Klepkanie v motore?

Boh je mŕtvy, Nietzsche je mŕtvy a ani ten náš portál sa necíti najlepšie.

Aby nevznikol nejaký chybný omyl ohľadne poslednej viac-menej technickej komunikácie v komentároch - stále sa nič nedeje. Každé auto raz zostarne a potom čosi kdesi klepe a vrzá a popravde nikoho ani nezaujíma, ani nechce vedieť, čo to je. Ani sa nechce investovať čas a peniaze, lebo čas naozaj sú peniaze, do hľadania a stružlikania. Niekedy to potom skončí blbo, namiesto doma sa musí vymeniť spojka v zahraničí, alebo to skončí výmenou prevodovky - nesmejte sa, to sa stále vraj stáva aj dnes, poznám (z počutia) také prípady. Akokoľvek, v každom prípade sa jazdí až dovtedy, kým to jede.

Nie je dôvod sa znepokojovať.

Koniec-koncov, viac, ako škrabance na laku by nás už pomaly malo zaujímať, aký kaliber máme na palube a koľko munície:). To nemyslím samozrejme doslovne - je jasné, že ku skutočným (palným) zbraniam sa väčšina z vás nedostane, a že sa musíte starať skôr o šikovné tyčky a ostré predmety. Nie, samozrejme, nie na bojovanie, panebože, len to nie, to by som bol veľmi nerád, aby vznikol takýto naivný mylný dojem - neskúšajte bojovať. No... už keď som začal, musím vám teda prezradiť jedno závažné tajomstvo, ktoré asi nenájdete ani v spisoch Sun c. Ergo: zbrane nie sú na bojovanie - sú buď na zastrašovanie a/alebo na zabíjanie.

Dúfam že chápete ten rozdiel a naozaj nechcem byť melodramatický, ale že chápete, čo vás čaká.

Francúzi zasa raz rozhodli - o nás bez nás :-)

mnichov hitler

 

 

 

 

 

 
K.

Boh nie je mŕtvy,
mŕtva je táto civilizácia .

Buheh

o pokazených autách. Na našej ulici napríklad nedávno prepichli na jednom aute dvere skrutkovačom či nožom skrz naskrz. Nikto nevie kto to bol a prečo to urobil.

No a to moje auto v poslednom čase, vždy keď zatáčam vľavo, začne hrozne škrípať, vŕzgať a triasť sa. Na tom by nebolo nič čudné, ono má sklon robiť také veci. Lenže ono to robí vždy iba keď zabáčam doľava. Keď idem doprava, pradie si ako milý kocúrik.

Komu už len môže vadiť, že idem doľava? A deje sa to práve v čase francúzskych volieb... je to podozrivé.

Ľudia, bdejte!

Norman

tak také niečo som ani nepočul, to bývate na zvláštnej ulici.
Ale ak som ťa správne pochopil, tak ti na to neprišli, že?

Buheh

keď si tak čítam Tvoj koment, tak sa mi vidí, že prišli.

mnkr

co je zle s portalom, Norman?

Norman

pre normálneho používatela naozaj nič.
To len bola zbytočná debata, tak som to zhrnul, že sa vlastne nie je treba vzrušovať, že sa tieto hlúposti vždy nejako doklepú.

nonula

Pekna ilustracia degeneracie.

https://www.youtube.com/watch?v=jxVcgDMBU94

balu

perfektná vetička:
"zbrane nie sú na bojovanie - sú buď na zastrašovanie a/alebo na zabíjanie" - neviem či je vlastná ale geniálna. Určite to zaraď medzi najlepšie formulácie.

Na oplátku zacitujem grafiti s Nietzschem:
"Boh je mrtvý" - Nietzsche
"Nietzsche je mrtvý" - Boh
:-)

Vivo

"Major Zeman večne živý!" - fakt, nevymýšľam si! :-D

Norman

ja píšem iba vlastné veci, ak neuvediem inak. Ale medzi užitočné formulácie to dávať azda nebudeme - je to typický insiderský poznatok, ktorý sa na verejnosť nedáva a necháva sa pre vlastné použitie.

slaven666

"Poznaj seba samého, a staň sa samým sebou"

Pravda je taká, že, tak ako jednotlivec, aj národy by mali poznať seba samých - a akceptovať to.
Slováci ešte nikdy nevyprodukovali jediného intelektuála. Hoci imitátorov bolo v našich dejinách neúrekom.
Keďže sami nie sú schopní hĺbky, citujú hlbokých. Povie Slovák "Boh je mŕtvy", a už si myslí, že aj on je ako Nietzsche. Slovák si dokonca namýšľa, že on vie, čo Nietzsche naozaj myslel.
Alebo "Byť, či nebyť", a už je v Petržalke nový intelektuál a mysliteľ. Už vystupuje v televízii, a má záznam vo Wikipédii (portrét s obrovským šálom) - slovenský mysliteľ, filozof.

