Prvé obete invázie

 Bolo skoré ráno, keď médiá zverejnili stručnú správu o dopravnej nehode pred tunelom Horelica pri Čadci. Stala sa o pol piatej ráno. Vtedy Kysučania vyrážajú za prácou.

Účastníkmi nehody boli čadčianske osobné auto a poľská dodávka, ktorá mala na palube "okolo 20 cudzincov". Správa bola napísaná zvláštne. Jednak neuvádzala vinníka - hoci z pár sprievodných fotografií muselo byť aj blbovi jasné, že plne naložená dodávka prešla do protismeru a Daciu Logan doslova zošrotovala - jednak k 32-ročnému spolujazdcovi v Dacii, ktorý prišiel o život, stroho konštatovala, že exitus.

Takto sa píše o smrti Kysučana. V prípade, ak ho zabije dodávka plná invazistov, ktorí sa tam chudáci "tlačili".

 

Vodič Dacie, 33-ročný Čadčan, utrpel ťažké zranenia.

Neskôr sme sa dozvedeli, že v dodávke bolo 23 Sýrčanov na ich ceste do Džrmny. Po nehode neposkytli ľuďom v Dacii pomoc a dali sa na útek.

Údajne sa týchto ilegálov bez dokladov podarilo všetkých pochytať a polícia je teraz plne vyťažovaná so zisťovaním ich totožnosti a overovaním, či nie sú žiadateľmi o azyl v niektorej členskej krajine EÚ.

Dolámaného mŕtveho Čadčana neukážu na všetkých titulných stranách denníkov spolu s jeho životným príbehom. Nedozvieme sa, koľko mal detí a ako dlho chodil na šichty do Ostravy, aby ich uživil.

Iste, takúto nehodu mohol mať aj bez účasti invazistov.

Na to možno povedať len jedno: a ten trojročný chlapček, ktorého si dnes novinárske hyeny vybrali na citové vydieranie doslova celej Európy, sa mohol utopiť počas šantenia v mori pri Tartuse.

 

 
peto

je v podstate priserna... jeden clovek (pytam sa s emou - co bol zac?kolko mal deti?) je mrtvy, druhy tazko raneny, mozno zmrzaceny - a nic, ziadna reakcia... zato sa dozvedame, ze v dodavke boli aj deti... ani sam autor/ka nenasiel odvahu podpisat ten grc...

Ľubov

Česť Tvojej pamiatke,neznámy človek.Čo cíti Tvoja mama v tejto chvíli. Je to skutočne prvá obeť,vieme,že nie posledná obeť tejto totalitnej ,fašistickej moci a jej sluhov,médií na Slovensku.

Vďaka Ti Ema,že si to napísala.Tohto chlapca mi je nesmierne ľúto.

Náhodný okoloidúci

Teoreticky to mohla byť len bežná nehoda s tragickými dôsledkami, akých sa za rok udejú desiatky, keby ju nezapríčinil zahraničný šofér prevážajúci živý zahraničný kontraband.
Smutný, ale nie prekvapujúci je prístup novinárov a ich majiteľov - obete zahraničného pôvodu nafukujú do celoplanetárnych rozmerov a hádžu nám ich na krk, bez ohľadu na to, že ich príčinou je niekto iný, nie my, zatiaľ čo obete cudzej invázie spomedzi nás Európanov bagatelizujú a zamlčiavajú. Aj by som napísal, čo si o nich myslím, ale také škaredé slovo neexistuje.

Sinuhe

1/ zriecť sa iluzórnej "anonymity", ktorú naám poskytuje internet
2/ zoznámiť sa navzájom (to nebude veľká prác, až tak veľa nás zase nie je ...:) ; organizovať sa, voliť si vedúcich tvoriť a distribuovať krízové plány. Získať dosah na m=diá, nedať sa vyprovokovať ku konfrontačnému stretu a ak bude na to príležitosť pokračovať v politike podľa Clausewitzovych (stále aktuálnych !!!) poučiek.
3/ baloo, tí novinári sú picheeee.

