Satan Šofér

komentáre

Satan Šofér

A o tom či bola odôvodnená budete rozhodovať všetci (dvaja :-D) ... :-D

Predtým ako odpálim Ti dám jednu dobrú radu!

Podľa toho, ako tu reaguješ, odhadujem že rádovo do 10 rokov skončíš ako Rudo Vaský.

Poznám tieto typy a osobne som minimálne troch ľudí s týmto osudom stretol. Nie je to pekný pohľad!

Ten občan USA bol veľmi vzdelaný a študovaný človek, vysvetlil mi ako to funguje a požičal mi aj literatúru.

Vaský patrí do tejto trojice. Druhého do takéhoto stavu dostala Štb, Vaského naši "liberáli" zlodeji.

Až pochopíš, čo si si navaril spomeň si, ako si urážal Vaského. Užiješ si to aj sám, život je poriadna sviňa a svojim postojom si o to koleduješ.

PAPIERE NA HLAVU SÚ VYCHODISKO!

Satan Šofér

Rudo Vaský chodil na vypočúvania už od čias Mečiara. To že ná vzácny dar na kilometre zacítiť podvodníkov, napríklad Hlinu, predsedu KDH :-D (!):

https://www.youtube.com/watch?v=uAVTTf6HUQQ

https://www.youtube.com/watch?v=6bXHUAYtUhA

Kto má prislušný hardware, pochopí o čo ide Vaskému a jeho metódy.

https://www.youtube.com/watch?v=Fws7FnXuOyM

Myslíte si, že neprehliadol Daňa? Daňo robí Vaskému užitočného idiota ...

Myslíte si že naozaj zbožňuje "svätca" Kollára?

Pozrite si od 7 minúty!

Ak Vám nezapne o čo mu ide a aká šoková terapia sú tie jeho videá, tak mi je ľúto Vás!

PS :
Poslanec Blaha, pohybujúc sa na hrane zákona, dopovedal to, čo som ja nechcel
http://hnonline.sk/slovensko/793308-lubos-blaha-matovic-lipsic-ci-sulik-...

Takýchto ľudí sú tisíce a keby ste čítali, čo píšem a napreberali kto to píše, tak by ste z môjho textu dedukovali, čo povedal Blaha na plnú hubu.

Mimochodom pozrite si od 0:34 bez zvuku (!) toho pána z fanatickým výrazom v očiach. A tento pán nemá papiere na hlavu! Fidel Castro je proti nemu nula ... :-D!

Satan Šofér

Čitate vôbec po sebe čo píšete?

Satan Šofér

V tvojej prostoduchej hlavičke je Vaský stalker. To že sa na Ruda Vaského valí obťažovanie ako vodopád aj zo strany politikov, to ti nedošlo.

Satan Šofér

Asi som z vás jediný, čo mal možnosť stretnuť sa s Rudolfom Vaským osobne. Veselý pán, ktorý si robil obrovskú srandu z toho, ako ho prenasledujú prekorumpovaní politici z celého politického spektra Slovenska.

Nenechajte sa mýliť šialenou formou jeho „videjka“. Ten človek vie čo chce a väčšinou vo svojich happeningoch dosiahne želaný účinok.

Jeho postoje politického clowna mu priniesli iba mnou na tomto fóre spomenuté tisícky komárich bodnutí. Ak je na Slovensku nejaký ukážkový disident, tak je to on. To že sa občas chová naozaj bláznivo, je výsledok tlakov, ktoré musí znášať! Ja som si z rozhovoru s ním odniesol dojem, že je normálnejší ako väčšina bláznov a polobláznov v našej NR SR.

Prečo si vybral za svoju obeť práve Osuského? Pozrite si jeho životopis
https://sk.wikipedia.org/wiki/Peter_Osusk%C3%BD
to množstvo politických strán ktoré tento ukážkový ponovembrový darmožráč vystriedal, to množstvo dobre platených funkcií ktoré paralelne zastával. Keď sa Bratislava stala obeťou arogantnej zlodejčiny „kresťanov“
http://dennik.hnonline.sk/slovensko/117004-kauza-skb-policia-odhalila-da...
http://archiv.extraplus.sk/content/view/1634
(len tieto dve na ukážku)
držal hubu a spolupracoval! Dnes sa stavia do pozície morálneho arbitra a vykrikuje na svojich odporcov že sú fašisti a zlodeji a má tú drzosť kriminalizovať bez riadneho súdu!
Rudolf Vaský mu to nálepkovanie oplatil a Rambo Osuský sa hrá na hrdinu. To že Osuskému by rado strelilo pár faciek veľa občanov Bratislavy mňa nevynímajúc, na to ten starý somár zabúda.

Ku kauze Mezenská. Vaský veľmi rýchlo rozoznal, akú úlohu v politike určili tejto hlúpej sliepke. Okolo nej sa točilo množstvo „poradcov“, a tak clown Vaský sa jej neustále vtieral ako ďalší do suity. To je všetko. A že mal pravdu, tomu nasvedčuje suita Matovičových a Sulíkových sliepok a ich účinkovanie v NR SR!

Satan Šofér

ale dobre pripravená kampaň môže dostať inak zdravého človeka na Cajlu! Tieto riadky píšem v dobrom a s pochopením, lebo si viem živo predstaviť čo ste vďaka svojim postojom zažili.

Začnem skutočnou udalosťou, ktorá je dobrou metaforou na to, čo a prečo Vám napíšem.
Po povodni som sa bol pozrieť na breh Dunaja fotografovať skutočne nezvyklé scenérie. Mal som krátke nohavice a tričko, bol som spotený... Odrazu sa na mňa nalepila minimálne stovka komárov a začali ma štípať. Začal som sa plieskať a tancovať ako šialený, aby som sa ich zbavil. Ak sa niekto napr. už z 25 m na mňa pozeral, musel si myslieť, že som sa zošalel. Lebo on tie komáre nevidel, boli malé a nevedel, koľko ich je.

Druhý príbeh je z USA. Jeden môj známy poriadne šliapol na otlak (radšej nešpecifikujem, domyslite si) jednej klientelistickej sieti a to tak, že jej významnému členovi hrozil kriminál. Viete ako ho odrovnali a to tak, že keď prišiel svedčiť na súd, mali ho už za blázna?

Odrazu sa mu začali diať malé nepríjemnosti. Vo veľmi nepravdepodobnom množstve, „náhodičky“ ako tie komáre. Situácia sa zhoršila tak, že potom aj skutočné náhody začal považovať za cielenú kampaň a skončil zákonite na psychiatrii. Nemal iné východisko, lebo ho zamotali do takého „náhodného“ profesionálneho zlyhania, že keď nechcel skončiť v krimináli, musel začať robiť toho blázna zo seba vedome. Naštudoval si mnoho kníh na túto tému a podarilo sa. Musím žiaľ konštatovať, že už nikdy neveril na náhody a začal sa správať naozaj paranoidne v normálnych situáciách. Urobili z neho trosku a do smrti to ostalo na ňom prilepené.

KGB požívala podobnú taktiku na sovietskych disidentov, pokiaľ sa im zdali na to vhodní. Nie je náhoda, že veľa z nich skončilo na psychiatrii a podobne to ostalo na nich nalepené po celý život.

Sú to drobné zážitky, ktoré vyvolávajú úzkosť (nie strach!) a tieto zážitky ostávajú v podvedomí na celý život, formujú podvedomé reakcie.

Meniť nicky je sranda, veľmi sa zabávam pri ich vymýšľaní a pri bláznivých reakciách na ne. Ale z toho, čo napísal „norman“, som dostal výčitky svedomia. Sranda skončila! Uvedomil som si, že sa (pravdepodobne) stáva s ohľadom na svoje názory terčom podobnej špinavej hry. Internet je raj pre podobných „hráčov“. Je hranica, ktorú nehodlám prekročiť a nemienim sa stať čo i len nechtiac spolupáchateľom.

