Americká spoločnosť (scénka z filmu Diktátor)

Už to tu bolo a má to nejaký rok, ale stále aktuálne a výstižné

Autor: 
téma: 
Grigoriy-Ilmoran

že dokážete propagovať aj tie najhnusnejšie židovské sviňačiny, ako niečo hodné ľudskej pozornosti.

Nikdy som netušil, že niečo také, ako film "Diktátor" existuje, ale teraz, keď ste ma na to upozornili, zistil som si na internete, čo to vlastne je.
Žid, ktorý nikdy nedokázal ani len pochopiť, čo umenie je, nikdy nič hodnotné v tomto smere nevytvoril, upozorňuje na seba hnusnými obscennosťami, ukazuje, čo sa v jeho diabolskej hlave naozaj odohráva, otravuje myseľ našej mládeže a celého ľudstva.

https://m.youtube.com/watch?v=KsfvshEXoFM&ebc=ANyPxKqTZTSNfNiABfBjrEkIwC...

Ľudstvu cudzí element, o ktorom nikto ani doteraz nezistil, odkiaľ sa vobec mohol vziať na tejto planéte - Žid, otravuje systematicky ľudstvo extrémnymi prasačinami, deštruuje všetko, čo má byť vznešené a ušľachtilé, zámerne v službách Belzebuba, ktorý je jeho bohom, zvrátil evolúciu homo sapiens do degenerácie.

A tí, o ktorých som si myslel, že majú na viac, ti to ešte aj propagujú!!
To vy bez Žida, bez židovských prasačín neviete, o čom je dnešná Amerika, dnešný svet?
Lebo, chamraď jedna nepodarená, Židmi načisto skurvená, chce mať "srandu" a "prču", ako sa kedysi tak trefne sami o sebe vyjadrili.
A Žid Vám tú srandu aj prču s radosťou doručí, aby vás načisto osprostil. Len aby ste sa z toho raz nedosrali.
Vy pomýlení Židmi vytvorení "nevinní" grenouillovia.

Norman

čuduj sa a sleduj.

Grigoriy-Ilmoran

V Čechách, kde žije desať miliónov ľudí si to choré židovské video pozrelo 366 tisíc záujemcov.
To je naozaj nebývalý, rekordný záujem.
( Už to, že si vôbec dal niekto v Čechách tú námahu, a preložil to, o niečom svedčí. Dokonca to nazval "najlepšie".)
Ak vezmeme do úvahy, že USA majú 32-krát viac obyvateľov, ako Česko, potom, aby nejaké video preukázalo podobný záujem, muselo by ho vidieť 11 700 000 záujemcov.

Okrem iného to jasne demonštruje, aká chorà je česká spoločnosť 27 rokov po "revolúcii".

Štyridsiatnici sa v Čechách ihrajú s motorkami, s hokejom a futbalom, pozerajú židovské filmy, nechcú mať deti a rodinu, a potom sa čudujú, že o päťdesiat rokov postihne chrám svätého Víta v Prahe podobný osud, ako Hagiu Sofiu pred šestťsto rokmi.

A nepomôže im ani to, že zopár pomýlených hlupákov z Čiech chodí otŕčať svoje ksichty do Drážďan, a "demonštrovať" proti islamu.

https://proevropu.com/zpravy/strach-v-nemecku-priznivci-migrantu-jsou-sc...

Norman

to české video, je tam vidieť stále Jirku a málo tých antifa ... ten kameraman je pako, alebo fízel, a aj znel úplne buzerantsky. A Jirko by mal v prvom rade menej kecať a niekomu tú hubu skúsiť naozaj rozbiť:-) Vlastne bez smajlu.

Najlepšie je, ako sa Češi, ktorí pol storočia nadávali na Hitlera, sa teraz pohoršujú, ako sú Nemci alibistickí a pokryteckí. Nech teda idú na Václavák a povedia, že sa mýlili a že predsa len mal Hitler pravdu. Hm, to nie, to oni zas zostanu len pri nadávaní na Nemcov :-) Vlastne nemuseli ani otočiť kabát, naši bývalí krajania.

No, ale aspoň zas zopár ludí zistilo, že nejde o hračky. A vraj dostali aj strach, chudáčikovia.

