Systém začína požierať sám seba - Benčík bol zablokovaný na facebooku

Udavačovi Benčíkovi zablokovali konto na facebooku z dôvodu porušenia autorských práv.

Benčík kopíruje na svojom konte screenshoty z iných kont, za čo mu bol zablokovaný účet. Je to zámerná zlomyslenosť voči nemu. Nie zlomyslenosť systému facebook, ten nemá motív. Ale stačilo vytvoriť skupinku, ktorá podala niekoľko udaní voči Benčíkovmu kontu a systém automaticky reagoval.

Je to malý príklad toho, ako systém zožiera sám seba, ako trpí na autoimunitnú reakciu. Je to malý príklad známej vety "revolúcia požiera svoje deti". Musím pripomenúť, že anglosionisti, neokozervativci a ich poskoci začali už pred rokmi celosvetovú revolúciu, ktorá nabrala svoju druhú fázu inváziou hnedých do Európy v roku 2015 a teraz na Slovensku vydaním Žitňanskej zákonov a zapojením špeciálnej skupiny NAKA.

Benčíkov prípad na facebooku je samozrejme len sranda v porovnaní s tým, čo bude nasledovať. Ale je to perfektná ukážka nielen preto, že to toho blbca mierne pichlo, ale hlavne preto, že je to ukážka, ako je občianska komunita schopná sa organizovať a invenčne využiť silu systému proti nemu samému.

 
zdroj : včerajšia Informačná vojna    http://play.infovojna.sk/?id=2671

 

Rudo

je to trochu off topic, ale musím sa podeliť s poznatkom...včera v správach som videl z profilu ksicht Holienčíka a mal židovsky tvarovaný nos...

Ináč, aj Theresa May, aktuálna premiérka VB, má židovsky tvarovaný nos...

to len zopár súvislosti pre celkový obraz...

Aman Againsttime

Neviem, kto z vás videl videjko z besedy s Benčíkom, ale odporúčam si to pozrieť: https://www.facebook.com/radovan.hynek.1/videos/665659530288747/?hc_loca...
Stalker tam dostal solídnu nakladačku. Fakt radosť pozerať. :-)

Benčík sa ukázal ako jasný narcista (väčšinu času len bľabotal o sebe a svojom pojebanom, lúzerskom živote), ako typická "attention whore", ktorej porucha slúži systému na prenasledovanie ideologických oponentov.

Na Benčíkovi hlavne veľmi dobre vidieť, že bol "vyrobený". Tento človek nemá žiaden talent, charizmu, zmysel pre humor, žiadne verbálne schopnosti či hlbšie znalosti (neprekvapilo by ma, keby mu tie blogy písal niekto iný). Taký Havran sa aspoň dokáže hrať na filozofa, ale toto? Kult osobnosti, ktorý tu xenofili budujú okolo tohto nenávistného starca si nezaslúži nič iné než výsmech.

nové