Refjudžís

Refjudžís majú jediné ľudské právo:

na vyzbrojenie a poslanie naspäť do rodnej krajiny.

 
Bolo by samozrejme proti akýmkoľvek zásadám morálneho poriadku, aky by civilizovaná spoločnosť ustupovala Zlu a spolupracovala s ním tým, že by prijímala neželaných ľudí podľa toho, ako sa to Zlu (nejakému despotovi či bande vrahov) zapáči. Nie, tí ľudia majú právo na svoj domov a na zvedenie boja o jeho budúcnosť (samozrejme, aj ženy, lebo sme genderovo vyrovnaní, ale nie deti - tie budú poslané späť do svojej krajiny bojovať po dovŕšení 15 rokov).
 
Okrem toho má samozrejme každý človek právo na domov - tam, kde sa narodil. Nikde inde to právo nemá (iba ak by mu ho niekto udelil - ale nik sa nás nepýtal, takže tu nik cudzí to právo nemá).
 
Ak sa to niekomu zdá zložité, upozorňujem, že druhé možné riešenie je už len posudzovať vykorenených migrantov podľa ich správania a etnických charakteristík. To je jednoduchšie, ale formálne ešte menej príjemné, že.
 
Tak si vyberte, súdruhovia politici. Ľud čaká na rozhodnutie. Ľudu je to jedno, padni komu padni.
V každom prípade, Zlu sa neustupuje.
A refjudžís sú rameno Zla.
 
 
 
Buheh

Ľudia by si mali pomáhať. V rozumnej miere a v rámci používania zdravého rozumu.

Keď sa varí guláš, dozaista do neho patria aj zemiaky. V rozumnej miere a v rámci používania zdravého rozumu.

Ľudia v nejakej obci, ak usúdia, že majú chuť a priestor na to, aby pomohli ľuďom v núdzi, mali by pomáhať – tomu, koho si sami vyberú, v rozsahu, ktorý je pre nich akceptovateľný, a za podmienok, ktoré si sami určia.

Keď je hrniec na sporáku, primerané množstvo zemiakov očistíme, pokrájame a v správnej chvíli dáme do guláša. Zemiaky si vyberáme sami, hnilé časti vyhodíme.

Štyria z troch zubných lekárov to takto odporúčajú. Ale rozhodne neodporúčajú gulášový recept á la EÚ. Čiže prebúrať stenu a priviezť do kuchyne vlečku plne naloženú hlinou, v ktorej sa možno nachádzajú aj nejaké zemiaky, spolu s rádioaktívnym odpadom a nevybuchnutými mínami, a týmto materiálom zasypať hrniec s gulášom až po plafón.

Ten bradatý pán v televízore vravel, že takýto guláš nám bude lepšie tráviť. Ale mne sa to akosik nezdá.

Norman

Je vrcholne amorálne si vyberať medzi ľudmi. Je vrcholne amorálne posudzuvať ľudí prichádzajúcich z iných krajín podľa toho, kto sa nám hodí a kto nie. Je to amorálne, lebo je to okrádanie ich domovských krajín o ich najlepšie talenty. Tie krajiny nie sú na tom najlepšie a ak si rozvinutý Západ bude ešte aj z tej biedy vyberať to najlepšie, uvrhne ich to do ďalšej priepasti biedy až hladomoru, je to vlastne akt genocídy na ich národoch!
Prijatia AKEHOKOLVEK migranta je preto potencionálna genocída.
A ľudia nie sú zemiaky!
Nemôžeme si z nich vyberať do guláša, my ich neužívame, my nie sme otrokári, aby sme si ich vyberali na prácu, nie sme bohovia, aby sme rozhodovali o ich osude - preto ani jedného nemožno prijať. To je ako by si vážne povedal: "No hej, všetkých nie, ale nejakej fešej šestnástke môžem občas poskytnúť noclah, nejaký čas". To ani ako vtip nie je moc dobré, a bez srandy, to je úplný morálny humus.
Čiže ani noha! To je jediný skutočne morálny prístup. Všetci majú zostať tam, odkiaľ prišli.

