senil

komentáre

senil

Nemecko je už totalitní stát. Vládne tam silná cenzura. Smutné
https://www.epshark.cz/clanek/2323/nemecko-pokus-o-cenzuru-alternativnic...

senil

Von der Leyen je katastrofa, vo všetko ustúpila zeleným a socialistom. Bude se pokračovat v budovaní EU federácie, odoberaniu práv národným štátom a v šíalenej ekologickej politike.
https://www.epshark.cz/clanek/2523/je-po-volbach-do-ep-reforma-nebude-ni...

senil

Stejně volby nic nezmění. V EU nic neprosadíme. Rozhodují tam velké země a byrokraté. EU parlament je parodie na demokracii.
https://www.epshark.cz/clanek/2045/v-evropske-unii-neprosadime-proste-nic

senil

A toto se deje pod taktovokou rádobykonzervatívnej CDU. Smutné. Merkelová pokazila všetko čo mohla - zelená enrgie, migrácia, brexit, cenzúra internetu. Je dobré, že je preč. Ale nie je už príliš neskoro pre Nemecko?
http://www.epshark.cz/clanek/1165

senil

Je to klon Merkelovej. takže katastrofa. Merkelová pokazila všetko čo mohla - zelená enegia, migrácia, brexit, cenzúra internetu. Je dobré, že je preč. Chovala sa ako politička strany zelených a nie ako konzervatívna politčka. Ale nie je už príliš neskoro pre Nemecko?
http://www.epshark.cz/clanek/1165

senil

Pravda. Všetky krajiny V4 okrem Slovenska to odmietli. Mali by sme to odmietnuť tiež! Tento pak nič nerieši, iba motivuje k migrácii.

http://www.epshark.cz/clanek/1232/globalnim-paktem-otevirame-migracni-pa...

senil

Žádný impeachment Trumpa se kontat nebude. Trump dopadl lépe než Obama po 2 letech vlády. Trump ustojí i toto. A je to dobře. Trump je dobrý prezident, snížil daně, zrušil regulace, nijak nezvyšoval moc vlády. Co bychom za takového prezidenta dali?

http://www.epshark.cz/clanek/308/opomijeny-uspech-trumpa-za-kazdou-1-nov...

senil

Merkelová pokazila všetko čo mohla - zelená enrgie, migrácia, brexit, cenzúra internetu. Je dobré, že je preč. Ale nie je už príliš neskoro pre Nemecko?
http://www.epshark.cz/clanek/1165/merkelova-vladla-jako-zeleni-a-pokazil...

senil

Pozor EU teď chystá na nás cenzuru internetu. Totalita teď nastupuje za strany EU. EU přichází k tvrdé akci a bude cenzurovat sociální sítě. Svoji úlohu v tom hraje i naše Jourová. Je mi z toho nablití.

 

senil

Bohužel i Evropa podlehne tlaku islámu. Bohužel demografie předpovídá, že tohle se bude dít stále častěji. Muslimů bude přibývat a tak se bude rozšiřovat jejich násilí, domácích bude míň a budou stárnout.

senil

Teraz je hlavný podporovatel kultúrneho marxismu Soros. Soros je zlo. Jeho názory sú škandálne a otvorene o nich hovorí na bilderbergovských konferenciách. Takže Maďarov chápem. Dobré je, že už ľudia Sorosa odhalili. Nie je to žiadna konšpirácia, že Soros má kupených EU politkov a podporuje neomarxizmus v Európe. On o tom aj hovorí. 

senil

Macron je tragický prezident. Nic nevyřešil a situace v jeho zemi se jenom zhoršuje. A navíc ty jeho skandály...

senil

Lidé v Německu jsou čím dál tím víc naštvaní a je jenom otázkou času, kdy tam vypuknou velké nepokoje. Rok, dva, deset let? Nevím, ale časem to praskne. 

senil

To je jenom špička ledovce, situace je horší. Ředitel odborové Asociace příslušníků kriminální policie André Schulz odhaduje, že až 90 % sexuálních a jiných trestných činů spáchaných v Německu se v oficiálních statistikách neobjeví. 