Ľubov

Lebo pravdu má aj Idúci,že máme mizernú kondíciu.K bodu dva jednoznačne príde,niet inej cesty,len neviem,či to bude presne podľa Clausewitza:-),niekedy mi to vysvetli,čo je to za pána.

Tento september som už veľmi chcela vlakom do Pešti,kvôli tej zologickej .Som infantilná už trochu,v zoo sa cítim šťastná,čo už. Okrem toho spiatočný z Nitry do Keleti je naozaj 10 euro,za zvyšok som si chcela dopriať nejaké lepšie ubytovanie,niečo v secesnom štýle,ten mi vyhovuje.Mám po výlete. Píšem to preto,že to dobre ilustruje,ako sa bude náš život meniť.
A naviac,som si istá,že to nie my opovrhujeme nimi,ale podsttne,podstatne viac oni nami.

V istom momente bude nevyhnutné ,aby sme spojili sily.My Starí Nitrančania sme aj tak jedna rodina,ale o tom neskôr.

Náhodný okoloidúci

Na agresívne primitívne mozgy platí len fyzická prevaha a smrteľný strach. Ibaže SŠA ako hlavný organizátor invázie Afričanov a Arabov počítajú s tým, že nikto v Európe si netrúfne zastaviť a otočiť invazistov vojenskou silou. Lebo v prípade nasadenia armády a ostrej streľby hneď by nás všetky svetové presstitútky zadupali pod čiernu zem. Takže obrana útokom by mala smerovať priamo voči organizátorom invázie, ale to je už práca pre tajné služby.
Ak si sem pustíme "utečencov", onedlho budú utečenci z nás.

Ľubov

a to vypadnúť z EÚ a ochrana hraníc všetkými prostriedkami. Pravdaže,budú sankcie,možno aj to najhoršie,tak to hovoria poisťováci,keď nás chcú poistiť v prípade smrti.

Ale chudoba a strach o život a smrť nás čaká aj v EÚ,dúfam,že to konečne pochopia aj niektoré naše mediálne osobnosti.Ale to je vlastne už jedno,kto by im ešte venoval pozornosť.
Sú celkom zbytoční.

Ema

Nasledovali by sankcie a bombardovanie.
Nie nadarmo USA Európu militarizujú.
Len čo Maďarsko urobí jediný pohyb navyše, vyštartujú po ňom.

Inak, o miere arogancie voči Maďarsku svedčí včerajšia udalosť. Vo vypätej situácii sa premiér Maďarska márne pokúšal dovolať premiérovi Rakúska. Ten Orbánovi odkázal, že ho má fpiči a ON bude rozhodovať, kedy sa bude s Orbánom baviť.
Šlo o koordináciu odvozu invazistov do Rakúska, ktorý si vyžiadali Rakúsko a Nemecko. Rakúsko chcelo poslať na územie Maďarska autobusy - a aj toto potreboval Orbán konzultovať s Faymannom. Nedočkal sa od tej arogantnej svine ani zdvihnutia telefónu.
Maďarsko teda, dodržiavajúc zákon, rakúske autobusy na svoje územie nepustilo. Dostalo sa mu za to hysterickej mediálnej škandalizácie.

Ľubov

ako sa k nám budú správať. Ale nielen západní politici,ale aj tie čiene papule budú po nich opakovať. Fakt neviem,čo robiť. Všimla si si dnešnú správu,že Číňania kupujú Barandov(alebo jeho časť)a ďalšie české komodity?

ps. Predtým by som si nebola pomyslela,že ak takto ponížia Maďarov,budem to brať takmer osobne. Veď ten bastard aj mňa urazil.

Ema

Ale nestrkaj ich do jedného vreca s černochmi. Nebuď jak Merkelka :)

Ľubov

Práve naopak,vidím to ako dobrú správu. Chcela som Ťa potešiť trochu.