V Bratislave budú teraz najbližšie nejakí extrémosti, majú konferenciu v Redute, 16. septembra
http://www.tvnoviny.sk/zahranicne/1832463_bratislava-bude-hostit-dolezit...
ale dokáže niekto zistiť presnejší program, kedy budú tí radikáli prichádzať a demonštrovať svoju moc? Je tam taký fajn chodník a v neďalekej Bille dostať aj vajcia a iné vhodné potraviny.

Grigoriy-Ilmoran

že v Bratislave už ten cirkus bol.

Nedávno som videl (dva dni?) nejaké zábery, ako hlavný slovenský vojnový štváč Šebej vytŕčal svoj ksicht s Mogheriniovou. Som myslel, že to je ten slávny európsky šábes.

Šebej sa tváril, ako keby on bol slovenským premierom, ako keby tu on o všetkom rozhodoval.

Ešte aj denník SME ho citoval nariekať, že my Slováci nedostatočne zbrojíme, že sa nedostatočne pripravujeme na vojnu s Ruskom. Zaujímavé, že za posledné roky som čítal len dve vyplakávania o nedostatočnom zbrojení na Slovensku: obe od Židov. Ten prvý bol od Butoru.

Najprv zbytočne provokujú v našom mene Putina, vymýšľajú na neho všakovaké nezmysly, Pussy Riot, Krym, Boris Nemcov, Berezovskij, Chodorkovskij, akože Putin je netvor, aby nás znovu za ich záujmy nahnali do vojny.

Vojnoví štváci sú to, a treba ich odstaviť skôr, ako uvalila na svet ďalšiu katastrofu.

Predstavte si, aký je ten Šebej bezočivý. Neustále žvásta o nejakom Kryme a sankciách.
Úprimne, počuli ste ho jediný raz niečo povedať o židovskej anexii Východného Jeruzalema, Zapadného Brehu alebo Golanských výšin?
A JEDINÝ slovenský novinár alebo politik sa ho neopovážil na takú vec opýtať!!!!!

Norman

Aj keď je len taký druhoradý žid, ba priam šábesgoj na špinavú robotu - pretože musí vystrčať svoj ksicht, kdežto insider sionisti ako Bútora či Mesežnikov (a nejakí iní, ale moc ich na Slovensku nebude) - tí sa len vezú v pozadí - tak teda napriek takej úbohosti treba povedať, že Šebej prežil všetko.
Otázka je, či je Fico a jeho ostatní kumpání taký blbý že už nevidí, že je situácia na hrane, alebo na to nemá, aby Šebeja odstavil.
Fico a Smeráci by si mali spomenúť, ako vyhrali volby v 2006 - priklonením k nacionalizmu - a teraz sa blíži zas čas, a to čas odklonenia sa od - aby sme to povedali tak rusky - odklonenia sa od židoviny.
To azda ani nie je odklonenie sa od sionizmu, to by si Fico nemohol dovoliť - ale od domáceho sajrajtu sa odklonit môže. Ba aj musí, ak chce prežiť. A nemyslím to nejako obrazne, politicky - jemu ide naozaj o krk a v podstate NEMA alternatívu. Ale ktovie, či to stihne, kým ho napríklad kolaps srdca navždy odstráni. Nie je naozaj na čo čakať - summit je toho 16 septembra, je to jedinečná príležitosť.

No ale keď doteraz nepochopil, že musí odstrániť Šebeja, priam tak ako tréning, tak to je ťažko.

Ergo, Grigorij, hlavne kľud, nech si ešte užijeme obrázok tých prasiat hore bachorom. Já myslím, že na to máme šancu. V pohode, niektorí síce už cítia krv a sú nesvoji, ale zemetrasenie ešte len príde.

Pharmy

pretože strana, na ktorej Šebej momentálne cudzopasí je Ficov koaličný partner a nedávno posilnila o poslancov iného, menej úspešného sionistického projektu Sieť.

afinabul

Súhlasím, ale
To nevieš všetko, ako vysvetlíš Európskym detičkám kto je Hitler? Proste filmíkom: http://www.csfd.cz/film/398799-uz-je-tady-zas/ Ale pochop aj to, že sme tu MY a budme rôčik-dva ticho. To iba Norman si môže dovoliť rýpať do áut s plynom, mne su ukradnute ...
PS: Všimol si si ako sa herci prezliekajú? Kedysi to bol Beatles, dnes buzny ...