Satan Šofér

V takejto situácii bude potreba jednota národa. Rozbíjať jednotu zosmiešňovaním mýtov, ktoré národ zjednocujú, je jednoducho v takýchto okamžikoch zločin. Názory môžu byť rôzne, ale ak niekto nechápe obsah a z hlúposti nechá pôsobiť rôzne sily v národe proti sebe je jednoducho zločinec bez ohľadu na to, či to robí vedome alebo z čírej roztopaše v snahe upútať na seba pozornosť.

Písal sa rok 1934 a Nemecko bolo v kritickej situácii. Hrozil rozkol medzi NSDAP a Wermachtom, ktorý mohol byť osudný!

V tejto situácii banda buzerantov SA intrigovala a snažila sa uchopiť moc. Vnášala rozkol, nepokoj, osobné ambície prevládli nad ochotou podriadiť sa zjednocujúcej myšlienke.
Normálny chlap už len z toho dôvodu, že má (alebo chce mať) potomstvo má pochopenie pre myšlienky, ktoré presahujú jeho život. Je to náhoda, že najväčší rozvratníci v histórii mali veľmi často podivnú sexuálnu orientáciu?

Pozrite sa na myšlienky, ktoré presadzujú naši „liberáli“ na Slovensku. Ako z toho manuálu:
"All measures which have the tendency to limit the births are to be tolerated or to be supported. Abortion in the remaining area [of Poland] must be declared free from punishment. The means for abortion and contraceptive means may be offered publicly without police restriction. Homosexuality is always to be declared legal. The institutions and persons involved professionally in abortion practices are not to be interfered with by police."

Výborný návod, ako od Ferengov ... Niekto si to pozorne prečítal a naordinoval Slovákom.

Dám pozitívny príklad. Pozorne študujte politiku štátu Izrael! A zamyslite sa nad tým, ako mohol tento štát prežiť čeliac obrovskej presile. Pozorujte obrovský rozdiel medzi tým, čo nám ordinujú médiá a čo je overené praxou štátu Izrael.
https://en.wikipedia.org/wiki/LGBT_rights_in_Israel

Pozrite sa na roky, kedy sa zaviedli liberálne zákony. Tlaková vlna explózie amorálnosti tam doľahla pomerne neskoro. Týka sa ale iba občanov štátu, nie ortodoxných Židov, čo treba rozlišovať. Elita ostala nedotknutá. U nás sa za elitu považuje práve LGBT komunita :-D, čo je malý ale podstatný rozdiel.

Satan Šofér

si ty, lebo nechápeš obsah príspevku a navážaš sa do autorov a ich nickov. Na viac nemáš!

Satan Šofér

je citlivejšia a prístupnejšia pochopeniu archetypálnych síl a obrazov, ktoré ich znázorňujú.
Nie je náhodou, že najlepšie pochopila pointu filmu „Triumf vôle“ práve žena – Ľubov. Nakoniec takýto film dokázala natočiť iba geniálna žena, a to bez znalosti sociálnej psychológie!

Keď tak čítam texty ničiteľov našich národných rozprávok, je pozoruhodné, že ich ničia muži, ktorí nikdy nepochopili ich funkciu. V národných mýtoch nie je podstatná ich historická pravdivosť, ale ich funkcia!

Ferengovia :-D sa boja situácie, keď podstatná časť národa sa zjednotí a nechá sa viesť vôľou jedného človeka, médiom čo dokáže vyjadriť jeho túžby. Preto bolo treba rozbiť národné štáty, podporovať imigráciu, adorovať multikulturalizmus. Súčasná kultúra je iba nástroj, Ibrahim Majga je dobrou karikatúrou ich úsilia na Slovensku.

Komunisti sa najviac báli katolíkov. Jedna autorita, pápež a jeho učiteľský úrad, katechizmus katolíckej cirkvi, ochota obetovať sa pre spoločnú vec. Veľký Nágulus Gint sa trasie odporom iba pri pomyslení na túto inštitúciu. :-D

Keď čítam túto diskusiu začínam chápať, prečo Hitler nechal postrieľať buzerantov SA ...

Satan Šofér

Kultúra diskusie - kto má iný názor je nežiadúci element. Diletant v genetike sa začne vyjadrovať k veľmi citlivej problematike aplikovania genetiky a keď nevie argumentovať vecne, označí súpera za trolla a nežiadúci element. :-D Ja Ti na oplátku radím, aby si si naštudoval ZÁKLADY genetiky, matematickej štatistiky a konrétne testovania hypotéz. Lebo táraš tak neznesiteľne, že som sa nezdržal a ostrejšie som regoval na veľkohubé písačky "S týmito ľuďmi je ťažké diskutovať kvôli ich nedostatočným vedomostiam: nielen o ľudskej biodiverzite a zásadných rozdieloch, ktoré z nej plynú ... "
A Ty diskutuješ? Navrhuješ zakázať, odstrániť oponenta z diskusie, označíš za trolla, provokatéra. :-D

Satan Šofér

"Samozrejme, že DNA Slovákov a Maďarov je podobná, a je to spôsobené tým, že jazyk sa môžeš naučiť, ale DNA ZDEDÍŠ. Je to výsledok maďarizačnej politiky, za takmer úplnú stratu pôvodného maďarského ugrofínskeho genofondu môžu samotní maďarskí politici, vodcovia a ideológovia."

Satan Šofér

Ten Tvoj príspevok bol veľmi slušný a zdržanlivý. :-D To je ako príspevok do diskusie? :-D

Satan Šofér

"V auguste v roku 2008 tím okolo Johna Novembera v štúdií Genes mirror geography within Europe ( http://www.nature.com/nature/journal/v456/n7218/abs/nature07331.html) predviedol, ako presne sa dá s pomocou genetického základu určiť pôvod. Bádatelia preskúmali genetický materiál 1 387 Európanov a zistili, že: genotyp a geografický pôvod spolu korelujú tak úzko, že je možné povedať, z ktorej krajiny skúmaná osoba pochádza, príp. k akej populácii alebo aj etnickej skupine prislúcha. Vo Švajčiarsku takto mohli byť od seba rozlíšené tri hlavné skupiny jazykov! Novembre sa dokonca domnieva, že čoskoro bude možné pôvod jednotlivých Európanov určiť "často presne na niekoľko sto kilometrov". (!)"
1. Nič nepredviedol a už vonkoncom nie pôvod. Je to štúdia, ktorá tvrdí (a nič nedokazuje, lebo nespĺňa elementráne vedecké kritériá na dôkaz) úplnú trivialitu, že 90% obyvateľov krajiny má príbuzných v okruhu 700(!) km a už na vzdialenosť 150 km má genetika rovnakú hodnotu, ako hodenie mincou (50%). Uvedom si rozmery Slovenska!
2. "príp. k akej populácii alebo aj etnickej skupine prislúcha." - a toto bolo čo za tvrdenie? Bydlisko a etnická skupina ... :-D V krajinách ako Belgia a Francia s ich zložením obyvateľstva
3. "Vo Švajčiarsku takto mohli byť od seba rozlíšené tri hlavné skupiny jazykov!" - a to bolo čo? Vo Švajčiarsku s jeho kantonmi na to nepotrebuješ genetiku!
4. Pôvod je čo? Snáď bydlisko? :-D

Všetky tieto tvrdenia si písal v kontexte diskusie o imigrácii a rasizme. Teraz otáčaš a píšeš o "korelácii medzi genetikou a geografickými celkami". Opakujem, ten článok veľmi nezáväzne píše o odzrkadľovaní a nie o použiteľnosti genetiky, pričom na základe veľmi pochybne vybranej a malej vzorky.

Satan Šofér

Článok http://scienceblogs.com/notrocketscience/2008/09/01/european-genes-mirro... na štatisticky úbohej vzorke tvrdí, že geneticky preukázateľné príbuzenské vzťahy je možné lokalizovať v 90% prípadoch s presnosťou na 700 km. Nič nehovorí o národnosti ani rase.

Články ktoré som uviedol, sú na rozdiel toho Tvojho k veci a prezentujú (neúspešný a vedeckou komunitou odmietnutý) pokus použiť genetiku na riešenie problémov spojených s imigráciou.