Slovákovi naozaj svedčí citovať len: - Kde udělali soudruzi chybu?
A pridať k tomu aj obligátne: -:)))))))))))))))))))))))))))))))
A ešte: - Dajme si to do archívu D;D;D....
A nakoniec: - Mne to pripadá ako ten film MATRIX...
- Ten film som videla aj ja. A Perinbabu.
- Tisícročnú včelu som videla osemkrát - cool. Cui Bono?
Zaklincované: - Štúr by sa v hrobe obracal -:)))))))))
P.S. - To si dobre povedala, ani ja by som to lepšie -:))))))))))
P.P.S. - Pozrite si týchto 28 videí - Afinabul.
P.P.P.S. - Ty kks, to je sila, dajme to do archívu....
-Jajáj, ehmmmmm, aj moja sesternica to videla na YouTube. Bola to prča aj sranda. Cool!

Máloktorý Slováčik však vie, a je ochotný žiť s tým, že nosnou myšlienkou Nietzscheho filozofie je totálne pohŕdanie všetkým, čo je slabé, uplakané a menejcené.
Vedeli ste o tom, že Nietzsche bol toho názoru, že to, čo sa rozsypáva, do toho treba kopnúť, že z milosrdenstva treba úbožiakovi šľapnuť na krk, aby sa viac netrápil.
A poriadne!
Počuli ste aj takto Nietzscheho rozprávať, a vedeli by ste s tým žiť?
Nie sú dejiny slovenského národa príbehom o neustálej snahe nájsť lepidlo na zlepenie toho, do čoho už dávno malo byť kopnuté?
Povedzte si už konečne pravdu o tom, čo by si Nietzsche myslel o tej úbohosti, ktorá sa nazýva Slovensko. Veď vy dobre viete, že on hlásal ušľachtilého Nadčloveka, a nie tlstého, nechutného, pôžitkárskeho, rozmaznaného, parazitického infantila.
Vy, citujúc Nietzscheho, podobáte sa Jimmy Savilemu kážucemu o evanjeliu.

P.S. Slováčik chce založiť klub intelektuálov, a skončí stádom uplakancov, ktorí si na internete vypisujú nechutnosti o hadičkach z nemocnice, a perforovanych žalúdkoch.

Vivo

čo pohŕda národom. Budeš musieť ešte veľmi veľa študovať, aby si mohol vyslovovať nejaké kategorické súdy ...

A Ty si kto? Niktoš Asociál, ktorému všetko ľudské je cudzie? Ešte si v živote nedostal poriadne po papuli aby si pochopil, že aj virtuálna spoločnosť potrebuje ĽUDSKÝ kontakt.

Aké vznešené poznatky a výzvy, aký vzlet do výšin tu očakávaš, ty nafúknutý chrúst!

Koľko Niezscheho kníh si naozaj ŠTUDOVAL? Vieš ako skončil tento šialený génius? Túžiš po tom, aby si skončil ako úplný autista živený okolím a zároveň pohŕdajúci celým svetom? Más na to nakročené, otázka je či nájdeš nejakú dobrú dušu, ktorá sa o Teba postará.

Buheh

to je iba Grigoriy. On za to nemôže a zdá sa, že je to s ním čoraz horšie. Škoda ho, bol talentovaný, ale zožrala ho závisť, vnútorná zloba.

Ema

Vbehne ti do tvojho dvora nebezpečný zmrd, začne ti pľuť na ženu a kopať do detí, ale ty budeš bohorovne sedieť v záhradnom kresielku a mudrovať "Nechajte ho, to je IBA Grigoryi, je to s ním čoraz horšie."
Hej, žena dopľutá, deti skopané, ale ty spokojný, lebo útočník je IBA. Ty si predsa niečo viac, ty nechodíš do cudzích dvorov kopať do ľudí, ale máš s ním predsa pochopenie. Óóó, aké humanistické. Už si jak z kreslenej satiry, kde sa Európania zrážaní autom šoférovaným Arabom tešia, že zomierajú ako tolerantní a multikultúrni ľudia.
Sa spamätaj, blbe. Toto nie je hodnota, ktorá sa pri výchove odovzdáva zdravým deťom.

