Sionisti dostali po pysku

Tak sa nám priestorom zas leje sionistická propaganda. Nepíšem komentár tam, len pre naše poučenie - ukázanie na niektoré zámerne falošné koncepty.

 

Za prvé:

"Je jedno, či exodus utečencov niekto naplánoval alebo nie "

Ale nie, nie je to jedno, je to dôležité, len kolaborant o tom nechce nič počuť a tak sa prudko nestará o to, že to práve, hlavne až jedine sionisti a židia presadzujú už storočie zašpinenie Európy. Vonkoncom nie je jedno, či sa zločin stal, alebo nie, zo žiadneho aspektu to nie je jedno. Práve naopak, je to to najdôležitejšie.

 

 

Dalej, napriek tomu, že sa kvóty zrušili, zas Poláček útočí na slovenských politikov, ktorí, či už chtiac alebo nechtiac, majú na tom výraznú zásluhu. S bohorovnou istotou tvrdí, že "prerozdelovanie migrantov bude". Očividne nepochopil, že žiadnym škrtom papiera černoši z Európy nezmiznú, že to sa dosiahnuť nedalo a že v princípe sa oni sami budú tlačiť do Nemecka a napríklad kvargla Merkel im v tom bude pomáhať - v tom zmysle prerozdelovanie samozrejme bude. Naši nepriatelia sa nestratili. Ale  Fico dosiahol, že nebude povinný prílev k nám, čo Poláčkovi trhá črevá. A hlavne sa ukázalo, že rozlievanie ebolových etník do Európy nasilu nefunguje. Juncker dostal vrátené po papuli tú facku, čo dal Orbánovi. To je v každom prípade víťazstvo - len sionisti sa tvária, že sa nič nestalo.

 

Za ďalšie si treba povšimnúť, ako sa otázka čiernych inoetnických migrantov pri článkoch sionistov Poláčkovho typu stále a stále nenápadne mení na otázku islámu. Ono je jasné, že islám, ako už často, svoje politikum nezvládol, a nemožno ho akceptovať - ale prvotný problém imigrantov je ich rasový antagonizmus.To len sionisti, ktorí prehnali svoju snahu vpašovať sem milióny Afričanov, zistiac, že sa bieli začali brániť, posielajú narýchlo židov a šábesgojov a skúšajú to zahrať na svoju stranu, ako víťazstvo antiislámizmu.

 

Tu treba verejnosti pripomenúť milionkrát overenú pravdu, že všetky abrahámovské pseudonáboženstvá sú netolerantné a navzájom nekompatibilné a že tak, ako do kresťanského sveta nepatrí islám, nepatrí sem ani judaizmus. Takže, antislámisti, len do toho.

 

 
Sinuhe

neustále otrepávať o hlavy, že sú našim vzorom: tak ako Židia postavili múr oddeľujúci Palestínčanov - aby sa zachoval "židovský charakter štátu Izreal", tak si stavia ochranný múr aj Maďarsko. My sme investovali desiatky miliónov na zabezpečenie východnej "schengenskej" hranice (ozaj, načo vlastne, keď sem teraz imigrantov zvážajú loďami?!) a podobne sa chráni každý rozumný národ či komunita.
Náš vzor sú aj USA, ktoré si na hranici s Mexikom postavili parádny múr na ochranu pred imigrantami z Latinskej Ameriky a na tých imigrantov, ktorým sa podarí múr prekonať, konajú rangeri na čele s Chuckom Norrisom poľovačky.

Ak nám tu jebeši vykladajú o tom, že aj našich emigrantov v po 68-om Západ prijal, a teda máme príjmať aj my, tak k tomu toľkoto:
V prvom rade, my čo sme tu ostali, nikam neemigrovali a snažili sa zveľadovať našu vlasť, našu domovinu, my nemáme nijaký morlány záväzok. Ak, tak nech si africkýchimigrantov prichýlia k sebe naši emigranti žijúci na Západe.
V šesťdesiatych rokoch ešte doznieval nedostatok pracovných síl vyvolaný vojnou. Preto Západ s radosťou prijal nových makačov. To čo sem teraz ide z Afriky aj odinakiaľ, to z 98 precent nie sú žiadni makači. Proti nim sú ešte aj obyvatelia Lunika pracovití a zákonov dbalí ľudkovia.
Keď si jebeši každý zoberie do svojej domácnosti nejakých emigrantov a bude ich živiť - zo svojho!!! - nech a páči, to je priestor pre tú dobrovoľnosť. Toto im treba neustále otrepávať o hlavy.

Buheh

Ale zvlášť si mi ulahodil týmto odstavčaťom:

"V prvom rade, my čo sme tu ostali, nikam neemigrovali a snažili sa zveľaďovať našu vlasť, našu domovinu, my nemáme nijaký morálny záväzok. Ak, tak nech si afrických imigrantov prichýlia k sebe naši emigranti žijúci na Západe."

Áno, presne tak! Presne túto myšlienku som ešte chcel napísať v mojej nedávnej nedeľnej kázni na túto tému, ale som zabudol. Toto by rozhodne nemalo byť nikdy vynechané, keď nám niekto ide oplieskávať o hlavu, že veď aj naši predkovia chodili do cudziny.

No a druhou vecou je, že vo zvrchovanej a demokratickej krajine ľudia musia mať právo rozhodnúť o tom, koho medzi sebou chcú a koho nie. Nemôže to byť podmieňované tým, či v minulosti to bolo tak či onak. Včera si ma pozval na návštevu do tvojej parádnej vily, ale to neznamená, že za to dnes som povinný k sebe do mojej biednej garsónky natrvalo nasťahovať tvojho sociálne nespôsobilého známeho, zato, že ty si mu podpálil jeho chatrč.

