Kto degraduje obraz ženy v spoločnosti?

Často sa na "konšpiračných" weboch hovorí o mnohých vychytených bytostiach zo šoubiznisu ako o príslušníkoch kabalistických/satanistických siekt a organizácií.

Mňa na protestoch "žien proti Trumpovi" zaujalo to, že väčšina účastníkov mala na hlavách rožkaté čiapky, čo je symbolika navýsosť satanistická. Jedna z takýchto rožkatých žien bola aj primitívna krava s umeleckým menom Madonna, ktoré by sa ale malo správne písať ako Mad donna. Dobre celú sorosovskú akciu okolo ženských protestov glosuje priložený obrázok (mimochodom aj osoba na obrázku vpravo hore má účes upravený na satanské rožky ... ).

Sinuhe
Aman Againsttime

Nuž, tieto "Satanove nevesty" sa naozaj snažili - to treba uznať. Nakoniec však ani Madonnine sľubované "blow-joby", veľké koziská Kate Perry, či bullshit Alicie Machadovej (tučné prasa a vulgárna mafiánska štetka z Venezuely – využitá Clintonovej tímom v rámci diskreditačnej kampane, ktorá mala preukázať Trumpovu mizogýniu a tučnofóbiu (bože, naozaj som napísal toto slovo :-)) nepomohli, aby démonický matriarchát vyhral nad heroickým patriarchátom.

Predovšetkým Madonna už skutočne potrebuje ísť. Ak si odmyslím fakt, že už minimálne 10 rokov nenahrala skutočne dobrú muziku (keď už, tak za skutočnú kráľovnú popu by som skôr zvolil Kylie Minogue, alebo ešte lepšie Kate Bush či francúzsku divu Mylene Farmer), tak je vrchol nevkusu, keď sa vyše 50-ročná žena hrá na presexovanú tínedžerku. Keby mala aspoň na to vzhľad, ale ani tony botoxu nezakryjú skutočnosť, že je to už zoschnutá, vyžitá harpyja – doslova chodiace klišé frustrovanej ženy neschopnej zmieriť sa s prirodzeným chodom vecí, ktorá si potrebuje "dobíjať baterky" prostredníctvom čoraz mladších zajačikov. A to radšej nespomínam, že je očividné, že táto stará fuchtla trpí narcistickou poruchou osobnosti.

Norman

Mnohí Američania si mysleli, že ak budú hlasovať za Clintonku, budú si MUSIET dať Madonou vyfajčiť

Truhlík

Tu tento pán tvrdí, že celý ten pochod žien bol fake.
https://www.youtube.com/watch?v=0Acg2hT6ZLs

Ema

skutočne nenávidia, má svoje meno. Melania.
Tá Európanka zo Slovinska, ktorá vyzerala pri inaugurácii ako Nefertiti.

A malý Barron, ktorý má materinskú reč slovinčinu.

“I don’t want my Mom to get raped, but if she does I hope it’s by Barron Trump – small pp would be painless & we’d win lots of money in court.” Autor: komediant Steven Spinola

http://www.wnd.com/2017/01/comedians-call-trumps-son-barron-rapist-homes...

Aman Againsttime

Samozrejme, že tieto vyžité bosorky typu Madonna, Cher a pod. budú nenávidieť ženy ako Melania. Madonna si môže len želať, aby mala to, čo Melania: 1. krásu a sviežosť, 2. kultivovanosť a vkusnosť, 3. milú povahu (Madonna bola odjakživa arogantná, afektovaná a narcistická suka: https://www.youtube.com/watch?v=-GrsjFmSRuk&t=311s), 4. milujúceho manžela (pri ženách ako Madonna pochopiteľne žiaden chlap dlho nevydrží), 5. lásku vlastných detí (Madonna je príšerná matka a jej decká ju (vraj) neznášajú, keďže je to psychotický "control freak").

