikto, kto by sa z nej v budúcnosti poučil.

herostratos

áno norman, poliačikovia sa budú meniť a ďalej „majdanizovať“. Takí ako on zavetrili správne, že celý problém imigrantov je perfektný podnik Sion-logistics. A nie je to žiadna špekulatívna výstavba – ide sa na to pekne od základov. Dnes aj posledný mumák z his-tórie vie, že ak chceš nakalibrovať dostatočne veľkú masu, musíš radikalizovať tak, aby tvoj plán prenikol (a bol zrozumiteľný) aj totálne otupenej ženskej z nákupného strediska a poslednému taxikárovi z Miletičky. Ako to spravíš? Ženskú vystrašíš Hidžábom a ten taxikár sa zľakne vlastnej manželky, keď zistí, že kamoškám cez net posiela fotky odistených granátov namiesto receptov. Pre mňa z toho plynie jedno poučenie. Buďme opatrní, aké info okolo seba v túto pohnutú dobu šírime. Utečencov tu našťastie nechce nikto normálny. Ale ak si nedáme bacha, ostanú tu len radikálni domáci zombie + zombieutečenci. A to je presne to, čo Poliačikovi predkovia zvládajú dokonale... už stáročia.
In šaʾ Allah!

herostratos

Polaček, Poliačik, Polák, Dávid Pollák ...
Ja s tými menami dobré skúsenosti nemám, tak mi to nedalo pokoja.
Na kosher sieti som sa ho dva razy čosi spýtal. Chcel sa stretnúť, lenže moje skutočné meno konotuje fyzickú činnosť, takže rýchlo pochopil, prečo sa s ním nestretnem. Celkovo, medzičas je taká lepkavá lóža. Lanária a obdivujú top sionistu a diletanta Churchilla, ich zakladateľ, degenerát homosexuál sa ide rozliať na protoplazmu pri obdive Friedmana (áno, to je tá ideológia, čo vraždila ľudí od Chile cez Indonéziu po Rusko v 90tych). A pán P.? No nič Norman, tak aby si vedel (to ti odkazuje on, nie ja) ak si budeš nabudúce chcieť „kopnúť“ do Izraela, tak to vychádza len a len z tvojej údajnej malosti...
Útokom na zoo-mbie otroka Dubovcovú si niekto chce zachrániť riť. Ale to je známa, okukaná rozprávka...