Marine Le Pen: V mene ľudu

 oficiálne video prezidentských volieb

 
 
Tá sila tu je. Len ju treba konečne použiť.

Autor: 
téma: 
frooyo

ani slovo o krestanstve, ale zrejme to uz nie je podstatna tema vo fr

Náhodný okoloidúci

Obranou proti islamizácii nie je cudzie kresťanstvo, ale náš vlastný zdravý nacionalizmus. Ja nepotrebujem prechovávať voči niekomu nenávisť, tá zatemňuje rozum a berie sily, stačí mi chladná racionalita. A tá mi našepkáva, že kresťanstvo nie je nič iné ako variant multikulti a multietno. A ako vidíme, multikulti a multietno nakoniec vedú k splynutiu a strate rozmanitosti a jedinečnosti rás a národov.

frooyo

myslim ze katolicky pohlad na miesane manzelstva je pomerne skepticky. Protestanti tusim uplne neodporucaju, pretoze vidia akusi spojitost s babylonom( diverzita , chaos ..) Zrejme dnes uz o nejakej rasovej jednote nema zmysel hovorit. Slovensko je tiez multikulturne

Náhodný okoloidúci

Nemá zmysel popierať, že stáročia a tisícročia prebiehalo miešanie národov a rás, ale ešte stále sme pomerne málo premiešaní, nezašlo to tak ďaleko, aby sme sa ako ľudstvo zmenili na jednoliatu Kalergiho kašu, ešte stále sa my tu môžeme označiť za bielych Európanov.

Mám kamošku, jej mama je modrooká a takmer blonďína, štandardná Slovenka, vzala si za muža "polovičného Maďara" z Dolniakov, kamoška vyzerá tak trochu ázijsky, úzke hnedé oči a tmavé hladko vlasy a pekná jemná tvárička, kamoškina sestra vyzerá výrazne semitsky alebo aspoň balkánsky, tmavá, kučeravá, tmavooká, a ich brat je typický Slovák, "špinavý blond" a sivomodré oči :D

Hm, prečo sa černošky snažia zosvetliť si farbu kože, prečo si Japonky dávajú odstrániť epikantus, aby ich oči vyzerali európsky, prečo bol vymyslený spôsob, ako laserom natrvalo odstrániť tmavý očný pigment z dúhovky a z hnedých očí vytvoriť modré? Skrátka preto, lebo ľudské rasy ako biologický fakt ešte stále existujú, aj keď sú medzi nimi prechody a ich príslušníci si občas navzájom závidia, a nám bielym závidia našu rozmanitosť.

Súhlasím, Slovensko je multikultúrne. Žijú tu Slováci, česká menšina, poľská menšina, Rusíni, Ukrajinci, Cigáni, niekoľko Židov, karpatskí Nemci, Chorváti, hovoríme rôznymi nárečiami, máme rozmanití ľudové kroje... Takýto multikulturalizmus nám celkom postačuje, viac netreba. Aj nejaký ten folklórny festival s exotickou účasťou občas môže byť, nemám námietky.

Jozef Novak

Ano Frooyo. Nám stačí zdravá Kresťanská viera. Nepotrebujeme nezdravý nacionalizmus, ani ten akože "zdravý" nacionalizmus. Nacionalizmus je len obrátená strana tej istej znehodnotenej mince. Vidieť celkom pekne na (u)krajine. Bývalí papeženci ktorí sa zriekli svojej viery a nechalu sa zblbnúť nacionalizmom sa vraždia medzi sebou s pravoslávnymi, ktorí zas konvertovali na boľševizmus. Poturčenci horší od turka a navyše si namýšľajú že sú niečím viac než tí hlupáci zhromaždení v kostole. Od Francúzov nečakaj návrat ku kresťanským koreňom. Je to celosvetový problém, ako máš vidieť v reakcii tam vyššie. Takže neni to problematika toho komunizmu ako si správne postrehol. Je to úpadok našej civilizácie a našej kultúry celkove. To je bežný jav, ktorý popisujú historici aj na úpadku niekdajšej Rímskej ríše, ktorý sprevádzal okrem iného aj odklon od ich tradičnej viery.

frooyo

v tejto postmodernej dobe sa tazko hlada nieco zdrave. K upadku by som povedal ,ze naozaj tu je a je to skoro posledne stadium rozpadu rimskej rise. Historik Gibbon napisal nejake postrehy k rozpadu rimskej rise a napadne sa podobaju s dnesnou dobou. napr.
1. Valná většina obyvatel preferuje zábavu před prací.