K tomu článku o Barronovi: opäť pekná ukážka s ak chorými ľuďmi tu máme dočinenia. Detto pokiaľ ide o násilné útoky Antify a obdobnej spodiny, ktoré zachvátili Ameriku a ktoré možno vyústia do občianskej vojny: https://www.youtube.com/watch?v=dO2H_yT9A0U. Nuž 30 rokov neomarxistickej indokrinácie a sorosovské fondy spravili svoje. Ale dobre, aspoň teraz vieme, že s touto "hatefree" kultúrou sa nemožno maznať. Urobia všetko preto, aby nás zničili - i fyzicky. Je na čase podľa toho jednať.

Ľubov

Celú tú vetu od humoristu Spinolu som si dala do prekladača,a to,čo vyšlo....asi trikrát som to zopakovala,že to je nejaká chyba v preklade,že to je somárina "moju mamu dúfam znásilní B.T.,lebo ....malý a má peniaze"Ale došlo mi to nakoniec.Bože môj.

Zošaleli.Čo iné? Tiež to znamená jednu vec,myslím si,že zombifikácia sa dostala do stredu pyramídy.Tam,kde desaťročia a môžme povedať storočia boli umiestnené spoločenské elity,most medzi národom,ľudom dolu a všemocným okom bez mena,sa zosypáva."Malí bohovia".na dedinách stačilo byť kňazom,učiteľom,starostom......vo väčšom útvare to isté.Takže elita sa nám rozčapila na základňu dolu,medzi luzu.
Práve teraz je ten moment,keď posledný biely muž má pred sebou tú obrovskú úlohu,vrátiť späť patriarchát.Napriek revu zombií sa to stane.

ps. A to len potom nastanú tie pravé praktické činy !

1488

sa nám vulgarizujú. V snahe držať krok sa inteligenti stávajú jutuberi a fejcbúkový vypisovači. Máš pravdu, je to smiešne.
Trumpa si tiež netreba slepo idealizovať. Po raňajkách už stihol obnoviť harakiri výstavby ropovodov a naftalín mileikowsky naštartoval buldozéry v Gaze, lebo mu vraj kryje chrbát.
Mi to pripomína animovaný seriál StarWarsCloneWars, ako temná strana vie manipulovať a zneužívať nádej.

Ema

USA nemajú na svoj nákladný životný štýl dosť energie.
Keystone XL znamená
- vymaniť sa spod Saudskej Arábie otravujúcej cez medzinárodné teroristické hnutie Daeš s falošným názvom Islamský štát už pomaly celý svet - a Trump chce s Daešom naozaj zatočiť
- prestať s americkými výbojmi v ropných štátoch ako Irak a Sýria. Dovoz ropy z Blízkeho východu je ekologicky hazardnejší ako celý kanadsko-americký ropovod. Je pravda, že je s ním spojené ničenie prírody Kanady žmýkaním "nekonvenčných zdrojov", ale nech si tam za oceánom vyžerú podstatu, my to neovplyvníme.

Mileikowski má husté reči, každopádne si stihol všimnúť, že bez súhlasu Ruska si pri rozširovaní židovského Lebensraumu ani nepinkne.

Inak, z Trumpa asi nikto v Európe nie je rozradostený. Emočne sa prejavujú jeho oponenti.
Mňa osobne však teší, že sa Merkelbaba trasie od strachu.

1488

strategicky správne kroky, preskupiť energiu, aby sa ten ich moloch dokázal nadýchnuť. Ale stále na ceste sebadeštrukcie. Určite je to v procese zmien, ktoré sa dejú, pozitívne. No berme to ako prvotné akcie na šachovnici, príprava. Len som zvedavý, či bude vedieť hrať aj na viac ťahov ako iba na večný ekonomický rast.

Od miliekowského mi to príde ako cielený marketing, od rána vykrikovať "Trump mit uns". Že on je tiež v partii veľkých chalanov, Donalda a Vladimíra, tak bacha. V skutočnosti si oni možno klopkajú na čelo, ako mnohí iní.

Ten kvikot európskych marionet, teda politikov a ich hlásnych mediálnych trúb neprestáva. Tak ako v našej podkarpatskej dedine dostávajú záchvaty z Kotlebu. Hentí už vykrikujú ako hekerskí rusáci môžu zničiť ich demokraciu, tak ako v jú-es-ej. Veď Le Penka, Wilders, AfD všetko na programe. Merkelbabu má nahradiť Maťko Šulz. No nezasmej sa, blbý a blbší v priamom prenose.