Uznávam, že je to prístup absolútny a trocha teoretický - preto je ale aj najlepší.

Vivo

Konšpirácia o konšpiráciách

Systém sa rúca, a to nie iba na Slovensku! Stojíme na prahu novej finančnej krízy, rúca sa systém nemocenského a zdravotného poistenia, stúpa (Giniho) index príjmovej nerovnosti na explozívne neprijateľné hodnoty, globálne oteplovanie spôsobí hlad v Afrike, ... atď.

Je treba vytvoriť pre nasprostastú väčinu Európanov náhradné problémy, masívna podpora imigrácie je prostriedok na dosiahnutie konečného cieľa:

http://l7.alamy.com/zooms/478ff2d70ce44637b8a0c6779b6ed908/camouflaged-s...

Aby sa zakryla táto giagakonšpirácia, treba vytvoriť tisícky iných a potom s nimi bojovať. Ako? Stačí vytvoriť podmienky pre ich vznik (sociológovia a sociálni psychológovia ich dobre poznajú) a o ich masovú produkciu sa postará frustrovaný vystresovaný národ sám !

Konkrétny príklad zo Slovenska. Na čo bol dobrý cirkus Amnestia a cirkus Bonaparte?

Od prvého júla sa udejú v zdravotníctve neuveriteľné veci. Napríklad, v septembri som mal ísť po operácii rakoviny na kontrolné CT. Podľa nových podmienok poisťovní nebudem mať na to nárok. Budem musieť začať najprv krvácať z riti, aby som dostal novú možnosť ísť na CT s novou diagnózou. Podla debilného poštára, čo riadi naše zdravotníctvo je to OK. Najlacnejšia je prevencia, ale s takým niečim sa na pošte nestretol! To nie je iba tento príklad, je to obrovské množstvo zmien, ktorých pointou je nepreplácanie zdravotných výkonov. Aby mohlo odtiecť čo najviac peňazí do zahraničia pred kolapsom systému, ktorý je nevyhnutý.

Ale jasajte, podľa Pána Veľkonemožného, ktorý nám s tónom toľko vysmievaného pátra Hlinku preniesol úžasný prejav, hlavným problémom je Kotleba a Kaliňák, zdravotníctvo je OK. Máme zrušené amnestie, zrušiť premlčacie lehoty na trestné činy iných väčších gangstrov, čo riadili Slovensko po roku 1993 netreba!

http://3.bp.blogspot.com/-1VDKuyl-nLc/UKKjDE-5E3I/AAAAAAAADgU/Oyr5tI3-ou...

Púpavová

Toto všetko je pravda,ale mali by sme sme začať riešiť nejakú obrannú stratégiu,stále sme v defenzíve.
Tento priestor je nepriateľské územie,školstvo,zdravotníctvo,štátna správa,úradníci,polícia-treba byť obozretný ako líška a lstivý ako had.Nepíšem to rada,ale je to inak?Môžeme veriť premiérovi? Nie.Už ani dedinčanovi na trhu,že tie paradajky sú z jeho záhrady.Tak hlboko sme klesli. Najvyšší čas začať vstávať !

Púpavová

ps. V Bratislave už mal fungovať cyklotrón-špičková technológia a prevencia v liečbe rakoviny.Prečo projekt stroskotal.No rozkradla ho chamraď.Ale o tom sa mlčí,ďalší zločin.
O mag.rezonancii neuvažuješ? Je to asi o niečo lacnejšie a aj menej brutálne.

Vivo

s ohľadom na finančné možnosti a konexie si to dokážem nejako vyriešiť. Ale čo tých pár miliónov Slovákov, čo to nedokážu?

Vivo

Všetky klasické symtómy, tak ako ich poznáme z histórie, napovedajú o blížiacich sa krízových rokoch. Klasický management rizík mi hovorí, že treba sa pripraviť na najhorší variant.