Miesto bydliska a štátna príslušnosť nehovoria nič o národnosti a rase. Ibrahim Majga, veľký rozsievač semena na Slovensku je asi podľa Teba Slovák ako repa. Pri vyslovene smiešnej a nereprezentatívnej veľkosti analyzovaného súboru by pri troche smoly s testovanými jedincami mohli títo „vedci“ prísť záveru že
1. Slováci pochádzajú z Afriky;
2. Alebo Ibrahim Majga je typický Slovák a všetci čo nie sme geneticky odlišní sme odsúdení na vyhostenie.

Opakovane sa Ťa pýtam, ako chceš definovať Slováka, lebo to je základ. Ako chceš zabezpečiť náhodný výber vzorky (aby si náhodou nevybral potomkov Ibrahima Majgu) a aká je podľa Teba potrebná veľkosť vzorky na to, aby si mohol KVALIFIKOVANE testovať svoju hypotézu, že národnosť (nie bydlisko) je možné určiť za pomoci analýzy DNA. To že Slováci a Maďari sú si veľmi podobní (pozri si graf, prakticky splývajú) nie je náhoda, ale pekný dôkaz hlúposti Tvojej hypotézy. Naštuduj si trochu históriu a pozri si korene Slovákov a Maďarov a ich neskoršie vzájomné spolužitie a možno (pri úrovni a arogancii Tvojich drístov pochybujem) aké sprostosti tu hlásaš!

Manželka sa profesionálne venovala genetike a veľmi sa na sprostostiach, čo píšeš pobavila. Vysvetlila mi a na Internete aj ukázala stránky genetických „podnikateľov“, čo od nasprostastých klientov vyťahujú obrovské peniaze na preukázanie vyslovených bludov alebo trivialít.

Ja som veľkú časť práce venoval aplikovanej matematickej štatistike. A pochopiteľne aj v oblasti genetiky. Čo si v živote dokázal Ty, koľko súborov si spracoval, kde si študoval genetiku, kde si pracoval, že si dovolíš mňa nazvať trolom?

Mimochodom je ti jasný význam slova "mirror"?

Satan Šofér

genetička v Grécku robila podobné pokusy a štatisticky ich vyhodnotila. Odbavovanie sa nickoch je príznak toho, že chýbajú argumenty a preto sa útočí na autora názoru. Skúmala genotyp 12 podobných mudrlantov ako Ty a došla k záveru, že je to spoľahlivý príznak "Slováka".

Satan Šofér

"S týmito ľuďmi je ťažké diskutovať kvôli ich nedostatočným vedomostiam ..."

Je zábavné čítať postsionistickú pavedu použitú na riešenie imigrácie. :
http://singularityhub.com/2010/06/14/can-dna-prove-your-nationality/
http://eprints.lancs.ac.uk/68321/1/Suspect_Technologies.pdf

Máš tam odkazy na horu literatúry, spochybňujúcej tento projekt z vedeckého hľadiska, nie politického.

Čo chceš dokazovať Ty "vedec"? Definuj najprv "Slováka", nech sa pobavím. A potom môžeme diskutovať o štatistických metódach, ktoré sú použiteľné na testovanie hypotézy, že je možné odhaliť "Slovenský gén". :-D

Satan Šofér

kompetenciu teamu nášho pána Veľkonemožného, ktorí nedokážu ani ustrážiť hangár scientologického dronu. Bordel, nič jemnejšieho sa na toto nedá použiť. Platy vysoko nadpriemerné, výsledky práce hlboko pod priemer! Nedokážu mu ani napísať prejav, ktorý by mal hlavu a pätu!

Hovorca hovorcov ambasády USA si dokáže iba robiť image na veľmi stupídnych akciách ako:
http://tv.hnonline.sk/politika/688319-slovensko-odhalilo-kvetinove-logo-...

Satan Šofér

Pokiaľ sa nenájde lepší (a je iba to otázka času) ako Kotleba, tak ho treba rešpektovať!

Film

https://www.youtube.com/watch?v=GHs2coAzLJ8

je doteraz uznávaný ako najlepší propagandistický film histórie. Definuje nacizmus lepšie, ako všetky definície politológov a to zrozumiteľnou formou. Ak porovnáš posolstvo filmu (ja ho nazývam filmovou verziou Mein Kampfu) s tým, čo sa deje na Slovensku, tak pochopíš, že

VŠETKO TO BLIAKANIE O FAŠIZME A NACIZME NA SLOVENSKU JE IBA ZAKRÝVANIE NEUŽITOČNOSTI MEDIÁLNYCH A POLITICKÝCH IDIOTOV, KTORÝ SA TAKTO SNAŽIA ZAKRYŤ SVOJU NESCHOPNOSŤ PRED ICH SPONZORMI V ZAHRANIČÍ!

Táto čvarga nedokáže stvoriť nič podobné, ako Leni Riefenstahl lebo:

1. Sú to neschopní poloamatéri bez talentu a fantázie, ktorých jedinou kvalitou je ochota strčiť sa do každej r.t., kde je smrádeček, ale teplúčko;
2. Nemajú materiál, čo by natočili, lebo pre našicjh politikov platí to isté;
3. Tento národ nemá ani vôľu, ani disciplínu, ani vodcu. Aj tú "ríšu" nám vždy museli podarovať/dokopať nás naši silnejší susedia.

Satan Šofér

Vráťme sa do ekonomickej reality a nechajme na chvíľu politiku stranou ...

Do prepuknutia utečeneckej krízy a následných návrhov ožrana Junckera bolo všetko jasné. Výkaz ziskov a strát hovoril v prospech zotrvania v EÚ. A slušného správania sa ... Lebo keď už sme tam vstúpili a podarovali prirodzené monopoly, bankovníctvo a veľké podniky za smiešnu cenu, nič iné nám neostáva.

Je zvláštne, že ak si urobíte súvahu našich nákladov na členstvo v EÚ a očakávaných prínosov v horizonte 7 rokov, náklady na jedného utečenca, postupné navyšovanie počtu na 50.000, dôjdete pravdepodobne k číslu 250.000 € hranici pokuty, kedy sa nám neoplatí ostať v EÚ! Čo ak je to tak, že vyžrali tu čo sa dalo a teraz nás pod ekonomickým nátlakom sa snažia vystrnadiť tak, aby sme sami požiadali o odchod? Nie je to len opakovanie histórie Klausovho „Ať si jdou!“ ?

Možno som paranoidný

ALE TROCHA PARANOJE NIKOHO NEZABIJE! :-D

A teraz naspäť do politiky.

Podľa môjho názoru došlo k tichej dohode Danka a Kotlebu. Danko bude reprezentovať taktiku „Neodchádzaj skôr, ako im úplne neotráviš život!“. Kotleba nemá na výber a MUSÍ reprezentovať radikálne nulové riešenie „Kedy, ak nie teraz?“.

Neverím, že by na Slovensku mohla triumfovať vôľa jedného človeka. Je to proti kopaničiarskej kysucko-hontiansko-... atď. politickej mentalite, ktorá sa dá zhrnúť do hesla „V každom kúte Slovenska jeden bača suverén.“

V Uhorskom parlamente Slováci dokázali Maďarom poriadne liezť na nervy. Táto taktika sa osvedčila a pri prvej príležitosti (I. svetová vojna) sme pomaly zliezali z hôr a bedákajúc vytlačili Maďarov z veľkej časti Slovenska. Najokatejšie je to vidno v Bratislave.

Pokračujme v tejto vekmi osvedčenej a priznajme si poriadne zákernej tradícii (Maďari nás za ňu priam „milujú“ :-D) aj v EP a odpochodujme v čase a spôsobom, kedy to bude pre nás výhodné.

Petíciu treba podpísať už len preto, aby mal náš pán Veľkonemožný prezident starosti. :-D O jej úspešnosti pochybujem a o úspešnosti samotného referenda ešte viac.
Ale kvapka blenu dokáže otráviť aj sud medu! (Mám pocit že je to ruské príslovie! :-D)

Satan Šofér

"Ty chceš, aby tu bol "fašizmus" či "nacizmus"??"

