Gorila a systém

Tak, ako sa minuli zdroje z Ameriky, ktoré doteraz tak veľkoryso plynuli do vreciek miestnych agentov,  tak rýchlo puká aj povlak prozápadných síl na Slovensku. Gorila, informácie, ktoré insidersky 2 roky kolovali, sú akoby zrazu už verejné. Rozpadá sa polodementný póvl pseudopravičiarov  a proradičovské svine viacmenej úprimne kvičia, aké sú zhrozené z odhalení.

Dokonca sa vytvárajú nové strany, ktoré sú reakciou na hnus zo starých strán,  na druhej strane samozrejme aj to je skôr pokus vytvoriť z krdľa  čerstvo splašených jedincov  nové stádočká Obyčajných oviec.

Aké sú reakcie týchto naivných, ktorí ešte včera každému, kto im povedal pravdu o systéme, nadávali do nacistov? Nuž, dnes si napríklad nahovárajú, že toto nie je všeobecný štandardný stav západnej spoločnosti, zvanej kapitalistická, ale že je to unikát Slovenska. Chudáčikovia, niektorí ideologickí - nie národnostne, preto s malým písmenom - niektorí ideologickí židia, maďari a im prispôsobení nevedia iné, ako žiadať zničenie Slovenska.

Iní sa márne pokúšajú vopchať do škandálu a hlavne celý škandál len do Smeru, navliecť na to starých zlých strašiakov "komunizmu" či "nacizmu" - to ale v tomto prípade už naozaj nejde. Toto je korupcia - a korupcia je základný modus vivendi tejto spoločnosti, založenej na skutočne chorej zdegenerovanej vrstve mestských kšeftárov.

Najhoršie, čo ľudia môžu spraviť, je čakať na spasitela. Ale na druhej strane je isté, že krokodíly sa vždy po čase, keď sa rybník zmenšuje, žerú navzájom - s tým môžete počítať, na to môžete počkať.

Na jar sú voľby a môj prognostický ústav mi dodal predpovede:

- tak, ako bol Smer v minulom období konzervatívny, teraz sa zrejme celkom v pokoji pripravuje na zmeny. Na Zmeny s veľkým Z. Musíme dúfať, že to nebudú zmeny príliš ľavicové, ale ešte viac musíme dúfať, že to budú zmeny anti banksterské. Každá zmena je riziko  a každá sa prejaví aj negatívami, ale práve v tom spočíva naša občianska odvaha a zodpovednosť, že tie zmeny napriek tomu vykonáme. Lebo ak to neskúsime my, zostane ten hnoj na starosť našim deťom - a tie by sa v ňom mohli už naozaj utopiť.

Alebo horšia, ako ich smrť, je tá druhá varianta: mohli by si na tú močovku zvyknúť a považovať ju za svoj život.

 

ema redaktor

ako a za aké úplatky vlastizradné duo Dzurinda & Mikloš predávali do zahraničia strategické slovenské podniky (bez ktorých SR stráca ekonomické opodstatnenie), chystali by konopné povrazy.

Dusan

skúška

nové