2. Tradiční role otců jako živitelů rodiny je zpochybňována, množí se rozvrácené vztahy a svobodně žijící matky bez otců.

3. Senioři jsou zanedbávání. Lidé pečuji o domácí mazlíčky více než o svoje staré rodiče.

4. Literatura a umění se stávají bezduchým. Vytváří se planá zábava za každou cenu. Takzvaná umělecká díla jsou ošklivá, nevkusná, nic neříkající, ale přesto za ně bohatí zaplatí horentní sumy.

Az sa mi nechce verit ta aktualnost. Alebo sa odvtedy toho vela nezmenilo ?
Tazko sa mi prijma tvrdenie ,ze je to bezny jav. Akoby ludia stale zacinali od nuly a nevedeli nadviazat na kontinuitu bytia a poucit sa.

Jozef Novak

Zaújmavé myšlienky si napísal Frooyo. Ďakujem za nové poznatky. My tu na Slovensku sme stále nútení začínať takmer od nuly. Veľa zaújmavého som sa naučil od Normana. Akým zákerným spôsobom boli zničené tisícrokov budované naše Európske ríše a nainštalované anglosionistické bábky ako aj prisluhovači žabožrútov. Potom komunistický prevrat a teraz znovu prevrat a znovu začíname takmer od nuly. A ešte má niekto s vymytým mozgom tú drzosť papuľovať, prečo stále len prešľapujeme kdesi pozadu. Prečo za bývalého režimu nemohol cez hranice, veď ty blbče(s prepáčením za výraz), ti predsa tie hranice namontovali tu sem tvoji milovaní anglosionisti po po porážke v 1.svetovej vojne! Záverom by som pripomenul, že kresťanom, komunistom, mohamedánom nacionalistom sa nerodí nikto. K tomuto deleniu sa dopracuje v spoločnosti ktorej žije. Ľudia sa rodia len ako černoši, aziati, indiáni...

frooyo

Norman vie vselijake veci heh, len musim tu studovat dlhsie aby som ho pochopil lepsie. Casto sa mi stava ze s krititkou systemu suhlasim aj s komunistami ale ked pride na riesenia tak nesuhlasim vobec. No ak sa krestan stava krestanom krstom tak v podstate sa uz rodi ako krestan. Ale hej suhlasim s vami v tom ,ze je tu vela "umeleho" rozdelovania.

Náhodný okoloidúci

Ono to je trochu inak. Na bývalej Malej Rusi a Haliči, čiže na terajšej Ukrajine boli obyvatelia najmenej 150 rokov Poliakmi a neskôr rakúskou vládou tlačení k tomu, aby zabudli na svoje ruské korene a ruskú identitu a bola im vymyslená nová národnosť, ukrajinská, aj keď Ukrajina bol predtým len názov územia "na okraji" a v tomto zmysle sú "Ukrajinci" politický a nie etnický národ. Ich terajší zhubný nacionalizmus je výsledkom dlhodobého hrubého zasahovania zvonka (Nudelmanová a spol) a vonkajšej podpory tých najväčších psychopatov, ktorí so sebou strhli aj časť nie tak vymytej populácie (že nie všetci sú vymytí ukazuje úroveň dezercie na východnom fronte). Na Ukrajine bol nacionalizmus povýšený na úroveň vyvoleneckého náboženstva, to je ten problém. Stačí si prečítať ich bludy, že Ukrajinci sú najstarší národ na svete, že Buddha bol Ukrajinec, že Ježiš bol Ukrajinec a iné nezmysly.

