Bibi Redlajn

Včera sa stala sa zvlášta vec. Hillary Clintonová povedala NIE.

Vlastn,e zvláštna vec sa stala už minulý týždeň. Na kongrese Demokratickej strany, odkiaľ vzišla nominácia Baracka Obamu do súboja o post prezidenta USA, sa do programového vyhlásenia, ktorému hovoria platforma ako podvozku zo ševroleta,nedostal boh. To je TEN boh Abraháma, Izáka a Jákoba, keby bol niekto napochybách. Ba čo viac, v porovnaní s rokom 2008 z platformy zmizla aj magická formulka, že Jeruzalem je nedeliteľným a dokonca na večné časy a nikdy inak hlavným mestom Izraela. I zarevali všetky čepičkové besy a Barack Obama osobne nariadil, aby sa do paltformy vrátil boh i Jeruzalem. Mnohí delegáti to prijali s dupotom a bučaním, nedbajúc v poryve zlosti na budúcu politickú kariéru. Ich mená už sú zapísané, ksichty zachytené na videozázname. Zvláštna vec sa teda skončila obyčajne.

Ale táto druhá, včerajšia - ktovie, ako dopadne.

Čo sa vlasten stalo? Práveže nič. Len Benjamin Mileikowski, známy pod krycím menom Netanjahu, rozkázal ministerke zahraničných vecí Hillary Clintonovej "to set red lines". Voči Iránu, samozrejme. Akože toto a toto (zoznam dodá Mileikowski a jeho besná banda židovských vojnových štváčov) my, americká administratíva, označujeme za red lines a keď to prekročíte, ideme vás my, Američania, bombardovať. Lenže kým to stihla Clintonová verejne zreprodukovať, vyskytla sa náhle vo Vladivostoku na sumite APEC na pracovných raňajkách so svojím rezortným kolegom z Ruskej federácie Sergejom Lavrovom. Podávali sa bliny s kaviárom a kým Hillary hryzkala, Lavrov jej všeličo vysvetlil. Napríklad ako dopadnú Američania, keď sa nechajú židmi vmanipulovať do útoku na Irán.

A potom prišlo to slávne NIE. "Nie, voči Iránu žiadne redlajny stanovovať nebudeme", povedala Hillary Clintonová. Povedala to verejne a jasne.

I zarevali všetky čepičkové besy a ten najbesnejší, Mileikowski, zbliakol: those that refuse to set red lines for Iran can´t give Israel red light. V slovenskej verzii tuto.

Veď hej. Amerika sa zaiste poserie. A celý svet tiež.

Len smelo do toho, banda psychopatov, jednoznačne definovaná náboženstvom - a podľa nich samych aj definovaná etnicky. Usporiadajte si váš elektromagnetický útok na Irán. Ale ak príde ten deň, po ňom príde ďalší. A ja osobne si nájdem zmrda s ukradnutým pekným ruským menom a stiahnem ho z kože. Za to, že proti prašivým barbarským sviniam zo svojho kmeňa nič neurobil.

Norman

sa v prevedení mileikowskych bastardov seba označujúcich za akýchsi "juden" zmenilo na:

"Zabite ho, ináč ho ja zabijem!!!"

 

Úplne vážne, tu ani tak nie je zaujímavá psychopacia očividne besnotou posadnutéj sekty, ale nedostatok imunity zdravých spoločenstiev. Neprekvapuje ma, že hyena slintá a hryzie na všetky (slabšie) strany, prekvapuje ma, že si to medveď nechá ľúbiť.

Ale zrejme taká je mechanika a tragický prebeh parazitických a infekčných ochoreni. Je to proste besnota, ktorá môže postihnúť aj medveďa.

Ema

http://www.ynetnews.com/articles/0,7340,L-4280402,00.html

Za veľké zelené nuly, ktoré im bankstri nakotia podľa požiadaviek.

Naval base, heh. Budúci koncentračný tábor, nadizajnovaný pravnukom bastardského Naftalína Frenkeľa, majstra gulagov určených pre etnických Rusov.

nové