- túto otázku mi kladieš po tom, ako som sa veľmi transparetne posmieval z predstavy, že naši "extrémisti" sú "fašisti" a "nacisti"? :-D

"Škrabák zrejme nie je žiaden politický zázrak, ... ale on sa drží svojich určitých postojov ak nemýlim celých tých 26 rokov."

Nie je to žiaden rekordér, Vasilľ Biľak vydržal dlhšie ... :-D To je zásluha?

"Nepovedal nič tupé... "

1. Nechal sa zatiahnuť do natáčania Chazar TV aj keď mohol čakať, ako to dopadne;
2. Kotleba ho vraj nazaujíma, čo náležite vypichli do titulku. Kotleba je vidlák, ale niečo dosiahol! Uspel vo dvoch voľbách napriek hnusnej mediálnej kampani, bol to vodca Pospolitosti a tento trápny bradatý sefardský chucpe sa tvári, že mu môže byť ukradnutý ... ?!

Keby učastníci, hrdinovia v zhnitej Bratislave boli fašisti, tak by:
1. Provokatéri z TV HN skončili v nemocnici;
2. Išli by robiť bordel pred hangár scientologického dronu;
3. Uznali by autoritu Kotlebu a postupovali jednotne.

Keby boli nacisti, tak by donútili KO-a BRA-tého aby ukázal predkožku a jeho organizačný výkon by označili za čistú židovinu.

Na Slovensku nevznikne žiadna jednotná vôľa ani čin, lebo každý bača sa tu cíti povolaný ako vodca. Keby Hitler vstal z mŕtvych, tak by nakopal Slovákov, čo nosia jeho symboly do riti a označil by ich ako agentov sionistického sprisahania. :-D

Satan Šofér

prečo keď uvidím šaškovať takéhoto "fašistu" na tribúne, otočím sa na opätku a odkráčam domov bez toho, aby som si vypočul jeho drísty?

Myslíš že je to náhoda, že nazaparkovali pred hangárom scientologického dronu, podporujúceho imigráciu a skončili pred úradom vlády, ktorá sa stavia odhodlane proti?

Ja tvrdím že nie, lebo ak na čele pochuduje takýto KO BRA, je výsledok vopred jasný.

Satan Šofér

Záleží na tom, ako definuješ Bratislavčana.
1. Ak definuješ Bratislavčana ako obyvateľa Bratislavy, ktorého predkovia tu žili jedno storočie, tak tých je v Bratislave cca 5000. Väčšinou sú to vzdelaní ľudia, ovládajúci 2-3 jazyky vrátane maďarčiny a nemčiny. V politike nepôsobia už najmenej 60 rokov a nemajú na život v Bratislave a povesť jej obyvateľov žiaden vplyv.
2. Ak definuješ Bratislavčana podľa miernejšieho kritéria – teda iba predkovia tu žili viac ako 60 rokov, tak tých je v Bratislave cca 50000. Teda približne iba 1/10 obyvateľov súčasnej Bratislavy.
3. Ak považuješ za Bratislavčana každého Slováka, čo má tu prihlásený prechodný alebo trvalý pobyt, tak Ti dokážem odpovedať na tvoju otázku protiotázkou:

Prečo Bratislavčania z kategórie 1-2 považujú prišelcov za oportunistov, darmožráčov, asociálov derúcich sa do funkcií za každú cenu a pritom devastujúci Bratislavu a jej kultúrne pamiatky škandalóznym spôsobom?

Čo dokázali páni starostovia prišelci oportunisti, hlavní architekti prišelci oportunisti, poslanci prišelci oportunisti... prezidenti, n-tí komunistickí tajomníci ... atď. v Bratislave? Búrať kultúrne pamiatky a hyzdiť Bratislavu svojimi výtvormi ako Prior, nové SND, ... atď. radšej nepokračujem, lebo sa pogrciam!

Odpoveď na Tvoju otázku je jednoduchá! Ak vytvoríš krmelce pre potkanov Niktošov Asociálov z celého Slovenska môžeš sa čudovať, že mesto zaplavia, premnožia sa a zničia jeho kultúrne pamiatky a povesť? Ale nečuduj sa ani Bratislavčanom, že s ohľadom na tú „reprezentáciu“ Slovenska, čo sa sem nasťahovala, považujú napríklad východniarov za arogantných pažravých nasprostastých ožranov. Aj oni majú svoju pravdu ... :-D

Teda podľa definície, ak akceptuješ definíciu 3 Bratislavčana, je to biologicky možné a dokonca zákonité! Negatívny prirodzený výber ... :-D

Satan Šofér

Definícií fašizmu a nacizmu nájdete v knihách neúrekom a trúfnem si povedať, že z nich podstatnú väčšinu mám naštudovanú.

V každej slušnejšej definícii jestvuje jeden zásadný prvok, ktorý by som nazval Triumf vôle ("Triumph des Willens“). Kto nechápe čo to je, nech si pozrie film geniálnej režisérky „Leni“ Riefenstahlovej:
https://www.youtube.com/watch?v=GHs2coAzLJ8

Viete si predstaviť, že by sa niečo podobné udialo na Slovensku? Ja teda nie!

A teraz to porovnajte s rozhovorom jedného idiota, ktorý nemá ani potuchy o tom, čo je to disciplína a organizovaný odpor na viacerých frontoch:
http://tv.hnonline.sk/45c5de08-01cc-4e2e-a407-44f18538189d

Z tohoto večného adolescenta anarchistu je mi na zvracanie. Toto má byť „fašista“? Nakoľko na Slovensku skutočne nejestvujú nacisti, nikoho ani napadne otázka „Čo je za „Zajordánskeho Slováka“, čo sa tu hrá na národovca?“.

Na Slovensku nie sú ani nacisti, ani fašisti! Tu nikdy nebude triumfovať jednotná vôľa, ochota disciplinovane sa podriadiť jednému vodcovi. Nakoniec aj ten Slovenský štát nám musel nanútiť Adolf Hitler.

Satan Šofér

Čo im iného ostáva? 90% Slovákov ich nenávidí, tak len kukuč spoza bučka...

Ale situáciu pozoruje aj niekto iný:

http://www.lovuzdar.sk/userfiles/foto/21206/293086/lovuzdar-b-293086.jpg

Už troubějí, už troubějí, na horách je Lenin ... :-D

Satan Šofér

nie je to iba Slovenský problém.

Systém je už tak krehký, že jeden výrečný odfarbený buzerant dokáže uviesť do chaosu kolísku "demokracie"!

Satan Šofér

ktorá by dokázala zjednotiť "extrémistov" pod jednu strechu.

Norman tá tvoja irónia presne vystihuje zúfalý stav našich "fašistov" :-D na Slovensku.

Ak majú byť akční, musia si nájsť vodcu (führera), ktorého vôľu budú rešpektovať a budú konať jednotne.

"Ein Volk, ein Reich, ein Führer" - či sa to niekomu páči alebo nie, AH vedel veľmi dobre, o čom hovorí.

Ak niekto tára o fašistoch na Slovensku, tak sa iba usvedčuje o tom, že nevie o čom drísta!

Na Slovensku nie je jeden ľud, ani vodca a preto nebude ani jedna Ríša.

Nie je tu charizmatický človek, ktorý by definoval ciele, ktorý by dokázal presadiť svoju vôľu (u nás dokonca ani medzi Slovákmi, čo sú názorovo veľmi blízky)!

Na druhej strane barikády stojí banda oportunistov, často platených zo zahraničia, ktorá bojuje s virtuálnymi "fašistami".

To nie je problém počasia, prenosov v STV, nevhodného miesta.

Opakujem - chýba charizmatický vodca, ktorý by dokázal presadiť svoju vôlu, zjednotiť najprv názorovo príbuzných Slovákov.

Niekto by si asi mal znovu prečítať jednu zakázanú knihu a pochopiť, čo sa tam píše ...

Na Slovensku nie sú žiadni fašisti, dokonca ani "fašisti". To len sráči v médiách potrebujú na niekoho zvaliť svoju neschopnosť manipulovať verejnú mienku!