Náhodný okoloidúci

Pre USA alebo skôr pre "elity" bolo výhodné dovážať zo zahraničia ropu alebo aj iné suroviny a výrobky a posielať miesto nich zafarbený toaleťák krytý len lietadlovými loďami a ponorkami. Tak zamorili svet svojim toaleťákom a vytvorili celosvetovú ekonomickú závislosť od neho. S ropou ťaženou na ich vlastnou území by také niečo nebolo možné.

slaven1

S ťažbou ropy z "nekonvenčných zdrojov" robia Američania problémy aj na Slovensku. Treba si v tejto veci sledovať FB stránku https://www.facebook.com/RopaSmilno/

slaven1

Ako sa darí Východniarom, ktorí nechcú chlochtať otrávenú vodu, bojovať proti ich "vlastnému" štátu? Tu čerstvá info:

Minister Sólymos si lebedí v pozícii, že od neho obyvatelia chcú niečo protizákonné, čo on urobiť nesmie. Tak si znovu zopakujme, že fakty sú presne opačné. Naozaj veci nerozumie, alebo rozumieť nechce? Pán minister, je to firma AOG kto koná protizákonne, pretože porušuje vami dané pravidlá licencie a obyvatelia na to dookola upozorňujú, trvajú na dodržaní zákona a na tom, aby sa rešpektovali ich občianske, ľudské a vlastnícke práva a ochrana prírody.

A je to Vaše, opakujem VAŠE ministerstvo, ktoré konalo a koná protizákonne, len aby sa ťažiarom pozametala cestička k vrtom: Predĺžili ste im licenciu na dobu v rozpore so zákonom - do roku 2024, aj keď mala skončiť v roku 2016 a vydali ste rozhodnutie o predĺženej licencii s pečiatkou právoplatnosti ešte predtým, než ste sa riadne vysporiadali s účastníkmi správneho konania - teda s ľuďmi, ktorí sú podľa zákona neopomenuteľní.

A to len preto, aby vrty odsýpali a AOG s nami nestrácala čas. Za tieto veci MŽP SR žalujeme. Pán minister, obávam sa, že za toto Vám popularita u 16 000 signatárov petície Nevŕtajte nehrozí. Váš úrad nechráni náš spoločný životný priestor. Váš úrad falšuje pravdu a Vy zatiaľ iba prikrývate podvody.

Minister o vrte pri Smilne: Bol by som populárny, ale neurobím to

Nejaký ďalší koloniálny minister
Nejaký pajác v obleku a v role Ministra životného prostredia.

Nuž takto sa nám žije v našej kolónii. Ministra naznačila do roboty skorej všetkého americká ambasáda (lebo tak funguje koloniálny systém) a nie slovenský národ a ten prirodzene obsluhuje svojho šéfa. Koloniálna administrácia v praxi. Treba zvýšiť mieru suverenity, a nebudú nám tu Američania (okrem iného) tráviť vodu.

Norman

Aj v dnešných TV správach dali, že Schultz kandiduej za SPD. Reálne som sa zasmial - tomu sa povie kryštalicky čistá demokracia , dve veľké strany a môžeš si vybrať - Merkel alebo Schultz.

Ako sa hovorí, toľko slobody by aj slona zabilo.
Ale asi bude treba začať zabitím niekoho iného.
(nehovorím v poslednom čase príliš o smrti? Hmm.... nm... .. Nie.)

Norman

táto spodina je na hrane psycgického šialenstva. Pri tvojom linku mi pomúklo ešte toto
https://www.youtube.com/watch?v=0sb14zH99uM
stačí aj necelá prvá minúta, aj bez znalosti jazyka, ako symbol, akí sú to zničení podľudia.

Rudo

...no moc by som sa ňou neoplýval ako európankou, či Slovankou. Jej pôvodné priezvisko je Knauss, čiže je to... viete.

Norman

Ja neviem, čo je to? Neviem, čo naznačuješ.