Norman

Dobre, dohovorené.

A dík za lichôtku :-)

Čo sa týka plynu, naozaj už syčí z trouby ven:

 

balu

ak môžem zhrnúť: čistý psychopat.

Vieme o čo ide, ale pekne zhrnul, aj keď je nosatý psychopat. Tebe nedošlo, že asi vieme o čo ide?

Aman Againsttime

Sacha Baron Cohen je samozrejme typický židovský degenerát, ale Diktátor je ešte celkom fajn (hoci nie už tak vtipný ako Borat, ale určite lepší ako dosť prehnaný Bruno: https://www.youtube.com/watch?v=_FE7V_8CgmQ) Hej, je to veľmi primitívne (účelovo primitívne) a rozhodne nie pre každého. Cohenov štýl by sa pre svoju neúctu k autoritám, hodnotám a ideológiám, ako i záľubu vo fekálnej a genitálnej tématike kľudne dal prirovnať k nízkej kultúre stredovekých karnevalov, kedy sa úplne prevracali póly sveta, hierarchie. Predovšetkým treba mať na pamäti, že Cohen predsa netvrdí, že tvorí nejaké veľké umenie. Jeho cieľom je baviť masy. No a keď už nejaká nižšia kultúra, tak aspoň nech je zábavná (a občas i sympaticky podvratná). Určite lepšie ako čistokrvné nudné sračky akou boli napr. poslední "feminazi" Krotitelia duchov.

Norman

Ja som naopak absolútne neznášal Borata, to nebol film ale prehnaná krutá skrytá kamera, voči ktorej proste tí ľudia nemali šancu (a to hovoríme o mojich "oblúbených" Američanoch). Diktátor má aspoň scénar a je zameraný na výsmech politických a kultúrnych schém, častokrát oprávnene (síce hlavne protiarabsky - ale ajhla, včerajšia sionistická kultúra sa dnes skoro hodí tiež). Bruna som ani nevidel, nemal som záujem (aj diktátora som pozrel myslím až po práve tejto ukážke, pred pár rokmi).
Samozrejme, že jeho humor je horší, ešte aj v porovnní so židovským - ale holt si Cohen ako chránená menšina môže dovoliť to, čo by inému neprešlo už pri tvorbe, prípadne by bol dodatočne zvozený ako "antiameričan" a samozrejme ako "šovinista" a "rasista". Tento film by nikomu inému neprešiel, a mám dojem, že ani Cohenovi moc nepomohol.

Náhodný okoloidúci

Stačilo mi vidieť upútavku na Borata a povedal som si, že toto si určite nepozriem, aby som sa nepogrcal.

Na Diktátora ma do kina vytiahla známa a keď som toto "dielo" nazval sionistickou propagandou, vyslúžil som si nálepku rasistu. Dovtedy som mal Charlieho celkom rád.

Grigoriy-Ilmoran

Hentaké sviňačiny normálne dávaju na Slovensku v kinách?
Doteraz som si myslel, že to všetci poznáte len z internetu. Ja som bol naposledy na Slovensku v kine v roku 1966 - Old Shatterhand.

Poviem však ešte niečo, aby sme sa lepšie rozumeli.
Roky som mal možnosť byť v klube priateľov iránskej kinematografie, a tam som naozaj videl, čo je to filmové UMENIE: ľudské, vznešené, ušľachtilé, povznášajúce. Áno, iránske.
Dávali už niekedy niekde na Slovensku jeden iránsky film, alebo majú cohenovci aj v tomto monopol?

Norman

aj v televízii, samozrejme. A čo si myslel?

Náhodný okoloidúci

Gríša, netreba to tak prežívať. Ber to s nadhľadom.
Keď som sa na to nechal vytiahnuť, nemal som presnú predstavu, o čo ide. Predtým som videl len ukážku, v ktorej sa Charlie pohrával so zemeguľou.
Samotný Charlie zrejme presne vedel, o čo ide, keď sa tlačil do Hollywoodu, lebo aj keď nebol židovského pôvodu, tvrdil o sebe, že je - aby si vôbec mohol vo filmovom odvetví "vrznúť".

Ale bol som v kine aj na iránsky film, aj na eskimácky film. A oba sa mi páčili.