Satan Šofér

práve preto, že vidia najlepšie do kuchyne vláde klepto/partokracie, sú menej ochotní pripojiť sa k bezcielnemu hulákaniu.

Treba rozdeľovať, aby hajzli mohli ďalej panovať? Vytvoriť stovku slabých silových vektorov, ktoré budú pôsobiť dokonca proti sebe?

Satan Šofér

Aby som použil terminológiu Klímu, ktorý žiaľ nechápe veci systémovo a nerozumie psychológii.

To že sa paraziti Niktoši Asociáli žerú medzi sebou, je úplne zákonité.

http://blogy.hnonline.sk/pavlik-morozov/cesta-do-hlbin-praviciarskej-duse-i
http://blogy.hnonline.sk/pavlik-morozov/cesta-do-hlbin-praviciarskej-dus...
http://blogy.hnonline.sk/pavlik-morozov/cesta-do-hlbin-praviciarskej-dus...

Ak ich nenásytnú pažravosť už nedokáže ukojiť to málo, čo ešte nerozkradli, začínajú sa žrať medzi sebou! Pavilón opíc, čo sa presťahoval do NR SR, je toho peknou ukážkou.
Keby som urobil podobnú chybu, ako robí Klíma, skončil by som pri pitvaní káuz a pseudokáuz, v ktorých sprostí zlodeji ukazujú jeden na druhého.

Ale nakoľko nezanedbávam medzinárodný, globálny kontext (a nemusím tárať o globálnych prediktoroch), musím svoju prognózu vývoja na Slovensku oprieť o širšie súvislosti.

Tvrdím, že nás čaká nová vlna finančnej krízy. A bude mať brutálny dopad aj na Slovensko!
Slovenské domácnosti podľahli reklame bánk a zadlžujú sa ako besné. Vďaka tomu stúpa domáca spotreba. Dokedy bude trvať tento „American dream“?
https://synchronicity.org/master-charles-cannon/awakening-from-the-ameri...
https://www.apa.org/pi/ses/resources/publications/poverty-and-inequality...
„Nákup zbytočností na úver, o ktorom dobre vieme, že ho neodkážeme uhradiť.“
Tento sen už skončil aj v USA a precitnutie bude poriadne bolieť.
Stojí za to prečítať si:
https://books.google.sk/books?id=3ETfBQAAQBAJ&pg=PA229&lpg=PA229&dq=rose...
Je to zdarma a poučné!

Satan Šofér

ale nikdy nebol zanedbateľný, za Mečiara bol dokonca významný, potom slabol. Teraz vďaka neužitočným idiotom pomaly silnie.

"podľa pravdepodobnejších informácii, ho opravovali zajatí nemeckí vojaci"

Mám to od človeka, čo bol preukázateľne v tom období v Bratislave. Bolo toho plné mesto.

Stačí sa pozrieť na pomer strát na ruskom fronte...

Ale nechajme Chelemedika odpočívať v hrobe, vedel by som citovať veľa z jeho myšlienok. Najmä po rusky sa občas poriadne odviazal...

Satan Šofér

"...je vás ako maku, čo Rusko nenávidíte..." To sa mám posrať pri pohľade na starnúcich ruských chuligánov, čo sa hrajú na USA?

http://mentalfloss.com/article/64263/10-baddest-names-motorcycle-gang-hi...

Čakal by som to skôr od Čechov, táto partrička nereprezentuje nič Ruské! Lebo ak by reprezentovala, s Ruskom by to bolo veľmi zlé! Treba ich s úsmevom prijať a ako turistov ošklbať o doláriky, čo nosia vo vrecku.

Satan Šofér

Inak by si sa na problém pozeral, keby si ju poznal osobne ...

Ale tu sa nejedná o "nejakú mladú", ale o prístup, postoj k ľudskému životu!

Keď naši osloboditelia opravovali v roku 1945 "Most "Červenej armády" (mimochodom z dielov, vyrobených v Nemecku, ktoré boli na prípadné opravy následkov bombardovania pripravené v Petržalke), spadli nejaký vojaci z mosta a začali sa topiť. Slováci začali kričať a na to Rus, ich veliteľ, zahodil rukou a vyslovil pamätnú vetu "Ruskych mnóga!".

Neviem ktorý akademik Rus(!) to vystihol presne - ľudský život chápu ako surovinu, ako uhlie, oceľ. Oni takto viedli všetky vojny a takto by zaobchádzali aj so svojimi spojencami - rusofilmi v III. svetovej vojne. Ďakujem za takého spojenca!

Ja sa pozerám na "Dobrú silu" nie z pohľadu Rusa, ale Slováka. Ďakujem za tú "Ruskú spravodlivosť", nemusím. Slovensko je odsúdené na lavírovanie medzi besnými národmi a žiť po boku s národom gašparov a podrazákov, ktorý nevynechá jednu príležitosť, ako si do nás kopnúť, aby si mohol liečiť komplexy zo svojho vrodeného vriťovlezectva.

Satan Šofér

V živote ma pokúsal iba jeden pes, vyfrustrovaný chudák, ktorý sa zľakol mojej nadmernej veľkosti"! :-D

V časoch Varšavskej zmluvy som mal na ZVS ako pucflek GŠ možnosť nahliadnuť do plánov tejto "obrannej" organizácie. Iba útočné operácie, pričom ČSLA hrala úlohu kanonenfutru, pri likvidácii ktorej sa mali vysiliť sily NATO. A za vojskami "bratov v zbrani" ako druhá zásadná vlna mali útočiť naši ochrancovia - obrancovia z CCCP.

Stredná Európa by bola v prípade vojny zničená jadrovými zbraňami. Rusi nás potrebujú ako potencionálne bojisko, nič viac. Nerob si ilúzie. Oni nepotrebujú územie obsadiť, oni potrebujú bojovať na cudzom území.

Človeku čo stál v roku 1968 v prvej línii nevysvetlíš opak.

https://paulinescookbook.files.wordpress.com/2013/08/uncle-andy-loking-a...

Odlišujem ale Rusa od jeho "verchušky". Tí tankisti, čo mali odvahu vyliezť von (a to sme sa na tej 512-tke vyšantili, hodili sme im dlažobnú kocku medzi pojazdové koleso a pás a keď sa snažil rozbehnúť, pás sa rozrhol, pozhadovali sme im prídavné nádrže nad pásmi, zlomili anténu, ... atď. ...), boli slušní a inteligentní chalani, ktorí vcelku veľmi dobre chápali prečo sme tak vyvádzali a neboli to žiadni okupanti, boli to obete ako my.

Ale boli tam aj vyslovení hajzli.
http://3.bp.blogspot.com/-EM020_TUQbg/UDNgKGF2BTI/AAAAAAAAJn8/ZwaVieSBC0...
Tento blázon reagoval na hádzanie kameňov strelbou z guľometu. Výsledok:
http://1.bp.blogspot.com/-1SsaK1jPqak/UDNgJeeGyDI/AAAAAAAAJn0/0DeLWhp8Wl...

Prečo? Lebo ak si všimneš, niektoré jeho obrnené transportéry a nákladné autá, čo tam uviazli, boli zraniteľné na hádzanie kameňmi:

http://ipravda.sk/res/2014/08/20/thumbs/bielik-august-1968-nepouzivat-ne...

Rozbili tam jednému vojačikovi hlavu ...

A sme naspäť pri tej schéme frustrovaného psíka!

Rusi mali ťažké dejiny a na paranoju majú nárok. Ak zoberiem do úvahy niektoré špecifiká "Ruskej povahy", tak geniálne popísanej Dostojevským

http://www.martinus.sk/?uItem=50506

tak zistíš, že je to vo svojej podstate veľmi nebezpečný sused, ktorého sa neoplatí provokovať vlastnou hlúposťou.

Satan Šofér

Slovenská štátnosť vznikala a zanikala v silovom poli našich susedov. Je pozoruhodné, koľko Slovákov si to nechce priznať a robí si o svojich susedoch ilúzie. Denial (nevedomé popieranie) zahraničných vplyvov je bohato podporované zo zahraničia a sugescia „za všetko si môžete iba Vy“ dosahuje skutočne absurdné rozmery.