Skutočne neviem, čo môže byť viac symbolom bielej Europanky, ako napríklad táto žena?
(prirodzene, nepoznám jej myšlienky, ale ako vonkajší symbol je klasická a tento politický tón je to, čo ich štve)

Buheh

len tak skromne vysloviť jeden divoký dohad. Ale nehrešte ma, to ja len tak nahlas uvažujem.

Že čo keby to trebárs, teoreticky, bolo tak, že niektorí ľudia s nemeckým menom by mohli byť napríklad pôvodom Nemci?

A to dokonca aj vtedy, ak je to meno v preklade skupáň, lakomec. Ale čo ak jej predkovia boli napríklad, prepytujem, evanjelici?

No nič, tak ja radšej pôjdem šúpať tie zemiaky. Prepáčte.

Buheh

že ma budete za takú poburujúcu myšlienku hrešiť. Aj ja sám som sa vyhrešil a za trest som si zakázal celý rok nepozerať ani nepočúvať prejavy nášho pána prezidenta.

Rudo

AK má niekto nemecké priezvisko v nie nemeckej krajine, je to s výraznou štatistickou významnosťou žid (viď aj na Ukrajine - Hreusmann, Waltzmann...Trockij bol Bronstein).
A navyše ak je to kombinácia nemecké priezvisko + bolo mu dovolené sa presadiť, pravdepodobnosť rastie.

Sionisti nedovolia presadiť sa gójovi. Naopak, oni zadupávajú talentovaných "gójov" a ich miesto zaberajú netalentovanými, ale súkmeňovcami (prípadne lokajmi). Pozrime sa na spisovateľskú brandžu. Ak by šlo o kvalitu, tak taký Hvorecký by mohol akurát tak čistiť hajzle.

Ale ak je Melania fakt Slovanka, to by ma potešilo. Veľmi fandím všetkým nežidom a zvlášť Slovanom, ktorým sa podarilo presadiť napriek mašinérii tohto totalitného systému.

Norman

Pozri, nie všetky nemecké mená znamenali Nemca, nehovoriac žida. Samozrejme, keby sa volala aj Rosenbaum, aj tak jej genetika, výzor, celkový image a všeobecné priradenie je spojené so Slovinskom, so strednou/východnou Európou, a o tejto rovine jej identity hovoríme.

Dik za odpoveď, ma zaujímalo, ako to to myslíš. Myslím, že na to hladíš tak, ako hovorí propaganda o "antisemitizme", teda zámerné hladanie žida podľa každej maličkosti. To ich potom naozaj nájdeš všade. Reálny pohľad je ale ten, že každý tzv. žid je miešanec semitu s Nemcom (mohol by som povedať s belochom, ale hodme to na Nemcov). Ak by nebolo nemeckej zložky v židovi, tak by to predsa nebol žid, ale arab (trocha zjednodušene, ale tak to je:). Jediné, čo ich drží nad vodou -okrem aj tebou správne spomínanej ťažkej mafiánskej stratégie - je ich nemectvo. Nebyť Aškenázov, (hebrejsky "nemcov"), nazaujímali by svet ostatní židia viac, ako sekty samaritánov, alavitov a podobne. Teda takmer nijako.
Toto zmiešanie spôsobuje, aby som sa vyjadril presne technicky a vedecky, že im škaredo jebe.

Skús sa na to pozrieť takto.

Aman Againsttime

Na priezviská sa niekedy kladie až prehnaný dôraz. Každopádne trochu som pogúglil a nenašiel som nič o tom, že by Melania mala mať židovský pôvod (popravde, ak by mala, tak predpokladám, že v USA by sa k nemu hrdo hlásila, keďže to pomáha - ako sa hovorí - "otvárať dvere", že?). Každopádne i v prípade, ak by bola polovičnou židovkou (btw, z otcovej strany, čo znamená, že i podľa tradičného židovského práva, halachy, by tak či tak nemohla byť považovaná za židovku), tak sa k židovstvu a židovskej kultúre nehlási. Melania je hrdá Slovinka (malý Barron sa od mala učil slovinštinu) a kresťanka (neviem však akej denominácie, ale svadbu s Trumpom mala v episkopálnom kostole).