senil

Túto migráciu je potreba zastaviť. Afrika má obrovský problém. Počet obyvateľov má stúpnuť  1 miliardy dnes na 4 milirady v roku 2100. takže migrácia do Európy bude nekonečná. Jediná šanca jak zachrániť Európu je zatvoriť hranice. Bohužial naše elity sa snažia túto migráciu zlegalizovať. Strašné. Jedine Maďarsko to odmietlo. 

senil

Seehofer už nedokáže ustát Merkelovou a odstupuje. Ví, že nemá podporu pro změny ale zároveň nechce být při tom, jako ministr, když se z Německa stáva Germánistán a je islamizované. Chápu to.

 

senil

Je potřeba totálně uzavřít tyto hranice. Protože tahle migrace bude pokračovat donekonečna. Afrika má obrovský problém. Počet obyvateľov má stúpnuť  1 miliardy dnes na 4 milirady v roku 2100. takže migrácia do Európy bude nekonečná. Jediná šanca jak zachrániť Európu je zatvoriť hranice. Bohužial naše elity sa snažia túto migráciu zlegalizovať. Strašné. Jedine Maďarsko to odmietlo.

http://www.epshark.cz/clanek/715/africky-populacni-boom-hrozba-pro-budou...

senil

Čo čakať od médií hlavného prúdu? Lži a dezinformácie. Mainstreamovým médiám už nikdo neverí. U nás ani v zahraničí. Počúvajú to už iba dochodci. Takže by nás to nemuselo až tak zaujímať.

http://www.epshark.cz/clanek/93/smrt-mainstreamovych-medii

senil

Belgie je mrtvá. Už tam mají dokonce i islámskou stranu, která chce změnit Belgii v Islámský stát. Nakonec to skončí občanskou válkou.
http://www.epshark.cz/clanek/516/belgie-toto-je-neni-krize

senil

Merkelová je nejhorší kancléřkou poválečného Německa, skazila co mohla - krize eura, migrační krize, zelená energie... Naštestí protesty proti ní se rozšiřují a její moc slábne.
http://www.epshark.cz/clanek/400/merkelova-ztraci-kontrolu-nemci-zahajil...

senil

Šílené. Asi skončíme stejně jako na západě. Skončíme jako na západě? Cenzura běží v Evropě na plné obrátky. Nejhůř je na tom Švédsko, tam vám hrozí vězení za to, že upozorníte, že migranti močí a kálí na ulici. V Británii skončíte ve vězení za nenávistný tweet. V Německu za to, že přirovnáváte islám k nacizmu. Návic tam postafili centrum které zastýxká za hate speech. V německu facebook musi sledovat a mazat příspěvky - má to nařízené od vlády. Snad takhle nedopadneme v Česku.
http://www.epshark.cz/clanek/118/novodoba-totalita-na-zapade

senil

Není to o Putinovi. Ale Italové jsou už prostě zoufalí. Důchodci tam vybírají popelnice, zatímco uprchlíci jsou dobře živeni a šaceni a ubytováni a oni se jěšte stěžují na signál wifi, nebo špatné jídlo a zároveň pachají trestnou činnost. Ohavnost.
http://www.epshark.cz/video/89/italie-duchodci-jsou-nuceni-hrabat-v-odpa...

senil

Bojím se, že tady dojde k velké válce. Izrael donutil USA odstoupit od smlouvy s Íránem. USA tím, že zrušili tuhle smlouvu dále destabilizovali Blízký východ. Bude to vést k vyšším cenám ropy a možná i kválce a další uprchlické vlně. To je to poslední co potřebujeme.

http://www.epshark.cz/clanek/674/bude-tanec-pratele

senil

USA jenom destabilizují země. Irák, Sýrie, Lýbie. Teď je na řade Írán. USA podporují ISIS v Sýrii, stejně jako Al-Káidu v Jemenu. Měli by se stáhnout i ze Sýrie a z jemenu aby mohl nastat v těchto zemích mír. Ale přitom dělají opak.
http://www.epshark.cz/clanek/252/proc-pomahaji-usa-saudske-arabii-znicit...