Jedným z vďačných objektov výskumu psychiatra, sociológa a politológa sa stáva Havran a jeho relácia Večera s Havranom. Prevzal štafetu od Hríba a pokračuje v podobnom, len o málo kultivovanejšom duchu. Jeho posledné relácie stoja za zhliadnutie!

Charakteristický už je výber hostí. Aby zachoval hubársku tradíciu, pozýva si iba jednu stranu a imituje opozíciu. Alebo ak náhodou je niekto ochotný prísť oponovať, pripraví mu presilovku minimálne 3:1.

Pozrite si pár posledných diskusií
https://www.facebook.com/VeceraHVRN/
Aj reakcie divákov a Havrana sú nádherné!
„Zanikne Európska únia ?“ bola vrcholné dielo. Výberom hostí a názormi tam predkladanými.

Naša „Slovenská kaviareň“ (ak použijem Zemanovu terminológiu) má pozoruhodné tendencie.
1. Tento krúžok Niktošov Asociálov si nárokuje vlastníctvo pravdy, o ktorej ani na chvíľu nepochybujú. Oni sú strážcovia hodnôt a morálky na Slovensku.
2. Zo zahraničia si prizývajú do svojho kruhu podobných darmožráčov, úplne odtrhnutých od reality 90% obyvateľov krajiny.
3. Väčšinu Slovákov, ktorú sa im nikdy nepodarí presvedčiť o svojich „pravdách“, považujú za sprostú luzu.
4. Pochybná sláva a tých pár šupiek, ktorú im ponúknu cez médiá ich veľmi rýchlo pripraví o zdravý rozum a začínajú skĺzavať do duševných chorôb.

Pozorne sledujte, ako sa začína meniť Havran, najmä jeho neverbálnu komunikáciu. Trpezlivo čakám, až sa mu začne kriviť huba ako Hríbovi. :-D

Najväčším TABU politicky korektnej politiky je začať skúmať informačnú agresiu zo zahraničia. Toky peňazí, čo sem prúdia (odkiaľ, komu a koľko) a špinavé ruky oportunistov, žijúcich z týchto peňazí.

Slovenská spoločnosť je systematicky urážaná, osočovaná a frustrovaná. Atmosféru strachu vytvárajú agenti od západných aj východných susedov. V tejto atmosfére frustrácie Slováci reagujú rôznym spôsobom, ale ich reakcie vo svojej väčšine pomáhajú rozkladu občianskej spoločnosti a umožňujú „nenahraditeľnosť“ neschopných a amorálnych politikov. „Koho mám voliť?“, to je otázka pred každými voľbami - výber medzi prasacou a slepačou chrípkou. Vytvorila sa atmosféra takého hnusu v NR SR, že kandidujú iba oportunisti a gangstri.
V zásade je úplne jasné, kto rozkladá občiansku spoločnosť a kto vytvára jej virtuálne simulakrum. Treba si ale položiť otázku „Komu to vyhovuje?“ a následne tú podstatnú „Kto platí divadlo?“.

A poslednú najzásadnejšiu, „Kto zaplatí záverečný účet?“.

Satan Šofér

za ostro sledované hranice, novú virtuálnu "zeleznú oponu" bez ostantého drôtu, mínových polí a strážnych veží - politickú korektnosť.

Kto ju stráži a aké sú ich zbrane?

Michal Klíma píše klientelizácii politických strán a demokracie. Kto je podľa neho páchateľ? Netransparentný business a organizovaný zločin. A ako som už spomenul, bantustany V4, dôležité ako prd vo Vesmíre, chápe ako izolované systémy bez prepojenia a vplyvu zahraničia.

Problém je v tom, že na Slovensku boli najväčšími hráčmi zahraničné subjekty. Talianska Mafia privatizovala cez Slovenky - frajerky mafiálnov od obchodov až po banky. Zahraničné koncerny štedro financovali fiktívnu občiansku spoločnosť, ako úkážku uvediem sponzorov

http://www.transparency.sk/sk/o-nas/sucasni-donori/

Ukážka : Bayer Monitoring transparentnosti v sektore zdravotníctva 126 201,59 EUR

Naozaj nezaujatí strážcovia

https://en.wikipedia.org/wiki/Bayer
http://pharma.bayer.com/

Citujem: "Before the 2016 restructuring, Bayer HealthCare comprises a further four subdivisions: Bayer Schering Pharma, Bayer Consumer Care, Bayer Animal Health and Bayer Medical Care."

http://www.transparency.sk/sk/o-nas/experti/

Oni majú poslanie!

http://www.transparency.sk/sk/o-nas/poslanie/

Ďalšia bojovníčka za transparentnosť:

http://www.fair-play.sk/

http://www.fair-play.sk/donori

Nakoniec ešte náš pán Veľkonemožný prezident. Tento kazateľ morálky a konfliktu záujmov:

http://www.orsr.sk/hladaj_osoba.asp?PR=Kiska&MENO=Andrej

http://www.orsr.sk/vypis.asp?ID=7454&SID=8&P=1

http://www.orsr.sk/hladaj_osoba.asp?PR=Drosc&MENO=Mario&SID=0&T=f0&R=1
http://www.orsr.sk/hladaj_osoba.asp?PR=Jaquotot&MENO=Ignacio&SID=0&T=f0&R=1
http://www.orsr.sk/hladaj_osoba.asp?PR=Locke&MENO=Jonathan&SID=0&T=f0&R=1
http://www.orsr.sk/hladaj_osoba.asp?PR=Cristarella&MENO=Domenico&SID=0&T...

Možete 3x hádať, odkiaľ mal peniaze na úvery!

Inak krása je pokračovať v hľadaní a pozrieť si všetky krížové odkazy!

A mohol by som pokračovať !

Ako môžu takíto ľudia kázať o morálke? Niekto evidetne potreboval úplne rozložiť občiansku spoločnosť na Slovensku a úplne znechutiť ľudí, aby buď nechodili k voľbám, alebo volili na základe okamžitých emócií manipulovanými médiami, aby sa ľudia vôbec starali iba o sebaa nerobili politiku.

Vidíte jasné prepojenia na zahraničie a veľmi podozrivé mená občanov iných krajín.

Klíma je buď hlupák, alebo nevidí preto, lebo si netrúfne.
Zeman opatrne kľučkuje a aj tak dostáva od médií jednu po papuli za druhou.
Kotleba drísta svoje amatérske politické teorie a sníva o Tisovi a Slovenskom štáte, o ktorom vie veľké h.vn.!

Satan Šofér

tohto agenta v ruštine! Je to ukážkový "silovik" obdivujúci ruské čižmy a lampasy. Jeho "think-tank" - hnutie Dobrá Sila

http://www.chelemendik.sk/
http://www.chelemendik.sk/Sergej_Chelemendik_Manifest_hnutia_Dobra_Sila_...
http://www.chelemendik.sk/_Sergej_Chelemendik_Ruska_Spravodlivost_a_svet...
http://www.chelemendik.sk/My_s_nimi_vybehneme_231868184.html

Občan Ukrajiny, Rus ktorý imigroval na Slovensko, ostal Rusom aj u nás. A háji záujmy Ruska. Nie sú totožné s našimi, chceš mi tvrdiť že áno?

Satan Šofér

https://en.wikipedia.org/wiki/Conchita_Wurst

http://slovnik.azet.sk/preklad/nemecko-slovensky/?q=Wurst

Obscénnosť buzeranta ešte aj pri voľbe mena. Tak toto nám servírujú ako postmodernú "kultúru" pre masy! :=D

Oni sú iba somári Niktoši Asociáli, s týmto sa u Slovanov nepresadia. Ale na vine je informačná vojna Ruska!

Satan Šofér

a výchovná. Škoda že nie som dieťa ... :-D

Satan Šofér

i keď pohnútky Chelemendika boli vlastnecké a dokonca verím, že mal Slovákov rád.