Každopádne keď už riešime opäť židovstvo treba poznamenať, že primárny problém so Židmi nie je ich genetika, ale kultúra. Samozrejme, že kultúra je tvarovaná genetikou (a naopak), ale nedeterminuje každý detail. Židia majú isté (genetické) predispozície a tieto predispozície slúžia ako základ ich pochybnej morálky. Ale v konečnom dôsledku ide stále o viac kultúrnu záležitosť než genetickú. Rovnako i židovská mentalita a prejavy môžu byť prenesené na nežidov. Dobrým príkladom boli napr. puritáni. Na druhej strane tu zase máme blízkovýchodné národy, ktoré nezdieľajú židovskú duálnu morálku a mizantropickú kultúru (ako napr. Arméni).

Je to celkom zložitá problematika. Napr. Trumpova dcéra Ivanka je geneticky Európanka (po matke tiež Slovanka), ale tým, že prijala blízkovýchodnú, mizantropickú kultúru za svoju (vydala sa za Žida a konvertovala na judaizmus. Dokonca prijala nové židovské meno Yael a poctivo dodržuje sabat a kóšer diétu) je momentálne nemôžeme považovať "za svoju". Nie je to jednoducho možné, pokiaľ sa dotyčný človek identifikuje ako žid.

Norman

Dobrý bod je tá Ivanka, ktorá je českého pôvodu, ale je aj geneticky doslovne nordik, ale kultúrne je židovka. Preto treba pripomenúť, že používame termín "sionizmus" naozaj nie ako krytie pred totalitou, ale naozaj ako odlíšenie etnického kultúrneho židofolklóru versus ťažký politický mocenský sionizmus.

Zaujímavé je aj porovnanie židovstva a Arménov. Je pravda, že nemajú podobnú mizantropiskú kultúru a duálnu morálku? Nie som si istý. Skôr by som povedal, že v princípe je ich historický osud, a konieckoncov aj rasový, dosť podobný. Podstatný rozdiel vidím v tom, že Arméni nedosiahli takú moc, ako židia. Iné rozdiely -náboženstvo, rasa- sú podľa mňa historickým tokom zatlačené do pozadia.
Mám dojem už dlhšie, že by porovnanie práve s Arménmi mohlo veľa veci vysvetliť.

Aman Againsttime

Nie, Arméni nemajú podobnú mizantropickú kultúru ako Židia. Je to síce skôr blízkovýchodný národ než európsky, ale už od antiky sú kultúrne a nábožensky prepojení s helénskou, rímskou a kresťansko - európskou civilizáciou (btw, dokonca aj ich národný symbol je svastika: Arevakhach:https://en.wikipedia.org/wiki/Armenian_eternity_sign. Rozhodne nie sú nepriateľskí k európskej kultúre ako je tomu v prípade židov a moslimov.

Arméni sú tiež dosť protižidovsky orientovaný národ a cítia, že s Európanmi majú spoločného nepriateľa v podobe organizovaného medzinárodného židovstva (alebo sionizmu, ak chceš). Táto ich národná antipatia k Židom je posilňovaná aj snahou medzinárodného židovstva nepriznávať arménskej genocíde obdobný status aký má holokaust.

Takže, aby som to zhrnul: Arméni nie sú Európania (či belosi, resp. nordici, ak chceš), ale skôr ich možno vnímať ako blízkovýchodných "bratrancov" (jedna z mnohých blízkovýchodných kaukazoidných skupín), ktorí síce nie sú geneticky a kultúrne dostatočne európsky, ale výrazne asimilovali európsku kultúru a ďalej ju rozvíjali. Gruzínci sú obdobný prípad.

Norman

Arméni pochádzajú zo severnej Mezopotámi. Aj keď teda sú podľa mena Arijskí mani, sú to (dnes) skôr levantské, asýrske typy. Tmaví, silné pery, veľký nos.
Veľa Arménov je v diaspore a vytvárajú podobné siete, ako židia. Sú obchodníci, kšeftári. Nie som si istý, akú dobrú majú povesť.

