shipka45

komentáre

shipka45

celkovo s tým súvisi aj táto výzva, ktorá kolovala na FB ešte pred tou Blahovou hláškou schizofrémií >>
Vyzva Igorovi Matovicovi:

S ohladom na skutocnost, ze mate byt menovany Premierom Vlady SR a vo vztahu k siriacim sa klebetam o Vasom lieceni na psychiatri Vas tymto ZIADAM o nasledovne:

1. Ste alebo nie ste lieceny na niektoru z dusevnych poruch?

2. Ak ano o aku dusevnu poruchu sa jedna?

3. Ak ano udelte Vasmu psychiatrovi VEREJNY SUHLAS UVEREJNIT VASU DIAGNOZU

Kedze ako Premier Vlady SR budete rozhodovat o zdravi a zivote VSETKYCH OBCANOV SR su vyssie uvedene informacie PREDMETOM VEREJNEHO ZAUJMU PRVORADEJ DÓLEZITOSTI!

Obcania SR maju pravo ocakavat, ze sa zachovate ZODPOVEDNE A UVEDENE INFORMACIE ZVEREJNITE PRED MENOVANIM DO FUNKCIE PREDSEDU VLADY SR.

V pripade Vasho ignorovania tejto vyzvy to budeme povazovat za odpoved pozitivnu a za zatajovanie zavaznych informacii o ohrozeni bezpecnosti SR.

Zdielajte to prosim.

shipka45

Pravidelná skôr čítajúca ako diskutujúca chcem tiež zaželať všetko najlepšie do Nového roka, autorom príspevkov a diskutujúcim návštevníkom, zaželať nám udržanie si stáleho nadhľadu, bystrého vhľadu, láskavého aj ostrého pohľadu, starostlivého dohľadu na náš vzhľad a výhľad bez ohľadu na rozhľad.

shipka45

....veru tak ! Čítame to viacerí. Určite rovnakí ako aj ja, ktorí sa minimálne zapájajú do diskusie, ale pre ktorých sú príspevky, články tu uverejňované nie zanedbateľným vodítkom v orientovaní sa v súčasnej spletitej situácie. Ďakujem všetkým a najmä Tebe Norman, za Tvoju nikým neplatenú prácu, ktorou prispievaš k otváraniu oči a chápaniu prebiehajúcich dejov.

shipka45

Priznáva sa Matovič k vraždám ? viď 36 min. videa " Miľník, ktorý sme dosiahli vraždou Jána Kuciaka a jeho snúbenice, by, predpokladám, mohol konečne spôsobiť aj, by som povedal, návrat k svedomiu pri poslancoch Smeru“ O ňom sa vie, že len vtedy povie pravdu, keď sa pomýli.... >>>> https://www.ta3.com/.../tb-olano-o-odchode-r-kalinaka-z...

shipka45

Až 50-tí proti M.Danovi, ktorý nastavoval krivé zrkadlo zapredaným presstitutom a politikom, tak ho tie špiny fašistické blokli...znemožnili mu vysielať, zobrali mu novinársku licenciu a tým pádom aj vstup do parlamentu.....boja sa, že pravda úplne vyjde na denné svetlo....https://medialne.etrend.sk/tlac/danovi-v-parlamente-odobrali-novinarsku-...
Tu je posledné video v ktorom rekapituloval posledné dva dni https://youtu.be/5-CuUvnFerU
ale v polovici vysielania už ho blokli.....

shipka45

z toho "zabraňovania" vzniklo https://youtu.be/wMUibKrcVkI