Pre našich mladých je tu ešte jedno riešenie,napadlo ma,ako tak čítam Srworu.Zbaliť si batôžtek a ísť inde šťastie hľadať,áno,myslím Sibír. Som si istá,že sa tam postupne postretá celá západoeurópska čelaď:).

Ema

Zíde sa nám tam.

Náhodný okoloidúci

Zaujímavý článoček:

http://www.voltaire.netkosice.sk/index2.html

Sibír XXI. storočia
Zdroj: Andzhey Platov
Dátum: 4.9.2015

Pojem Sibír bol tradične spojený s vyhostením, vyhnanstvom, väzením a podobnými "lahodnými" pojmami. Sibír XXI. storočia je ale niečo iné, než Sibír IX. storočia, kedy sa ten pojem sformoval. Dnes sú to rozvinuté mesta s kvalitnou infraštruktúru.

Väčšinou si človek predstaví pod pojmom Sibír zimu mráz, tajgu a medvede. Tak to všetko je síce v platnosti, ale dnes k tomu môžete pridať napríklad miestne dyne, tekvice, melóny či pšenicu. Posilnilo poľnohospodárstvo a posilnila nielen infraštruktúra, ale aj vedecko-výskumná základňa. (Nie nadarmo bolo predsa vyhnanstvo typickým trestom pre búrlivácku inteligenciu.) Napríklad Novosibirsk je dnes 1,5 miliónovým mestom, ktoré je považované za jedno zo silných vedeckých ohnísk Ruska.

Rad utečencov z Ukrajiny (a je ich spolu vyše 2,5 milióna!) sa túži uchytiť v Moskve či Petrohrade. Tam je to ale skôr nereálne, pretože je tam "preľudnené". Zato na Ďalekom Východe sú podmienky podstatne lepšie. Ak v Kemerovskej oblasti západnej Sibíri dostane pri presídlení hlava rodiny 20 tisíc rubľov a každý člen domácnosti 10 tisíc rubľov od začiatku, potom v Novosibirsku regióne je to 240 tisíc rubľov pre hlavu rodiny a 150 tisíc pre každého ďalšieho člena rodiny. Pri poľnohospodárskych usadlostí bude od 1. januára 2016 1 ha pôdy zadarmo na každého člena rodiny. Vybrať si možno na internete. Nie je preto divu, že tí z Ukrajincov, ale aj iných imigrantov, ktorí sa rozhodli zostať v Rusku, idú do východoeurópskych krajov krajiny.

Pokiaľ v západnej časti Ruska ešte je možné hovoriť o nezamestnanosti, potom na Ďalekom Východe je situácia úplne odlišná. Len v Novosibirskom regióne chýba podnikom 234 tisíc párov pracovitých rúk. Niekoľko tisíc občanov rozpadajúcej sa Ukrajiny preto usídlili v Omskej, Kurganskej či Irkutskej oblasti a o zmene miesta ani neuvažujú.

Iste, že aj tam sú niektoré nedostatky, a že sú aj tam aj isté problémy. Ale aj na týchto príkladoch je zreteľne vidieť, že Rusko na východ od Uralu svoj rozkvet práve odštartovalo.

Norman

prečo by sme sa mali práve teraz niečoho zriekať?
Ak chceš naozaj niečo otvorene spraviť, choď do niektorej z politických strán alebo iných organizácií, a šír tam osobne a neanonymne naše myšlienky.
Napríklad strana Naše Slovensko, predpokladám, potrebuje ľudí v strednom veku a v strednom vyššom spoločenskom postavení. Nie je dokonalá, ale na rozbitie gebule tomu svinstvu je to to najzrelejšie, čo tu vyrástlo.
Alebo sa zapoj do Siete a povedz im pravdy, pred ktorými zatvárajú oči.
Alebo podpor v Smere národné a radikálne krídlo - určite tam také je.