senil

Bohužel naši politicky korektní vůdcové tohle nikdy nepřiznají. Je to tak radikální islám vyděsil západ Až k paralýze. A ten je neschopen se bránit. Muslimové to s pomocí našich neschopných elit dokážou a dobyjou Evropu. Podaří se jim to co se nepovedlo maurům ani Turkům a prakticky bez boje.

http://www.epshark.cz/clanek/119/vydesi-radikalni-islam-zapad-az-k-paralyze

senil

Národny socialismus bol jasne lavicový. O tom niet pochybností. Už iba ten názov. A hitler silno kritizoval anglosaský kapitalismus. Je smutné, že sa teraz nacisti nazývajú krajnou pravicov. Sút o socialisti, iba iného typu ako tí súčasní.

http://www.epshark.cz/clanek/457/o-fasismu-nacismu-a-komunismu

senil

Francie se rozpadá. Francie je mrtvá. Skončí to občanskou válkou. A na vině jsou kolaborantsné elity, které islám podporují a umlčují jeho kritiky. Proto se situace dostala až tak daleko.
http://www.epshark.cz/clanek/575/francie-smerem-k-celkovemu-poddani-isla...

senil

Veľmi smutné, naštastie západu už nikdo neverí. Assad nemal žiadnu motiváciu k útoku plynom. Naopak teroristi, saudovia, vojensko-priemyslový komplex USA a Izrael ano, takže možeme přepodkladať kdo je za tým útokom.

http://www.epshark.cz/clanek/610/ron-paul-tvrzeni-ze-prezident-basar-al-...

senil

Západ stojí o novou válku s Ruskem aby mohl utáhnout šrouby a zcenzurovat takzvaná alternativní média, jako ruské agenty. Bohužel.

http://www.epshark.cz/clanek/596/jsme-na-prahu-nove-studene-valky

senil

Orbán vyhral pretože robí to čo od neho voliči chcú. Zastavuje migrantov pomocou plotu, voliči ho za to odmenili. Západné elity svojich voličov zrazujú.

http://www.epshark.cz/clanek/256/74-evropanu-si-mysli-ze-migracni-politi...

senil

Pokrytectvo Izraela. Navyše tým, že budeme prímať hordy Afričanov afrike vobec nepomožeme. Naopak. Asi 6 miliónov utečencov čaká na pobreží Afriky. Dalšie 3 milióny zadržuje Turecko, pokiaľ sa toto vpustí do Európy, tak sme ztratení
http://www.epshark.cz/clanek/263/evropska-migracni-krize-dalsi-miliony-j...

senil

Bohužial je to tak. Sorosove multikultúrne neomarxistické neziskovky nás ničia. Soros je čisté zlo a jeho vplyv je obrovský. Pokial by za Kiskom stál Soros neprekvapilo by ma to. Má Sorosove názory. Soros infiltruje všetko EU, neziskovky, dokonca aj katolickú cirkev.

http://www.epshark.cz/clanek/529/soros-je-zlo

senil

Kiska je nejaký moc aktívny. A hrá si na poloboha. Na toto nemá právomoci. Pokial by za Kiskom
stál Soros neprekvapilo by ma to. Má Sorosove názory. Soros infiltruje všetko
EU, neziskovky, dokonca aj katolickú cirkev.

http://www.epshark.cz/clanek/529/soros-je-zlo

senil

Hmm, teraz opozíci a Kiskovi došla munícia. K rekonštrukcii vlády došlo, ako Kiska chcel, takže asi už nie je čo riešiť. Takže výmena vlády nebude. Soros asi nebude mať radosť.