Vivian

myslim, ze Grigoryi vie o svojom sialenstve a svojej samote v nom.

Vivo - Vango je ukazka hlbky, ze ho necha, bavi sa s nim, de facto mu pomaha a utesuje ho. To je velka vec.

Myslim Emi, ze tie veci, ak tu niekto cita, je opat jedna absolutne dokonala ukazka veducich a nosnych osobnosti tohto portalu, t.j. ze ste to tu nechali, ze to tolerujete, toho exota Griga, a jeho osamelost a depresiu.

Vango ako vravi, studoval psychlogiu a vie, ze sadistu a neurotika psychopata zbavis ucinkov jeho hry na neho sameho vtedy, ked ho zacnes brat vazne. A humor je tiez skvela liecebna metoda.

STakze dik vsetkym zaucastnenym za priklad, len dokazuje, ze toto je nadhlad, jediny Nadhlad vo virtualnom svete. Vsetci ostatni administratori by to davno vzdali. Poklona.

Ema

v našej roľníckej rodine sa za urážky dávalo po papuli a nikto neanalyzoval, čo dotyčného pudí správať sa ako chrapúň. Všelijaké tie šialenstvá a samoty a depresie a sadizmy sú len a len nedostatok výchovy a disciplíny. Nemienim to tolerovať. Bodka.

Grigoryi tu má ban, len ho obieha cez uvoľnenejší režim. Dostal ho s absolútnym nadhľadom.

Norman

je to ukážka problému otvorenej spoločnosti.

Bez srandy, Vivo, môžeš vysvetliť, ako si s týmto má a dokáže poradiť otvorená spoločnosť?

Vivo

vystavuješ sa riziku, že Ti vbehne blázon alebo zlodej. Alternatíva je dvere zavrieť. Ale nakoľko je tu spoločnosť, ktorá nepotrebuje zdroje a neponúka kariéru v nejakej štruktúre, je veľmi pravdepodobné, že ho to po čase prestane baviť. Neignorovať ho, treba mu systematicky útočiť na jeho choré ego a tak ho obrať o jeho víziu samozvaného moderátora diskusie a arbitra hodnotiaceho prítomných.

Odstrašujúci príklad je facebook zabudnutého syna Jásira Arafata. Očakával by som, že ak niekto vyučuje mediálnu komunikáciu, bude otvorenejší voči veľmi slušne formulovanej otázke, ktorá nie je v súlade z jeho Poučením z krízového vývoja. Zabuchol mi dvere ako ten posledný primitív. Od Moniíky Beňovej ma to neprekvapilo, ale tento "ľavičiar" a taký hlupák?

Vyskúšaj si, stojí to za to. Prečítaj si, aké pochlebújce sračky mu na jeho stránke ostali a prejede ťa chuť zatvárať dvere.

Norman

Aha, takže sám dobre vieš, že ani Chmelár ani superdemokratka a európanka kurva Beňová nedokáže ani u seba na FB mať otvorenú spoločnosť.
Ale neviem, ty označuješ Chmelárovu uzavretosť za "odstrašujúci príklad", ale ono to zrejme ináč nejde. Len škoda, že to Chmelár nepochopí a neprenesie aj do reálneho života, do názorov na imigráciu a podobne (o tej spomínanej štetke ani nehovoriac).
Ono by sa každý mal poučiť a asi každý z takých ľudí je poučiteľný LEN NA VLASTNEJ ŠKODE.

Čo sa týka tvojho "neignorovať ho", to máš vyslovene pravdu. Ale ako vidíš, Buhehe to domieta, takže si jediný, čo na neho reaguješ. Ja nemusím, lebo ja sa s Grigom už tak poznám, že je zbytočné niečo dodávať. A ty si v rekonvalescencii, takže naozaj sa skôr na to vykašli.
Ale počkajme si, čo povedia ostatní, ak niekto. Otvorená spoločnosť v praxi. Vždy to necháte na mňa, aby som čistil ..hm, chliev. Mne momentálne zahltené diskusie nevadia, ako som x krát povedal, veci su dosť jasné, takž e môžeme tú otvorenú spoločnosť predviesť.