Možnosti je kopu.

A popri tom každému jednému doporučujem - vybavte si zbrojný pas a kúpte si zbraň. Vraj aj na Slovensku máme vlastnú.
Keď ju budete mať, budete sa cítiť lepšie. Keď ju použijete, budete sa cítiť lepšie.
Kopa našich nepriatelov zbrane má.

A vám v obciach treba odporučiť jedno - zakladajte si neformálnu domobranu. Nik vám v tom nedokáže zabrániť. Śírte pocit odhodlania a sily.

Aman Againsttime

Práve som dokončil jeden preklad o tejto fraške s utopeným sýrskym chlapčekom. Nie, nemienim prelievať čo i len jednu slzičku za sýrskeho chlapčeka (ani za zuby jeho otca). Voči takýmto citovým vydieraniam a psychologickým manipuláciám si treba vypestovať zdravú imunitu.

Inak pozerám práve toto video (https://www.youtube.com/watch?v=oI5FncY8z5E) od sorosovskej mimovládky a márne tam hľadám nejaký skutočne relevantný argument, opäť iba samé ciťáky. Vedel by mi niekto povedať, akými argumentmi by mohli sorosovské mimovládky presvedčiť nenapraviteľného nietzscheána a darwinistu ako som ja? Čím by mohli na mňa apelovať, aby som podporoval imigráciu votrelcov do Európy? Apel na nejakú post-kresťanskú, humanistickú, univerzálnu morálku totiž ide úplne mimo mňa. :-)

Ľubov

alebo,prečo radšej nekúpim vnučke bieleho zajačika. Hej,máš pravdu,aj mne idú na nervy tieto primitívne manipulácie. Ale čo ak majú tie svine aj niečo sofistikovanejšie pripravené ?

Pre zaújmavosť sem dám tiež jedno video https://www.youtube.com/watch?v=7nGbo3NLuS0 ,drsné je,že takéto klipy ,veľmi podivné,si dnes pozerajú 10 ročné decká cez prestávku. Už len preto si myslím,že odtial sa musí začať s upratovaním.

Aman Againsttime

No jasne, za všetkým hľadaj ilumináta. A zabudli ešte spomenúť aj jašteričky. Ľubov, sám sa teraz postavím do role konšpirátora a poviem, že môj názor je taký, že tieto pošahané konšpiračné teórie (ilumináti, jašteričky, eugenici, ktorí chcú vyhľadiť svet a pod.) v skutočnosti niekomu veľmi dobre slúžia na imunizáciu spoločnosti pred tým, čo je skutočne podstatné.

Mám za to, že jediná konšpiračná teória, na ktorej skutočne záleží (pričom ide o totálny masterpiece všetkých konšpiračných teórií) je tzv. židovská konšpirácia. Predovšetkým nejde o nijakú utajenú konšpiráciu. Nefunguje to tak, že prídeme na nejaké utajené miesto, zatkneme sprisahancov a bude pokoj. Ona totiž funguje omnoho rozšírenejším a rozptýlenejším spôsobom, ale vzhľadom na jej dôsledky a povahu ju môžeme nazvať židovskou konšpiráciou.

A práve preto, že židovská otázka je absolútny masterpiece všetkých konšpiračných teórií a jediná konšpirácia, na ktorej naozaj záleží, tak jej súčasťou je o.i. aj zaočkovať ľudí proti skutočnej konšpirácii tým, že ich mysle budú zaplnené falošnými a stupídnymi konšpiráciami.

Norman

Aby som sa vyhol ošúchaným pojmom, nazval by som to jednoducho cirkus blbostí. A poviem tak, že sú síce genervané (prevažne) samovoľne, aj vznikajú stále nové, ale tlak médii z nich potom zámerne a vedome vytvára "alternatívu". Sú čiastočne prirodzené - frustrovaní ľudia hľadajú a kombinujú - žiaľ, výsledok je vceľku prirodzene z 90% úbohý.