Príťažlivosť Ruska? Aj teraz mám pri posteli knihu v ruštine, Dejiny Ruska od A.N. Sacharovej. Vynikajúca a pomerne moderne napísaná kniha, I. a II. diel. Mám veľa ruských kníh, čítam občas ruskú tlač, pozerám na servery.

Moja rodina má s Rusmi svoje skúsenosti. S Ruskými partizánskymi veliteľmi, čo úplne zbytočne ožratí poslali na smrť mojho strýka a páchali zverstvá pred a počas SNP. S "osloboditeľmi" čo kradli, lúpili a znásilňovali, ja osobne s okupantami v roku 1968. Bol som s nimi v kontakte veľmi blízko, som zachytený na filme a dokonca jedna fotografia, na ktorej sú zrolované noviny vopchaté do ústia protilietadlového 23 mm dvojčaťa vznikla na základe môjho drzého nápadu.

https://paulinescookbook.files.wordpress.com/2013/08/uncle-andy-loking-a...

Ten sopliak pod tou dvojkou na tanku som ja. :-D

http://blog.sme.sk/blog/7655/121102/14.jpg

Aj na tohto idiota sa dobre pamätám ...

http://4.bp.blogspot.com/-Rxgu_uyo-kg/UDNgK_qWfpI/AAAAAAAAJoE/F7JcQYzeRU...

Keď títo idioti začali strieľať na vežu kostola Milosrdných bratov, stál som niekde blízko cca 2 m mimo záber vpravo. Niektoré problémy musí človek zažiť na vlastnej koži ...

Mne nik nemusí vysvetlovať tú horšiu stránku Rusov ...

A napriek tomu som za to, aby sme rešpektovali ich záujmy a rusofóbov považujem za trápnych hlupákov (alebo pokrytcov oportunistov, ochodných za peniaze okydať aj vlastnú mater)!

Ak má niekto také dejiny, aké malo Rusko, musí byť nevyhnutne paranoidný. Už pri vzniku Kyjevskej Rusi Poliaci sa snažili rozdeľovať a panovať tým, že poštvali proti sebe Kyjev a Novgorod.

https://sk.wikipedia.org/wiki/Jaroslav_I._(Kyjevsk%C3%A1_Rus)
https://sk.wikipedia.org/wiki/Boleslav_I._(Po%C4%BEsko)

Boje o trón Kyjevskej Rusi

"Prvú vojnu o kyjevský trón (1016) vyhral Jaroslav I., hoci jeho brat sa nevzdával a ešte dvakrát (s Pečenegmi a s vojskom Boleslava I. Chrabrého) zaútočil.

V roku 1018 zať Sviatopolka I. s pomocou Boleslava I. Chrabrého porazil Jaroslavove vojská pri brehoh rieky Bug a obsadil Kyjev. Boleslav I. sa v ňom pokúsil získať trón, ale nahnevaní Kyjevčania začali poľskú armádu vraždiť. Boleslav I. bol nútený z mesta zutekať a nechať Sviatopolka I. ďalej bojovať samého.

Jaroslav I. po druhej porážke chcel utiecť z krajiny, ale novgorodčania ho presvedčili, aby znova bojoval o trón proti Boleslavovi I. a Sviatopolkovi I.. Na jar roku 1019 teda uskutočnil novú vojnu proti Sviatopolkovi I. a po jeho víťazstve v nej (ako vyznamenanie za víťazstvo dostal titul Veľké knieža kyjevské) a smrti svojich bratov Borisa a Gleba (1015 a 1017) sa pre istotu na istý čas utiahol do Novgorodu, kde ho v roku 1036 na novgorodskom tróne vystriedal jeho syn Vladimír Jaroslavič."

Národ s takouto tisíc rokov trvajúcou históriou má snáď právo na poriadnu dávku paranoje ...

Majdan je pre Rusov reálna hrozba, Odesa nočná mora, Krym riešenie, ktoré prijali ako reakciu na hrozbu občianskej vojny v oblasti, kde žila väčšina Rusov. Polské vybľakovanie s ohľadom na svinstvá, čo si navzájom Rusi, Ukrajinci a Poliaci urobili, im pochopiteľne lezie poriadne na nervy.

Satan Šofér

a ako som vysvetlil, na Altaj chodím sporadicky. Hľadal som to tam cca 30 minút, potom som mal iné starosti.

Satan Šofér

a okolo čoho obchádza aj Zeman ako okolo horúcej kaše?

Klíma používa prístup Wofganga Merkela keď rozoznáva tri úrovne sociopolitického systému :
1. Vládny systém (tri vetvy štátnej moci - legislatívu, exekutívu a súdnictvo);
2. Subsystém sprostredkujúci spojenie medzi spoločnostou a štátom, reprezentovaný najmä politickými stranami a záujmovými skupinami;
3. Občiansku spoločnosť a politickú kultúru krajiny.

Je dôsledne nesystémový, ako keby napríklad sociopolitický systém Slovenska, dôležitého ako prd vo Vesmíre, bolo možné izolovať od veľmi silných vplyvov zo zahraničia (zo všetkých svetovývh strán).

Na vládny systém je možné zaútočiť nie priamo (ako sa robilo kedysi a viedlo to k vojne). Netreba zaútočiť ani priamo na politické strany, i keď aj to sa už deje veľmi sprostým spôsobom. Treba rozložiť občiansku spoločnosť tým, že ju nahradíme jej simulakrom, t.j. fiktívnou občianskou spoločnosťou (ktorú vraj reprezentuje Zemanova kaviareň a opatrne spomenuté think-tanky). Vytvorenie reálnej občianskej spoločnosti je možné rozložiť aj za pomoci sviniarov presstitútov, systematicky znechucujúcich ľudí vytvárať reálne vlastné záujmové skupiny.

V postkomunistických krajinách boli tieto útoky vedené za pomoci zahraničia, financované zahraničím, zahraničie dodalo aj ideologickú kamuflážnu sieť.

Samozrejme aj Rusko si celkom pochopiteľne prihrieva svoju polievočku, nebohý Chelemendik a jeho server boli ukážkový príklad. Ale dôležité sú proporcie!

AK sa dnes niekto obáva informačnej invázie Ruska, mal by sa najprv objektívne pozrieť, čo sa tu dialo nie jedno desaťročie! Počet a vplyv médií. Niekto sa zdráha pochopiť, že efektívnosť propagandy Ruska nespočíva v jej kvantite, dokonca ani v kvalite, ale v nekonečnej blbosti neužitočných idiotov ako Hríb, Masažnikov, Kusý, Peter Zajac, Ján Oravec, Kičina, ... atď. a úbohej úrovni médií, ktoré ich publikujú!

Vrazli do nich obrovské množstvo peňazí (pokojne môžeme hovoriť o miliardách US $ a výsledok? Volebné fiaská politických strán, ktoré podporovali títo idioti napríklad v krajinách V4! Niekto musí predložiť účty, bilanciu tým, ktorý reálne financovali týchto Niktošov! A tak sa do súvahy zavedie "bulharská konštanta", poriadne zveličená propaganda Ruska.

Rusi sa musia rehotať na plné kolo a tlieskať - nech podporujú ďalej týchto idiotov! :-D

Pjakov má v jednom pravdu - na politiku treba pozerať v jej globálnom kontexte a nie ako umelý izolovaný systém, ako keby o Slovensku rozhodoval pavilón bláznivých opíc, čo sa presťahoval zo ZOO do NR SR ...

Satan Šofér

je vždy dobré čítanie, podobne ako nebohý Chelemendik. Ale v ruštine, lebo niektoré preklady zo serverov v ČR sú zúfalé!

Ak by si hrala šach, tak by si pochopila, ako dôležité je pochopiť psychológiu (i keď iba potencionálneho) súpera. Okrem Dostojevského je aj Pjakin dobré okno do duše niektorých Rusov - "narodnikov".

Čítam a počúvam/pozerám, okrem iného preto, aby som si uchoval ruštinu. Mám podozrenie, že jeho vyjdrenia o brexite boli zle preložené. Čítal a počul som už toľko zlých prekladov, že mi tá tvoja interpretácia Pjakina nesedí. Môžeš mi dať odkaz na orginál ruský text?