Sú najstarší národ, ktorý kedysi prešiel oficiálne na nové náboženstvo šírené z Jeruzalema - kresťanstvo. Sú či boli teda silne nábožensky orientovaní - o čom svedčí aj to, že odolali islámu. Ale myslím na také to typické totalitné posadnutie jednou dogmou, dosť podobné historickému židovstvu.

Prirodzene, sú tam aj tie rozdiely, ktoré spomínaš. Mne ale nejde o to, posudzovať dnešných Arménov, ich tendenciu či postoje v dnešnom konflikte. Ide mi o tú vývojovú podobnosť so židovstvom.

Podobne by sa možno dalo hovoriť aj o Grékoch, o ich kšeftárskej náture, o ich menšinách na Západe a podobne.
Aby sme odkryli nejaké tie univerzálne charakteristiky tohto konfliktu medzi nordikmi a týmito "chtonickými" etnikami a kultúrami.

Náhodný okoloidúci

Kedysi si Melania písala priezvisko Knavs, až po presťahovaná do USA začala používať formu Knauss.
Ale aj na Slovensku máme veľa nemeckých priezvísk. Po mongolskom vpáde v 13. storočí Belo IV. pozval nemeckých kolonistov a nejaký čas asi štvrtina populácie na území dnešného Slovenska boli karpatskí Nemci - Mantáci. Aj Šusťo je pôvodom Manták.
U Čechov nemecké priezviská vzhľadom na tesné susedstvo s Nemeckom a Rakúskom neprekvapujú a Slovinci boli tiež dlho vystavení nemeckému vplyvu, keď boli súčasťou Rakúskej monarchie. Rovnako ako Česi.

Ema

ako Trumpovi. Veď aj jej slovinský tata, starý Knavs, vyzerá ako Trumpov rodný brat.
Inak, Knausov a Knavsov je v Slovinsku ako hadov.

Každopádne som len chcela povedať, že Melanija je prirodzene decentný zjav. Nečudo, že americké hysterické škeble rozchňavené, akože elita, z nej chytajú zrádnika.

Náhodný okoloidúci

Nielen symboly čertovských rohov tie pochybné osoby rady predvádzajú.
To na berlínskom proteste proti legitímnemu prezidentovi USA sa jedna obliekla za ...ehm.. oné... to, čo Merkelbaba tak často znázorňuje rukami.
http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Allahu-Akbar-zvrhl-se-prote...

Rosemary

Udrel si klinec po hlavicke. Zeny, ktore degradovali svoju dostojnost do suterenu, zeny, ktore jedine co dokazu su pozy na uvedenych fotkach kritizuju Trumpa, ze degraduje zeny.
Trumpova Nefertiti im sarmantne a elegantne rozdrvi ich hlupe hlavy jednym opatkom svojej neznej lodicky.

Radost je vas citat :)

Norman

tiež som si všimol tú výrazná podobnosť jej inauguračného výzoru s bustou Nefertiti.

Kvalitné hodnoty a ideály sa zrejme nestrácajú ani cez tisícročia.

Norman

tento konflikt ale nie je medzi ženami a mužmi (konieckoncov, tamto naozaj ani ni esú ženy).
Ženská karta bola len zneužívaná Clintonkou a akosi im zostala v rukách, tak ju nechávajú odoznieť, púšťajú ju do priestoru ako kryciu hmlu.
Toto je konflikt s oveľa jedovatejšími beštiami v pozadí a tam prebieha skutočný boj na život a na smrť, to som si istý. Netvrdím, že je to boj nejakého absolútneho dobra s absolútnym zlom, to nie, ale je to boj medzii dvoma svetmi a také sa VZDY dejú absolútne bez zmilovania.
Môžem sa mýliť, nemám zaručené informácie, ale toto je môj kvalifikovaný analytický predpoklad.

Ema

Nemá síce na to náturu ani národ, ale ak by túto chamraď potkaniu unudenú vykopal z mestského smradu trochu si popracovať s rýľom a motykou na čerstvom vzduchu, Amerike by to prospelo

https://www.youtube.com/watch?v=abH6ApSKjRk

Sinuhe

na emerický spôsob? Pokus o pussy majdan color revolution tu už bol a vyústil zatiaľ iba do jednej feminist pollution ...