Najdlhšie slúžiaca britská kurva

Vo verejnoprávnej televízii sa prejavili, ako by sme boli kolónia britskej feudálnej ríše. Submisivita a podlízavosť pri oslavách cudzej monarchie je neuveriteľná, a to všetko len pre to, že tam slúži najdlhšie to ich, ako to povedať slušne, anglické kurevstvo.

Odmietam takúto úbohosť. Británia je mizerná polofeudálna krajina. Žiadne podobné ospevovanie slovenských či slovanských hodnôt a hrdosti si neviem v našej televízii ani predstaviť. Preto tým ideológom a propagandistom v RTVS týmto ukazujem, aké pocity vyvolali. Spôsobili len prehĺbenie neúcty a opovrhnutia voči britským spráchnivelým inštitúciám.

 
Sinuhe

stačí si uvedomiť traumu tej starej (toto nemyslím nijako pejoratívne) ženy, ktorá už dávno mala byť dôchodkyňou a tešiť sa z vnúčat a pravnúčat, ale splodila pitomstvo, pardon: potomstvo, ktorému nedôverovala ani ona sama natoľko, aby z toho posratého trónu odstúpila a prenechala ho daktorému z tých polodebilkov, ktorých s Filipom splodila ...

Aman Againsttime

Norman, ty sa veru fakt s tým nesereš :-D

Keď sa nad tým tak zamyslím, tak od Henrichovej rozluky s Rímom sú Angláni niečo ako "bieli židia Európy". Spomeňme si napr. na puritánskeho psychopata Cromwella, ktorý sa rozhodol povolať pijavice naspäť do Anglicka, na ich reputáciu ako národa obchodníkov/kupcov, 1.svetovú, Balfourovu deklaráciu, 2.svetovú, vojenské intervencie v prospech USA, atď.

No a vidíme tiež kam to s tým "židizmom" nakoniec dotiahli. Na žumpu celého sveta, kde je pomaly problém nájsť skutočného Anglána...

nové