Aman Againsttime

O nebezpečenstve toho, ak sa celá problematika migrantov zúži len na kultúru a náboženstvo som mal dávnejšie jeden preklad na prope: http://www.protiprudu.org/proti-pravicovemu-kulturalizmu/

Človek o to viac ocení také iniciatívy ako je české hnutie Pro-Vlast. Odporúčam prečítať si rozhovor, pričom dôraz kladiem na odpoveď na poslednú otázku: http://pro-vlast.org/2015/04/18/rozhovor-o-islamizaci-multikulturalismu-...

Takto nejak vyzerá správny postoj, nie to čo predvádza IVČRN alebo Poláček a spol.

Buheh

Nechceme tu hordy cudzincov, ktorí v tejto krajine a celej Európe potenciálne nahradia nás, našich potomkov, nie preto, že sú moslimovia, že sú ufúľaní, negramotní, zďaleka, čierni, zelení, modrí, akíkoľvek. Nechceme ich preto, lebo chceme aby v tejto krajine rozvíjali NAŠU kultúru, históriu, identitu NAŠE deti. A nie aby tu o pár desaťročí rozvíjali kultúru a identitu niekoho iného deti nikoho iného. Všetky tie reči o islame sú iba zásterkou. Ak je toto rasizmus, xenofóbia, fašizmus, či akékoľvek iné strašné zaklínadlo, tak nech sa páči, potom sa k tomu hrdo hlásim a vyzývam Vás všetkých, aby ste sa pridali. Kým nie je neskoro.

1488

určite by nevadilo, ak by to INÉ bolo lepšie. O tom, čo znamená to lepšie, sa nemusíme baviť. Tak ešte nik nezdegeneroval, aby to nevedel rozlíšiť. Harmónia alebo chaos, to je ponuka dňa.

Buheh

či by to iné bolo azda lepšie či horšie. Je mi úplne ukradnuté, či by gény moje a mojich slovenských rodákov tu na Slovensku vystriedali gény lepšie alebo horšie. Či by to boli gény Somálcov, Afgáncov, Rómov, Angličanov či Fchancúzov. To by sa ma totiž už netýkalo. Ja som taký xenofób a šovinista, že chcem túto krajinu pre moje deti a deti nášho rodu.

Ale samozrejme, ak ide iba o osvieženie genofondu v primeranom rozsahu, tak tam je jasná preferencia v zmysle kultúrnej a etnickej kompatibility.

Náhodný okoloidúci

Nemyslím si, že Slovensko je až také malé, aby nám hrozila degenerácia kvôli incestu. Veď na stredných a vysokých školách sa schádza študujúca a sexujúca mládež z rôznych kútov Slovenska, dochádza k premiešavaniu génov. Nie ako kedysi, keď sa ľudia sobášili len v rámci jednej doliny.
Pred nejakými 20 rokmi zožal v Nemecku veľkú kritiku plagát, na ktorom bol preškrtnutý rasovo zmiešaný pár a pod ním nápis "Miešanie rás je vražda národa". Niečo na tom bude, takí zmiešaní potomkovia majú často problém so sebaidentifikáciou.

1488

zmena genofondu je sekundárny následok, mal som na mysli obyčajné prisťahovalectvo, v rámci vyživovacej kapacity našich rolí (teda aktuálnych ekonomických možností)
to čo prichádza sa dá jednoducho prirovnať našim osadníckym občanom a ich spoločenskej, ňúspíkom povedané - pridanej hodnoty. Hlboko pod bodom mrazu.

Náhodný okoloidúci

Nemyslím si, že Slovensko je až také malé, aby nám hrozila degenerácia kvôli incestu. Veď na stredných a vysokých školách sa schádza študujúca a sexujúca mládež z rôznych kútov Slovenska, dochádza k premiešavaniu génov. Nie ako kedysi, keď sa ľudia sobášili len v rámci jednej doliny.
Pred nejakými 20 rokmi zožal v Nemecku veľkú kritiku plagát, na ktorom bol preškrtnutý rasovo zmiešaný pár a pod ním nápis "Miešanie rás je vražda národa". Niečo na tom bude, takí zmiešaní potomkovia majú často problém so sebaidentifikáciou.

Buheh

Mal som na mysli fakt, že takmer žiadna populácia nie je taká izolovaná, aby priebežne do nej neprichádzali z okolia nové gény. Jasné, že Slovensko je na tom geneticky dobre a nepotrebuje nejakých migrantov. Ale keď už, potom by si malo starostlivo vyberať tak, aby mu prišelci boli na prospech, tak ako to robia niektoré superdemokratické krajiny.

Náhodný okoloidúci

Realita je však taká, že naše Slovenky osviežujú genofond Česka, Nemecka, Británie, Talianska...

Buheh

Úprimne, nech si zlatokopky robia čo chcú. Mňa do toho nič nie je. Ak ich tam v cudzine chcú, tak nech si ich tam nechajú a nech si tam osviežujú kohokoľvek a akokoľvek. Je to ich vec, veď je demokracia. Konieckoncov, šíria naše gény a dokonca exportujú gén vychcaného egoizmu, bez ktorého sa tu radi zaobídeme.

Ale neprajem si, aby mi preto niekto hovoril, že teraz majú zase nejakí ebenoví a eboloví cudzinci právo osviežovať mňa, a že majú právo aby som ich tu chcel. Nemajú.

baloo

aj v Konštantinopole sa pokúsili jemnocitní dúhoví bojovníci za práva buzerantského etnika o pochod... ale nestretli sa s bezbrehým pochopením silových zložiek, ach, no toto... Aj keď v týchto horúčavách sprcha niekedy aj dobre padne.

https://www.youtube.com/watch?v=wjyKJyx61U4

nové