Grogorij slúbil, že ak vyhrá Trump, že uzná svoju nevedomosť a už nikde nič nebude písať. No, aj Matovič povedal, že dá milion Eur tomu, kto mu dá nahrávku, kde použil vulgárne slovo - ale nedá sa čakať, že sa také sľuby dodržia. Nie je problém to tu technicky vyhadzovať, ale dávam mu priestor do zajtra, aby svoj sľub dodržal - konieckoncov, pacient je aj on, to je fakt. Len aby sa mu to týmto ešte nezhoršilo.

Aman Againsttime

Norman, Vivov problém je v tom, že ho jednoducho dobre nepozná, a preto nevie do čoho sa púšťa. Nuž, je to len otázka deficitu skúsenosti. Môj postoj samozrejme dlhodobo poznáš - nekompromisné mazanie a ignorácia. :-) Dalo sa mu už xšancí a vždy zlyhal. Akýkoľvek tolerantnejší prístup by bol, vzhľadom na to všetko, čo sme už s ním zažili, prejav totálneho idiotizmu a chorého masochizmu.

Norman
Keď sa s ním ľudia púšťajú do debaty a keď Buhehe napíše Nechaj ho, to je iba Grigoriy. On za to nemôže a zdá sa, že je to s ním čoraz horšie. Škoda ho, bol talentovaný, ale zožrala ho závisť, vnútorná zloba. Nechaj ho. Iba Grigorij. tak proste rešpektujem vaše názory a myslím, že dohoda je vždy lepšia, ako mechanické mazanie.  Tak mám dojem, že tí ľudia by si mali aj sami vedieť poradiť s niekym, kto ich uráža, aspoň hubu otvoriť a nie sa ho ešte zastávať. Konieckoncov, ja sem nakúkam často, ale ťažko sa mi narýchlo orientuje,  aj ty si mi vyčítal, že som odpudil rovnakého provokatéra Nithusa - a teraz zas  to, že nechcem prerušovať Vivovu diskusiu. Všetkým sa vyhovieť nedá. Zvlášť, keď som povedal, že tomu liečenieu dávam kvôli Vivovi čas (len)  do zajtra. Ono liečenie neiekdy bolí, často, ale nie je to masochizmus ani idiocizmus.    
Aman Againsttime

Ok, o nič zásadné nejde. Kľudne nech sa Vivo lieči. Ja ti nič nevyčítam. Toto je tvoje pieskovisko a maj si tu koho len chceš. Ja len vo všeobecnosti uvádzam SVOJ postoj, MÔJ názor na danú problematiku a prístup, ktorý si treba osvojiť.

Ďalej, odpudenie Nithusa som ti vyčítal z úplne iných dôvodov. Nithus mal byť experiment, ktorý však bol ukončený skôr než vôbec začal. S Gríšom sa už experimentovalo habadej a aké boli výsledky?Navyše si ho tu toleroval omnoho dlhšie a bol si k nemu ústretovejší ako k Nithusovi.

Ľudia sa v zásade nechcú s ním hádať, márniť s ním svoj čas, lebo vedia, že je to úplne zbytočné -
preto tá ignorácia (+ aj tak dookola píše furt o tom istom a nikoho to už nebaví čítať, nieto ešte na to reagovať). To však neznamená, že ich nemôže zaboliť to, čo píše. Taktiež platí i to, že zbytočne odvádza pozornosť od podstatných vecí. Preto považujem - v tomto konkrétnom prípade - kompletnú čistku za najlepšie riešenie. Bohužiaľ, on je naozaj extrém, a preto nám pri ňom neostáva nič iné, než siahnuť po extrémnych opatreniach.

Norman

veď ja tvoj názor uznávam, aj to, že si sa jasne vyjadril.
Len ma zaujali tie tvoje ostré slová, lebo nie presne bolo .... hm viditeľné ..., komu sú určené. Konieckoncov, Ja zdeľam ten istý ostrý postoj, samozrejme.
Ja len sem prídem, Vivo sa s niekym baví, predsa mu to nezmažem pred očami. Len som ho varoval.
A Grigov príspevok k článku Skutočný blázon som len privítal - dúfam, že nemusím vysvetlovať, prečo.:) A konieckoncov ma aj trocha zaujímalo, ako na tom je.