Norman

ty si zrejme mýliš Chaplinovho Diktátora s týmto Cohenovým Diktátorom (viď ukážku videa).
http://www.csfd.cz/hledat/?q=Diktator

To, že Cohen nazval svoj film rovnako, ako Chaplinova klasika, považujem za dobrý vtip, lebo vlastne sa vysmieva tej starej veci.
Chaplinov Diktátor je samozrejme sionistická gebuzina, ako hovoríš, aj s tým "humanistickým" prejavom na konci. Ale nie je to film bez "ideologických problémov", lebo z Hitlera si vraj nemožno takto robiť srandu, celú komédiu. Sám Chaplin sa kajal, že keď film robil, tak sa nevedelo o holokauste. No chudák.

Samozrejme, povedať dnes verejne, že Chaplin bolo sprosté hovado v službách ideológie - a to nielen filmom Diktátor - to sa proste nedá. Svet miluje modly, a to aj v humore. Ale on bol naozaj levantínsky odrbavač a kritika takej "klasiky", akú tvoril on a jemu podobní, je oveľa ťažšia, ako kritika prvoplánových vulgarít, násilia a úbohosti v dnešných dielach. Okrem iného aj preto, lebo každý je tým indoktrinovaný už v detstve. A kto sa ozve proti (takému "čistému") humoru ... veď vieš, to je proste zlý človek.
Podľa mňa je ale nemá éra filmu asi horšou ukážkou primitivizmu a vulgárneho jedu, ako čokoľvek dnešné. Doslovne. Nie že by ma to nejako dvíhalo zo stoličky, ani o tom nemienim nikoho presviedčať, ani to skúšať presne vysvetliť - ale keď na to prišla reč, tak je to tak. Tí ľudia, čo to vtedy robili, boli oveľa skazenejší a zlomyselnejší, ako dnešok.

Grigoriy-Ilmoran

Hovoríš, že Cohen "netvrdí, že tvorí nejaké veľké umenie" ?

To nie je nič iné, ako z núdze cnosť. A ktorý Žid už niekedy tvoril veľké umenie?

Všetko oskarové židovské umenie je smerované a predávané za peniaze irenkovcom.

Vysvetlím:

Voľakedy sme sa ako pracovný kolektív raz za štvrťrok stretávali vo vinárni, kde sa nemálo popilo, porozprávalo, pojedlo aj pofajčilo. Prišlo na rozprávanie vtipov, teda aj smiechu bolo neúrekom.
Irenka nemala rozumu nazvyš, a ešte k tomu bola aj cudzinka, slovenčina nebola jej materinským jazykom, takže mnohá vtipnosť išla mimo nej - kamenná tvar.
Stačilo však, keď niekto povedal vtip, v ktorom bol trikrát spomenutý kokot a štyrikrát piča, a Irenka skoro zomrela od smiechu.

No a presne takémuto publiku je venované to, čo vytvárajú cohenovci, čo má za "cieľ baviť masy" - irenkovcov: nechutné sviňačiny, perverzita, násilie a primitivizmus.

Aj na Slovensku akýsi chruňo vydrankal od štátu peniaze, že natočí niečo velkolepé. Nič lepšie ho nenapadlo, ako imitovať cohenovcov: sviňačiny, perverzita, násilie, sadizmus, hystéria a vrieskanie.
Bathoryová. To ma byť cohen-goy "umenie".

Norman

a bátorička - veru veru, treba ti dať za pravdu, ten film som sa dokonca ani ja nedokázal prinútiť pozrieť celý.
Ale tu treba naozaj rozlišovať - kým levantínec Cohen naozaj cielene robí levantínsku stredomorskú "zábavu", umelecké hovädá Slovenska, ako Jakubisko a celý ten zvyšok "kultúrnej obce" sa naozaj skúšajú vyhlasovať za umelcov.
To je veľký rozdiel a je to oveľa horšie.

Ja myslím, že zaoberať sa tu umením je už všeobecne pod našu úroveň, ale tamtá spomínaná zgerba Jakubiskovho razenia si nezaslúži nič iné, len povestný dlhý bič. Kultúra na Slovensku je práve preto v bahne, lebo si nikto nevzal príklad ani len z Krista v chráme a ten bič na nich nepoužil.
Na Slovensku majú všetci takú holubičiu povahu - tak sa nemožno čudovať.

nové