K tej umelej alternatíve aj výborný článok na AE.

Ćo sa týka sionistickej tématiky - ako píšeš, nie je to konšpirácia, sú to evidentné procesy sveta, len ich hlavným bojovým polom sú masmédia a tam je to absolútne tabu. A (ako píšeš) nie je to ani konšpirácia v tom zmysle, že to pár zlosynov, ale je to zas nevyhnutný produk prekomplikovanej ľudskej spoločnosti. Podobne, ako chrobný pot, hnis alebo sračka (vznikajúce v chorom tele). Źiaden semitský rod by nemohol na severanov, ak by nevznikla zmiešaná rasa európanov a levantíncov.

Je podstatné držať sa racionálnej pravdy. Kto rozhoduje o svete sa dá zistiť podľa siločiar moci.

 

Žiaľ, memetické tlaky masmédií sú realita, ktorá sa nedá neutralizovať len zopár alternatívnymi zdrojmi. Ľudia upadajú do recidívy, pripadne ceľkom skolabujú (nemusím menovať, že ). Poučí ich až tvrdá realita.

 Ale môžeme tej tvrdej realite pomôcť. Ak sme tiež primerane tvrdí.

Hm... myslím, že sme.. poniektorí.

Aman Againsttime

Ja by som ešte dodal, že treba rozlišovať medzi obecenstvom hladným po takýchto teóriách a ich tvorcami. Obecenstvo je samozrejme veľmi pestré. Na jednej strane je tu prítomný určitý zdravý impulz - nedôvera či odpojenie od mainstreamového pohľadu na veci, na druhej strane, mnohí z nich inklinujú k tomu byť paranoidní a blázniví. Chcem tým povedať, že uvažujú iracionálnym spôsobom, a preto je i celkom ťažké s takými ľuďmi spolupracovať a budovať nejaké hnutia či organizácie.

Každopádne skús sa vžiť do pozície organizovanej židovskej komunity. Ak by som bol jej príslušníkom či kolaborantom a mal by som strach o to, že ľudia nakoniec prehliadnu celú túto židovskú (či ak chceš sionistickú) habaďúru, tak by som sa pokúsil populáciu proti tomu nejak zaočkovať. A to sa dá urobiť napríklad aj týmito 2 spôsobmi:

1) bežnú populáciu ľudí by som zaočkoval tak, že by som vytváral a pretláčal široko rozšírený postoj, že tzv. konšpiračné teórie sú iracionálne, falošné a priťahujú bláznov a paranoikov, a preto ich nemožno brať vážne. To znamená, že každý kto bude rozprávať alebo uvažovať spôsobom podobným napríklad i tomu tvojmu alebo môjmu, bude umlčaný a nebude braný vážne. Bude mu povedané niečo na tento spôsob: "hej, jašteričky a UFO. O tom sme už počuli xkrát. Povedz nám ešte niečo o židoch."

2) menšinu ľudí, ktorá je ochotná byť celkom otvorená potom zaočkujem tak, že jej myseľ bude zahltená stupídnymi a falošnými teóriami. Zároveň bude mať bežná populácia voči nim akúsi averznú reakciu, pretože zacíti paranoju, šialenstvo či omyl.

Osobne teda inklinujem k postoju, že niektorí konšpirační teoretici sú sami súčasťou konšpirácie (či "konšpirácie") (viď ľudia ako Alex Jones alebo u nás možno i Rostas, hoci v jeho prípade je pre mňa ťažké hovoriť niečo s istotou - ten chlapík je pre mňa stále tak trochu záhada...). Inklinujem k takému náhľadu z jednoduchého dôvodu. Ak by som bol v pozícií židov, tak presne toto by som robil: vytváral by som falošné teórie a falošné disenty.

nimos

je to veľmi smutné

nové