Satan Šofér

popisuje procesy, ktoré politológ Klíma podrobnejšie popisuje v knihe
http://www.knihcentrum.sk/od-totality-kdefektni-demokracii?gclid=CMrxmon...

Samozrejme Zeman zjednodušuje v štýle "petice - jepice" :-D a samotný Klíma nedokázal prekročiť prísne stráženú hranicu politickej korektnosti.

Ale na Slovensku prebiehajú podobné procesy v ešte brutálnejšej forme, lebo mediálny priestor ovládli vyslovení somári a o našich politikoch je sa tu škoda zmieňovať. Stojí za to sa k niektorým myšlienkam tejto knihy vrátiť a aplikovať ich na naše surové pomery krčmy IV. cenovej skupiny.

Ako ukážku nekonečnej blbosti a arogancie našej kaviarne odporúčam pozrieť si reprízu včerajšej Tmy pod lampou Suchohríba na tému NATO a informačná agresia Ruska na Slovensku. Ja viem je to masochizmus, ale stojí za to!

"Ešte sprostejší, ako sme dúfali", zaradovali sa kompetentní na Ruskej ambasáde.

Satan Šofér

ktorí boli k obom týmto pánom veľmi blízko. Žiaľ sú už po smrti a moje spomienky na spomienky nemajú historickú hodnotu.

Poviem to takto:

Nie sú to moji favoriti, ale chápem bremeno, čo si zobrali na plecia. Práve preto, lebo som mal možnosť vidieť "do zadného dvora politiky" na jej samom vrchole, vyhýbal som sa a budem sa vyhýbať politike ako čert krížu! :-D Keď sa chceš obetovať za národ a ťahať horúce gaštany z ohňa, poriadne sa morálne popáliš a národ Ťa z vďačnosti ešte aj obserie ...

Vďaka tejto osobnej skúsenosti som okrem ROH nebol v ničom (ani SZM, ZČSP) a 2 x som odmietol prihlášku do KS! Ľudia ako Fígeľ a Miklóš veľmi chceli (mám to od ľudí čo ich poznajú ako staré schody) a boli by sa posrali od šťastia, keby im to členstvo v strane niekto ponúkol. Ja som sa skoro posral od smiechu z toho akí boli sprostí, že mi to ponúkli! :-D

"Politika je panské huncútstvo" - hovorí jedno múdre porekadlo.

Satan Šofér

ako všetci prezidenti v tejto krajine. Pamätníci vymierajú, napíše niekto životopis napr. pod názvom "Dvaja prezidenti" Tisa a Husáka?

V krajine medzi svomi mlynskými kameňmi (bláznivými násilníckymi národmi a jedným národom opičiek podrazákov) sa nedá robiť morálna politika. Nedokážeme objektívne zhodnotiť ani Štefánika, a to uplynulo viac ako storočie!

Na Slovensku (a vo svete všeobecne tiež) milujeme rozprávočky viac ako pravdu. Tvárime sa, že študujeme históriu, ale práve preto že v týchto roprávočkach je viac emócií ako skutočnej pravdy, nemôžeme sa z nej poučiť!

Dr Husák bol mimoriadne inteligentný a vzdelaný pragamatik. Podobne ako Tiso bol odsúdený hasiť požiare, ktoré založili susedia a jeho menej inteligentní predchodcovia vo funkcii. Morálka išla bokom, zachraňoval národ z veľkej sračky. V tom sú si Tisom veľmi podobní a preto si ich viac cením ako Beneša a Dubčeka.

Satan Šofér

Keby to nebolo (pre mňa) tak ďaleko, zobral by som teleobjektív a fotil by som ako divý. Lebo sa tam budú dať urobiť pekne absurdné fotografie, vystihujúce bláznovstvo organizátorov. Ale investovať energiu do politicky nekorektných a teda neuverejniteľných fotografií ... ? :-D

Satan Šofér

ale mám pocit, že iba citoval niekoho a nemôžem si spomenúť koho!

Satan Šofér

zaplakala Brunhilde

https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/d5/02/34/d50234d6b8912a7c21968...

pri pohľade na mutti Angelu Merkel

http://static6.uk.businessinsider.com/image/545b1cdb82e985bc1e387212-120...

Mein lieber Herr Gesangsverein!

To je súčasný "vodca" Nemecka ... :-D

Satan Šofér

Mohol by som uviesť knihy a citovať z nich, v ktorých sa postsionistickí teoretici vážne zaoberajú eugenikou.

V skutočnosti ju štát Izrael pestuje už pomerne dlho a premyslene.

Každý občan Izraela má okrem svojho občianstva v dokladoch ja národnosť.

https://en.wikipedia.org/wiki/Israeli_nationality_law

V stručnosti :

Izraelské právo odlišuje národnosť (le’om) a občianstvo (ezrahut).

http://web.law.columbia.edu/open-university-project/curricula/citizenshi...

O národnosti sa rozhoduje v súlade s náboženským právom Halakha (Niečo ako Islamská šária) :-D.

Prečítaiej si a budete žasnúť :

https://en.wikipedia.org/wiki/Halakha

Občania Izreala nie sú si rovní - rovnejší sú tí, ktorých uzná rabín ako židov!

Napriek snahe postsionistov, mlčky sa uzáva, že nie všetci takto uznaní "Židia" musia mať židovské gény. Uznáva sa aj dnes skôr dedičnosť náboženských a etnických tradícií predkov (teda zjednosušene ich obriezka), lebo genetika napriek zúfalej snahe "vedcov" postsionistov zlyháva metodicky aj teoreticky.

Je to podobné ako pri šlachtení psích plemien. Nie všetci potomci sú uznaní ... :-D Nerozhoduje ani genetika, ani vzhľad! Rozhodujú vlastnosti predkov, ktoré sa musia priebežne kultivovať výcvikom a prirodzeným výberom (hodnotením v súťaži)! Nakoniec väčšina plemien sú umelo pestované "kultivary", pestované výcvikom a následnou selekeciou.

Židovská eugenika, pestovaná rabínmi a postsionistami, sa snaží podobne ako nacisti o niečo podobné na vyvolenom národe. :-D A na toto som chcel upozorniť!

Satan Šofér

"Takže teraz,keď padá veľký Izrael,matka bude velká Chazária ... "

Práve si popísala model, o ktorom sa vcelku oficiálne bavili ukrajinskí Chazarskí Kagani s oficiálnou návštevou Izralela! Neveríš? Nájdi si na Internete ... :-D

Alebo považuješ za náhodu, že v Odese sa počas nepokojov podarilo turistom (!) vyfotografovať bandy v maskáčoch, vyzbrojené samopalmi UZI a automatickými puškami Galil made in Izrael?

Satan Šofér

Postsionistickí rasisti sa snažia modernizovať ariosofizmus a upravíť argumentáciu pseudovedeckou argumentáciou.

Sú dnešní Palestínci potomkovia Pelištejcov/Filištíncov, alebo sú to Židia konvertovaní na Islam?

Pôvodný sionizmus v západnej Európe v pripúšťal oba (!) varianty ... :-D

Sú Aškenázski Židia prevažne proselyti?

Ben Cijon Dinur, otec izraelskej historiografie a bývalý minister školstva nazýval Chazarsko "matkou diaspory, matkou jednej z najvýznamnejších diaspory - diaspory Izraela v Rusku, na Litve a v Polsku".

Velký historik Marc Bloch definoval Židov "ako skupinu veriacich, ktorí kedysi pochádzali z celého stredomorského, turkochazarského a slovanského sveta". Ja osobne s ním súhlasím.

Rasizmus treba nazvať rasizmom, aj keď ho pestuje vyvolená postsionistická elita Izraelu, podporovaná médiami. Ak sa mu väčšina Židov dôrazne nepostaví na odpor, vráti sa im ako bumerang. Nikto môže použiť postsionistami kultivovanú "genetiku" proti jej pôvodcom!

Stránky