1. Kúpiť si navonok ošarpanú, ale znútra "zdravú" chalupu v obci minimálne 70 km od najbližšej mestkej aglomerácie. Nesmie to byť úplná samota, aby mohla vzniknúť v prípade krízy malá domobrana.
2. Treba predpokladať dlhé výpadky dodávok elektrickej energie a vody. Chalupa musí mať vlastnú studňu, ak nemá treba ju nechať vykopať. Postaviť si ruskú pec na drevo, návod je na Internete. Pozor, niektoré kotly na pevné palivo s nútenou ventiláciou vyžadujú prívod el. energie!
3. Musíš mať pri nej pozemok, na ktorom si môžeš vypestovať dostatok krumpľov, kapusty, mrkvy, cibule, cesnaku. Pár ovocných stromov si treba chrániť ako oko v hlave. Nauč sa používať pri varení divo rastúce byliny. Budeš sa diviť, čo všetko je jedlé. Sud na kapustu, minimálne 100 litrov. Nauč sa pestovať bez hnojív, žiadne usporiadané hriadky, navonok to musí vypadať ako burina - neusporiadané vysádzanie, dokonca je to vhodné ako bio ochrana proti škodcom. Výborné a nenáročné je pestovanie hlivy ustricovej. Je to potrava a má aj liečebné účinky.
5. Zváž na ktorom mieste môžeš zriadiť kurník tak, aby nebudil pozornosť. Nauč sa pestovať sliepky, pokusne 7 ks.
4. Kúp si dobré knihy o liečivých rastlinách a liečebných účinkoch zeleninovej stravy. Pochoď po blízkych horách (sú podmienkou, samozásobenie drevom v prípade krízy) a nájdi, čo tam rastie. V prípade núdze pestuj minimálne harmanček, repík a rastiliny, špecifické pre choroby Tvojej rodiny. Aloe vera je výborná na urýchlenie hojenia rán. Absolvuj kurz prvej pomoci.
5. Nauč sa žiť skromne, aby Ťa kríza nezlomila. Nauč sa variť chutné jedlá z toho, čo som spomenul. Dá sa to! Krátke weekendové pobyty na chalupe Ťa to naučia.

Ak ma poslúchneš, zriaď si tam malý oltárik aby si mi mohla venovať ďakovné motlidby. :-D

Púpavová

toto už robíme .Ale čo duša,to sa Uljanov nepýtal a to bola chyba.
Spomínaš malý oltárik,ak patríš k ľuďom,čo nemajú hlboko do vrecka,možno máš doma aj malú kaplnku,meditačnú miestnosť,tak tomu tuším hovoria.Ja to plánujem na povale, dobre Ti rozumiem,chceš povedať,že musíme nájsť Silu Ducha.

Takže katarská cesta,som za,nech sa to konečne vyjasní s tou karmou aj znovuzrodením.
Nič masové samozrejme,lebo to dopadne ako všetko masové.

A predsa,Vivo,myslím na niečo ešte.Čítanie.Sme takí zraniteľní,nedávno vypadol rouming O2,deti sú v preč,nič som o nich nevedela,ruky sa mi triasli.Aj tieto texty môžu zmiznúť,knihy spália,čo budeme preboha čítať? Tlačený text,myslím,z obyčajnej tlačiarne vydrží najviac 3 roky,potom je to šedivé,nečitateľné.Myslím na to,čo budú čítať naši vnuci.
Rozhodne musíme zachrániť aj knihy.

Vivo

Dúfam, že včas dokážem odhadnúť, kedy spracem veci vrátane kníh a zdrhúť na chalupu. Moje knihy nespálim a mám v nej pekné skvosty, čítanie na 30 rokov, ktoré nedožijem. :-D

Mali by sme v rámci rubriky "naturalizmus" si vymieňať užitočné recepty na prežitie, čo povieš?

Náhodný okoloidúci

Auto si nechaj prerobiť na drevný plyn. V prípade doňho potreby použiješ aj nadbytočné knihy :D

Alebo na solárny pohon.

Vivo

a auto skonci na dvore ako dobre utajený kurnínk. :-D

Norman

musí to byť veľké auto, keď sa ti doň vojdú všetky knihy:)
PV3S? :)

Norman

Ako verzia pre kolaps sú toto dobré nápady - ak má človek okolo 20 rokov. Neskôr to už nestojí za to.

