Holokaust alebo peniaze

Tak som si dnes uvedomil, že je nový mesiac, keď som pozrel na Zvedavca.

Chýba im nejaký ten peniaz, presnejšie 2140 korún, aby mohli financovať svoju redakciu.

Je to pekná ukážka, že bez serioznej politickej moci -teda peňazí- sa politika robí ťažko, neefektívne ( jedná sa o politiku, internetová publicistika tohoto druhu je politika, aj keď trocha inej formy, než pre akú sa to slovo používa bežne).

Je to úplne absurdné, keď si uvedomíme, o akú smiešne malú sumu sa jedná, v porovnaní s miliardami, ktoré lietajú všade okolo nás. Je Zvedavec a jeho obsah tak marginálny a nepodstatný? To by som nepovedal, je v mnohom originálny a unikátny, aj na českej masmediálnej scéne.

Nepochybujem, že sa pár tisíc korún nájde, ale aj tak je to povšimnutiahodný fenomén tohoto dňa.

Čo nedokázali žaloby za popieranie holokaustu, to dokázali peniaze.

N

K

N

Keď už si bol na zvedavcovi, tak si si dúfam, všimol  článok od Engdahla. Po rýchlom prebehnutí správ z posledných týždňov človek aspoň nadobudne pocit, že ešte je nádej.

A ešte si dovolím upozorniť na knihu Ostatní Ztráty (James Bacque)

http://afinabul.blog.cz/1208/priserna-uroda-a-ostatni-ztraty-po-ii-sveto...

 

 

Norman

koľko sily má ktorá strana.

 

 

Dík za link na knihu a zaujímavé vydavateľstvo,

toto odtial  http://disident.nabizi.cz/michael-morris-co-nesmite-vedet_p61026/ som nedávno kúpil normálne v slovenskom kníhkupectve

ešte som to sám nejak nečítal, možno nič moc nového, ale zrejme taký súhrn všetkých týchto vecí na jednom mieste, to sa vždy hodí. 

 

Norman

Peniaze mu prišli už včera doobeda, ale aj tak je to celé také čudné. To sa nenájdu sponzori pre portále s reálnou politickou agendou? :-)

 

To bola rečnícka otázka, jasné že sa nenájdu.

Ak sa zmení paradigma, respektíve KEĎ sa zmení paradigma, nie, ani potom  sa nenájdu sponzori - bude to prebiehať ináč - bude sa sponzorovať to isté, len určitá chrapač obráti kabát a zmení rétoriku.

Už teraz je mi z toho na blitie. Vážne, človek nevie, či je horšie to, ked zadubení potkany nechú uznať pravdu, alebo keď sa na ňu začínajú lepiť. Lepiť tak, ako sa ešte pred chvíľou lepili na sračky.

 

nové