Ale už som mu vyhodil príspevok útočiaci na teba a myslím, že aj Vivo má už dosť.
Len chcem upozorniť, že sa tu technicky zmenil prístup, takže aj keď som tu často, nebudem všetko analyzovať a mazať ako kombajn. Kľudne páni napíšte, EXPLICITNE -
"tento príspevok napísal zas nejaký dedinský šašo, CHCEME ZMAZAT."

To situáciu technicky ale aj morálne výrazne ulahčí a ja, ema alebo niekto iný to už zmaže.

Chápeme sa?

Ema

a ja ten príspevok tak odstrelím, že po ňom ani diakritika nezostane.

Vivo

Ja sa celkom dobre bavím. :-D

Norman

ale ľudia už majú na neho oprávnene alergiu, a hlavne, on je morálny prepadák.
Skôr či neskôr by si to pochopil a zakúsil a keďže ťa ako ťažko chorého nechcem mať na svedomí, ukončujem ti aj Grigovi vychádzku. :)
Ako sa hovorí:
"tvoja sloboda končí tam, kde začína obťažovanie iného" a vidíš, ľudia už nechcú.
Konieckoncov, všetci sa tu viacmenej zhodneme, že v nejasnch prípadoch je apartheid najlepšie riešenie. :) Platí tu prezumpcia neviny, ale jeho vina bola už x krát dokázaná.

Grigorij, sme radi, že si sa ukázal, prídi zas o rok.
Ale nie skôr.

Aman Againsttime

Vivo, máš sa ešte čo učiť o histórii Nadhľadu :-), ale napr. i takého Propu, kde mu tiež dlho tolerovali ničenie diskusií - a keď píšem slovíčko dlho, tak mám na mysli roky. Dotyčný je naozaj ťažká škodná, hoci sa to zo začiatku nemusí tak javiť a človek si bude nahovárať, že mu debata s ním niečo prinesie. Ver tomu, že sme boli voči nemu tolerantnejší, než sa vôbec patrilo. Toto je už vyslovene otázka princípu, hodnôt. Neostáva nám nič iné, než prikročiť k radikálnym opatreniam.

Livka

Ten clovek je vane chory

balu

či by dne Nietzsche tiež neutekal zo západu radšej ku nám... Alebo ešte lepšie k rusom.

slaven666

Už sa ihruškali všetky počítačové hry milionkrát, už videli každú pornografiu,  už osprostili svoj mozog všetkými americkými filmami, už videli každý hokej v televízii, už vo svojom zverskom chtíči naprcali každú hlupaňu, ktorá s nimi vliezla do postele, len aby ju potom opustenú a poníženú prinútili na potrat, lebo oni už deti nechcú mať, už si prepili a predrogovali svoj rozum, a teraz musia hľadať ľudský kontakt - na internete.
Aby sa cítili dobre, myslia si, že každý je na tom rovnako.
Hlásajú toleranciu a ešte aj akúsi solidaritu; nevedia, že naozajstný človek žije tak, aby nepotreboval ani solidaritu, ani nič, čo by bolo potrebné tolerovať, a už vobec nie súcit.
A mnohí sú dnes ešte aj profesionálni solidarnici a súcitníci: za cudzie peniaze súcitia s utečencami. "Sú dobrí, a za svoju dobrotu ešte chcú ísť aj do neba".
S Bohom by zmluvy chceli uzatvárať. Boh však nie je obchodník.

A citujú Nietzscheho.
Woodyho Alena, Michala Havrana..... a Václava Havla.
Však sú intelektuáli.

Vivo

plodia veľké sklamanie.

Otvorená spoločnosť je niečo ako
https://www.youtube.com/watch?v=QgGDcn46aW8&list=RDQgGDcn46aW8#t=0
sociálny experiment, s negatívami ktoré sú vystihnuté v tomto klipe!

"...naozajstný človek žije tak, aby nepotreboval ani solidaritu, ani nič, čo by bolo potrebné tolerovať, a už vobec nie súcit."

Je viem Ty Nadčlovek - naozajstný človek, namýšľaš si že to nepotrebuješ.
A nie je to iba tým, že Ťa život ešte poriadne neprefackal?

slaven666

V zmierlivom tóne  Ti chcem dať jednu otázku.

