Európske déjà vu

Myslíte si, že súčasný pronemecký postoj premiérky Radičovej sa líši od pronemeckého postoja prezidenta Tisa? Správne. Nelíši.


A myslíte si, že snaha o ekonomický rozvrat Európy je iná ako v 30. rokoch? Správne. Je rovnaká.


Vtedy "trhy" deklarovali vojnu Nemecku. Bolo to v roku 1933, keď sa Nemecko odmietlo pridať k rothschildovskému finančnému systému (nakoľko vedelo, že niečo také je dlhodobo neudržateľné). Nemecká reakcia na vyhlásenie vojny nechala na seba od roku 1933 roky čakať.


Rozdiel je teraz len v tom, že "trhy" deklarujú vojnu celeh eurozóne. Nemecko totiž "trhy" obehlo a koplo do zadku - urobilo z eura silnú menu. Takto si to ale súdruhovia trhovia nepredstavovali, keď dovolili Nemecku spojiť sa a umožnili svojmu vazalskému kontinentu zaviesť euro.


Vráťme sa trochu do roku 1933:


Titulná strana amerických novín z marca 1933


 Keď Japonsko deklarovalo vojnu Amerike napadnutím v Pearl Harbor (toto územie bolo súčasťou Ameriky, všakáno), hneď na ďalší deň boli Američania japonského pôvodu zbavení majetku a strčení do koncentračných táborov. Aj na základe tejto rýchlej reakcie na etnickom princípe voči japonskému civilnému obyvateľstvu - americkým občanom sa seriózni historici domnievajú, že udalosti v Pearl Harbor pripravili samotní Američania. Za tučnú korisť, ktorú vojna priniesla, to stálo.


A myslíte si, že na Luníku IX znovu zapnú elektrinu?


Alebo systém nechá ľudí, ktorí nie sú schopní prispôsobiť sa jeho brutálnym parametrom - a treba to rešpektovať, že to nedokážu - o hlade a chlade skapať ako zver? Samozrejme, že nechá. Nebude snáď pre nich budovať priestory, v ktorých dostanú všetko, čo je na prežitie v zlých časoch treba. Jedlo. Školu pre deti. Nejakú tú zábavu - možno symfonický orchester. Lekársku starostlivosť. Toto systém neurobí. Pretože by to bolo nehumánne. Bolo by to hnedé. A tak sa budeme pozerať, ako Luník IX umiera.


A to ešte stále nie je ostrá vojna. Potom budeme umierať všetci.


 


Koniec krátkeho vhľadu do reálnej histórie Európy, ktorú nepoznáme, lebo z nej víťaz vojny urobil tabu.


 

ema

Je tok 1933 - pardon, je rok 2011 a proti Nemecku sa vedie (zatiaľ iba) ekonomická vojna. Tak je to správne a tak to má byť. Kde-ktorý aškenázsky žid vám ochotne medzi štyrmi očami vysvetlí, že Nemci sú nacisti a rasisti, pretože sú geneticky inferiórni a podľa toho treba s nimi jednať.

Pamätá si niekto na novembrovú aukciu štátnych dlhopisov? Asi nie. Predaj nemeckých štátnych dlhopisov bol katastrofálny a stál Bundesbanku 6 miliárd eur. Zato štátne dlhopisy skrachovaného Talianska sa míňali ako teplé rošky. Určite je paranoidné tvrdiť, že aukcia bola zmanipulovaná - také niečo môže povedať len nacista, fašista a antisemita - napríklad Craig Roberts v článku Bankers Seize Europe - Just Another Goldman Sachs Take Over.

Príčina mizernej novembrovej aukcie je jednoduchá: Nemecko tvrdohlavo trvalo na tom, že na sanácii súčasných problémov sa má podieľať aj súkromný sektor, pretože k ich vzniku prispel.

Katastrofálna aukcia bola odkazom Nemecku od Goldmansachsov, že nemecká tvrdohlavosť nie je namieste.

Iste nikto neprehliadol, že na nedávnom kľúčovom summite EÚ už Nemecko na spoluúčasti súkromného sektora netrvalo. A nemecké dlhopisy sa zas šťastne a veselo predávajú veľmi dobre.

 

Nemecko si tiež poriadne zavarilo, keď trvalo na tom, aby Izrael okamžite poslal do Palestíny palestínske peniaze, ktoré židia vyberajú na clách z tovarov určených pre Palestínu a potom nimi Palestínčanov vydierajú. Sú to veľké peniaze.

Naposledy židia okradli Palestínčanov o tieto peniaze ako "trest" za ich prijatie do UNESCO. I ozvalo sa Nemecko, že ak Izrael okamžite neodovzdá palestínske peniaze Palestínčanom, nedostane od Nemecka ďalšiu ponorku Dolphin. Výsledok: bláboly v západných korporátnych médiach, že Izrael zvažujééé, úúúž zvažujééé vyplatenie palestínskych peňazí - doteraz samozrejme vyplatené nie sú.

Dodávka Dolphina už však ohrozená nie je a navyše Nemecko vyplázne odškodné za to, že si otváralo hubu.

Nemecko nepochopilo, s kým má do činenia. Stále zabúda, že výzva z roku 1993 platí bez zmeny. A tí, čo ju hrdo nesú ďalej z generácie na generáciu, sa nezastavia pred ničím.

Norman

"Možno je potrebný ďalší šok, kým sa všetci v eurozóne začnú pozerať na veci rovnako, napríklad ak bude mať nejaká veľká nemecká banka skutočné problémy na trhu, čo sa možno aj v krátkom čase stane," povedal Six na konferencii v Tel Avive.

mengus

od bankstra s menom Six. Kto v Europe volil hajzla diktatorskeho, ze tu rozkazuje?

Nemecko zo vsetkych sil brani hyperinflacii, ktora by Europu zabila.

 

Nie je celkom rok 1933. Su tu silne Rusko a Cina.

idar

pre sionistickú verchušku ani dopadnúť nemohol. Pri predstave fiškálnej únie duša každého židovského úžerníka zaplače. Komu bude teraz požičiavať, kozojebcom z Kosovaru? Z Tbilisi? Veď s tými mal úplne iné plány.

Aj tých dvesto miliárd sa im máli. Za svoje deriváty, swapy, bondy a iné geniálne kabalistické vynálezy by si zaslúžili aspoň dva bilióny. A ako bonus plnú kontrolu nad Európou.

A na ich aškenázsku ostrovnú šľachtu si tiež nikto hubu otvárať nebude. Sú to síce bastardi, ale poslušní.

 

Lenže realita je dnes už o inšom. Na ich zelené nuly a ratingy už žiadny súdny človek nie je zvedavý. To už je teraz len ich interná záležitosť. Štrukturálny židovský problém.

Keď si my nejaké peniaze vytlačíme, a to si teda vytlačíme, tak len pre seba. Už tu raz taký pokus síce bol a nedopadol dobre, ale dnes je euroáazijský kontinent úplne inde. Nedá sa nevšimnúť, že aj bežného Európana, akokoľvek zdegenerovaného, inštinktívne oveľa viac zaujíma hnutie Occupy, načim povedať antisemitské, ako nejaká čo do počtu a intelektu vycmarená čvarga v Moskve.

 

nové