V každom prípade to ale dá možnosť - hm, chalupa, pole, les - takých 20-30 tisíc Slovákov by to mohlo takto prežiť. Možno aj 50 tisíc. Super, celé percento. Že by si to mohli zriadiť viacerí, nejakých 500 tisíc? No, stále je to obrana pola a kurníka 1 farmára ku 10 banditom, nie príliš nádejné.
A čo potom? Postupne potom bude už ok... hm, prestane násilie a nájazdy divokých bánd... teda zriadia novú civilizáciu ... hm... no neviem, radšej ani to nie, všetko znova?

Vivo

a 5 miliónov sa vymláti medzi sebou. Lebo občianska vojna.

Skôr či neskôr dôjde k násilnému zastaveniu migrácie. A veľa dnešných "humanistov" bude vyzývať na ostrú streľbu na hraniciach. Ako dnes vyznavači slobodného slova sa zmenili na zástancov mimovládkového svätého ofícia, Intrenetovej inkvizície a Katechizmu Sorosovej cirkvi. :-D

Noemova archa pre hŕstku Slovákov, topiacich sa v mori chaosu.

https://garyullah.files.wordpress.com/2007/10/noahs_ark_-_tevat_noach.jpg

Norman

To je ako v tej hádanke:
Na malom člne na mori je desť ľudí, vody a potravin majú len pre deviatich, koľko percent z nich sa zachráni?
Odpoveď:
Nula percent, lebo sa pozabíjajú o to, kto bude ten nešťastník, ktorý by mal byť obetovaný.

Samozrejme, to je len vtip, v reále tak desatina vždy prežije :-)
No, ako kedy. V podstate by sa tragédie ľudstva mohli klasifikovať ako rádioaktívne materiály podľa poločasu rozpadu. Tragédia A: 10 rokov poločasu rozpadu. Tragédia B, voľnejšia, 20 rokov. Tragédia C: 40 rokov. Kedže ľudstvo dnes dokáže zdvojnásobiť svoj objem za tých 10 rokov, dokáže ho aj z redukovať :) V podstate to súčasné naberanie objemu je rovnaká tragédia, ako následný rozpad.

Vivo

rozvojovým krajinám začína kolabovať. Merkelovej nápad z miliónmi prosťahovalcov v Európe sa zrúti, keď to budú desiatky miliónov. Slovensko je malá lodička v mori bláznovstva a aj tá sa ponorí.

Slovákom treba položiť pred oči katastrofický variant vývoja, aby sa končene prebudili, veľkú tmu aby im svitlo!

slaven1

ktoré nám sem vozia:

Hovory z Karabachu (1): "Kruhová teorie zla"

Hovory z Karabachu (2): "Nikdy se nevzdáme, slyšíte? Nikdy!"

 

Český [Slovenský] politik musí být poučen z minulosti, musí být schopen tuto zkušenost zprostředkovat Západu a na základě toho se nesmí bát prohlásit: „Jsme připraveni odsunout z naší země kohokoliv, pokud bude porušovat zákony této země, bez ohledu na národnost, náboženství nebo rasu. Zákony platí pro všechny stejně. Jsme Češi [Slováci]. Nikdy se nevzdáme. Slyšíte? Nikdy!

 

A Indovia - nie Cigáni, ale Indovia - s nimi čo?

slaven1

Obyvatelia francúzskeho mesta Semeac postavili stenu okolo miestnej ubytovne ako ochranu pred ubytovanými armádou invazistov, viac RT:

Minulý rok viac ako 85 000 ľudí požiadalo o azyl vo Francúzsku, hoci toto číslo nezahŕňa privezencov bez dokumentov. Väčšina žiadostí pochádzala zo Sudánu, Afganistanu, Haity a Albánska. Viac ako 2/3 žiadostí boli odmietnuté.

Sudán, Afganistan, Albánsko a Haity - všetko územia pod kontrolou USA.

nové