http://www.epshark.cz/clanek/529/soros-je-zlo

senil

Ľudia toto je nezmysel. Veď druhoa treťou stranou na Slovensku sú Sulík a Matovič. To sú viac euroskepticeké strany ako Fico. Fico je krotký, má silné reči, inak bude brusel počúvať. Nedáva zmysel aby Soros zvrhol Fica a dostane nemiesto Sulíka, Matoviča a Kollára. na druhú stranu Soros má veľký vplýv a možno ho proste baví destabilizovať krajiny. je to jeho koníče, neviem... http://www.epshark.cz/clanek/219/sorosuv-globalni-vliv

senil

Na druhú stranu, keby Fico padol, nahradia ho euroskeptici typu Sulík a Matovič, to nie je žiadna výhra pre eurohujerov. takže pochybujem, že by za tým bol Soros. Aj keď je mi jasné, že Soros má prsty všade. Fakt  konšpiracia mi tu nedáva zmysel.

http://www.epshark.cz/clanek/219/sorosuv-globalni-vliv

senil

Toto Kiska nemá z vlastnej hlavy. Má to od nejakej neziskvoky. Pokial by za Kiskom stál Soros neprekvapilo by ma to. Má Sorosove názory. Soros infiltruje všetko EU, neziskovky, dokonca aj katolickú cirkev.

http://www.epshark.cz/clanek/219/sorosuv-globalni-vliv

senil

Němci už mají toho plné zuby. A proto přibývá protestú a AFD je v průzkumech už druhá. I v Německu se už začínají lámat ledy.

http://www.epshark.cz/clanek/447/nemecka-euroskepticka-afd-predbehla-spd...

senil

Je na čase. Migranti ve Francii si moc dovolují, tenhle problém je zapříčiněn tím, že kolaborantské elity toho těm občanům moc dovolují. kdyby tam panovala přísnost vůči přistěhovalcům, tak by situace mohla být jiná.
http://www.epshark.cz/clanek/211/francie-novi-kolaboranti

senil

Orbán má pravdu. Fico by mal spolupracovať s ním a nie s Macronom. Západ je už ztratený. Východná Európa se ešte zachrániť dá. Polsko s Maďarskem majú rozum. Západ je asi ztratený a može byť zachránený iba za cenu občianskej vojny. Bohužial Fico sa chce do toho západu čo najviac integrovať. Pritom pred volbami ešte hovoril niečo iné a bol silne proti migrantom.

http://www.epshark.cz/clanek/287/vychodni-evropa-drzi-zapadni-civilizaci

senil

Lidé už mají plné zuby politické korektnosti a multikulturalismu. Multikulturalismus štěpí společnost přináší rozbroje, násilí a konflikt. A to přesně asi politici chtějí aby tím ospravedlnili vznik totalitního režimu.

http://www.epshark.cz/clanek/160/multikulturalismus-rozbiji-zapad

senil

Švédsko je naprostá tragédie. Migrace selhala tak, že policie už ani neřeší případy znásilnění, nemá na to kapacity. To bude vést k jěšte více znásilnění... Prostě katastrofa.

http://www.epshark.cz/clanek/144/svedska-policie-nestiha-resit-obrovske-...

senil

Myslím si, že Zeman vyhrál ne proto, že by byl oblíbený a neporazitelný. Vyhrál proto, že Drahoš byl velice slabý protikandidát. Bez charismatu, bez originálních názorů. V debatách slabý. Jakýkoliv alespoň trochu charismatickým osobitý a rétorický zdatný kandidát by Zemana porazil. Ale protizemanovské elity nebyli schopny během 5 let vybrat zmysluplného kandidáta, tak mají co si zasloužili.
Možná se báli, že kandidát s vlastním názorem by je naslovo neposlouchal.

http://www.epshark.cz/clanek/395/povolebni-premitani

senil

V Sýrii válka skončila, je čas jít domů. Byly to přece takzvaní uprchlíci. Pokud je Německo nedeportuje, tak tos ním dopadne hodně špatně. Už teď tam vznikají no-go zóny a kriminalit aje na vzestupu
http://www.epshark.cz/clanek/210/nemecko-policie-je-proti-zlocinnym-gang...