Nacionalizmus potrebujeme - nie však preto, aby sme útočili na iných, ale aby sme sa obránili pred tými, ktorí útočia na nás.

frooyo

myslim ze aj dugin by suhlasil

Vango Tango

Osloví iba menšinu, v druhom kole nevyhrá. Ak áno, bude to signál pre celý svet, že náš vzor demokracie stratil nervy a situácia je už katastrofálna.

Ľubov

7.mája...ako to myslíš,že nevyhrá.Koho budú voliť voliči Fillona?

Ja sa viac bojím infarktu:(.

Vango Tango

https://twitter.com/EmmanuelMacron?lang=en

Fillon to posral ...

http://www.lemonde.fr/election-presidentielle-2017/article/2017/03/01/fr...

To len na ukážku, aký je to typický Francúz - chaotik.

slaven1

Eurozväz chce cenzurovať riasistické slová v Europarlamente. Ked nejaký poslanec čosi - podľa cenzora riasistické - povie, vymažú to ešte aj z videoarchívu.

RT o tom spravila reportáž, kde myšlienku eurojelít obhajujej človek s neeurópskym pôvodom (subsaharská Afrika) s odvolaním sa, že väčšina eurokrajín trestá popieranie "holoholo".*

https://www.youtube.com/watch?v=Ih39_1ej-44

Pripomínam, že toto máme v našej koloniálnej ústave:

Právne záväzné akty Európskych spoločenstiev a Európskej únie majú prednosť pred zákonmi Slovenskej republiky.

http://www.noveaspi.sk/products/lawText/1/40221/1/2

 

* Nemôžem nájsť na Zvedavcovi ten článok kde nejaký asi orgán OSN odporúča členským krajinám takúto legislatívu ubrať.

Norman

Príznačné je nielen to, že zničenie slobody slova pre EU parlament presadzuje čierny primitív, ale aj to, že slobodu obhajuje astenické koktajúce vykastrované kura.

Gute Nacht, EU.

slaven1

EU lawmakers vote to strip Le Pen of immunity for tweeting pictures of ISIS violence

Podľa mňa je toto hlavne príkaz z Washingtonu, pretože Lepenka porušila tabu, ǩeď ukázala aké zverstvá vykonáva americká proxy armáda ISIS. Prosto porušila informačnú blokádu na zločiny karateľných oddielov "krásavcov" čo vyšľachtil na Blízkom východe Washington.

Aman Againsttime

Čítam práve toto: http://svobodnenoviny.eu/globalisticky-rival-le-penove-nebojte-se-masove...

Ten Macron vyzerá na solídne hovädo. Niečo ako Trudeau (hoci toho asi málokto tromfne). Ak si toto žabožrúti zvolia, tak Hollebecqova vízia z románu Podvolení sa stane realitou. Neviem, neviem, ale mám celkom obavu....Havranovci a obdobná zberba si je dosť istá, že Lepenka v 2.kole pohorí, keďže v krajine je ohromná mobilizácia voči nej. Popravde, rozprával som sa s pár Francúzmi a prídu mi fakt dosť zbabelí. Oni síce pripustia, že v krajine je problém s islamom alebo i s prehnanou politickou korektnosťou, ale aj tak nebudú voliť Lepenku, lebo "fašizmus". Nemci sú obdobný prípad.

Aman Againsttime

Inak ešte k Trudeauovi. Práve pozerám jeho stretnutie s Trumpom a jednoducho nemôžem :-D. Prosím pekne, tento chumaj vyzerá, pôsobí a rozpráva ako typický, Barbaru Streisand and Lizu Minnelli milujúci, módou posadnutý, zadkom vrtiaci, vytočený BUZERANT. To snáď ani nie je možné, čo si to v Kanade zvolili...:-D

Náhodný okoloidúci

Francúzi, Nemci, Švédi a iní "rifjudžis uelkam" obyvatelia západnej a severnej Európy zjavne súťažia o Darwinovu cenu.
Pre neznalých - Darwinova cena je ironické ocenenie tých jednotlivcov, ktorí sami seba svojou hlúposťou pripravili o život a tak sa sami vyradili z ďalšej evolúcie, čím prispeli k zvýšeniu genetickej kvality ľudstva. Taký vedecký čierny až morbídny humor, ale má racionálne jadro.

nové