Povedz mi, prečo si Ty práve mne poslal to video. Čo som tam akože mal vidieť?
Viem síce, že, bez toho, aby ste si to uvedomovali, takmer všetci si myslíte, že herci, speváci, režiséri a podobní umelci sú nejakí polobohovia, ktorí do svojej "tvorby" vkladajů kozmickú múdrosť, ktorou postupne zušľachťujú ľudstvo, ale ja som ešte nikdy v žiadnom filme alebo pesničke nevidel žiadnu myšlienku. Neviem sa na filmy sústrediť, pripadá mi to hrozne blbé, a vždy myslím na niečo úplne iné.
Myslím si to podľa toho, ako často ludí počujem rozprávať o filmoch, pesničkách alebo knihách. Aj podľa toho, ako často sú umelci dávaní za vzor a vždy využívaní na politickú propagandu. V poslednom čase veľmi vystavujú nejakého Kramára, pričom pre mna je to jeden nechutný afektovaný človek.
Úplne vážne, ak si spomeniem na čokoľvek, čo ľudia píšu, čo pokladajú za nesmierne dôležité, ja takmer nikdy o tom nic neviem.
Napíšu v hlavných správach, a každý o tom debatuje, že zomrel nejaký spevák alebo gitarista, všetci vyplakávajú, ale ja som o takom nikdy nepočul. Mám problém pochopiť, prečo sa taká vec vobec zjaví v hlavných správach.  Možno preto ja ani neviem, čo ľudia myslia, keď hovoria celebrita. Citujú niečo z Hviezdnych vojen, alebo z Pána prsteňov***,spomínajú najakého psa, s ktorým  niekto zatočil, spomînajú nejaký metal, dokonca heavy metal, hoci ja ani za ten svet netuším, čo to je. Niekedy si myslím, že ľudia sú preto takí múdri, lebo pozerajú veľa filmov.
Viem, že tomu neuveríš, ale ja neviem, kto je to Henry Potter, nikdy som nehral dokonca ani nevidel niekoho hrať počítačovú hru, dokonca ani neviem načo ľudia také veci robia.
Celý hokejový zápas som naposledy videl, keď som mal desať rokov - rovnako futbalový.
Ešte som nikdy nepozeral film, kde vystupujú černosi.

V tomto svetle teda, ešte raz: Čo som akože mal na tom videu s černochmi vidieť?
Možno celý môj životný problém je v tom, že ja nevidím to podstatné, čo Vy všetci ostatní vidíte.

*** Skôr, ako som teraz napísal "Pána prsteňov", musel som jedného človeka poprosiť, aby mi to povedal, lebo som si ani nevedel spomenúť, ako sa tá vec volá. Viem, že to existuje, ale ja som to nikdy nevidel.

balu

"naozajstný človek žije tak, aby nepotreboval ani solidaritu, ani nič" - no naschvál, koľko takých poznáš (okrem seba samozrejme)? Vieš kto je taký? Napr. Soros Ďuri, etalón sociopat, má všetkých v prdeli. Možno o ňom Nietzsche písal, že?

Vivo

Tvoj problém je, že máš zle nastavený filter. Ty tam vidíš iba černochov ... :-D

"...a nevidím to podstatné, čo Vy všetci ostatní vidíte."
Uhádol si. Tak Ti pomôžem, je to variabilita, možnosť slobodnej voľby. Život, ktorý Ti umožňuje poznať rozdiely. Na čo čakáš?

Flawless
George Michael

Cause you're beautiful (Like no other)
Cause you're beautiful (maybe tonight, they'll see you tonight)
Beautiful, beautiful
And it's no good waiting by the window
It's no good waiting for the sun
Please believe me, the things you dream of
They don't fall in the laps of no-one
And it's no good
Waiting, waiting
And it's no good
Waiting
You've got to go to the city
Always the same
Always the same dreams yeah yeah
Always the same (yes you're movin' up)
Well you've got to think of something
Cause your job pays you nothing
But you've got the things God gave you
So the music may yet be your savior
Got to be a way, some way
Got to be some way to make your way to the light (All the girls say)
Got to…

slaven666

To, čo si mi poslal teraz, to vnieslo do mojej mysle ešte väčší zmätok.
Čo to akože má znamenať? Ten text, to je o čom? Ako to súvisí s tým, o čom sme sa rozprávali, a dokonca s mojou otázkou? Ako to súvisí s tým videom.

