N-ovinky

Novinky, ktoré narýchlo poslala Neznáma dopisovatelka

- operácia izraelskej armády ako reakcia na ostreľovanie z pásma Gazy, armáda v plnej pohotovosti, záložníci povolaní

 

- odvolaný veľvyslanec Egypta z Izraela

 

- mimoriadne neverejné dvojhodinové zasadnutie BR OSN na žiadosť Maroka, Egypta a Palestíny s nijakým výsledkom

 

- horúce telefóny Egypt- USA (Obama sa vyjadril, že Izrael má právo na obranu, ako prijala Hitlary žiadosť Egypta o pomoc pri zastavení izraelskej agresie, si domyslíme)

 

- Toto řekl ředitel ruského Ústavu Blízkého východu Jevgenij Satanovskij:
Jestli využije egyptský prezident Mursí operace v Gáze k roztržení mírové smlouvy s Izraelem už teď, anebo si najde nějakou záminku až později – na tom už moc nezáleží. V každém případě prohlásí Mursí mírovou smlouvu s Izraelem za neplatnou. Válka mezi Izraelem a Egyptem buď kvůli situaci na Sinaji, anebo kvůli všeobecné krizi v Egyptě, anebo z nějakého jiného důvodu je pro egyptské vedení naprosto nutná. A nedá se tu nic dělat.

 

- neoverené z FB:

Daniel Solis: příprava úderu na Írán: 1. Gaza, 2. Hizballáh - Nasralláh, 3. Sýrie - Assad 4. Teherán - 3. světová a samozřejmě pokud bude na Putina vyhlášena Fatva, jako že se k tomu patrně schyluje, tak není pochyb, že se konflikt rozšíří přes střední východ až do Evropy. Kdo by o tom dnes ještě pochyboval?

N

Aj Zaznobin je len človek, aj KOB tvoria len ľudia. Rada im mnohé verím, ale sila Globálneho parazita je veľká, preto tie pochybnosti.

Ema

Je to veľmi špeciálny parazit. Kým my parazitujeme na prírodných zdrojoch, on parazituje priamo na človeku. Túto technológiu vycibril do dokonalosti.

Je to zaujímavá štruktúra, ktorú tento globálny parazit vytvoril od bývalých čias obchodovania s otrokmi. Nie je viazaná čisto na ubliakaných chazaroidov s ich starozákonnou kmeňovou morálkou, zodpovedajúcou mentálnej úrovni 4-ročných detí, pretože aj medzi inými sa nájde dosť psychopatov, ktorí nedorástli na dospelú ľudskú úroveň.

Norman

Ten parazit je spojený s otroctvom a je výsledkom procesov, ktoré prebiehali na Blízkom východe pred tisícročiami. Už vtedy to bola technika ničenia mysle protivníka. Tak, ako sa lahšie skrotí-zdomestikuje mladé  zviera, tak sa lahšie zotročí aj človek v detstve - výchovou k otroctvu. A neskôr sa to prirodzene začalo používať aj na dospelých. Nie je to zložité, otrokári to používali na cudzích aj na svojich a celý ten konglomerát ideológie sa ku koncu nazýval "náboženstvo". Jeho pointou je to, že otrok lepšie poslúcha a je prospešnejší, ak nevie, že je otrok. Preto sú aj v súčasnosti hlavnými prísadami "sloboda", "demokracia" a podobné sluby  ( vy, ktorí si pamätáte totalitu reálneho socializmu viete, že aj ten mal týchto slov plnú hubu, donekonečna).

Ľudský parazitizmus je zrejme zákonitým procesom vo vývoji, niečo podobné, ako kanibalizmus.

Ale celé to pripomína aj taký nástroj, technológiu, ktorú kedysi niekto inteligentný stvoril a možno používal umiernene, ale postupne sa k tejto technike dostávali čoraz väčší a väčší blbci. Dnešní sionisti sú len banda debilov, o tom sa nedá pochybovať. Ovšem čím sú to sprostejší bastardi, tým sú besnejší - takže nepodceňovať, nedať sa pohrýzť, nevarovať!

 

nové