Jediné, čo som pochopil, keď som si dal do Google to meno, že to je jeden z tých, čo o nich nedávno rozprávali, že zomreli. Spomenul som si, že sa o aj takom rozprávali.
Vážne, povedz mi, čo to ma byť, o čom sa tam hovorí, komu, a ako to má pomôcť?
Keď nie toto, prosím, povedz mi nejaký príklad toho, ako Ti nejaký film alebo pieseň pomohli niečo pochopiť, obohatiť Tvoj život?

Mám totiž obavu, že práve títo ľudia Vám všetkým kradnú dušu, že ovládajú nejaké techniky, ako Vás ich "umením" premieňajú na bezduché zombies.
Je taký Michal Havran, a ja som nikdy nechápal, ako taká kreatúra môže vobec na svete vzniknúť. Potom som sa raz dozvedel, že v mladosti bol jeho idolom nejaký Bob Marley. Tak som si zistil, kto to bol, a predstav si, nejaký černoch, drogman, ktorý mal šestnásť detí s neznámym počtom žien. Vraj bojoval za sociálnu spravodlivosť!!!!!!!
Vyznával vraj rastafarianizmus. Bližšie detaily si zisti na Google.
Tam sa aj dozvieš, čo ten  Barley povedal, keď sa ho pýtali, čo to ten rastafarianizmus je.
A potom sa zamysli nad tým, ako to počúvanie Barleyho hašiš muziky môže zatočiť s nejakým šestnásťrocnym mladíkom, ktorý žije v Petržalke.

A o tom ja vždy hovorím. Jednoduché veci.

Vivo

Je to možné? A ja som myslel že predvádzaš maximum! :-D

Ako vidím nemáš zmysel pre modernú poéziu. Aj to je symptóm ... :-D

A čo takto výtvarné umenie. Hovorí Ti niečo tento obrázok?
http://sunof.net/blog/wp-content/uploads/2012/11/Un-psychiatre-plut%C3%B...

Provokatér

http://kandalaft.blog.pravda.sk/2017/05/11/ako-sa-stranka-marian-kotleba...

https://dennikn.sk/blog/marian-kotleba-je-fasista-a-vy-tiez/
https://dennikn.sk/blog/antisemitizmus-fasistov-a-bolsevikov-zn-lahko-a-...

[Červeno-červení fašisti útočia na červeno-modrých fašistov..]

Chúdence moje fašistické slnečnice, takto toho Kotlebu a vôbec celý slovenský národ asi ne-
nasýtia, ale ako hnojivo budú určite dobré..

Komu fandíte vy a prečo?
Kto by mal podľa vás získať Darwinovu cenu v disciplíne:
Som väčší Slniečkar ako ty!?

Na voľbu pozor, lebo platí pravidlo, že slabší, sprostejší a menejpočetnejší ma vždy navrch..

Tí početnejší sú zástancovia zdravého rozumu, teda rasizmu a štátu Izrael + multikulti vyhladenia sveta.
Tí menejpočetní chcú proste len vyhladiť svet, to je také fádne, takže strategicky navrhujem nechať ich prehrať v tomto neľútostnom boji so židníkom N o takúto skvelú cenu..

Dúfam, že v tom nemáte zmätok, najmä ty kokso-metrikso Grgorej si dávaj bacha aj s Vivian, Normanom atď. atp. .

Norman

antifašisti spoznávajú mentalitu židov?
Tí skončia nakoniec všetci ako Matovič. A aj ty si daj bacha.

provokatér

Antifašisti ?
Ja nwm, ale napriek tomu, že som rasista, teda používam kritické myslenie, rozlišujem, segregujem, diskriminujem atď., tak hovno ako aj antihovno je pre mňa stále len hovno..

Počtovedne to vyzerá zhruba nasledovne: -0 + 0 = 0; -0 = +0 = 0.

----
Afík nechápem čo si tým, chcel povedať, ja že sa navážam do Slovákov? :D
Tým, že im zrovna v tejto slniečkarskej disciplíne nefandím?

Ja sa navážam len do Fašistov, určite nie do Slováčikov, či Židov..
A či ich je väčšina alebo menšina to mi je vpodstate šumafuck..

afík

Slovensko/Populácia
5,424 miliónov (2015)
Izrael/Populácia
8,38 miliónov (2015)
Z dnešních Izraelců tvoří Židé 74,4% většinu obyvatel o počtu 6 484 000 lidí
https://www.zob.cz/2017/04/30/soucasnosti-zije-izraeli-8-680-000-lidi-43...
Slováci-Rómovia = cca 5 000 000

nové